Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » brzo budem chodit pěšky

Jaster (Člen)
22.02.2011 15:56:04
Offline

brzo budem chodit pěšky

http://www.novinky.cz/ekonomika/225901- … cesku.html

zdražujou hned, ale když se změní stav a můžou zlevnit. tak jim to trvá dobu, to spíš čekají že se zase bude zdražovat. Asi budu jezdit tankovat do německa


motto "Vem za heft a val"
kenny (Člen)
22.02.2011 16:14:44
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

Jaster psal:

http://www.novinky.cz/ekonomika/225901-kvuli-libyi-zrejme-zdrazi-i-benzinky-v-cesku.html

zdražujou hned, ale když se změní stav a můžou zlevnit. tak jim to trvá dobu, to spíš čekají že se zase bude zdražovat. Asi budu jezdit tankovat do německa

Ještě že to mám kousek do polska.goodgoodgood

hlemejzd999 (Člen)
22.02.2011 16:38:57
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

kenny psal:
Jaster psal:

http://www.novinky.cz/ekonomika/225901-kvuli-libyi-zrejme-zdrazi-i-benzinky-v-cesku.html

zdražujou hned, ale když se změní stav a můžou zlevnit. tak jim to trvá dobu, to spíš čekají že se zase bude zdražovat. Asi budu jezdit tankovat do německa

Ještě že to mám kousek do polska.goodgoodgood

ještě , že máme benzínku za barákem bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Loser (Administrator)
22.02.2011 16:42:18
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

no tak zaplatis za sto litru benzinu max o 50 kacek vic idontknowidontknowidontknowcoolsmokin


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
kenny (Člen)
22.02.2011 16:48:45
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

Loser psal:

no tak zaplatis za sto litru benzinu max o 50 kacek vic idontknowidontknowidontknowcoolsmokin

jde o princip.....

Ondráš (Člen)
22.02.2011 16:50:00
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

kenny psal:

jde o princip.....

Tak to na protest nekupuj...smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
22.02.2011 16:50:45
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

principum a spravedlnosti uz jsem davno zamaval posmrkanym kapesnikem


ale jinak - jakej princip mas na mysli?idontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
PALOUS (Člen)
22.02.2011 16:52:19
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

jen mě je divný,že dyš se zdražuje tak nejvíc f čechách a tak jezdím do polskaevilsmokin


Jebat motorky :-)
kenny (Člen)
22.02.2011 16:53:44
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

Ondráš psal:
kenny psal:

jde o princip.....

Tak to na protest nekupuj...smokin

Ono když k tomu připočteš 1-2kč o které je to tam levnější,už to stojí za úvahu.

kenny (Člen)
22.02.2011 16:55:50
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

Loser psal:

principum a spravedlnosti uz jsem davno zamaval posmrkanym kapesnikem


ale jinak - jakej princip mas na mysli?idontknow

Jasně že prachy.Vezmeš plnou do auta plus ze tři dvacky a jseš v pohodě.

XJelen (Člen)
22.02.2011 17:06:04
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

to mi jako chcete říct, že kvůli dvoum korunám na litru jste ochotní vláčet kanystry do polši? tak tomuhle nerozumím headshake na sto litrech máš dvě kilča, nedokážu si vybavit co by mě donutilo se za dvě kilča vláčet někam kvůli principu redface
možná sem blbej... třeba mě to někdo vysvětlíhelp


Strýcfajtr !!!
Loser (Administrator)
22.02.2011 17:08:18
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

no ja nevim, je to sice 1,5 piva, ale nez projezdim tolik benzinu, tak tech pif stejne vyzahnu tolik, ze se v tom ta pajcka ztratibigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
kenny (Člen)
22.02.2011 17:11:42
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

XJelen psal:

to mi jako chcete říct, že kvůli dvoum korunám na litru jste ochotní vláčet kanystry do polši? tak tomuhle nerozumím headshake na sto litrech máš dvě kilča, nedokážu si vybavit co by mě donutilo se za dvě kilča vláčet někam kvůli principu redface
možná sem blbej... třeba mě to někdo vysvětlíhelp

Asi věc názoru.Pokud to tak bereš se vším tak jsi asi ve vatě.
Prostě cesta okolo,tak se neposeru dát kanďák do kufru a strávit pár minut na polské benzince.
Toť vše

Ondráš (Člen)
22.02.2011 17:28:36
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

kenny psal:

Jasně že prachy.Vezmeš plnou do auta plus ze tři dvacky a jseš v pohodě.

3 x 20 + 50 (plná tvoje nádrž) = 110 litrů
Takže při tvých ideálních 2 kč je to 220 kč.
O kolik je nejbližší benzínka v polsku blíž než nejbližší v čechách?help
Kolik tě stojí cesta?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
kenny (Člen)
22.02.2011 17:39:43
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

Ondráš psal:
kenny psal:

Jasně že prachy.Vezmeš plnou do auta plus ze tři dvacky a jseš v pohodě.

3 x 20 + 50 (plná tvoje nádrž) = 110 litrů
Takže při tvých ideálních 2 kč je to 220 kč.
O kolik je nejbližší benzínka v polsku blíž než nejbližší v čechách?help
Kolik tě stojí cesta?

Když vezmu cestu tam a zpět tak co nejedu navíc tak je to cca 20 km.
Jenže jsem nepsal že tam jedu jen natankovat.
U nás je nějaký větší kauf asi právě těch 20 km.
Pak je to asi jasné.Nebo ne?

osiris (Člen)
22.02.2011 17:44:12
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

...ještě že to neřeším, smrdět celej od benzínu i s interierem auta, huntovat si hrb dvacetikilovým závažím a nakonec toho za kilo vycvrndat po zemi při přelejvání do nádrže...smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
nicola.foxx (Člen)
22.02.2011 17:46:24
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

Se takhle hloupě rozčilovat a plašit. To už sme důchodci nebo jak, že takhle blbnemeheadshakesick
Stejně se s tím všichni smíříme a prostě zaplatíme vo trošku víc.
Stejně mi zase ty kurwy v práci zvednou vejpletu a tak to pokryje to zdražení a ještě něco zbude jako dyckybigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
kenny (Člen)
22.02.2011 17:48:50
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

osiris psal:

...ještě že to neřeším, smrdět celej od benzínu i s interierem auta, huntovat si hrb dvacetikilovým závažím a nakonec toho za kilo vycvrndat po zemi při přelejvání do nádrže...smile1

To se ti tolik klepou ruce,že uděláš takový bordel?bigsmile
To musí mít doma radost.

nicola.foxx (Člen)
22.02.2011 17:53:14
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

Sou chvile kdy je ten trepot rukou superevil


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Michal Dk (Člen)
22.02.2011 18:14:05
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

osiris psal:

...ještě že to neřeším, smrdět celej od benzínu i s interierem auta, huntovat si hrb dvacetikilovým závažím a nakonec toho za kilo vycvrndat po zemi při přelejvání do nádrže...smile1

No já si řikal že ten vrtulník nepřistál dneska před jedenáctou u vás u firmy  jen tak.bigsmile

osiris (Člen)
22.02.2011 18:20:44
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

Michal Dk psal:
osiris psal:

...ještě že to neřeším, smrdět celej od benzínu i s interierem auta, huntovat si hrb dvacetikilovým závažím a nakonec toho za kilo vycvrndat po zemi při přelejvání do nádrže...smile1

No já si řikal že ten vrtulník nepřistál dneska před jedenáctou u vás u firmy  jen tak.bigsmile

...myslíš že přilít tankovat jo? bigsmile
...po něm ale bělohoubek smile2


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Michal Dk (Člen)
22.02.2011 18:24:57
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

osiris psal:
Michal Dk psal:
osiris psal:

...ještě že to neřeším, smrdět celej od benzínu i s interierem auta, huntovat si hrb dvacetikilovým závažím a nakonec toho za kilo vycvrndat po zemi při přelejvání do nádrže...smile1

No já si řikal že ten vrtulník nepřistál dneska před jedenáctou u vás u firmy  jen tak.bigsmile

...myslíš že přilít tankovat jo? bigsmile
...po něm ale bělohoubek smile2

Přistál tam teda machrovsky.good Byla tam havárka?

Jaster (Člen)
22.02.2011 18:35:44
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

50kč neni tak hrozný, ale vem si že se zdražuje pořád. kde jsou ty časy kdy v zimě byl za 22kč/l a ted od 10kč dražší a i víc. jako stejně to za to dám ty prachy. ale zdražováním jdou do háje sami. velký firmy  co zařizujou autodopravu, tak v čr už nesmí tankovat, musí natankovat v německu, protože na to aby čr porjeli jim to vystačí. vláda to zvedla aby na tom vydělali víc, přitom prodělali o hodně víc, když tady ty kamionáci netankujou skoro vůbec. ti co jezdí do ciziny.


motto "Vem za heft a val"
osiris (Člen)
22.02.2011 18:45:26
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

Michal Dk psal:
osiris psal:
Michal Dk psal:


No já si řikal že ten vrtulník nepřistál dneska před jedenáctou u vás u firmy  jen tak.bigsmile

...myslíš že přilít tankovat jo? bigsmile
...po něm ale bělohoubek smile2

Přistál tam teda machrovsky.good Byla tam havárka?

...ne, havárka ne, byli naproti v baráku


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pšán (Člen)
22.02.2011 19:45:50
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

Ondráš psal:
kenny psal:

Jasně že prachy.Vezmeš plnou do auta plus ze tři dvacky a jseš v pohodě.

3 x 20 + 50 (plná tvoje nádrž) = 110 litrů
Takže při tvých ideálních 2 kč je to 220 kč.
O kolik je nejbližší benzínka v polsku blíž než nejbližší v čechách?help
Kolik tě stojí cesta?

..sice to nebylo na mě,ale tady mám rozdíl mezi českou a polskou pumpou plných 1 200 metrů..cool


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
XJelen (Člen)
22.02.2011 21:15:22
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

kenny psal:
XJelen psal:

to mi jako chcete říct, že kvůli dvoum korunám na litru jste ochotní vláčet kanystry do polši? tak tomuhle nerozumím headshake na sto litrech máš dvě kilča, nedokážu si vybavit co by mě donutilo se za dvě kilča vláčet někam kvůli principu redface
možná sem blbej... třeba mě to někdo vysvětlíhelp

Asi věc názoru.Pokud to tak bereš se vším tak jsi asi ve vatě.
Prostě cesta okolo,tak se neposeru dát kanďák do kufru a strávit pár minut na polské benzince.
Toť vše

to není o vatě... tvejch dvacet tam a dvacet zpátky je čtyřicet km při spotřebě sedm litrů je to 90 korun takže z tvejch ušetřenejch dvou kil je náhle 110... na kolik si ceníš hodinu práce? spousta lidí se za kilo nezvedne z gauče (alespoň ti co se mi tu opčas ptají na práci). Prostě jsem si to za ty kvanta kilometrů už ve svý hlavě srovnal a naučil jsem se brát priority trochu jinak. Jak psali kucí kanďáky v kufru, cmrndání z kanystrů, čekání na pumpě atd. děkuju pěkně, za tu dobu si dokážu užít jinde a jinak headshake


Strýcfajtr !!!
kenny (Člen)
22.02.2011 21:28:03
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

To Xjelen:Víš ono je to o penězích.
Já si zas tak moc  nestěžuji,jen prostě jedu okolo,tak proč ne.
To ale asi nevyřešíme.
Jinak za kilo se u vás nemaká?

Luk (Člen)
22.02.2011 21:31:45
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

jelen: jasny...spis nechapu, proc je u nas benal drazsi nez v Rakousku nebo uz dokonce v nemeckuidontknow
vo co jako komu de?idontknow


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Kožak (Člen)
22.02.2011 21:49:07
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

Jaster psal:

http://www.novinky.cz/ekonomika/225901-kvuli-libyi-zrejme-zdrazi-i-benzinky-v-cesku.html

zdražujou hned, ale když se změní stav a můžou zlevnit. tak jim to trvá dobu, to spíš čekají že se zase bude zdražovat. Asi budu jezdit tankovat do německa

do raichu ??? ...tam nemůžeš ani fuckovatbigsmile


MRDAT!!!
XJelen (Člen)
22.02.2011 22:28:02
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

Luk psal:

jelen: jasny...spis nechapu, proc je u nas benal drazsi nez v Rakousku nebo uz dokonce v nemeckuidontknow
vo co jako komu de?idontknow

státu vo kačky bigsmile ale to je jiná matematika bigsmile to v normální ekonomice neplatíbigsmile


Strýcfajtr !!!
béšestka (Člen)
22.02.2011 23:54:13
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

Zdar! ASI BUDEM BRZO CHODIT PĚŠKY-se pro mě stalo od pátku realitoubad, ztráta not na místě (alkohol)- při běžné kontrole, tj. bez not se nemám jak dostat do práceidontknow ve který jsem se s živil notamaidontknow
Tím pádem mě cena pohonejch hmot přestala zajímat, ale pochopil jsem do jaký míry je dneska člověk závislej na autě, neboť vlakem nebo busem se na noční nebo z ní nedá dostat, o víkendu nemluvě.surprised
Sorry, že jsem překazil vlákno o tom kdo jak a o kolik okrádá zákazníka na maržích.redface
Třeba mě nechají uklízet blitky v nové Bandití hospoděsmile1smile1


Prstořeza známej:-)
PALOUS (Člen)
23.02.2011 01:05:38
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

Napíšu to asi tak,každej den jezdím pro kolegu do náchoda,tady v nováči aj v náchodě je nafta za 33,50sickod náchodský benziny to mám k polskej šelce max.2km a předefčírem 30,06 a to sem nebral na kartu tam to je lepčí bo se nakupuje za střed.Přijedu natankuju a strčím mu tam český prachy a nic víc neřeším.Jen nechápu,že třeba v praze sem jel teť v sobotu a viděl tam 30,50.Nebejt to do trauče tak daleko tak bych to měl taky v poho k onu,ale při mejch 80ti litrech páč jezdím plná aš prázdná to řeším polskem a do vochtáfky jak by smet.Měsíčně projedu cca 200litrů a je pomalu na kartáč velbloudůbigsmilea kokoti kolem náchoda podporovat nebudu.Je fakt,že s motorkou to neřeším tam projedu kulový tak beru kde je potřeba.


Jebat motorky :-)
richie (Člen)
23.02.2011 08:43:05
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

zajímavý je, že se zražuje kvůli situaci v Lybii smile1 .... ale benzinky se nepochlubí, že zásoby co mají velký společnosti (Exxon mobile, Shell atd.) by nám teď vydržely na dalších 40 let good

a když už můžu dát z litru benzínu 10,95kč státu, tak ty 2 koruny benzinkám už přežiju good


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
VikecB12 (Člen)
23.02.2011 08:58:59
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

Loser psal:

no tak zaplatis za sto litru benzinu max o 50 kacek vic idontknowidontknowidontknowcoolsmokin

No a já to mám takhle skoro každej den...smile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kukii (Člen)
23.02.2011 09:11:40
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

béšestka psal:

Zdar! ASI BUDEM BRZO CHODIT PĚŠKY-se pro mě stalo od pátku realitoubad, ztráta not na místě (alkohol)- při běžné kontrole, tj. bez not se nemám jak dostat do práceidontknow ve který jsem se s živil notamaidontknow
Tím pádem mě cena pohonejch hmot přestala zajímat, ale pochopil jsem do jaký míry je dneska člověk závislej na autě, neboť vlakem nebo busem se na noční nebo z ní nedá dostat, o víkendu nemluvě.surprised
Sorry, že jsem překazil vlákno o tom kdo jak a o kolik okrádá zákazníka na maržích.redface
Třeba mě nechají uklízet blitky v nové Bandití hospoděsmile1smile1

nemáš chlastat voleidontknow


Život je boj-mašina je nej!!!
Kukii (Člen)
23.02.2011 09:20:33
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

naftu beru u ICOMu kde berou i autobusy a maj to tam o 2-3 kačky levnější než na normální benzině... a až bude sezona, tak do motorky je mi to šumák... když sem byla schopná za jednu sezonu vyjezdit 30 tisíc jenom v benzínu, tak tohle mě fakt nepoloží bigsmilebigsmile třeba ostatní to řeší, ale kdybych měla řešit nějakejch 500 kiláků od domova, kde že to maj levnější benzín, tak to mi přijde jako pussy chápu třeba vikeca a ti lidi, co jezdí denně xset kiláků, tam to znát je...


Život je boj-mašina je nej!!!
Mour (Člen)
23.02.2011 09:55:04
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

Pšán psal:
Ondráš psal:
kenny psal:

Jasně že prachy.Vezmeš plnou do auta plus ze tři dvacky a jseš v pohodě.

3 x 20 + 50 (plná tvoje nádrž) = 110 litrů
Takže při tvých ideálních 2 kč je to 220 kč.
O kolik je nejbližší benzínka v polsku blíž než nejbližší v čechách?help
Kolik tě stojí cesta?

..sice to nebylo na mě,ale tady mám rozdíl mezi českou a polskou pumpou plných 1 200 metrů..cool

...já cca 5 km a ještě můžu navštívit Pšána, pokud nemá cyklus idontknowbigsmilebigsmile

Hanz (Člen)
23.02.2011 10:28:49
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

...no hlavní sranda (nad kterou se tu nikdo nepozastavujeidontknow) je v tom, že se zdražením benzínu(nafty) je spojeno i navýšení cen téměř všeho ostatního....bad


WD club member...
PALOUS (Člen)
23.02.2011 10:36:40
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

richie psal:

zajímavý je, že se zražuje kvůli situaci v Lybii smile1 .... ale benzinky se nepochlubí, že zásoby co mají velký společnosti (Exxon mobile, Shell atd.) by nám teď vydržely na dalších 40 let good

a když už můžu dát z litru benzínu 10,95kč státu, tak ty 2 koruny benzinkám už přežiju good

co to tady meleš za blábolidontknowty tvoje dvě koruny bych chápal kdyby stál benzín  třeba 30,50 jak jinde ale tady u nás je 33,50sickto mě sere,proč není cena všude stejná jak třeba v jinejch státech a kdyš tak maj mezi sebou zozdíly minimální.


Jebat motorky :-)
Kukii (Člen)
23.02.2011 10:38:55
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

PALOUS psal:
richie psal:

zajímavý je, že se zražuje kvůli situaci v Lybii smile1 .... ale benzinky se nepochlubí, že zásoby co mají velký společnosti (Exxon mobile, Shell atd.) by nám teď vydržely na dalších 40 let good

a když už můžu dát z litru benzínu 10,95kč státu, tak ty 2 koruny benzinkám už přežiju good

co to tady meleš za blábolidontknowty tvoje dvě koruny bych chápal kdyby stál benzín  třeba 30,50 jak jinde ale tady u nás je 33,50sickto mě sere,proč není cena všude stejná jak třeba v jinejch státech a kdyš tak maj mezi sebou zozdíly minimální.

protože sme v kocourkově... sis ještě nezvyk za ty leta? smile1


Život je boj-mašina je nej!!!
pavel dolínek (Člen)
23.02.2011 10:58:30
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

PALOUS psal:

Napíšu to asi tak,každej den jezdím pro kolegu do náchoda,tady v nováči aj v náchodě je nafta za 33,50sickod náchodský benziny to mám k polskej šelce max.2km a předefčírem 30,06 a to sem nebral na kartu tam to je lepčí bo se nakupuje za střed.Přijedu natankuju a strčím mu tam český prachy a nic víc neřeším.Jen nechápu,že třeba v praze sem jel teť v sobotu a viděl tam 30,50.Nebejt to do trauče tak daleko tak bych to měl taky v poho k onu,ale při mejch 80ti litrech páč jezdím plná aš prázdná to řeším polskem a do vochtáfky jak by smet.Měsíčně projedu cca 200litrů a je pomalu na kartáč velbloudůbigsmilea kokoti kolem náchoda podporovat nebudu.Je fakt,že s motorkou to neřeším tam projedu kulový tak beru kde je potřeba.

kdo s cim zachazi tim taky schazi,aby se ti nestalo ze budou kolem tebe v cechach makat polsky sadrari vo pjetku na metr levnejc a ty na ne budes cumet z vokna doma bez prace,samo ti to nepreju,jezdim po stavbach a vim co ta polska chamrad dokaze s cenama,kolikrat nechapu za co to nabizejhelpbadidontknowjinak se vyser na koureni a muzes tankovat u nassmile1


"una storia italiana"
richie (Člen)
23.02.2011 12:25:47
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

PALOUS psal:
richie psal:

zajímavý je, že se zražuje kvůli situaci v Lybii smile1 .... ale benzinky se nepochlubí, že zásoby co mají velký společnosti (Exxon mobile, Shell atd.) by nám teď vydržely na dalších 40 let good

a když už můžu dát z litru benzínu 10,95kč státu, tak ty 2 koruny benzinkám už přežiju good

co to tady meleš za blábolidontknowty tvoje dvě koruny bych chápal kdyby stál benzín  třeba 30,50 jak jinde ale tady u nás je 33,50sickto mě sere,proč není cena všude stejná jak třeba v jinejch státech a kdyš tak maj mezi sebou zozdíly minimální.

Holt je u nás vysoká poptávka, tak s ní ruku v ruce stoupá i nabídka (jsme tranzitní stát)


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
PALOUS (Člen)
23.02.2011 13:12:43
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

pavel dolínek psal:
PALOUS psal:

Napíšu to asi tak,každej den jezdím pro kolegu do náchoda,tady v nováči aj v náchodě je nafta za 33,50sickod náchodský benziny to mám k polskej šelce max.2km a předefčírem 30,06 a to sem nebral na kartu tam to je lepčí bo se nakupuje za střed.Přijedu natankuju a strčím mu tam český prachy a nic víc neřeším.Jen nechápu,že třeba v praze sem jel teť v sobotu a viděl tam 30,50.Nebejt to do trauče tak daleko tak bych to měl taky v poho k onu,ale při mejch 80ti litrech páč jezdím plná aš prázdná to řeším polskem a do vochtáfky jak by smet.Měsíčně projedu cca 200litrů a je pomalu na kartáč velbloudůbigsmilea kokoti kolem náchoda podporovat nebudu.Je fakt,že s motorkou to neřeším tam projedu kulový tak beru kde je potřeba.

kdo s cim zachazi tim taky schazi,aby se ti nestalo ze budou kolem tebe v cechach makat polsky sadrari vo pjetku na metr levnejc a ty na ne budes cumet z vokna doma bez prace,samo ti to nepreju,jezdim po stavbach a vim co ta polska chamrad dokaze s cenama,kolikrat nechapu za co to nabizejhelpbadidontknowjinak se vyser na koureni a muzes tankovat u nassmile1

je jich tady jako much a ať makajgoodsoukr zákazník je k sobě neveme a na státních zakázkách mě je u asskdo tam maká bo to je mimo mě a aj kdybych přestal hulit tak tam budu jezdit stejněbigsmilekupovat sejry,paštiky,uzeninu atd za půl ceny jak tady se prostě vyplatígoodať žije biedronkabigsmile


Jebat motorky :-)
PALOUS (Člen)
23.02.2011 13:15:33
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

richie psal:
PALOUS psal:
richie psal:

zajímavý je, že se zražuje kvůli situaci v Lybii smile1 .... ale benzinky se nepochlubí, že zásoby co mají velký společnosti (Exxon mobile, Shell atd.) by nám teď vydržely na dalších 40 let good

a když už můžu dát z litru benzínu 10,95kč státu, tak ty 2 koruny benzinkám už přežiju good

co to tady meleš za blábolidontknowty tvoje dvě koruny bych chápal kdyby stál benzín  třeba 30,50 jak jinde ale tady u nás je 33,50sickto mě sere,proč není cena všude stejná jak třeba v jinejch státech a kdyš tak maj mezi sebou zozdíly minimální.

Holt je u nás vysoká poptávka, tak s ní ruku v ruce stoupá i nabídka (jsme tranzitní stát)

zas blábolbigsmilety nevíš že sme stát kde je kvůli vysokej ceně pohonnejch hmot vyhlášený embargo a že tady s tiráků nikdo netankuje?jen kurvjej cestybad


Jebat motorky :-)
Michal Dk (Člen)
23.02.2011 15:44:49
Offline

Re: brzo budem chodit pěšky

PALOUS psal:
richie psal:
PALOUS psal:


co to tady meleš za blábolidontknowty tvoje dvě koruny bych chápal kdyby stál benzín  třeba 30,50 jak jinde ale tady u nás je 33,50sickto mě sere,proč není cena všude stejná jak třeba v jinejch státech a kdyš tak maj mezi sebou zozdíly minimální.

Holt je u nás vysoká poptávka, tak s ní ruku v ruce stoupá i nabídka (jsme tranzitní stát)

zas blábolbigsmilety nevíš že sme stát kde je kvůli vysokej ceně pohonnejch hmot vyhlášený embargo a že tady s tiráků nikdo netankuje?jen kurvjej cestybad

Přesně tak zvedly ceny vysokou daní.Auta jen projížděj Česmad vypočet že stát tímhle tahem přišel cca o 10 milard za rok 2010.idontknow

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr