Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » černá hora

ninjo (Člen)
28.12.2006 17:41:26
Offline

černá hora

Máte něgdo zkušenosti s černou horou.V bývalé jugině.Chci tam v létě vyjet na motce.Kámoš říkal že jede taky.Tak by me to zajímalo prý je tam vždycky super počasí.No atd.


všude dobře tak co doma.Vždy na cestách.
SLUGI (Člen)
28.12.2006 18:03:02
Offline

Re: černá hora

No kdybys chtěl kousek vod BK je taky Černá Hora idontknow
Dělaj tam dobrý pivo a nejni to ani tak daleko goodbigsmile


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
osiris (Člen)
28.12.2006 18:08:16
Offline

Re: černá hora

...je to daleko
...je tam hnusny vedro
...je tam spina a bordel, vsechno rozbity (chorvatsko je proti tomu cisty) - poznas hned za hranicema smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
ninjo (Člen)
28.12.2006 18:13:31
Offline

Re: černá hora

no kolega z hokny tam byl akorát s cestovkou a říkal že super.Chorvatsko je tzv.vojetý.Chci kus dál ale zas nerad bych tam zůstal.Hafo lidí atd.Jo kdyby ste někdo chtěli třeba do švédska můžu jen doporučit byl sem tam vloni super cesta a příjemní lidi.


všude dobře tak co doma.Vždy na cestách.
ninjo (Člen)
28.12.2006 18:14:48
Offline

Re: černá hora

teda to hafo lidí je v chrvatsku samože


všude dobře tak co doma.Vždy na cestách.
Honza B12 (Člen)
28.12.2006 20:59:09
Offline

Re: černá hora

Souhlas s Osim, navíc v sezóně problém najít pláž bez lidí a ceny jak v Chorvatsku bad

Kelly01 (Člen)
28.12.2006 21:01:29
Offline

Re: černá hora

Máte jezdit až dolú k hranicím s Albánií..good


God Save The Queen!
Honza B12 (Člen)
28.12.2006 21:04:53
Offline

Re: černá hora

Kelly: projeto celé. U Albánských hranic na "Velke plaži" to vypadá jak na Baltu, navíc ukrutný bordel a samý přičmoudlý sociální pracovnice. Vloni jsme to tam otočili a frčeli zpátky do Chorvatska.sick

Kelly01 (Člen)
28.12.2006 21:08:40
Offline

Re: černá hora

Sakra dřív tam bylo superhelp

Jezdíval jsem rád do Ulcinje,tam už bylo otevřený moře a lítat kolem Skadarského jezerasmile2

navíc tam byly poloviční ceny který tu dálku vykompenzovaly..


God Save The Queen!
WenzelB6 (Člen)
28.12.2006 21:20:22
Offline

Re: černá hora

byl sem letos služebně v září v Srbsku a "dálnice" Novi sad : bez delícího pásu, na každý straně dva pruhy a předjíždí se v plný palbě v protisměrnym pásu . Jinak v Monte Negro jsem byl eště za bolšána na Čundru : pohoří Durmitor, Žabljak a dolů na Sveti Štefan. Do vnitrozemí NEJEZDIT , eště tak podéél moře. Na motyku ŘEŤEZ.

osiris (Člen)
29.12.2006 00:05:52
Offline

Re: černá hora

Kelly01 psal:

Máte jezdit až dolú k hranicím s Albánií..good

...na tejden bych te tam zavrel woe surprisedidontknowtam k ty tvy albanii - cim niz, tim vic sicksicksick
...rychle zpatky do civilizace smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
B 12 (Člen)
29.12.2006 09:46:04
Offline

Re: černá hora

V Černý hoře to bylo super za komančů. Jezdili jsme až dolů Bar, Ulcin, Sutomore. Otevřený moře a stálý počasí a celkem čisto. Teď hrůza, žebravý děti skáčou do cesty, všude špína a ne moc bezpečno. Když tam, tak do Budvy nebo do většího letoviska.

ninjo (Člen)
30.12.2006 17:23:16
Offline

Re: černá hora

nonjak to tak čtu tak se na to vys.eru.Rději pojedem do rakouských alp.nekde ke klagenfurtu.Byl jsem tam dělat výstavu a docela se mi líbilo bylo furt po čem koukat.goodsurprised


všude dobře tak co doma.Vždy na cestách.
Eremi (Člen)
30.12.2006 17:58:08
Offline

Re: černá hora

ninjo: byl jsem tam v roce 2003 na motorce a bylo to úplně super! Nádherná je celá Jadranská magistrála, to co je v autě utrpení si na motce užiješ, samotná Černá Hora je trochu jinej svět než Chorvatsko, už je to trošku divočejší, myslím řidiči, ale když si dáváš bacha tak žádnej problém, byli jsme tam na 3 motorkách, strávili jsme asi 10 dní v Budvě - doporučuju - středisko na úrovni západní Evropy, našli jsme si na místě ubytovnání v soukromí a motky na zahradě rodinného domku za 5 éček na noc, teď už to bude asi výrazně dražší, ale i tak si myslím, že tam bude pořád hodně levně. Jinak Budva samotná je fakt jako kterýkoliv turistický středisko na západě. Takže vřele doporpučuji, jen je to daleko, jeli jsme to na dvakrát, první den jsem dal poprvé v životě 1000 km za jeden den.


S úsměvem jde všechno líp :o)
ninjo (Člen)
30.12.2006 18:42:58
Offline

Re: černá hora

No a jel bys i letos? smile1 Průvodce by se hodil.Jeli bychom beru i stařešinu.když už bych jel tak aspon na 3x.Eště furt zvažuju ty alpy.


všude dobře tak co doma.Vždy na cestách.
Eremi (Člen)
30.12.2006 18:55:32
Offline

Re: černá hora

letos do Černé Hory určitě ne, ale pokud to máte v plánu ničeho se neboj, je to tam ok, i když není to tam na cestování, respektive, my jsme radši zaparkovali motky v Budvě a nikam jsme tam nejezdili, protože řidiči jsou tam fakt hrozní:o))))


S úsměvem jde všechno líp :o)
ninjo (Člen)
30.12.2006 19:05:51
Offline

Re: černá hora

když jsem přežil paříž tak to snad pude uvidím co kámoš.


všude dobře tak co doma.Vždy na cestách.
Eremi (Člen)
30.12.2006 19:22:50
Offline

Re: černá hora

do alp můžeš kdykoliv, je to kousek, černá hora, to je pořádný cestování:o)))


S úsměvem jde všechno líp :o)
Roadrunner (Nový člen)
01.02.2011 16:56:25
Offline

Re: černá hora

Myslim, že Černá Hora je v pohodě.good Určitě doporučuju. A hlavně každej jezdí na známý místa jako Chorvatsko a tak, takže tam ani neni moc otravnejch turistů.

Loser (Administrator)
01.02.2011 17:17:52
Offline

Re: černá hora

ninjo psal:

když jsem přežil paříž tak to snad pude uvidím co kámoš.

vitej v klubugoodgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Petr J. (Člen)
01.02.2011 18:49:04
Offline

Re: černá hora

Teda to je stoletá diskuze bigsmile


Jinak Monte Negro good

Dado (Člen)
01.02.2011 22:25:08
Offline

Re: černá hora

motku nech dole pod lanovkou, a na hoře je krásnej koukec dolůbigsmilebigsmile


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Bobbandit (Nový člen)
27.02.2011 20:59:13
Offline

Re: černá hora

ninjo psal:

Máte něgdo zkušenosti s černou horou.V bývalé jugině.Chci tam v létě vyjet na motce.Kámoš říkal že jede taky.Tak by me to zajímalo prý je tam vždycky super počasí.No atd.

Černou  Horu doporučuju. Byl jsem tam už dvakrát a je to super pojezdění, hlavně v canjonu Tara. Je toho tam, spousta k vidění a úžasná příroda. Jestli chceš tak mrkni na fotky. http://bobbandit.rajce.idnes.cz/Bandit_ … Hora_2009/

VikecB12 (Člen)
27.02.2011 21:54:38
Offline

Re: černá hora

Bobbandit psal:
ninjo psal:

Máte něgdo zkušenosti s černou horou.V bývalé jugině.Chci tam v létě vyjet na motce.Kámoš říkal že jede taky.Tak by me to zajímalo prý je tam vždycky super počasí.No atd.

Černou  Horu doporučuju. Byl jsem tam už dvakrát a je to super pojezdění, hlavně v canjonu Tara. Je toho tam, spousta k vidění a úžasná příroda. Jestli chceš tak mrkni na fotky. http://bobbandit.rajce.idnes.cz/Bandit_ … Hora_2009/

Pěkný fotky,suprově vypadal ten liduprázdnej kemp co je na fotkách těsně před tím než ste šli na raftgood To by mě bralo víc,než nějaký přeplněný pobřežísick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Bobbandit (Nový člen)
27.02.2011 22:53:07
Offline

Re: černá hora

Ten camp je dost dobry. Hlavně docela levný a super lidi. Hnet se s nama dali do řeči a snažili se vyjít max vstříc.... Určitě souhlasím že je to lepší jak přeplněné pobřeží good ale zminovaná Albánie je ještě mnohem lepší cool
http://bobbandit.rajce.idnes.cz/Bandit_ … ania_2010/

VikecB12 (Člen)
27.02.2011 23:55:25
Offline

Re: černá hora

Bobbandit psal:

Ten camp je dost dobry. Hlavně docela levný a super lidi. Hnet se s nama dali do řeči a snažili se vyjít max vstříc.... Určitě souhlasím že je to lepší jak přeplněné pobřeží good ale zminovaná Albánie je ještě mnohem lepší cool
http://bobbandit.rajce.idnes.cz/Bandit_ … ania_2010/

Je vidět že si dovolenou užívátegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Bobbandit (Nový člen)
28.02.2011 10:11:33
Offline

Re: černá hora

Tak snad se bude takto dařit i tento rok cool Co jsem cetl tady vyše tak slovo dovolená znamená pro každého něco jiného....

Petr J. (Člen)
28.02.2011 12:51:59
Offline

Re: černá hora

Pěkné...místa, která jsme sami projeli...

VikecB12 (Člen)
28.02.2011 14:56:31
Offline

Re: černá hora

Kua chtěl sem jako další krůček v cestování na mašině navštívit norsko,ale ta černá hora mě láká čím dál vícgoodredface Byli ste tam přímo v létě,nebo nějak mimo hlavní sezonu? Se mě to vnitrozemí zdá tak nějak bez lidí a to já rádgood Asi bych uplně vynechal moře,to mě nebere ty narvaný plážesick Předpokládám že teploty sou jako v chorvatsku a z deštěm taky. Nebo se pletu?


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
28.02.2011 15:07:18
Offline

Re: černá hora

to Víkec: ideální čas na cestu je od konce dubna...ale tou dobou bývá v nejvyšších místech ještě sníh, takže třeba přejezd Durmitoru z Žabljaku přes PašinaVoda k Pivskému jezeru bývá neprůjezdný. A třeba lekníny na Skadarském jezeře rozkvétají až v druhé polovině května...

Černá Hora je fakt nádherná good

Bobbandit (Nový člen)
28.02.2011 22:43:46
Offline

Re: černá hora

Byl jsem tam na přelomu srpen září a uplně na pohodu, nikdy mě tam nepršelo a vždycky bylo krásně a teplo. V tom kempu mají dost rádi čechy, protože jsou raftaři a jezdí do raftového klubu do Olomouce a vždycky mě dají nějakou slevu. Posledně sme jim tam vypily celou malou bečku piva a nic za to nechtěli smile1 Jinak pokud bys tam chtěl jet, tak to vezmi přes Bosnu, je to tam taky dost hezké.... Voda v řece Taře je tak čistá že se dá pít a průjezd na raftu je taky super. Takže jenom doporučuju good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr