Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Řídičák skupiny A

Frodo89 (Člen)
05.03.2011 12:39:15
Offline

Řídičák skupiny A

Co říkate na popisovanou změnu?

http://www.motorkari.cz/clanky/moto-nov … 17953.html

Dle mého to zní celkem logicky a zajimavě... smile1 i když už velké Ačko vlastnim...


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Banditatom (Člen)
05.03.2011 12:46:21
Offline

Re: Řídičák skupiny A

je mě to už nějakej pátek uasssmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
mr.BSE (Člen)
05.03.2011 12:57:29
Offline

Re: Řídičák skupiny A

bych si to neomezeny A mel udelat dokud to neni od 60ti, kua bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
XJelen (Člen)
05.03.2011 14:22:55
Offline

Re: Řídičák skupiny A

Frodo89 psal:

Co říkate na popisovanou změnu?

http://www.motorkari.cz/clanky/moto-nov … 17953.html

Dle mého to zní celkem logicky a zajimavě... smile1 i když už velké Ačko vlastnim...

nekecej surprised fakt? evil já myslel, že ti ho jenom půjčili bigsmile


Strýcfajtr !!!
VikecB12 (Člen)
05.03.2011 14:58:17
Offline

Re: Řídičák skupiny A

mr.BSE psal:

bych si to neomezeny A mel udelat dokud to neni od 60ti, kua bigsmile

Ty vole,ty máš noty jenom na dětskou?surprised Mě to bylo hnedka divný,že už nemáš dvanáctkucool


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Thor5552 (Člen)
05.03.2011 15:35:54
Offline

Re: Řídičák skupiny A

Já mam noty taky už dávno hotoví ale se vším souhlasím!!!! mají pravdu is věkem tak s omezením víkonu !! podle mě je to to jeden z mála dobrých nápadů good


Žij abys jezdil
Jezdi abys žil
Banditatom (Člen)
05.03.2011 16:35:33
Offline

Re: Řídičák skupiny A

2 Thor5552: ti máš češtynbigsmilebigsmilebigsmile jinak když se porád serou do motorek tak proč už kurva neudělaj něco s plechovkama?Proč není třebas omezenej výkon či objem v určitým obdobíidontknow. Mladej smrkáč co mu ještě nezaschl inkoust na řp s tatínkem co má kešeňu k prasknutí s bmw řa xy o výkonu x koní je daleko větší hrozbabad než kdejakej pomatenej motorkářbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Thor5552 (Člen)
05.03.2011 16:38:32
Offline

Re: Řídičák skupiny A

Banditatom psal:

2 Thor5552: ti máš češtynbigsmilebigsmilebigsmile jinak když se porád serou do motorek tak proč už kurva neudělaj něco s plechovkama?Proč není třebas omezenej výkon či objem v určitým obdobíidontknow. Mladej smrkáč co mu ještě nezaschl inkoust na řp s tatínkem co má kešeňu k prasknutí s bmw řa xy o výkonu x koní je daleko větší hrozbabad než kdejakej pomatenej motorkářbigsmilebigsmilebigsmile

Jo já a češtin nej kamarádi bigsmile
jinak máš pravdu že by měli nějak rozdělit a omezit i plechovky!!!


Žij abys jezdil
Jezdi abys žil
mr.BSE (Člen)
05.03.2011 16:44:12
Offline

Re: Řídičák skupiny A

VikecB12 psal:
mr.BSE psal:

bych si to neomezeny A mel udelat dokud to neni od 60ti, kua bigsmile

Ty vole,ty máš noty jenom na dětskou?surprised Mě to bylo hnedka divný,že už nemáš dvanáctkucool

naja na, nějak sem s k tomu ještě nedokopal redfacebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
sonyk (Člen)
05.03.2011 18:18:12
Offline

Re: Řídičák skupiny A

ja si myslim ze to stejne nepomuze


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Thor5552 (Člen)
05.03.2011 19:01:22
Offline

Re: Řídičák skupiny A

sonyk psal:

ja si myslim ze to stejne nepomuze

Když nic tak aspoň nepotkáš 18ti letýho rádoby machra na R1 což je skoro vražda!!
Vidím to na kamarádovi je mu 19 a je namachrovanej to není možný!!! jemu tát volnou ruku tak se zabije tak za 14 dní!!

Ale tohle je jen o lidech


Žij abys jezdil
Jezdi abys žil
sonyk (Člen)
05.03.2011 19:48:39
Offline

Re: Řídičák skupiny A

Thor5552 psal:
sonyk psal:

ja si myslim ze to stejne nepomuze

Když nic tak aspoň nepotkáš 18ti letýho rádoby machra na R1 což je skoro vražda!!
Vidím to na kamarádovi je mu 19 a je namachrovanej to není možný!!! jemu tát volnou ruku tak se zabije tak za 14 dní!!

Ale tohle je jen o lidech

stejne potkas jako ted. kdyz mas prachy mas tp s 25kW a muze ti bejt treba 18


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
05.03.2011 19:49:22
Offline

Re: Řídičák skupiny A

jeste dodam ze neni treba jim branit v tom aby se zabili je to jejich volba. akorat me stvou jak to media nafukujou a sme za to bity my "normalni"


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Frodo89 (Člen)
05.03.2011 20:16:35
Offline

Re: Řídičák skupiny A

XJelen psal:
Frodo89 psal:

Co říkate na popisovanou změnu?

http://www.motorkari.cz/clanky/moto-nov … 17953.html

Dle mého to zní celkem logicky a zajimavě... smile1 i když už velké Ačko vlastnim...

nekecej surprised fakt? evil já myslel, že ti ho jenom půjčili bigsmile

Občas mě to taky napadá, že ho častěji nemam, nežli mám… smile1 help evil help headshake


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Banditatom (Člen)
06.03.2011 08:45:52
Offline

Re: Řídičák skupiny A

sonyk psal:

jeste dodam ze neni treba jim branit v tom aby se zabili je to jejich volba. akorat me stvou jak to media nafukujou a sme za to bity my "normalni"

spoň budem mět kšeftbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
4Fun.cz (Člen)
06.03.2011 23:18:26
Offline

Re: Řídičák skupiny A

Banditatom psal:

spoň budem mět kšeftbigsmilebigsmilebigsmile

Voe,jestli má ta Tvoje kámoška zubatá papíry na traktor,mám doma nevyužitej MASSEY FERGUSON se záběrem 2,20.S touhle kosou to može brát v protisměru jedním pruhem bigsmilebigsmile


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Mour (Člen)
07.03.2011 07:12:47
Offline

Re: Řídičák skupiny A

Já bych dal velké A až od 35-ti good

Kakac (Člen)
07.03.2011 13:19:49
Offline

Re: Řídičák skupiny A

Mour psal:

Já bych dal velké A až od 35-ti good

No Moure to bych prošel tak tak bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
Jinak k tomu já měl plný papíry už v 17,ale je fakt že byly akurát Jawy a MZ a i tak jsme se kolikrát zváleli kvůli našim pičovinám bigsmile
Dneska maj břitvy už v 18 (prej 25 kW bigsmilebigsmilebigsmile) a pak plno mrtvejch.
Mě akurát sere že auto 300 koňama může řídit hned ,nebo Kamion kterej když to napere je to masakrfuckfuck
nedělal bych v papírech věkový restrikce, spíš noty na zkoušku a je.....smokin
Budeš jezdit jak pussy a je jedno jestli v plechofce nebo na moto budeš mít po pussy
Papíry se seberou a .....finýtoevil
A ještě zvýšit kvalitu autoškol (praktické ovládání moto a jiný praktický věci smokin)


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Sandman (Člen)
09.03.2011 01:50:05
Offline

Re: Řídičák skupiny A

Spíš než na určování věkové hranice by se měli zákonodárci zaměřit na vymahatelnost zákona ohledně řízení motocyklů příslušného výkonu v kW. Příklad: Zastaví 18letého motorkáře, který evidentně jede na motorce, která má více než 25 kW, které jsou deklarované v papírech. Líp se to ale řekne než udělá.idontknow

Když má někdo v hlavě nasráno, je jedno, na čem jezdil předtím nebo jestli je úplný začátečník. Noty jsem si dělal na velké Ačko bez jakýchkoliv zkušeností na větší motorce, koupil si neškrcenou mašinu 6kilo. Od té doby jezdím bez nehod, skoro 4 roky. Prostě to chce při jízdě nevypínat mozek a jezdit s vědomím, že na motorce se chyby neodpouští a ta dnešní vyjížďka může být i tou poslední. Vždycky když vyjíždím, tohle mi probleskne hlavou.


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Rum-cajs (Člen)
09.03.2011 09:03:16
Offline

Re: Řídičák skupiny A

je to alibisticko-populisticka 3,14ovina a tahani penez ze zajemcu! A kdyz uz, tak proc obstrukce pro zacatecniky na moto a auta nic?

Problem zacatecniku je imho v systemu autoskol, kterej je jeste umocnenej laxnim pristupem nekterejch (cest vyjimkam, existujou). 13 hodin na celou vyuku je nesmysl, to se mozna genialni talent nauci zaklady ovladani, a pokud je to nekdo, kdo nema praxi z provozu, tak je na pruser zadelano.

argumenty typu "by se nemělo stávat, že si nezkušený začátečník koupí litra s 25kW v papirech" moc neberu, protoze kazdej ma svou zodpovednost, a pokud neni zbavenej svepravnosti, tak by si mel o svym zivote rozhodovat sam...

od statu chci aby se staral o dopravni infrastrukturu, o primereny fungovani zalezitosti jako skolstvi, zdravotnictvi, finance atd, ale at se k*va nesere do toho co si kdo koupi za motorku

K.a.s.y.m. (Člen)
09.03.2011 09:16:56
Offline

Re: Řídičák skupiny A

Kakac psal:
Mour psal:

Já bych dal velké A až od 35-ti good

No Moure to bych prošel tak tak bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
Jinak k tomu já měl plný papíry už v 17,ale je fakt že byly akurát Jawy a MZ a i tak jsme se kolikrát zváleli kvůli našim pičovinám bigsmile
Dneska maj břitvy už v 18 (prej 25 kW bigsmilebigsmilebigsmile) a pak plno mrtvejch.
Mě akurát sere že auto 300 koňama může řídit hned ,nebo Kamion kterej když to napere je to masakrfuckfuck
nedělal bych v papírech věkový restrikce, spíš noty na zkoušku a je.....smokin
Budeš jezdit jak pussy a je jedno jestli v plechofce nebo na moto budeš mít po pussy
Papíry se seberou a .....finýtoevil
A ještě zvýšit kvalitu autoškol (praktické ovládání moto a jiný praktický věci smokin)

ano tohle je věc co by se měla řešit..věková hranice nic neřeší když jim nikdo nevysvětlí jaky jejich jednání může mít důsledky.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
09.03.2011 09:27:57
Offline

Re: Řídičák skupiny A

...každýmu osmnáctiletýmu smradoj je úplně u prdele čím ho budeš byť v autoškole voblbovat, myslí si svoje, všechno už umí, všechno má na háku a po takovejch chceš zodpovědnost a uvědomování si následků rychlý jízdy na silným bajku? zkrátka vezme za heft a děj se vůle boží


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
09.03.2011 09:47:49
Offline

Re: Řídičák skupiny A

osiris psal:

...každýmu osmnáctiletýmu smradoj je úplně u prdele čím ho budeš byť v autoškole voblbovat, myslí si svoje, všechno už umí, všechno má na háku a po takovejch chceš zodpovědnost a uvědomování si následků rychlý jízdy na silným bajku? zkrátka vezme za heft a děj se vůle boží

ale jo to beru všichni jsme takový byli a některý měli to štěstí ,že se dožili dalších narozenin ve zdravý..mluvim spíš o tom,že vůbec systém výuky jízdy na motorce je o ničem odjet 13 hodin na starý vohrkaný CB500 nebo jim podobnejm když za tebou sedí 100 kg chlap a navíc ti překážej druhá řidítka u koulí je ničem..nenaučí tě to ovládat motorku jen tě naučí předpisy a při troše štestí jízdu po městě..vo vycvičení instinktu a převídavosti nemluvim to tě snad ani autoškola naučit nemůže..ale to jak se v tý krizi zachovat to už by tě naučit mohli.Asi sem to holt blbě napsal,nocoolbigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
09.03.2011 09:53:32
Offline

Re: Řídičák skupiny A

kasymoj: to nebyla reakce jen na tebe, ale všeobecná smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Rum-cajs (Člen)
09.03.2011 10:03:03
Offline

Re: Řídičák skupiny A

osiris psal:

...každýmu osmnáctiletýmu smradoj je úplně u prdele čím ho budeš byť v autoškole voblbovat, myslí si svoje, všechno už umí, všechno má na háku a po takovejch chceš zodpovědnost a uvědomování si následků rychlý jízdy na silným bajku? zkrátka vezme za heft a děj se vůle boží

jako jo, urcite jsou zabrany v mladsim veku mensi, ale jednak bych nerek ze kazdej... a druhak znam par lidi ktery se takhle chovaj i po 30ce... ale stejne mi nikdo nevymluvi, ze by statistiky nehod vypadaly lip kdyby:
motoskola zahrnovala 2-3x vic hodin nez dneska, plus odpoledne s instruktorem treba na Sosnovy, plus nacvik panickyho brzdeni a vyhybaciho manevru, plus u potencialne problematickejch jedincu psychotesty a pripadny sezeni s psychologem...

kontrolni otazka, schvalne - kdo v motoskole jel na motorce vic nez 80? a kdo si tamtez zkusil z tyhle rychlosti poradne zabrzdit?

Mour (Člen)
09.03.2011 10:03:25
Offline

Re: Řídičák skupiny A

osiris psal:

...každýmu osmnáctiletýmu smradoj je úplně u prdele čím ho budeš byť v autoškole voblbovat, myslí si svoje, všechno už umí, všechno má na háku a po takovejch chceš zodpovědnost a uvědomování si následků rychlý jízdy na silným bajku? zkrátka vezme za heft a děj se vůle boží

goodbigsmilebigsmile ...i s těma 25kW Bandaska jede 180 bigsmile

Filous (Člen)
09.03.2011 10:13:57
Offline

Re: Řídičák skupiny A

osiris psal:

...každýmu osmnáctiletýmu smradoj je úplně u prdele čím ho budeš byť v autoškole voblbovat, myslí si svoje, všechno už umí, všechno má na háku a po takovejch chceš zodpovědnost a uvědomování si následků rychlý jízdy na silným bajku? zkrátka vezme za heft a děj se vůle boží

...máme to doma, co???smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
09.03.2011 10:15:41
Offline

Re: Řídičák skupiny A

Rum-cajs psal:
osiris psal:

...každýmu osmnáctiletýmu smradoj je úplně u prdele čím ho budeš byť v autoškole voblbovat, myslí si svoje, všechno už umí, všechno má na háku a po takovejch chceš zodpovědnost a uvědomování si následků rychlý jízdy na silným bajku? zkrátka vezme za heft a děj se vůle boží

jako jo, urcite jsou zabrany v mladsim veku mensi, ale jednak bych nerek ze kazdej... a druhak znam par lidi ktery se takhle chovaj i po 30ce... ale stejne mi nikdo nevymluvi, ze by statistiky nehod vypadaly lip kdyby:
motoskola zahrnovala 2-3x vic hodin nez dneska, plus odpoledne s instruktorem treba na Sosnovy, plus nacvik panickyho brzdeni a vyhybaciho manevru, plus u potencialne problematickejch jedincu psychotesty a pripadny sezeni s psychologem...

kontrolni otazka, schvalne - kdo v motoskole jel na motorce vic nez 80? a kdo si tamtez zkusil z tyhle rychlosti poradne zabrzdit?

tohle nic neřeší.to jak se budeš chovat v reálu v provozu nějaký sezení neovlivní.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
XJelen (Člen)
09.03.2011 10:31:14
Offline

Re: Řídičák skupiny A

jako úvahy o lepších strojích v autoškole a třeba nápad se sosnovou jsou hezký... ale kdo to zaplatí? Ty autoškoly se snažej to pořídit všechno za pár kaček (třeba nějaký ER5 nebo CB kde maj stejně trabl s pipkama, který nedosáhnou na zem, tak se koupí virážka a je to tam kde to by to vlastně bejt vůbec nemělo). O spádovejch oblastech vhodnejch tratí, jako je Sosnová, Cheb atd. nemá cenu ani psát a už vůbec ne o pronájmu těchhle zařízení.
Bohužel se k tomu stavím tak, že věkové omezení a důsledné vymáhání těchto předpisů je jediné řešení.


Strýcfajtr !!!
Rum-cajs (Člen)
09.03.2011 10:41:12
Offline

Re: Řídičák skupiny A

tak urcite vekove omezeni je nejjednodussi, a je to aspon neco, ale jadro problemu to neresi, jak nekdo psal, i skrcenej Bandour jede 180... minimalne by se konecne melo zavyst zak/instruktor kazdej na svy motorce...

Kakac (Člen)
09.03.2011 11:14:19
Offline

Re: Řídičák skupiny A

XJelen psal:

jako úvahy o lepších strojích v autoškole a třeba nápad se sosnovou jsou hezký... ale kdo to zaplatí? Ty autoškoly se snažej to pořídit všechno za pár kaček (třeba nějaký ER5 nebo CB kde maj stejně trabl s pipkama, který nedosáhnou na zem, tak se koupí virážka a je to tam kde to by to vlastně bejt vůbec nemělo). O spádovejch oblastech vhodnejch tratí, jako je Sosnová, Cheb atd. nemá cenu ani psát a už vůbec ne o pronájmu těchhle zařízení.
Bohužel se k tomu stavím tak, že věkové omezení a důsledné vymáhání těchto předpisů je jediné řešení.

Jelene ,jelene oči máš .......bigsmile
Sorry redface
I když jseš starej pardál jak já tak......
Souhlasím s tebou že věkový omezení budiž .....,ale pro všechny a na všechnofuck
Takže žádný takový že sice puboš blbej (no byl jsem stejnej redfacebigsmile) nemůže mít moto s určitým výkonem,ale i auto popř.náklaďák (kamion)headshake
a bude to spravedlivý,nebo si někdo z vás tadyk myslí že 18 letej puboš kterej bude machrovat před pipkama s moto to nebude dělat v autě ???
Asik nee,co ????
Takže řešení buď papíry na zkoušku ,nebo omezení na všechny druhy skupin A,B,C
A další problém je u nás 30tníků ,papíry udělals v 17 na Jawě, pak rodina, bydlení a teďka je klid tož si koupím moto ať si vod problémů s mojou pipkou popř.harantů vodpočinu,ale co koupit ?
Love většinou nejsou problém ,takže .....si pussykup aspoň litra neee??? jseš těžkej ,brzo se ti omrzí, ap.Pak na to hópne a vono to kurva jede ........ líp než moja služební voktáfka v TDi ,jenže přijde nějaká menší krizofka popř nejakej větší vingl ,a je kde ? ....no v pussy protože to neumí vovládat (kurva vždyť mám 500000 km v autě bez problémů ???bigsmile  bigsmile)
Tož asik tak, mlaďoši papíry na zkoušku ,a staří víc rozumu do hrsti a ne si zvětšovat péro po tolika letech ,když už je povadlíbigsmile bigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
osiris (Člen)
09.03.2011 11:14:37
Offline

Re: Řídičák skupiny A

Rum-cajs psal:
osiris psal:

...každýmu osmnáctiletýmu smradoj je úplně u prdele čím ho budeš byť v autoškole voblbovat, myslí si svoje, všechno už umí, všechno má na háku a po takovejch chceš zodpovědnost a uvědomování si následků rychlý jízdy na silným bajku? zkrátka vezme za heft a děj se vůle boží

jako jo, urcite jsou zabrany v mladsim veku mensi, ale jednak bych nerek ze kazdej... a druhak znam par lidi ktery se takhle chovaj i po 30ce... ale stejne mi nikdo nevymluvi, ze by statistiky nehod vypadaly lip kdyby:
motoskola zahrnovala 2-3x vic hodin nez dneska, plus odpoledne s instruktorem treba na Sosnovy, plus nacvik panickyho brzdeni a vyhybaciho manevru, plus u potencialne problematickejch jedincu psychotesty a pripadny sezeni s psychologem...

kontrolni otazka, schvalne - kdo v motoskole jel na motorce vic nez 80? a kdo si tamtez zkusil z tyhle rychlosti poradne zabrzdit?

...jo "a skláři chcípnou hlady" bigsmile ...takový noty by stáli 150tis kačen bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
09.03.2011 11:20:45
Offline

Re: Řídičák skupiny A

Mour psal:
osiris psal:

...každýmu osmnáctiletýmu smradoj je úplně u prdele čím ho budeš byť v autoškole voblbovat, myslí si svoje, všechno už umí, všechno má na háku a po takovejch chceš zodpovědnost a uvědomování si následků rychlý jízdy na silným bajku? zkrátka vezme za heft a děj se vůle boží

goodbigsmilebigsmile ...i s těma 25kW Bandaska jede 180 bigsmile

...moure, vole, fakt bys vo mě řek že tohle nevím? smile1
...vona ta uškrcená mrcha ty mladý mamlasy aspoň neshodí hned jak vemou za plnej heft
...jinak co bych tobě povídal o rozdílech v jízdě na silným a slabým bajku a rizicích s tím spojenejch, víš to sám, aspoň myslím bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
09.03.2011 11:25:05
Offline

Re: Řídičák skupiny A

Filous psal:
osiris psal:

...každýmu osmnáctiletýmu smradoj je úplně u prdele čím ho budeš byť v autoškole voblbovat, myslí si svoje, všechno už umí, všechno má na háku a po takovejch chceš zodpovědnost a uvědomování si následků rychlý jízdy na silným bajku? zkrátka vezme za heft a děj se vůle boží

...máme to doma, co???smile2

...jj, ale zaplaťpánbůh, že se nechá v tomhle aspoň minimálně kočírovat (snad teda, aspoň tomu chci věřit bigsmile), tak jsme se rovnou domluvili na "škrcený-neškrcený" a sezonu na tom už vodlítal


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Rum-cajs (Člen)
09.03.2011 11:30:31
Offline

Re: Řídičák skupiny A

toz tak jasne ze by takovy noty byly drazsi, ale kdyby se podilely pojistovny...a treba nebyly penezovody jako nemyslis-zaplatis...

nojono, to asi tady nevymyslime... me jen nakrklo jak to Barta uchopil nejjednodussim populistickym zpusobem co je pekne videt...tak jsem se chtel vyblejt

osiris (Člen)
09.03.2011 11:33:13
Offline

Re: Řídičák skupiny A

Kakac psal:

..........nebo si někdo z vás tadyk myslí že 18 letej puboš kterej bude machrovat před pipkama s moto to nebude dělat v autě ???
Asik nee,co ????.........

...to je samo podobnej problém (v autě má naštěstí na pomoc o 2 kola víc, to ale nesnižuje škody který s tím může napáchat)
...jinak k tomu cos psal o věku, s těma rokama se předpokládá, že člověk zmoudří a dokáže domyslet následky


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
09.03.2011 11:35:26
Offline

Re: Řídičák skupiny A

Rum-cajs psal:

toz tak jasne ze by takovy noty byly drazsi, ale kdyby se podilely pojistovny...a treba nebyly penezovody jako nemyslis-zaplatis...

nojono, to asi tady nevymyslime... me jen nakrklo jak to Barta uchopil nejjednodussim populistickym zpusobem co je pekne videt...tak jsem se chtel vyblejt

...mě je to úplně jedno, co bude, jestli bude, nebo jakým způsobem ...nepřemýšlím nad tím, nechává mě to chladným, jen jsem se vyjádřil čistě pragmaticky


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kakac (Člen)
09.03.2011 11:39:52
Offline

Re: Řídičák skupiny A

osiris psal:
Kakac psal:

..........nebo si někdo z vás tadyk myslí že 18 letej puboš kterej bude machrovat před pipkama s moto to nebude dělat v autě ???
Asik nee,co ????.........

...to je samo podobnej problém (v autě má naštěstí na pomoc o 2 kola víc, to ale nesnižuje škody který s tím může napáchat)
...jinak k tomu cos psal o věku, s těma rokama se předpokládá, že člověk zmoudří a dokáže domyslet následky

No jak kdo idontknow,mě se trochu rozsvítilo až jsem se rozšaloval v autěsmile2
Takže ve 30 letech nejdříf MZ 251,pak B6 a no a teďka tu litrovou ludru vod ladičekbigsmile
Prostě jsem začal kde jsem v 20 skončil bigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Mour (Člen)
09.03.2011 11:40:35
Offline

Re: Řídičák skupiny A

osiris psal:
Mour psal:
osiris psal:

...každýmu osmnáctiletýmu smradoj je úplně u prdele čím ho budeš byť v autoškole voblbovat, myslí si svoje, všechno už umí, všechno má na háku a po takovejch chceš zodpovědnost a uvědomování si následků rychlý jízdy na silným bajku? zkrátka vezme za heft a děj se vůle boží

goodbigsmilebigsmile ...i s těma 25kW Bandaska jede 180 bigsmile

...moure, vole, fakt bys vo mě řek že tohle nevím? smile1
...vona ta uškrcená mrcha ty mladý mamlasy aspoň neshodí hned jak vemou za plnej heft
...jinak co bych tobě povídal o rozdílech v jízdě na silným a slabým bajku a rizicích s tím spojenejch, víš to sám, aspoň myslím bigsmile

Né, já to bral jako pouhý dodatek ke Tvé řeči a zavzpomínal na svá léta, bo mladý sem furt bigsmilebigsmile

jiri50 (Člen)
09.03.2011 18:21:36
Offline

Re: Řídičák skupiny A

kolik nevinných lidí zabili motorkáři a kolik nevinných lidí zabili autaři
v 21 v kamionu, ale nesmí mít motorku
atd apod


jsem pomalejší - ale ne vždy
osiris (Člen)
09.03.2011 18:26:40
Offline

Re: Řídičák skupiny A

jiri50 psal:

kolik nevinných lidí zabili motorkáři a kolik nevinných lidí zabili autaři
v 21 v kamionu, ale nesmí mít motorku
atd apod

...vůbec to nemyslím jako oponování, ale kolik jezdí osobáků, náklaďáků a mašin? smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
jiri50 (Člen)
09.03.2011 18:34:33
Offline

Re: Řídičák skupiny A

správně, tak radši omezit ostatní kategorie, aby neumíralo tolik lidí


jsem pomalejší - ale ne vždy
osiris (Člen)
09.03.2011 18:39:22
Offline

Re: Řídičák skupiny A

...možná, že ten kdo do toho vidí, tak ví, že rozmydlenejch mladejch na mašinách je v porovnání se starejma o 350% víc než v náklaďáku


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
jiri50 (Člen)
09.03.2011 19:04:12
Offline

Re: Řídičák skupiny A

taky správně, ale já pořád myslím na následky v kolonce nevinných lidí - ti co odejdou vlastním přičiněním mě moc nedojímají


jsem pomalejší - ale ne vždy
fidoB6 (Člen)
09.03.2011 19:14:35
Offline

Re: Řídičák skupiny A

a co se týká 25kW, kdyby byly aspoň u tědle škrcenejch mašin povinný kontroly (pravidelně) na STK (kde by byla brzda), taky by to bylo krapet lepší. předpokládám,že by mě nebavilo každej rok nebo půlrok škrtit a otvírat mašinu,popřípadě shánět věci na otevření nebo seškrcení...ale to je samý kdyby,aby,...
todle se stejně nikdy nevychytá s těma infantilama, takže budou umírat furt...co člověk vymyslí, druhej vymyslí jak s tim vyjebat...perpetum mobile...
co se týká řízení aut, to mi přijde jako ještě větší zbraň než motorka.přecijen když letim na mašině, je to jinej hukot (větší adrenalin,tudíž ale i větší strach) než v pohodlný bezpečný káře, kde ani pomalu nepoznáš, jestli valíš 100 nebo 200...beru to z mýho pohledu,možná to někdo vidí jinak.
každopádně bych byl pro odškatulkovat i auta podle výkonu a věkugood


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
VikecB12 (Člen)
09.03.2011 19:17:30
Offline

Re: Řídičák skupiny A

Dnešní mlaďoši mají napiču to,že do kontaktu s mašinou se dostanou až někde v 17-18ti letech,kdy dou dělat autoškolu,kdešto ještě naša generace stihla začátky na fechtlu na chalupě někdy ve 12ti,dvaapulu nebo třindu ve štrnácti a pak v 17ti řidičák,kdy sme šly do autoškole s tím,že sem uměl zacházet a jakžtakž ovládat motorku a vot autoškole sem chtěl naučit dopravní předpisy.good


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
09.03.2011 20:06:18
Offline

Re: Řídičák skupiny A

VikecB12 psal:

Dnešní mlaďoši mají napiču to,že do kontaktu s mašinou se dostanou až někde v 17-18ti letech,kdy dou dělat autoškolu,kdešto ještě naša generace stihla začátky na fechtlu na chalupě někdy ve 12ti,dvaapulu nebo třindu ve štrnácti a pak v 17ti řidičák,kdy sme šly do autoškole s tím,že sem uměl zacházet a jakžtakž ovládat motorku a vot autoškole sem chtěl naučit dopravní předpisy.good

Já bych tam ješte přihodil 15 let, kdy jsem měl vínového Simsona s motokufrem a byl jsem king na celý vsi.cool
Jen do tý doby než si jeden kámoš koupil Dandy.fuck
smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
libac22 (Člen)
09.03.2011 20:09:46
Offline

Re: Řídičák skupiny A

Dandy : řev a nic , stručně a jasně sick bigsmile


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
Ondráš (Člen)
09.03.2011 20:14:22
Offline

Re: Řídičák skupiny A

libac22 psal:

Dandy : řev a nic , stručně a jasně sick bigsmile

No musels to držet pod krkem, to jako jo.bad
Na rozdíl od Simáka, kterej zvládal i střední otáčky a dalo se s tím pohodlně jezdit.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
09.03.2011 20:20:08
Offline

Re: Řídičák skupiny A

Ondráš psal:
VikecB12 psal:

Dnešní mlaďoši mají napiču to,že do kontaktu s mašinou se dostanou až někde v 17-18ti letech,kdy dou dělat autoškolu,kdešto ještě naša generace stihla začátky na fechtlu na chalupě někdy ve 12ti,dvaapulu nebo třindu ve štrnácti a pak v 17ti řidičák,kdy sme šly do autoškole s tím,že sem uměl zacházet a jakžtakž ovládat motorku a vot autoškole sem chtěl naučit dopravní předpisy.good

Já bych tam ješte přihodil 15 let, kdy jsem měl vínového Simsona s motokufrem a byl jsem king na celý vsi.cool
Jen do tý doby než si jeden kámoš koupil Dandy.fuck
smile1

No já sem si to podobně snil taky,ale pak sem si dotáhl dom dvaapůlu a už se mě na padesátku nechtělo,tak sem papíry dělal až v sedumnácti. No ale je vidět,že seš z prachaté rodiny,já měl jenom fechtla a stadiona 11kugood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
libac22 (Člen)
09.03.2011 20:21:11
Offline

Re: Řídičák skupiny A

Ondráš psal:
libac22 psal:

Dandy : řev a nic , stručně a jasně sick bigsmile

No musels to držet pod krkem, to jako jo.bad
Na rozdíl od Simáka, kterej zvládal i střední otáčky a dalo se s tím pohodlně jezdit.good

jj přesně troufám si říct že simák byl sice starší ale lepší good


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
Loty (Člen)
09.03.2011 20:25:48
Offline

Re: Řídičák skupiny A

Souhlasím z Vikecem,taky sem rajtoval kde jakýho hopsoskoka po polních a lesních cestách,než sem vyrazil do autoškole,nebylo to na škodu!


Když do pekla,tak na pořádném koni!
mr.BSE (Člen)
09.03.2011 20:35:27
Offline

Re: Řídičák skupiny A

Ja sem zacal v 6ti letech na chrchlovi, pak J90, pak simson, pak 350/640 a pak bandaska.
A bandasku sem stejne hned rozmrdal, tak nevim jesli brzkej zacatek vopravdu k necemu je bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Loty (Člen)
09.03.2011 20:42:42
Offline

Re: Řídičák skupiny A

Ja si rozbil držku v 16-ti na třiapulce,docela fest,na motorku sem sedl až ve 30-ti,skoro 15 let sem byl strachy podelanej. Ale vubec toho nelituju,myslím že mi konečně doklaplo,jak mám jezdit.


Když do pekla,tak na pořádném koni!
libac22 (Člen)
09.03.2011 20:45:58
Offline

Re: Řídičák skupiny A

Loty psal:

Ja si rozbil držku v 16-ti na třiapulce,docela fest,na motorku sem sedl až ve 30-ti,skoro 15 let sem byl strachy podelanej. Ale vubec toho nelituju,myslím že mi konečně doklaplo,jak mám jezdit.

to máš zato žes jel bez not bigsmile


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
barynek (Člen)
09.03.2011 20:50:02
Offline

Re: Řídičák skupiny A

17let - 350
21let - GS500E
24let - GSF 1200 S

neměl jsem s tím žádnej problém, že musím jít postupně. Na velký věci nebyly love, dokud jsem na to nevydělal, zadarmo jsem to nedostal ... takže i rozumově k tomu člověk přistupuje jinak. Mám to za svý vážím si to, nejezdim jak pussy ...

věkový dělení a kW dělení naprosto odsouhlasujugood


Bandit 4EVER!!!
Loty (Člen)
09.03.2011 20:55:11
Offline

Re: Řídičák skupiny A

Jo,jo! Ve té době sem ma učilišti bojoval o noty na nákladák,na mašinu nebyli! Ty sem si dodělával ve 32 letech. Byla to docela prdel,starej osel v autoškole mezi mladejma klukama.


Když do pekla,tak na pořádném koni!
Ondráš (Člen)
09.03.2011 22:13:48
Offline

Re: Řídičák skupiny A

VikecB12 psal:

No já sem si to podobně snil taky,ale pak sem si dotáhl dom dvaapůlu a už se mě na padesátku nechtělo,tak sem papíry dělal až v sedumnácti. No ale je vidět,že seš z prachaté rodiny,já měl jenom fechtla a stadiona 11kugood

Jj... byl jsem tak prachatej, že jsem si na to musel jít vydělat do lesa. smile1 Ale vzpomínam na to rád... Lojnice, vosy, sršni, ostružiny, 30°C ve stínu, dělat od 5 od rána, utíkat před bachyní s malejma podsvinčatama...
Taky jsme ale dokázali za směnu udělat ve třech 50m oplocenky, vypít 2 basy piv, flašku rumu a jet spořádaně domu.smile1
To byly časy.cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
jioolk (Člen)
10.03.2011 14:28:14
Offline

Re: Řídičák skupiny A

Tos prekvapene cumim ze nejsu jedinny kdo mel dandynu cool Ted sem na to nedavno sedl, kdyz pominu tu silenou malost celeho toho mixeru, tak v otackach to letelo pekne a vykruzoval sem si s tim obloucky jak na lyzach bigsmile good

A pak sem naskocil na bandoura a ze zvyku mu dal napit skoro jak te dandyne, sem to vecer jeste chvilu rozdychaval beer bigsmile

libac22 (Člen)
10.03.2011 14:32:23
Offline

Re: Řídičák skupiny A

jioolk psal:

Tos prekvapene cumim ze nejsu jedinny kdo mel dandynu cool Ted sem na to nedavno sedl, kdyz pominu tu silenou malost celeho toho mixeru, tak v otackach to letelo pekne a vykruzoval sem si s tim obloucky jak na lyzach bigsmile good

A pak sem naskocil na bandoura a ze zvyku mu dal napit skoro jak te dandyne, sem to vecer jeste chvilu rozdychaval beer bigsmile

no podle toho zvuku ten motor točí tak 20 tisíc otáček surprised bigsmile no motorka k nezapomenutí ass


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr