Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » jak je to se silnicema doma?

snowflake600 (Člen)
08.03.2011 23:25:00
Offline

jak je to se silnicema doma?

Zdarec lidi, zdravím od Salzburgu bigsmile
Sněhu je tu pomálu, jen na sjezdovkách a podmínky na jarní výlet jsou na silnicích téměř ideál :)
Až se vrátíme, rád bych zajel za Jasterem do KH pro kaťata a samo, že na Bčku..
tady mě to pěkně sere, než sme odjeli, už se to doma dalo slušně, tak mě někdo naserte s tím, že už ani kupička štěrku na krajnici a motorkáři, že už vyjeli good

Inženýrek (Člen)
09.03.2011 00:11:59
Offline

Re: jak je to se silnicema doma?

Co by jsi chtěl slyšet? Když na to příjde, tak se dá jezdit i na Novýho roka. V sobotu jsem pár kiláků najel, ale ještě to prostě vůbec neni vono.

Jinak už jsem ti jednou psal, ale bez reakce, že jsem si všimnul že chodíš do ústavu v Mejtě. Jestli tam ještě tvrdnou lidi jako Skalický, Schejbalová, Burešová, Vacek a jestli s nima příjdeš do kontaktu, tak je tam řádně vyzdav vod bejvalýho nejlepšího studenta bigsmile A jestli je tam ještě ten zmrd Šouta, tak ho nakopni vší silou do koulí, s rozběhem, nic jinýho si ten parchant nezaslouží smile1


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
snowflake600 (Člen)
09.03.2011 17:37:35
Offline

Re: jak je to se silnicema doma?

Inženýrek psal:

Co by jsi chtěl slyšet? Když na to příjde, tak se dá jezdit i na Novýho roka. V sobotu jsem pár kiláků najel, ale ještě to prostě vůbec neni vono.

Jinak už jsem ti jednou psal, ale bez reakce, že jsem si všimnul že chodíš do ústavu v Mejtě. Jestli tam ještě tvrdnou lidi jako Skalický, Schejbalová, Burešová, Vacek a jestli s nima příjdeš do kontaktu, tak je tam řádně vyzdav vod bejvalýho nejlepšího studenta bigsmile A jestli je tam ještě ten zmrd Šouta, tak ho nakopni vší silou do koulí, s rozběhem, nic jinýho si ten parchant nezaslouží smile1

tykráso, tak to máme společnýho hodně :D
no, nenavštěvuju ho už, odmaturováno loni, ale všici tam sou a Šouta........ani nemluv kamaráde :D to probereme osobně, doufám evil

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr