Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » nový bike

kema (Nový člen)
12.04.2007 21:01:43
Offline

nový bike

Zdravím Vás páni banditisté,
chcu kopit mašinu bandit600 nebo 650S z.2006 a furt vedu dilema nová kontra stará. na novou bych měl ale rád bych se zeptal resp. ověřil informaci od kámoše - že je lepší i pro novou mašinu vyrazit třeba k dojčlanďákům nebo někam na západ do prodejny že tam mají daleko lepší ceny - nemá s tím někdo zkušenost? je to prej snad tím odbytem větším a tak cena je nižší. pak ale nevím dneska jestli se platí nějaký clo nebo tak - když sme v té únii EU.
má to smysl jet pro ńu tam??
dík

KOVAL (Člen)
12.04.2007 21:08:47
Offline

Re: nový bike

Obecně to smysl nemá,ledaže bys ji někde koupil v nějakým super výprodeji.
Zajdi k Harness bike nebo Primotor bike ,což sou šedý dovozci který ti ji prodfaj funglovku se zárukou levnějc než v autorizovaný síti Suzuki,ale záruku musíš případně uplatňovat u nich a né ve značkovým servisu Suzuki,protože Zmrdodovozce Suzuki-oficiální importér na tyhle motorky neuznává svoji záruku ačkoliv je to stejná Sůza jako ta kterou ti prodaj voni. Ale jinak v tom není žádnej trabl.

basett (Nový člen)
12.04.2007 21:10:43
Offline

Re: nový bike

Ahoj, před 14 dny jsem kupoval novýho Bandita v Brně, ale vůbec by mě nenapadlo jet pro něho do ciziny, proč taky??? Budeš se někam trmácet pár set kilometrů a búhví kde hledat prodejnu, kde ti udělají nějakou cenu, aby se ti to vyplatilo, když už jsi vážil takovou cestu. Takže si myslím, že se nevyplatí jezdit pro mašinu do ciziny, navíc u nás se domluvíš a slevu ti dají i tady a potom taky servis.. Ale je to jenom můj názor.smile1smile1smile1

kema (Nový člen)
12.04.2007 21:20:55
Offline

Re: nový bike

Basette,
dík za vystřízlivění. tak jo - hele su vod Brna 45km na západ-v brně dlouhá štúdia -tak mě řekni kams pro ńu šel přesně ať jdu na jisto -a tvé dojmy z nákupu? -cos teda koupil konkrétně co se ti podařilo nasmlouvat resp. sami nabídly?
chcu teda 650S loňskou myslíš že maj + kolik bys typoval?

basett (Nový člen)
18.04.2007 22:07:56
Offline

Re: nový bike

Ahoj, motorku jsem kupoval v jediné prodejně Suzuki v Brně(na motorky), je to ulice U vlečky 5. Je to kousek od Zvonařky, směrem na Olympii. Dostali jsme slevu 7,000.- na motorku. Přístup je přátelskej, všechno v pohodě a mohu jen doporučit!!!! Určitě se s paní majitelkou dá nějak domluvit. Jestli bude lonskej model ještě k mání to nevím, ale zkus se zeptat. Ale já jsem kupoval 2007 650S za 168 000.-, což je hodně málo za takovou motorku, si myslím, a zatím jsem moc spokojenejgoodgoodgood. Zkus tam zajet a pozeptat se , popřípadě domlivut, a je tam i Yamaha, na omrknutí. Tak štastnej výběr.good

Koldan (Člen)
19.04.2007 07:36:33
Offline

Re: nový bike

nemám nic proti nákupu novejch,má to svoje výhody,na druhů stranu za 140 koupíš ve velice dobrém stavu i B12, mírně zajetou a za zbylejch 20 máš část kvalitní výbavy, takže bych těch 160 táců rozdělil trošku jinak,ale jak říkám,je to jen názor


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Petr J. (Člen)
19.04.2007 10:40:27
Offline

Re: nový bike

když moto, tak novou, když Suzuki, tak šedý dovozce.......

nebo prodejce někde na venkově....třeba Benátky.....ale hlavně NE pražský Cont....

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr