Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » dovoz motorky z Německa

kazan (Člen)
01.03.2011 08:43:08
Offline

dovoz motorky z Německa

Jak je to chlapi se stářím motorky a dovozem do ČR. Je při dovozu limit 8 let stáří motkyidontknow


Nedovol,aby tě strach z prohry vyřadil ze hry!!
XJelen (Člen)
01.03.2011 08:45:13
Offline

Re: dovoz motorky z Německa

ne


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
01.03.2011 08:45:21
Offline

Re: dovoz motorky z Německa

já mám pocit ,že co uvolnili hranice tak tohle už neplatí a můžeš dovézt jak starý chceš.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
kazan (Člen)
01.03.2011 09:32:54
Offline

Re: dovoz motorky z Německa

Tak to teda nemusím řešit ja?surprised


Nedovol,aby tě strach z prohry vyřadil ze hry!!
Mour (Člen)
01.03.2011 10:00:13
Offline

Re: dovoz motorky z Německa

Bacha na to, musí mít ale nějakou homologaci EU, Švýcarsko může být problém. Jestli znáš někoho na STK tak se zeptej tam.

XJelen (Člen)
01.03.2011 10:06:45
Offline

Re: dovoz motorky z Německa

z německa pokud to tam legálně jezdí, není problém ani 25 let starej kousek


Strýcfajtr !!!
zdenek 1 (Člen)
01.03.2011 10:18:13
Offline

Re: dovoz motorky z Německa

kazan psal:

Jak je to chlapi se stářím motorky a dovozem do ČR. Je při dovozu limit 8 let stáří motkyidontknow

Tak toho červeného krasavce jsi už nakonec prodal?


když to jede,je to OK
karlos100 (Člen)
01.03.2011 10:34:11
Offline

Re: dovoz motorky z Německa

jde dovézt cokoli co má platné doklady v jakékoli zemi unie..


...a bude hůř!
kazan (Člen)
01.03.2011 10:36:44
Offline

Re: dovoz motorky z Německa

Jó ani jsem vlastně nechtěl, no ale co. Teď řeším buťo B1250s nebo Hayabusu ( starší). Stále nevím k čemu se přiklonitheadshake


Nedovol,aby tě strach z prohry vyřadil ze hry!!
Mour (Člen)
01.03.2011 10:42:24
Offline

Re: dovoz motorky z Německa

XJelen psal:

z německa pokud to tam legálně jezdí, není problém ani 25 let starej kousek

Fakt? surprised ..ta povinná homologace pro provoz ve státech EU už neplatí?? ...tak to bych teda moch tu Yamahu SR 500 r.v. 79 za 500 E přitáhnout goodbigsmile

VikecB12 (Člen)
01.03.2011 21:21:11
Offline

Re: dovoz motorky z Německa

Mour psal:
XJelen psal:

z německa pokud to tam legálně jezdí, není problém ani 25 let starej kousek

Fakt? surprised ..ta povinná homologace pro provoz ve státech EU už neplatí?? ...tak to bych teda moch tu Yamahu SR 500 r.v. 79 za 500 E přitáhnout goodbigsmile

Kdyš tomu schází nějaký to "e"čko,tak se to dělá nějak přes DEKRA,akorát je ta dovozová STK vo něco dražší...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
bluemanik (Člen)
03.03.2011 15:13:49
Offline

Re: dovoz motorky z Německa

Tak já když dovezl Bandita z Německa z roku 97 před pěti lety (motorka tedy stará 9 let), tak jsem jí nemohl přihlásit. Chybělo tomu nějaký to Ečko, takže STK a všechny úřady se mnou vyjebávaly. Papír o homologaci mi Suzuki nedala, jelikož VIN začínalo GN77A místo GN77B. Prý tohle bylo vyrobeno pro švýcarský trh. DEKRA se mi snažila ochotně pomoct, ale úředník si nedal říct. Dokonce jsem psal na francouzský ministerstvo dopravy, aby mi poslali vyjádření, že motorky s GN77A u nich jezdí (jsou v UNII)..stále nic. Nakonec mi to kámoš za litr přihlásil. Netuším jak. Z toho plyne, přihlásit jde cokoliv, jen se to musí umět a ne se s tím srát.good

K.a.s.y.m. (Člen)
03.03.2011 15:29:46
Offline

Re: dovoz motorky z Německa

bluemanik psal:

Tak já když dovezl Bandita z Německa z roku 97 před pěti lety (motorka tedy stará 9 let), tak jsem jí nemohl přihlásit. Chybělo tomu nějaký to Ečko, takže STK a všechny úřady se mnou vyjebávaly. Papír o homologaci mi Suzuki nedala, jelikož VIN začínalo GN77A místo GN77B. Prý tohle bylo vyrobeno pro švýcarský trh. DEKRA se mi snažila ochotně pomoct, ale úředník si nedal říct. Dokonce jsem psal na francouzský ministerstvo dopravy, aby mi poslali vyjádření, že motorky s GN77A u nich jezdí (jsou v UNII)..stále nic. Nakonec mi to kámoš za litr přihlásil. Netuším jak. Z toho plyne, přihlásit jde cokoliv, jen se to musí umět a ne se s tím srát.good

no tam hrál roli ten litr..pěťo kámošovi a pěťo úředníkovicool


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Lachtan (Člen)
03.03.2011 19:02:37
Offline

Re: dovoz motorky z Německa

mam pocit že porád platí že to"E"čko tam musí bejt, je to globální homologace a pro každej typ auta nebo mototo tam musí bejt příslušný písmenko a číslo. vědí to na technický, kde dělaj dovozy. jinak se musí na výzkumák, prodraží se to a někdy se to ani nepovede. chce to znát přesně co má na tom štítku bejt a pak by to mělo bejt cajk... asi bych se mohl poptat přesnějc.


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr