Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » HEZKY S NÁMA VYJEBAVAJ!!!!!!

morou (Člen)
03.03.2011 22:44:14
Offline

HEZKY S NÁMA VYJEBAVAJ!!!!!!

Tohle mě poslal  známej. Je to  2 hodinovej dokument votom jak to je doopravdy s Obamou,válkama, globalním oteplováním,s finanční krizí atd.Vše uměle vyvolaný.Hlavně posledních 30 minut je síla.sickfuckfuckfuck
Mrkněte na to.Pokud možno poslat dál!

http://video.google.com/videoplay?docid … 435048689#


Suzuki bandit????Nikdy!!!!!Nebo navždy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
richie (Člen)
03.03.2011 22:58:43
Offline

Re: HEZKY S NÁMA VYJEBAVAJ!!!!!!

ty jo 2 hodiny... co tam je? Je tam že USA vládnou židi, války se vedou kvůli ropě, globální oteplení neexistuje a finanční krize začala už v roce 2000?


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Zdenda (Člen)
03.03.2011 23:30:22
Offline

Re: HEZKY S NÁMA VYJEBAVAJ!!!!!!

Ne, je to skutečně velice zajímavý video, a když se člověk pídí dál a tak trochu zná nějaký souvislosti, tak zjistí, že to je vakt celice reálný. Kdo má na to náladu a chuť tak si to pustí. Ale to video už je dosti starý.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Loser (Administrator)
04.03.2011 01:05:52
Offline

Re: HEZKY S NÁMA VYJEBAVAJ!!!!!!

jj, videl jsem. Konspiracni teorie podlozeny nekteryma dukazama jsou fajn. Ale kdyz se to tak vezme, tak stejnym zpusobem se to ta druha strana snazi obhajit (jakoze zaplatit par "odborniku", kteri reknou tohle a tamto a tim to vysvetli zase te druhe skupine lidem). Pravda je tam nekde venku, jak by rekl Fox Mulder.
(kua ja jsem se zase dneska zmrdal tema italskejma srackama. Zajimavy je, ze kdyz clovek chce, tak se vozere i z toho, co by normalne vubec nepil. Holt ten chlast je silne navykova droga .... do jakyho vlakna to vlastne pisu????


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
hlemejzd999 (Člen)
04.03.2011 06:31:03
Offline

Re: HEZKY S NÁMA VYJEBAVAJ!!!!!!

Loser psal:

.... do jakyho vlakna to vlastne pisu????

jako dycky ...do vlákna vo hovně ....bigsmile
bigsmilebigsmileredface


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
morou (Člen)
04.03.2011 12:08:41
Offline

Re: HEZKY S NÁMA VYJEBAVAJ!!!!!!

Zdenda psal:

Ne, je to skutečně velice zajímavý video, a když se člověk pídí dál a tak trochu zná nějaký souvislosti, tak zjistí, že to je vakt celice reálný. Kdo má na to náladu a chuť tak si to pustí. Ale to video už je dosti starý.

Tohle video je starý 2 roky!A  už tenkrát mluvili  o tom jak bude  následovat ovládnutí afriky.
A to se dneska přesně děje!Vidle, sekery a hurá na ně!!!!!!!!fuckbigsmile


Suzuki bandit????Nikdy!!!!!Nebo navždy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mour (Člen)
04.03.2011 13:07:23
Offline

Re: HEZKY S NÁMA VYJEBAVAJ!!!!!!

morou psal:
Zdenda psal:

Ne, je to skutečně velice zajímavý video, a když se člověk pídí dál a tak trochu zná nějaký souvislosti, tak zjistí, že to je vakt celice reálný. Kdo má na to náladu a chuť tak si to pustí. Ale to video už je dosti starý.

Tohle video je starý 2 roky!A  už tenkrát mluvili  o tom jak bude  následovat ovládnutí afriky.
A to se dneska přesně děje!Vidle, sekery a hurá na ně!!!!!!!!fuckbigsmile

..hééj změň si ten nick, díky bigsmile

sonyk (Člen)
05.03.2011 18:10:33
Offline

Re: HEZKY S NÁMA VYJEBAVAJ!!!!!!

nejvis snama stejne vyjebava nase debilni vlada.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr