Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » soud

fuja (Člen)
18.04.2007 11:28:13
Offline

soud

začátkem dubna mně přišel do schránky divný dopis.bez obálky nadpis okresní soud ve vsetíně a tam napsáno,že se mám dostavit k vyzvednutí zásilky.hodil jsem na bobek ,bo sem si myslel,že si ze mna dělá nekdo pussy.včera večer jsem byl na pivo a bavil se o tom s kámošem.říká mi.mi top přišlo taky,tak sem si pro to byl a údajně dlužím české televizi 115 Kč a tak po něm chtějí s nějakýma poplatkama okolo 7000 litrů.Dost dobré.tak nevím jestli si pro tu obálku mám jít.Mám nebo ne?nebo co s tím mám dělat?

Meloun (Člen)
18.04.2007 11:39:02
Offline

Re: soud

Neplatič poplatků...surprised
Ikdyž máme v baráku 3 bedny,alespoň za jednu vždy platím,ptž při mojem štěstí bych na to doplatil jako tysurprisedsmile2
Co s tim ti ale neporadimidontknow


PURE NAKED BIKE!
fuja (Člen)
18.04.2007 11:49:33
Offline

Re: soud

televizi platím.Navíc mně to přišlo na adresu kde už nebydlím 15 letidontknow.Musím to probrat s švagrem.je právník.Akorát pořád nechápu jak zjistili,že sem neplatič.

Meloun (Člen)
18.04.2007 12:02:48
Offline

Re: soud

Z toho nic nebudegood
Jejich administrativní chyba!
Akorát tím ztratíš nějakej čas...
Taky nám sem choděj faktury za elektriku po nějakejch předchozích osadníků...musej si v tom sami udělat pořádekfuck


PURE NAKED BIKE!
PALOUS (Člen)
18.04.2007 12:42:29
Offline

Re: soud

Když to do lhůty pro uložení zásilky nevyzvedneš ta to je dnes považováno jako by sis pro to došelsmile2takže to akorát oddálíš a tím pádem ti naroste dluh ještě větší a pak si najednou podáš ve dveřích ruku s exekutorembigsmile


Jebat motorky :-)
Meloun (Člen)
18.04.2007 13:02:51
Offline

Re: soud

Jojo,exekuce je dobrá komediebadbigsmile
Když jsem byl ještě malej hrošík,tak k nám přišli i celým policejní kordónem a to mely hned babky po vsi co vykládat!surprisedbigsmile
Jednalo se jen o nějaký menší dluhy mého nevl.otce s kterým matka žila..,ale to je vedlejší.
Týden na to jsem se dověděl,že jsme drogoví dýleři a celý to sróčko není vlastně Ovoce-zelenina,ale že v těch chlaďákách vaříme a překládáme drogy po kamionechbigsmile
Nicméně matka vyklepaná(ženská no)otčím v práci o ničem nevěděl,tak jsem to měl na starosti jako pubertální výrostek jábigsmile
Tedá,jako užili si se mnou pěkně!bigsmile
Jdem po baráku a:Exekutor čumí na koberec a už zapisuje,tak poudám-ten si klidně vemte,na tom tady stejně jen chrápou čoklové a držej se tam blechy!smile1
Nástěnný hodiny si vzali-od vietnamců z tržnice za 150kč.kýč jak prase,ale to jim nevadí.
Počítač 286 ještě na ty velký diskety jsem jim taky odsouhlasil.Televizi,vídeo a všechny takový nesmysle...
Ovšem největší komedie nasala v garáži,když zbystřili mýho mustangasurprisedChtěli to nakopnout,jestli je to pojízdný,tak jsem jim to načut.Zapsali ho jak maj s dodatkem "Zvýšená hlučnost výfukového potrubí"bigsmilebigsmile
A protože to neměli jak odízt z baráku,tak jsem hned po jejich odchodu začal z toho fichtla demontovat všechny možný užitečný věci,spojku,duše,žárovky,atd a nahrazoval je "replikama"bigsmile
No a nakonec se nešťastným majitelem toho mustanga stal nějakej vykutálenec,kterej ho na tý dražbě koupil za 1500,- bez PP!bigsmileNechtěl bych ho ani zadarmo!bigsmileTaková jsem bejval sviněsmile2


PURE NAKED BIKE!
Pool (Člen)
18.04.2007 17:48:51
Offline

Re: soud

Meloun>bigsmilebigsmilebigsmile jak vod Daniel Styylovy good


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
Karlos (Člen)
18.04.2007 19:16:07
Offline

Re: soud

Tyhle dopisy sou výzvy, který soud dává do schránek, pokud neni osoba zastižena doma. Neni to bráno jako dopis, ten dostaneš, až si ho dojdeš k soudu vyzvednout. Je to normální, nikdo si z tebe prdel nedělá. Jako člen Vězeňský služby o tom musim něco vědět ne? bigsmile


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
sonyk (Člen)
18.04.2007 19:30:36
Offline

Re: soud

ano takovyhle dopis sem mel doma a protoze jsem myslel ze vtip roztrhal a zahodil o par dni pozdeji  zvonek"valim se na posteli music na plno.mrknu do kukatka co ta sousedka zase chce a hle dva panove.vypnu music a povidam kdo to.v tom jeden vytahuje vodznak a kriminalni policie cr.tak votviram. heldame p.S......ho je doma no to jsem ja.no my jsme vam sem davali vyzvu aby ste k nam prisel a vy nikde, tak sem jim to vysvetlil a sel sem tam druhy den.bylo to kvuli vypalenymu cd co sem si pres annonci objednal. tenkrate hra Test Drive 4.heh mazecek mi ho chteli sebrat sem rek ze nemam ze to nefungovalo.ten picus co to vypalil mel doma podaci listky z posty curin.no v 16 letech sem mel moc nahnano kdyz sem sel na kriminalku jeste v doprovodu nasrany mamy


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Karlos (Člen)
18.04.2007 19:34:36
Offline

Re: soud

sonyk psal:

ano takovyhle dopis sem mel doma a protoze jsem myslel ze vtip roztrhal a zahodil o par dni pozdeji  zvonek"valim se na posteli music na plno.mrknu do kukatka co ta sousedka zase chce a hle dva panove.vypnu music a povidam kdo to.v tom jeden vytahuje vodznak a kriminalni policie cr.tak votviram. heldame p.S......ho je doma no to jsem ja.no my jsme vam sem davali vyzvu aby ste k nam prisel a vy nikde, tak sem jim to vysvetlil a sel sem tam druhy den.bylo to kvuli vypalenymu cd co sem si pres annonci objednal. tenkrate hra Test Drive 4.heh mazecek mi ho chteli sebrat sem rek ze nemam ze to nefungovalo.ten picus co to vypalil mel doma podaci listky z posty curin.no v 16 letech sem mel moc nahnano kdyz sem sel na kriminalku jeste v doprovodu nasrany mamy

bigsmilebigsmilebigsmilegood


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
sonyk (Člen)
18.04.2007 19:41:27
Offline

Re: soud

moc do smichu me nebylo a mame uz vubec


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Karlos (Člen)
18.04.2007 19:45:44
Offline

Re: soud

sonyk psal:

moc do smichu me nebylo a mame uz vubec

To ti věřim, ale dneska je to dobrej příběh někde k táboráku good


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
sonyk (Člen)
18.04.2007 19:48:42
Offline

Re: soud

to jo no.ja takvoej hodnej a kriminalka samo cela ves diky sousedum me mela za corkare atd.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
1.2_Bert (Člen)
18.04.2007 22:03:36
Offline

Re: soud

fuja psal:

začátkem dubna mně přišel do schránky divný dopis.bez obálky nadpis okresní soud ve vsetíně a tam napsáno,že se mám dostavit k vyzvednutí zásilky.hodil jsem na bobek ,bo sem si myslel,že si ze mna dělá nekdo pussy.včera večer jsem byl na pivo a bavil se o tom s kámošem.říká mi.mi top přišlo taky,tak sem si pro to byl a údajně dlužím české televizi 115 Kč a tak po něm chtějí s nějakýma poplatkama okolo 7000 litrů.Dost dobré.tak nevím jestli si pro tu obálku mám jít.Mám nebo ne?nebo co s tím mám dělat?

Fujo, určitě si to vyzvedni, jinak můžeš dopadnout jako ten Tvůj kámoš. Nepřebíráš-li vždy poštu, tak už na tom možná stejně jsi. Soud za určitých podmínek může vydat rozsudek bez Tvé účasti a teď už může jít o exekuci, pak přijde exekutor a náklady ještě vzrostou.bad


12.Bandit je dobrá minulost
fuja (Člen)
19.04.2007 09:13:51
Offline

Re: soud

tak sem pro to včera zašel
žaluje mne česká televize
nezaplatil jsem poplatek 75 kč od února 2004 do září 2004
chtějí po mně 600 kčsick
náklady a penále 6899 kčsicksick
nedám jim nic
budu je žalovat já
můžu papírově doložit,že v tuto dobu nebylo možné aby na adrese uvedené na žalobě hrála televize.
celková rekonstrukce bytu pak pronájem
a vysoudím si alpoň sadu nových gum a tak 20 plných nádrží.

Bedřich (Člen)
19.04.2007 09:28:51
Offline

Re: soud

To sou ale šmejdi...sick

to si jako platil, ma pár měsíců přestal-rekonstrukce- a pak zase začal platiti a oni na tebe hned šli? No hned ne, po třech letechbigsmile

Si votom budu muset něco zjistit, sen v nájmu a fakt nic neplatim...idontknow


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
1.2_Bert (Člen)
19.04.2007 21:18:20
Offline

Re: soud

Fujo, nebuď naivní, jestli u soudu nedoložíš, že jsi na poště na uvedené období TV odhlásil, tak je s Tebou ámen a naopak přijdeš tak o  sadu nových gum a tak 20 plných nádrží. bad a náklady řízení porostou
...a to Čt nefandím


12.Bandit je dobrá minulost

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr