Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » hřebík v gumě

Marťas (Člen)
16.04.2007 13:14:28
Offline

hřebík v gumě

...pátek 13. se pro mě protáhl asi až do neděle, jinak si to nedovedu vysvětlithelp

Večer jsem se vrátil z vejletu, zkouknu pryže a co nevidím - krásnej malej hřebík v zadní pryžisick. A ted, co s tím? Guma neuchází, zvláštní chování motky nepozoruju - vysrat se na to?


"Diesel bietet Kraft ohne Ende, im sportlichen Einsatz ist er gegen den Benziner aber chancenlos"
osiris (Člen)
16.04.2007 13:24:39
Offline

Re: hřebík v gumě

...eremi už to od soboty řeší, on se ti ozve bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Eremi (Člen)
16.04.2007 14:00:17
Offline

Re: hřebík v gumě

až od neděle:o))))
co s tím - doporučuju to začít taky řešit - tzn obvolat všechny známý, co ti doporučí s tím udělat, pak gumu sundat a nechat zalepitbigsmilebigsmilebigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
petrD.J (Člen)
16.04.2007 14:08:32
Offline

Re: hřebík v gumě

nic nesundavej ,doval do pneu servisi fouknou ti tam špunt a nemusíš nic sundavat a zouvat za 100kč a 2min!!!!!!!!!!!goodgoodgoodbeerbeer


slovo NEJDE jsem vyřadil zeseznamu
Marťas (Člen)
16.04.2007 14:19:12
Offline

Re: hřebík v gumě

Tak na ten špunt jsem myslelsmile1, ale jak je to s výdrží na motce, nebývaj s tím problémy? Přecejenom nejsem tak bohatej, abych mohl používat levný věcibigsmile


"Diesel bietet Kraft ohne Ende, im sportlichen Einsatz ist er gegen den Benziner aber chancenlos"
PSYCHO (Člen)
16.04.2007 14:41:07
Offline

Re: hřebík v gumě

já myslel že ten špunt se dává zevnitř??  idontknow  alespoň jsem se to tak učil.idontknow


SEX JE PRO DĚCKA DOSPĚLÍ CHLASTAJ
petrD.J (Člen)
16.04.2007 14:58:07
Offline

Re: hřebík v gumě

depáááák zvenku, to už sou terazki také mašinygoodgood


slovo NEJDE jsem vyřadil zeseznamu
Jarken (Člen)
16.04.2007 15:24:32
Offline

Re: hřebík v gumě

Kdysi na bandasce jsem měl "špunt" po hřebíku v celkem zánovní gumě a v pohodě jsem ji dojezdil..., takže bez obav no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Filous (Člen)
16.04.2007 16:07:24
Offline

Re: hřebík v gumě

...dvakrát sem řešil díru f gumě knotem a dycky sem ji dojezdil aš na plátno, žádnej trabl...bes sundavání kola a gumy...vozim tedle vercajk pot sedlem místo antipichu a sem f klidu good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
16.04.2007 17:17:31
Offline

Re: hřebík v gumě

Na nový gumě bych to řešil hříbkem ze zevnitř..

A byl bych ve větším klidusmile1good

Na ojetý klidně šlunt..


God Save The Queen!
inkvizitorr (Administrator)
16.04.2007 19:05:23
Offline

Re: hřebík v gumě

Filous psal:

...dvakrát sem řešil díru f gumě knotem a dycky sem ji dojezdil aš na plátno, žádnej trabl...bes sundavání kola a gumy...vozim tedle vercajk pot sedlem místo antipichu a sem f klidu good

a na kolikátý plátnosurprisedidontknow


doba je temná...
Filous (Člen)
16.04.2007 19:23:36
Offline

Re: hřebík v gumě

inkvizitorr psal:
Filous psal:

...dvakrát sem řešil díru f gumě knotem a dycky sem ji dojezdil aš na plátno, žádnej trabl...bes sundavání kola a gumy...vozim tedle vercajk pot sedlem místo antipichu a sem f klidu good

a na kolikátý plátnosurprisedidontknow

...sem posera, jezdim max do druhýho, pag uš se bójim surprised ...nejlepčí je třeba ject do Brna na vokruch, uš tam doject na plátně, pag to trochu potrápit na trati a doject na vodě ve dvou domu, to je divočina surprised ...pamatuješ? bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Honzis (Člen)
16.04.2007 19:26:48
Offline

Re: hřebík v gumě

petrD.J psal:

depáááák zvenku, to už sou terazki také mašinygoodgood

Já nevím, ale měl jsem špunt zevnitř a ještě mi tam foukli želvu....ale je to na pussy protože při schození gumy to šlo kurva blbě dolů bad

sukinrr (Člen)
18.04.2007 17:09:12
Offline

Re: hřebík v gumě

No dělám v pneuservise takže ti jen doporučuju na špunt se vyser, není to věčná záležitost už sem opravoval jeden co utíkal, jak už tady někdo psal sundej a nech zalepit do 300 se vejdeš a je to bez dalšího řešení

Lihy (Člen)
18.04.2007 17:58:00
Offline

Re: hřebík v gumě

Ježiš my se toho hřebíku snad nezbavímesurprisedbigsmilebigsmile

Marťas (Člen)
18.04.2007 18:58:38
Offline

Re: hřebík v gumě

bigsmilebigsmilebigsmile, už se na to sick a běžte radši na beer


"Diesel bietet Kraft ohne Ende, im sportlichen Einsatz ist er gegen den Benziner aber chancenlos"
osiris (Člen)
18.04.2007 19:09:28
Offline

Re: hřebík v gumě

...větší šmejd než trpaslíci bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
ninjo (Člen)
18.04.2007 19:44:45
Offline

Re: hřebík v gumě

Filous psal:

...dvakrát sem řešil díru f gumě knotem a dycky sem ji dojezdil aš na plátno, žádnej trabl...bes sundavání kola a gumy...vozim tedle vercajk pot sedlem místo antipichu a sem f klidu good

idontknowja tam vozím vobojí páč tím knotem ne a ne to gumu nafouknout.bigsmilebigsmile


všude dobře tak co doma.Vždy na cestách.
Filous (Člen)
18.04.2007 20:18:21
Offline

Re: hřebík v gumě

ninjo psal:
Filous psal:

...dvakrát sem řešil díru f gumě knotem a dycky sem ji dojezdil aš na plátno, žádnej trabl...bes sundavání kola a gumy...vozim tedle vercajk pot sedlem místo antipichu a sem f klidu good

idontknowja tam vozím vobojí páč tím knotem ne a ne to gumu nafouknout.bigsmilebigsmile

...no já k tem knotum samo vozim eště štyry bombičky se stlačenym vzduchem, to dá rozum idontknow ...voni sou tag ňák skladnější neš antipich surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
18.04.2007 20:26:29
Offline

Re: hřebík v gumě

...a petrolej?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr