Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Homologace výfuku.

jimacu (Člen)
05.01.2011 18:57:29
Offline

Homologace výfuku.

Nevíte jakou má mít výfuk homologační značku? Koupil jsem na aukru krásnej Micron, s vložkou a má na víku vytetovaný  DISPLAY CAN   e24  92R-000001.  Je údajně z Bavora 1200, jako novej za  2000,- i s poštou smile1 , jen udělám mezisvod, orig stejně nemám.  Jde mi jen o to, jestli mě budou zase na STK prudit, a Němci honit, vejfuk co mám je ten IXL za 3600,- , takže každopádně lepší.

Rostyk (Člen)
05.01.2011 19:22:35
Offline

Re: Homologace výfuku.

Pokud tam máš origo štítek tak co řešíš ? Jinak na stk  mi nikdy nekontrolovali výfuk a ohledně toho že v rakousku a německu dělaj hony na moto s laďákem tak tomu nevěř.V rakousku nás stavěli poldové ,jeli jsme tři s laďákama a pohoda.Známý má objetou půl evropy a nikdy ho nehonili kvůli výfuku......Pokud nejseš ovšem kokot a nebudeš schválně střílet....bigsmile Ale to je jedno jestli jsi doma nebo venku


Dohnat a předehnat
barynek (Člen)
06.01.2011 23:30:12
Offline

Re: Homologace výfuku.

jimacu psal:

Nevíte jakou má mít výfuk homologační značku? Koupil jsem na aukru krásnej Micron, s vložkou a má na víku vytetovaný  DISPLAY CAN   e24  92R-000001.  Je údajně z Bavora 1200, jako novej za  2000,- i s poštou smile1 , jen udělám mezisvod, orig stejně nemám.  Jde mi jen o to, jestli mě budou zase na STK prudit, a Němci honit, vejfuk co mám je ten IXL za 3600,- , takže každopádně lepší.

hele mam taky micron a taky tam má cosi vzadu vytetovaný, snad i to co píšeš a nikdá jsem neměl trabl, ani na stk, jen se kouknul a bylo po prdeligood. Nou problemgood


Bandit 4EVER!!!
LukinB6 (Člen)
07.01.2011 09:06:21
Offline

Re: Homologace výfuku.

Hlavně aby jsi ten laďák měl zapsaný ve velkým tecničáku. A my když jsme jeli po Evropě tak v Rakousku jsme nechali vložky a v Itálii je vyndali. Nemá cenu někoho dráždit.good


GSX1250FA
barynek (Člen)
07.01.2011 17:22:04
Offline

Re: Homologace výfuku.

LukinB6 psal:

Hlavně aby jsi ten laďák měl zapsaný ve velkým tecničáku. A my když jsme jeli po Evropě tak v Rakousku jsme nechali vložky a v Itálii je vyndali. Nemá cenu někoho dráždit.good

z jakýho důvodu musíš mít zapsaný laďák ve velkým TP?? Navíc ten sebou nevozíš, tak je to putna, ni? JInak vložky jsou samozřejmost - v Estereich nevyndavat. Ale třeba právě ten micron dělá skoro stejnej randál jak s vložkou, tak bez níbigsmile. Ale vím, co tím myslíšgood


Bandit 4EVER!!!
nety (Člen)
07.01.2011 20:12:02
Offline

Re: Homologace výfuku.

barynek psal:
LukinB6 psal:

Hlavně aby jsi ten laďák měl zapsaný ve velkým tecničáku. A my když jsme jeli po Evropě tak v Rakousku jsme nechali vložky a v Itálii je vyndali. Nemá cenu někoho dráždit.good

z jakýho důvodu musíš mít zapsaný laďák ve velkým TP?? Navíc ten sebou nevozíš, tak je to putna, ni? JInak vložky jsou samozřejmost - v Estereich nevyndavat. Ale třeba právě ten micron dělá skoro stejnej randál jak s vložkou, tak bez níbigsmile. Ale vím, co tím myslíšgood

Micron mě ale vůůůbeccc nesednul smile1


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
hans (Člen)
07.01.2011 21:23:37
Offline

Re: Homologace výfuku.

kámoš si nechal vypískovat štítek s nápisem homoligación plus nějaký čísla a prej dobrý....dal ho tam na dva nejty a sám jsem myslel, že je to origo...


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Honzik8719 (Člen)
07.01.2011 21:34:20
Offline

Re: Homologace výfuku.

někdo mi kdysi slintal,že rakušáci choděj s decibeloměrem-to je asik chujovina což?idontknow


...relativní kochač...
barynek (Člen)
07.01.2011 23:16:27
Offline

Re: Homologace výfuku.

nety psal:
barynek psal:
LukinB6 psal:

Hlavně aby jsi ten laďák měl zapsaný ve velkým tecničáku. A my když jsme jeli po Evropě tak v Rakousku jsme nechali vložky a v Itálii je vyndali. Nemá cenu někoho dráždit.good

z jakýho důvodu musíš mít zapsaný laďák ve velkým TP?? Navíc ten sebou nevozíš, tak je to putna, ni? JInak vložky jsou samozřejmost - v Estereich nevyndavat. Ale třeba právě ten micron dělá skoro stejnej randál jak s vložkou, tak bez níbigsmile. Ale vím, co tím myslíšgood

Micron mě ale vůůůbeccc nesednul smile1

ty vogo tobě toho nesedlo - micron, bandit, triple ...bigsmilebigsmilebigsmile jauvajsredface


Bandit 4EVER!!!
barynek (Člen)
07.01.2011 23:19:56
Offline

Re: Homologace výfuku.

2 hans - no tak ono to zas takovej problém není, nikdo podle mě u tebe nebude zkoumat jestli k tomu máš papír jako dodává třeba LeoVincek nebo ne. Já osobně ho u microna nemam. A taky ti nikdo nedokáže, že je ten štítek padělek, takže chuj s tym. Prostě firma nedodává papír o homologaci a nazdar

2 Honzik8719 - jj, už to tady taky kdysi kdosi řešil, že Rakušáci s tím choděj, ale osobní zkušenost s tím nemam...


Bandit 4EVER!!!
jimacu (Člen)
08.01.2011 08:15:37
Offline

Re: Homologace výfuku.

Já jen koukal, že ta vložka je jen trubička, není zaslepená s dírama, jako např u IXILa .Bude asi taky záležet na normě, podle který je to homologovaný, podle nejnovější tam asi musí bejt labirint jak ve statým Řecku a použitá drátěnka z mekáče idontknow

LukinB6 (Člen)
08.01.2011 17:37:39
Offline

Re: Homologace výfuku.

barynek psal:
LukinB6 psal:

Hlavně aby jsi ten laďák měl zapsaný ve velkým tecničáku. A my když jsme jeli po Evropě tak v Rakousku jsme nechali vložky a v Itálii je vyndali. Nemá cenu někoho dráždit.good

z jakýho důvodu musíš mít zapsaný laďák ve velkým TP?? Navíc ten sebou nevozíš, tak je to putna, ni? JInak vložky jsou samozřejmost - v Estereich nevyndavat. Ale třeba právě ten micron dělá skoro stejnej randál jak s vložkou, tak bez níbigsmile. Ale vím, co tím myslíšgood

Velkej jasně s sebou nevozíš, ale doporučil mi chlapík na STK když jsem byl na technické, že si to mám nechat zapsat do velkého techničáku. Policajt si to může při zastavení zjistit a máš flastr. Není to originál z výroby tak to musí být schváleno a zapsáno. Je to stejné jako jedovatý kola na autě, nebo tuning světla atak. Nestojí to moc - asi jen 100,- a papír od homologace výfuku by jsi měl mít od výrobce.


GSX1250FA
Michal_B_B (Člen)
08.01.2011 18:26:40
Offline

Re: Homologace výfuku.

Furt se to tu řeší dokola... idontknow prostě máš na vejfuku napsaný "e" tak to stačí.... podle mě je to to samí jako když si dáš homologovaný blinkry.... ty se taky nezapisujou do techničáku, tak proč by měl vejfuk.... nikdy sem stim na stk neměl problém a v rakousku nás pollicajti stavěli, jen obešel motorku kouknul se na ten štítek na vejfuku a nic neřikal... a ani vložku sem tam neměl.... cool takže bych to prostě neřešil... pokud jedeš tak nák v rakousku podle předpisu a neděláš bordel, tak se nemáš čeho bát..,.. smokin

barynek (Člen)
08.01.2011 22:10:13
Offline

Re: Homologace výfuku.

LukinB6 psal:
barynek psal:
LukinB6 psal:

Hlavně aby jsi ten laďák měl zapsaný ve velkým tecničáku. A my když jsme jeli po Evropě tak v Rakousku jsme nechali vložky a v Itálii je vyndali. Nemá cenu někoho dráždit.good

z jakýho důvodu musíš mít zapsaný laďák ve velkým TP?? Navíc ten sebou nevozíš, tak je to putna, ni? JInak vložky jsou samozřejmost - v Estereich nevyndavat. Ale třeba právě ten micron dělá skoro stejnej randál jak s vložkou, tak bez níbigsmile. Ale vím, co tím myslíšgood

Velkej jasně s sebou nevozíš, ale doporučil mi chlapík na STK když jsem byl na technické, že si to mám nechat zapsat do velkého techničáku. Policajt si to může při zastavení zjistit a máš flastr. Není to originál z výroby tak to musí být schváleno a zapsáno. Je to stejné jako jedovatý kola na autě, nebo tuning světla atak. Nestojí to moc - asi jen 100,- a papír od homologace výfuku by jsi měl mít od výrobce.

předpokládám, že "e" na výfuku či jakymkoliv jinym "tuningovym" dílu značí, že je homologovanej pro provoz na pozemní komunikaci a tudíž by neměl bejt trabl ani u cajta. Přeci nebudu zkoumat, jestli je tam to "e" opravněně nebo ne.. Pokud nemám oprávnění od výrobce, že je vyfuck homologovanej, tak je to problém výrobce a ne muj. Osobně vím jen o Vinckovi, že dávaj papír (možná Yoshi, Akrap .. nevim?) o homologaci, ael micron ho prostě nepřidává. Co s tím? A co když vejfuck vyměnim, tak budu zas čekat na magistrátě a nechávat si zapsat novej vejfuck? To bych tam mohl chodit kvuli pancířkám, LEDkám, větvím atd... to mi přijde jako pussyvinaidontknow


Bandit 4EVER!!!
nety (Člen)
09.01.2011 09:33:34
Offline

Re: Homologace výfuku.

barynek psal:
nety psal:
barynek psal:


z jakýho důvodu musíš mít zapsaný laďák ve velkým TP?? Navíc ten sebou nevozíš, tak je to putna, ni? JInak vložky jsou samozřejmost - v Estereich nevyndavat. Ale třeba právě ten micron dělá skoro stejnej randál jak s vložkou, tak bez níbigsmile. Ale vím, co tím myslíšgood

Micron mě ale vůůůbeccc nesednul smile1

ty vogo tobě toho nesedlo - micron, bandit, triple ...bigsmilebigsmilebigsmile jauvajsredface

BANDIT SEDNUL, ALE BYLA MLADICKÁ NEROZVÁŽNOST. JEŠTĚ DNESKA SLINTAM ZPÁTKY NA TOHO SVÝHO bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
barynek (Člen)
09.01.2011 16:08:43
Offline

Re: Homologace výfuku.

nety psal:
barynek psal:
nety psal:


Micron mě ale vůůůbeccc nesednul smile1

ty vogo tobě toho nesedlo - micron, bandit, triple ...bigsmilebigsmilebigsmile jauvajsredface

BANDIT SEDNUL, ALE BYLA MLADICKÁ NEROZVÁŽNOST. JEŠTĚ DNESKA SLINTAM ZPÁTKY NA TOHO SVÝHO bigsmile

ti strelim svyho, ty ho vytuníš a pak mi ho prodáš zpátky vytuněnej, za stejnou cenu, což?evilbigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
nety (Člen)
09.01.2011 16:12:57
Offline

Re: Homologace výfuku.

barynek psal:
nety psal:
barynek psal:


ty vogo tobě toho nesedlo - micron, bandit, triple ...bigsmilebigsmilebigsmile jauvajsredface

BANDIT SEDNUL, ALE BYLA MLADICKÁ NEROZVÁŽNOST. JEŠTĚ DNESKA SLINTAM ZPÁTKY NA TOHO SVÝHO bigsmile

ti strelim svyho, ty ho vytuníš a pak mi ho prodáš zpátky vytuněnej, za stejnou cenu, což?evilbigsmilebigsmile

tomu říkam férová nabídka bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
barynek (Člen)
09.01.2011 16:20:05
Offline

Re: Homologace výfuku.

nety psal:
barynek psal:
nety psal:


BANDIT SEDNUL, ALE BYLA MLADICKÁ NEROZVÁŽNOST. JEŠTĚ DNESKA SLINTAM ZPÁTKY NA TOHO SVÝHO bigsmile

ti strelim svyho, ty ho vytuníš a pak mi ho prodáš zpátky vytuněnej, za stejnou cenu, což?evilbigsmilebigsmile

tomu říkam férová nabídka bigsmile

bigsmilebigsmile

PS: budeš mít mejla za chviličku, tak ti to píšu, ale můžu ti to i npasat smskou, at tady nezasiram vlakno o vyfuckách ...good


Bandit 4EVER!!!
hans (Člen)
09.01.2011 17:50:07
Offline

Re: Homologace výfuku.

barynek psal:

2 hans - no tak ono to zas takovej problém není, nikdo podle mě u tebe nebude zkoumat jestli k tomu máš papír jako dodává třeba LeoVincek nebo ne. Já osobně ho u microna nemam. A taky ti nikdo nedokáže, že je ten štítek padělek, takže chuj s tym. Prostě firma nedodává papír o homologaci a nazdar

2 Honzik8719 - jj, už to tady taky kdysi kdosi řešil, že Rakušáci s tím choděj, ale osobní zkušenost s tím nemam...

no přesně tak, stačí prostě nějakej štítek, kterej dobře vypadá....aby někoho nenapadlo si tam to éčko vyťukat hřebíkem...
no jinak od vincka sice kartičku mám, ale to vypadá, jak kdyby si to doma vytisklo a zatavilo 5tiletý dítě, takže kdyby náhodou někdo chtěl, tak ti může vomlátit vo hlavu...


Sapere Aude
www.gunlex.cz
barynek (Člen)
09.01.2011 18:30:20
Offline

Re: Homologace výfuku.

hans psal:
barynek psal:

2 hans - no tak ono to zas takovej problém není, nikdo podle mě u tebe nebude zkoumat jestli k tomu máš papír jako dodává třeba LeoVincek nebo ne. Já osobně ho u microna nemam. A taky ti nikdo nedokáže, že je ten štítek padělek, takže chuj s tym. Prostě firma nedodává papír o homologaci a nazdar

2 Honzik8719 - jj, už to tady taky kdysi kdosi řešil, že Rakušáci s tím choděj, ale osobní zkušenost s tím nemam...

no přesně tak, stačí prostě nějakej štítek, kterej dobře vypadá....aby někoho nenapadlo si tam to éčko vyťukat hřebíkem...
no jinak od vincka sice kartičku mám, ale to vypadá, jak kdyby si to doma vytisklo a zatavilo 5tiletý dítě, takže kdyby náhodou někdo chtěl, tak ti může vomlátit vo hlavu...

na druhou stranu to, že to vypadá jako když to udělá 5ti letý dítě, by nemělo zpochybnit autentičnost karty-to je problém výrobce, že to vypadá, tak jak to vypadá, ne kupujícího. A nemyslim si, že bych musel prokazovat pravdivost dokumentu-to mam jako vozit sebou účtenku?idontknow nevim no...


Bandit 4EVER!!!
jimacu (Člen)
27.01.2011 16:18:28
Offline

Re: Homologace výfuku.

Nakonec se mi ten Micron zdál divnej, tak jsem ho o pět centimetrů zkrátil bigsmile , teď má tu správnou homologaci.good smokin

faitík (Člen)
27.01.2011 16:45:07
Offline

Re: Homologace výfuku.

5 je málosmokin


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
barynek (Člen)
27.01.2011 17:08:31
Offline

Re: Homologace výfuku.

jimacu psal:

Nakonec se mi ten Micron zdál divnej, tak jsem ho o pět centimetrů zkrátil bigsmile , teď má tu správnou homologaci.good smokin

a jak se zvukem? lepčejší?


Bandit 4EVER!!!
Honzik8719 (Člen)
27.01.2011 17:15:22
Offline

Re: Homologace výfuku.

já mám Sharka z čehosi vevnitř přepážka a ten kdo to rozebíral předemnou tak dojebal tu dirkovanou trubku co byla kolem tak sem udělal celej novej průchozí vnitřek a sem spokojenej parchant éčko na víčku a na vložku ass kde bych jí taky vzal na takovej doma racingbigsmilebigsmile


...relativní kochač...
jimacu (Člen)
27.01.2011 18:23:55
Offline

Re: Homologace výfuku.

Na zvuk si chvíli počkám, nemám ještě mezisvod, dneska jsem teprve koupil nerez trubku. Vevnitř byla úplně idontknow vobyčejná skelná vata, headshake no viděli ste to někdy?

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr