Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

jaryn (Člen)
09.03.2011 20:53:43
Offline

TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

helejte,jen tak doma počítám a zkouším možnosti: kvůli ceně by to bylo jen :na prsou nápis BanditPičo! ,přes ramena na zádech  "suzukibandit.cz".
Když by bylo aspoň 10 ks celkem, tak ceny by byly takový: mikina klasik 500 kč,mikina se zipem 550 kč,triko s krátkým nebo dlouhým rukávem  300 kč.
Ceny jsou tak plusminus 20 kč-podle zájmu.
Možnost výběru barvy (černá,tm. a sv. modrá,červená),nápisu asi taky (černý nebo bílý).
Gramáž mikin min 300g/m,triček min 190g/m.
Asi by to byla nažehlovačka,při větším zájmu (15 ks celkem a víc) by to byl sítotisk.
Ještě jednou:jde jen o průzkum,když nebude zájem,udělám jen pro sebe a Zmrzlíka.
P.S. Svolení od Satanova náměstka mám.


God Gave me Everything I want
libac22 (Člen)
09.03.2011 21:00:10
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

do tý mikyny bych šel ale s tím sitotiskem good


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
Honzik8719 (Člen)
09.03.2011 21:15:31
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

netušim sice která bije když čtu sítotisk,ale zřejmě to bude kvalitnější...jinak bych šel do trika plus obyč mikina-myslíš doufám bez kapuce?idontknow


...relativní kochač...
jaryn (Člen)
09.03.2011 21:31:45
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

Honzik8719 psal:

netušim sice která bije když čtu sítotisk,ale zřejmě to bude kvalitnější...jinak bych šel do trika plus obyč mikina-myslíš doufám bez kapuce?idontknow

Jasan,bez kapuce.


God Gave me Everything I want
smilflek (Člen)
09.03.2011 21:43:02
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

já bych bral černý triko s krátkym smile1 a nejlépe ten sítotisk good


Jezdím dle svých možností, někdy i pomaleji ... B6N ´98
Žirafa (Člen)
09.03.2011 21:59:14
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

já bych šla do mikiny se zipem, konečně bych se taky mohla strefit do nějaký velikosti která by mi byla idontknowgood


Jaký si to uděláš, takový to máš...
deny1234 (Člen)
09.03.2011 22:15:30
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

No ja triko , urcite beru , sitotisk , a nemohlo by bejt proste klasicky jako driv ,s napisem na zadech ?

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/3080_p8190011.jpg
Libor nx (Člen)
09.03.2011 23:19:40
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

Já bych bral triko i mikinu klasika nápis Banditpussy na zádech sítotisk

Broky (Člen)
09.03.2011 23:36:15
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

já bych taky bral černý triko s krátkým rukávem a sítotisk goodgood


Život je nekonečná jízda!!
BANDIT PIČO!
Monty (Člen)
10.03.2011 06:03:33
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

černý nebo tm.modrý triko s krátkým rukávem a sítotiskgood


Když všechno zklame, je třeba přečíst si návod.
inkvizitorr (Administrator)
10.03.2011 07:39:32
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

jaryn psal:

helejte,jen tak doma počítám a zkouším možnosti: kvůli ceně by to bylo jen :na prsou nápis BanditPičo! ,přes ramena na zádech  "suzukibandit.cz".
Když by bylo aspoň 10 ks celkem, tak ceny by byly takový: mikina klasik 500 kč,mikina se zipem 550 kč,triko s krátkým nebo dlouhým rukávem  300 kč.
Ceny jsou tak plusminus 20 kč-podle zájmu.
Možnost výběru barvy (černá,tm. a sv. modrá,červená),nápisu asi taky (černý nebo bílý).
Gramáž mikin min 300g/m,triček min 190g/m.
Asi by to byla nažehlovačka,při větším zájmu (15 ks celkem a víc) by to byl sítotisk.
Ještě jednou:jde jen o průzkum,když nebude zájem,udělám jen pro sebe a Zmrzlíka.
P.S. Svolení od Satanova náměstka mám.

hele janom aby tady nedošlo k vomylu, povolení na pičotriko a pičomikinu si dostal pro sebe, ne proto aby se tady dělaly nějaký hromadný akce, vod toho je banditkrám, jestli vám tedy něco hromadně chybí, pište si do bandiotkrámu, je myslim zbytečný abysme tady měli deset druhů hadrů a trik a podobněsmokin


doba je temná...
jaryn (Člen)
10.03.2011 07:48:14
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

inkvizitorr psal:
jaryn psal:

helejte,jen tak doma počítám a zkouším možnosti: kvůli ceně by to bylo jen :na prsou nápis BanditPičo! ,přes ramena na zádech  "suzukibandit.cz".
Když by bylo aspoň 10 ks celkem, tak ceny by byly takový: mikina klasik 500 kč,mikina se zipem 550 kč,triko s krátkým nebo dlouhým rukávem  300 kč.
Ceny jsou tak plusminus 20 kč-podle zájmu.
Možnost výběru barvy (černá,tm. a sv. modrá,červená),nápisu asi taky (černý nebo bílý).
Gramáž mikin min 300g/m,triček min 190g/m.
Asi by to byla nažehlovačka,při větším zájmu (15 ks celkem a víc) by to byl sítotisk.
Ještě jednou:jde jen o průzkum,když nebude zájem,udělám jen pro sebe a Zmrzlíka.
P.S. Svolení od Satanova náměstka mám.

hele janom aby tady nedošlo k vomylu, povolení na pičotriko a pičomikinu si dostal pro sebe, ne proto aby se tady dělaly nějaký hromadný akce, vod toho je banditkrám, jestli vám tedy něco hromadně chybí, pište si do bandiotkrámu, je myslim zbytečný abysme tady měli deset druhů hadrů a trik a podobněsmokin

Tak jsem zase za vosla. Myslel jsem,že jsem ti to do mailu napsal srozumitelně... Nevadí.  Respektuju to tedy a odvolávám akci. Uděláme si mikiny se Zmrzlinářem jen pro sebe...redface


God Gave me Everything I want
Luk (Člen)
10.03.2011 07:48:24
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

a je po pussybigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
PFremer (Člen)
10.03.2011 07:59:21
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

inkvizitorr psal:
jaryn psal:

helejte,jen tak doma počítám a zkouším možnosti: kvůli ceně by to bylo jen :na prsou nápis BanditPičo! ,přes ramena na zádech  "suzukibandit.cz".
Když by bylo aspoň 10 ks celkem, tak ceny by byly takový: mikina klasik 500 kč,mikina se zipem 550 kč,triko s krátkým nebo dlouhým rukávem  300 kč.
Ceny jsou tak plusminus 20 kč-podle zájmu.
Možnost výběru barvy (černá,tm. a sv. modrá,červená),nápisu asi taky (černý nebo bílý).
Gramáž mikin min 300g/m,triček min 190g/m.
Asi by to byla nažehlovačka,při větším zájmu (15 ks celkem a víc) by to byl sítotisk.
Ještě jednou:jde jen o průzkum,když nebude zájem,udělám jen pro sebe a Zmrzlíka.
P.S. Svolení od Satanova náměstka mám.

hele janom aby tady nedošlo k vomylu, povolení na pičotriko a pičomikinu si dostal pro sebe, ne proto aby se tady dělaly nějaký hromadný akce, vod toho je banditkrám, jestli vám tedy něco hromadně chybí, pište si do bandiotkrámu, je myslim zbytečný abysme tady měli deset druhů hadrů a trik a podobněsmokin

To je škoda, potřeboval bych mikinu se zipem na jaro, chtěl jsem reprezentovat...smile2headshake


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
inkvizitorr (Administrator)
10.03.2011 08:15:42
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

PFremer psal:
inkvizitorr psal:
jaryn psal:

helejte,jen tak doma počítám a zkouším možnosti: kvůli ceně by to bylo jen :na prsou nápis BanditPičo! ,přes ramena na zádech  "suzukibandit.cz".
Když by bylo aspoň 10 ks celkem, tak ceny by byly takový: mikina klasik 500 kč,mikina se zipem 550 kč,triko s krátkým nebo dlouhým rukávem  300 kč.
Ceny jsou tak plusminus 20 kč-podle zájmu.
Možnost výběru barvy (černá,tm. a sv. modrá,červená),nápisu asi taky (černý nebo bílý).
Gramáž mikin min 300g/m,triček min 190g/m.
Asi by to byla nažehlovačka,při větším zájmu (15 ks celkem a víc) by to byl sítotisk.
Ještě jednou:jde jen o průzkum,když nebude zájem,udělám jen pro sebe a Zmrzlíka.
P.S. Svolení od Satanova náměstka mám.

hele janom aby tady nedošlo k vomylu, povolení na pičotriko a pičomikinu si dostal pro sebe, ne proto aby se tady dělaly nějaký hromadný akce, vod toho je banditkrám, jestli vám tedy něco hromadně chybí, pište si do bandiotkrámu, je myslim zbytečný abysme tady měli deset druhů hadrů a trik a podobněsmokin

To je škoda, potřeboval bych mikinu se zipem na jaro, chtěl jsem reprezentovat...smile2headshake

dyk máte banditkrám, tak si stěžujte tamgoodsmokin


doba je temná...
PFremer (Člen)
10.03.2011 08:18:00
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

inkvizitorr psal:
PFremer psal:
inkvizitorr psal:


hele janom aby tady nedošlo k vomylu, povolení na pičotriko a pičomikinu si dostal pro sebe, ne proto aby se tady dělaly nějaký hromadný akce, vod toho je banditkrám, jestli vám tedy něco hromadně chybí, pište si do bandiotkrámu, je myslim zbytečný abysme tady měli deset druhů hadrů a trik a podobněsmokin

To je škoda, potřeboval bych mikinu se zipem na jaro, chtěl jsem reprezentovat...smile2headshake

dyk máte banditkrám, tak si stěžujte tamgoodsmokin

oukejbigsmilegood


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
XJelen (Člen)
10.03.2011 08:21:48
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

inkviz - good
sokolíci - dyk by vás to ani nemohlo těšit help bejvaly časy, kdy banditkrám nebyl a tyto relikvije bylo možno sehnat pouze a výhradně na některé akci (a to ještě nebylo jistý, že když dojedeš, tak bude něco na prodej, nebo jestli se na tebe dostane). Napřiklad moji mikinu B12 opatruju jak oko v hlavě a pani jí smí prát jen s největší vopatrností. Prostě ke každýmu kousku se váže nějaká vzpomínka na setkání se známými ksichty a když to někdo má na sobě, tak je zřejmý, že to není jen virtuální pisálek, ale pacijent, kterej někde v týhle komunitě se už odprezentoval a je takzvaně "známej" (tím nemyslim, že se znáte čtyři z jednoho města jako třeba Sokolov).
Tímto se omlouvám pokavaď to někdo z rady starších vidí jinak, tehdejší atmosféra okolo těchdle věcí mi přišla tak nějak jasná a my noví jsme to tehdá tak brali.


Strýcfajtr !!!
Kukii (Člen)
10.03.2011 08:25:57
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

XJelen psal:

inkviz - good
sokolíci - dyk by vás to ani nemohlo těšit help bejvaly časy, kdy banditkrám nebyl a tyto relikvije bylo možno sehnat pouze a výhradně na některé akci (a to ještě nebylo jistý, že když dojedeš, tak bude něco na prodej, nebo jestli se na tebe dostane). Napřiklad moji mikinu B12 opatruju jak oko v hlavě a pani jí smí prát jen s největší vopatrností. Prostě ke každýmu kousku se váže nějaká vzpomínka na setkání se známými ksichty a když to někdo má na sobě, tak je zřejmý, že to není jen virtuální pisálek, ale pacijent, kterej někde v týhle komunitě se už odprezentoval a je takzvaně "známej" (tím nemyslim, že se znáte čtyři z jednoho města jako třeba Sokolov).
Tímto se omlouvám pokavaď to někdo z rady starších vidí jinak, tehdejší atmosféra okolo těchdle věcí mi přišla tak nějak jasná a my noví jsme to tehdá tak brali.

goodgood tričko a mikča byla svátost a tak by to mělo být furt... nějak mi nesedí ani banditkrám idontknow


Život je boj-mašina je nej!!!
VikecB12 (Člen)
10.03.2011 08:30:59
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

XJelen psal:

inkviz - good
sokolíci - dyk by vás to ani nemohlo těšit help bejvaly časy, kdy banditkrám nebyl a tyto relikvije bylo možno sehnat pouze a výhradně na některé akci (a to ještě nebylo jistý, že když dojedeš, tak bude něco na prodej, nebo jestli se na tebe dostane). Napřiklad moji mikinu B12 opatruju jak oko v hlavě a pani jí smí prát jen s největší vopatrností. Prostě ke každýmu kousku se váže nějaká vzpomínka na setkání se známými ksichty a když to někdo má na sobě, tak je zřejmý, že to není jen virtuální pisálek, ale pacijent, kterej někde v týhle komunitě se už odprezentoval a je takzvaně "známej" (tím nemyslim, že se znáte čtyři z jednoho města jako třeba Sokolov).
Tímto se omlouvám pokavaď to někdo z rady starších vidí jinak, tehdejší atmosféra okolo těchdle věcí mi přišla tak nějak jasná a my noví jsme to tehdá tak brali.

To máš recht,ale zároveň s příchodem banditkrámu tyhle zásady šly do pičebigsmile Už bych na to jebal a ať si každej dělá co chcegood V banditkrámu je to stejnak fšecko počmáraný a moc barevný a vobyč mikču s pičou si musel člověk vydupatbigsmilegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Žirafa (Člen)
10.03.2011 08:50:25
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

No právě, dřív to bejvalo jak psal Jelen a bylo to fajn a něco to znamenalo mít takový triko good
Ale ty doby už jsou dávno pryč a dneska už je to v podstatě úplně jedno, stejně tyhle hadry nosej lidi kterým když řeknete Banditpičo! tak na vás zůstanu koukat co to jako má bejt...idontknow


Jaký si to uděláš, takový to máš...
jaryn (Člen)
10.03.2011 08:53:06
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

to XJelen a ostatní: chápu tvý argumenty,maj něco do sebe. Rozhodně jsem nechtěl nějak "znehodnotit" to fluidum,symbol či jaktonazvat.
Jsem tu teprve chvíli,cítím to holt jinak.
Je tu dost nováčků jako jsem já,kteří se chtějí s klubem ztotožnit hned po koupi motorky, už třeba jen trikem. To BanditPičo! jsem nestihl,mikču s kapucí nechci a BanditLogo mám.
Nemyslel jsem to jako konkurenci BanditKrámu,spíš jako doplnění. Však už v úvodu jsem psal,že jde jen o nástin,první výhoz.
Kdybych to triko chtěl mermomocí honem a hned,nebyl by problém si ho nechat udělat v  jakýkoli reklamce. Ale já to chtěl radši oficiálně,jinak by mě to ani netěšilo...
A tak bych si dovolil udělat tečku za tímto vláknem.


God Gave me Everything I want
zzzmrzlinar (Člen)
10.03.2011 10:31:52
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

mno tak třeba u mě de vo to, že když se dělaly poslední pičomikiny tak se demokraticky řeklo, že prostě bude jeden druh, ten co bude chtít nejvíc lidí.

A mě serou mikiny s kapucou a kapsama na pupku, takže jsem nevobjednal.

Bylo právě řečeno Houskou, že vo špeciality si psát nemáme, což chápu, kdyby dělal každýmu na přání tak by se z toho taky moh posrat.

jaryn (Člen)
10.03.2011 10:55:00
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

dovolím si jen dovětek: ten sítotisk znamená,že se nechá udělat šablona každýho nápisu (cca 400Kč),potisk 1ks čehokoli touto šablonou je cca 50Kč. Šablona se platí jen napoprvé,u dalších dodávek se platí jen tisk a textil.
Což znamená,že se "závazný vzor" dá zachovat a použít kdykoli znovu. Na cokoli-proto ta možnost volby barev,délky rukávů,typů mikin...
Nevím,jestli "starejm ještěrům" (myšleno dobře!) jde o zachování exkluzivity pořízení nebo zachování onoho "závazného vzoru".
Umím si představit prototyp, co se rozměrů a umístění nápisů týká. Pak by se třeba jen dohotovila další šablona (banditfest,ročníkové edice,zemské sekce...),a udělaly by se tzv. Limited edition. Jen na objednávku...


God Gave me Everything I want
libac22 (Člen)
10.03.2011 12:25:20
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

hmmm utřem hubu bigsmile v bandit krámu mikiny nemaj bad


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
Banditatom (Člen)
10.03.2011 12:38:24
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

diť si to už dneska může udělat každej sám. Reklamky co dělaj sitotisk jsou na každým rohu... Chystám si taky pjěkný hybrid tričkoevil

jinak jak už tu kdosi psal nosí to každej ... no a pak to tak dopadá na těch benzínkáchsmile2bad


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Datel (Člen)
10.03.2011 14:23:24
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

XJelen psal:

inkviz - good
sokolíci - dyk by vás to ani nemohlo těšit help bejvaly časy, kdy banditkrám nebyl a tyto relikvije bylo možno sehnat pouze a výhradně na některé akci (a to ještě nebylo jistý, že když dojedeš, tak bude něco na prodej, nebo jestli se na tebe dostane). Napřiklad moji mikinu B12 opatruju jak oko v hlavě a pani jí smí prát jen s největší vopatrností. Prostě ke každýmu kousku se váže nějaká vzpomínka na setkání se známými ksichty a když to někdo má na sobě, tak je zřejmý, že to není jen virtuální pisálek, ale pacijent, kterej někde v týhle komunitě se už odprezentoval a je takzvaně "známej" (tím nemyslim, že se znáte čtyři z jednoho města jako třeba Sokolov).
Tímto se omlouvám pokavaď to někdo z rady starších vidí jinak, tehdejší atmosféra okolo těchdle věcí mi přišla tak nějak jasná a my noví jsme to tehdá tak brali.

Jo! Tak to je přesně ono Jelínkugood
Když sem vyhrál "BanditPičoPoker" a Koldan mi přivezl mikinu (než sem ji mohl vítězně přebrat, tak sem musel do fachy) s výšivkou "Bandit Pičo!", tak sem byl u vytržení, že sem mezi Vás zapadl a patřím k super komunitě s krásně cynicko-ironickým pohledem na svět a život, což bylo přesně podle mého gustagood
Když sem sehnal až po několikátém srazu triko, tak sem se rozhodl, že si ho budu brát jen na srazy a do kostelasmile1....
Když se tu někdo (omlouvám se, ale nemůžu si už na toho dobrodince vzpomenout) zasadil o vypískování Bandit na hrneček, tak sem si do něj udělal kafe je po nedělním oběděsmokin
Pak se začala vymiňovat "Stará garda" vznikla Bramborárna a Bandit krám a veškeré kouzlo BanditPičoKlubu tak nějak vyprchalo a nejsem si vůbec jistý jestli to jde správným směremidontknow
Mikinu ještě na srazy vozím (je to jako s první láskoubigsmile), ale triko nosím už akorát doma nebo do dílny....

....sem se zasejc vyblil, ale muselo to ven....

SLUGI (Člen)
10.03.2011 14:31:55
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

... jj., jak říkáš  good good evil
... kde sou ty časy


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
zzzmrzlinar (Člen)
10.03.2011 15:00:37
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

jo jo, jak první šukačka, taky seš z teho úplně na větvi, nemyslíš tejden na nic jinýho, ten pocit, ta exkluzivita. Děje se to jen vo vyjímečnějch příležitostech a to na tom eště musíš šeredně zamakat, aby vůbec něco (ňáká) byla.

a sejde se rok s rokem a nejenom, že to degraduješ tím, že si klidně šukáš doma jentak vobden (nebo jinak často, dle vkusu každého soudruha), už dokážeš myslet i na jiný věci a navíc to dělá každej druhej a když někoho třeba potkáš na pumpě tak je dost pravděpodobný, že ten to dělá taky bigsmile bigsmile bigsmile

deny1234 (Člen)
10.03.2011 15:04:53
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

inkvizitorr psal:
PFremer psal:
inkvizitorr psal:

hele janom aby tady nedošlo k vomylu, povolení na pičotriko a pičomikinu si dostal pro sebe, ne proto aby se tady dělaly nějaký hromadný akce, vod toho je banditkrám, jestli vám tedy něco hromadně chybí, pište si do bandiotkrámu, je myslim zbytečný abysme tady měli deset druhů hadrů a trik a podobněsmokin

To je škoda, potřeboval bych mikinu se zipem na jaro, chtěl jsem reprezentovat...smile2headshake

dyk máte banditkrám, tak si stěžujte tamgoodsmokin

No ja si teda stezoval , ze nejsou pussy trika uz dvakrat , vzdycky tak po ctvrt roce , a tak nak mi to bylo na ass platny smile2 Na Banditfestu jsem byl taky , a vocat mam jenom triko "banditfest " co pak bylo za 50 na banditkramu bigsmile Tak nevim , jestli letos na nakym srazu cinan trika doveze ,nebo bude holt treba navstivit reklamni agenturu s fotkou headshake

PFremer (Člen)
10.03.2011 15:18:22
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

zzzmrzlinar psal:

jo jo, jak první šukačka, taky seš z teho úplně na větvi, nemyslíš tejden na nic jinýho, ten pocit, ta exkluzivita. Děje se to jen vo vyjímečnějch příležitostech a to na tom eště musíš šeredně zamakat, aby vůbec něco (ňáká) byla.

a sejde se rok s rokem a nejenom, že to degraduješ tím, že si klidně šukáš doma jentak vobden (nebo jinak často, dle vkusu každého soudruha), už dokážeš myslet i na jiný věci a navíc to dělá každej druhej a když někoho třeba potkáš na pumpě tak je dost pravděpodobný, že ten to dělá taky bigsmile bigsmile bigsmile

Máš pravdu, dneš šuká kde kdo, jsou toho plné noviny, televize a prej i na internetu se někdy nějakej ten vobrázek ukáže.pussy

Já "starou" gardu docela i chápu...
... mrzí mě jen, že jsem si nekoupil Bandita dřív.smile1bigsmile
Tričko mám z krámu a taky dobrý.


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
osiris (Člen)
10.03.2011 15:30:20
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

...přebandittrikováno, říkám


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
REX (Člen)
10.03.2011 15:33:16
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

tak koukám, že donosím starejch pár hadru a hotovobigsmile (a to si je budu šetřit ještěgood)

o tom, že to mělo svoje kouzlo, na tom něco bude!idontknow to je fakt


Nikdo není dokonalý, i hovno má své mouchy.
Michal Dk (Člen)
10.03.2011 15:44:54
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

Hele Jaryne a můžeš to vůbec nosit když evil http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … p?id=12628

jaryn (Člen)
10.03.2011 15:51:18
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

Michal Dk psal:

Hele Jaryne a můžeš to vůbec nosit když evil http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … p?id=12628

Asik jó. Páč ve hře je taky B6 na silnici o víkendech a nějaký 125 endurko na dojíždění. Ta B6 od Banditatoma je dobrá...


God Gave me Everything I want
Michal Dk (Člen)
10.03.2011 15:55:00
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

jaryn psal:
Michal Dk psal:

Hele Jaryne a můžeš to vůbec nosit když evil http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … p?id=12628

Asik jó. Páč ve hře je taky B6 na silnici o víkendech a nějaký 125 endurko na dojíždění. Ta B6 od Banditatoma je dobrá...

Připomíná mě to tu pohádku o dědečkovi jak měnil až...smile1

jaryn (Člen)
10.03.2011 15:58:34
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

Michal Dk psal:
jaryn psal:
Michal Dk psal:

Hele Jaryne a můžeš to vůbec nosit když evil http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … p?id=12628

Asik jó. Páč ve hře je taky B6 na silnici o víkendech a nějaký 125 endurko na dojíždění. Ta B6 od Banditatoma je dobrá...

Připomíná mě to tu pohádku o dědečkovi jak měnil až...smile1

Taky to tak vidím. Čtu si to tvý motto a budu asi druhej takovej...smile1


God Gave me Everything I want
zzzmrzlinar (Člen)
10.03.2011 16:02:28
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

helejte vy starý páky, todle vlákno vůbec nemělo bejt k zamyšlení jestli dřív bylo líp, když stálo pivo 2 koruny.

Prostě jsem se já s Jarynem shodli, že bysme chtěli mikinu BanditPičo a ta kapucovatá kapsovatá z Banditkrámu je nás moc gengstaraperská, bo jsme už solidní pánové v letech (proto chcem piču přes celý triko smile1 ).

Taky pičotriko se mi nikdá nepodařilo koupit, asi blbej tájming ačkoliv jsem se posledních v 4-5 letech už pár akcí účastnil.

A poněvadž ta forma na sítotisk pár kil stojí, tak jsme mysleli, že dáme dohromady 5-10 lidí, který měli třeba taky smůlu s oficiální pičoedicí, že zrovna nebylo to co chtěli a tak bysme rozpustili náklady na ty šablony.

Nicméně jak psal Inkviz tak to nakonec bude jinak. Žádosti o trika směřujte na Banditkrám, my místo toho uděláme jen miniedici severní sekce pro mě a Jaryna a ještě případně 1-2 další tvrďáky z drsného severu. To snad bude Adminy, starými pardály, mladými pardály a všemi ostatními tolerováno.

Michal Dk (Člen)
10.03.2011 16:10:19
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

jaryn psal:
Michal Dk psal:
jaryn psal:


Asik jó. Páč ve hře je taky B6 na silnici o víkendech a nějaký 125 endurko na dojíždění. Ta B6 od Banditatoma je dobrá...

Připomíná mě to tu pohádku o dědečkovi jak měnil až...smile1

Taky to tak vidím. Čtu si to tvý motto a budu asi druhej takovej...smile1

bigsmile Ne ne já si šestku koupil kvůli tričku.bigsmile Guzzi je pořád samozhřejmě domasmile1

huskyb12 (Administrator)
10.03.2011 16:39:14
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

Mám rád demokracii ...
Podstatná část lidí který znám, si myslí to co já, Pičo trik bylo za fungování krámu snad 200 a je zbytečný dělat další, páč se z nich stala vodporná masovka ...
Nováčci, který je nemaj, po nich touží ...
Proto taky vůbec byla před vánocema edice Pičo mikin, se stejnym designem jako sou trika ...
Celá věc se rozhodla o5 demokraticky ...
Kdo chtěl koupil, kdo ne, nechal ležet - tak to má bejt.
Mimochodem, kdo neplkal na webu, ale psal meila, dostal specialitku ...

A teď ke starejm časům ...
Taky nemam rád změny páč sem stará konzerva.
Pičo triko sem tahal snad všude a všude tim prudil, ale dneska právě proto, že to ztratilo výjímečnost už ho taham málo ...
Pamatuju si, jak nechal Osi udělat autobusácký trika, bylo to vtipný a hlavně vodlišný !
Proč si neuděláte svoje "Pičo" trika ?
Bandit krám se bude nejspíš ubírat cestou malejch sérií a novinek.
Jak sem už mnohokrát řek, až nastane doba, kdy už ze starejch Pičo trik budou jenom cáry, možná se k nim vrátíme ...


ale di, Ty brepto ...
zzzmrzlinar (Člen)
10.03.2011 16:46:30
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

huskyb12 psal:

Mám rád demokracii ...
Podstatná část lidí který znám, si myslí to co já, Pičo trik bylo za fungování krámu snad 200 a je zbytečný dělat další, páč se z nich stala vodporná masovka ...
Nováčci, který je nemaj, po nich touží ...
Proto taky vůbec byla před vánocema edice Pičo mikin, se stejnym designem jako sou trika ...
Celá věc se rozhodla o5 demokraticky ...
Kdo chtěl koupil, kdo ne, nechal ležet - tak to má bejt.
Mimochodem, kdo neplkal na webu, ale psal meila, dostal specialitku ...

A teď ke starejm časům ...
Taky nemam rád změny páč sem stará konzerva.
Pičo triko sem tahal snad všude a všude tim prudil, ale dneska právě proto, že to ztratilo výjímečnost už ho taham málo ...
Pamatuju si, jak nechal Osi udělat autobusácký trika, bylo to vtipný a hlavně vodlišný !
Proč si neuděláte svoje "Pičo" trika ?
Bandit krám se bude nejspíš ubírat cestou malejch sérií a novinek.
Jak sem už mnohokrát řek, až nastane doba, kdy už ze starejch Pičo trik budou jenom cáry, možná se k nim vrátíme ...

surprised no my si právě chcem udělat "Pičo" trika

jinak se vším souhlas

huskyb12 (Administrator)
10.03.2011 16:58:37
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

asi sem se špatně vyjádřil, slovo svoje mělo znamenat jinej design


ale di, Ty brepto ...
Banditatom (Člen)
10.03.2011 17:03:40
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

celkem žasnu když to čtusurprised


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
jaryn (Člen)
10.03.2011 17:08:32
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

to Husky: odpověď na tvůj příspěvek není o tom souhlasím/nesouhlasím...
Spíš v duchu "proč vlastně ne?"
Nejsme v klubu Bimoty,bandiťáků jsou hromady. Proč vlastně nemít PičoTrika jako standartní věc v BanditKrámu? Určo by šla na odbyt líp jak slajdry. A každej novej majitel Bandasky by mohl dát najevo svou hrdost a příslušnost.
A těch novejch majitelů bude pořád dost... Tohle fórum a jeho úroveň nás odlišuje od Motorkářů,proč to teda nedat najevo i trikem? Vždyť je to vlastně klubovej dres,pozdrav máme taky specifickej,tak proč teda ta "exkluzivita"?


God Gave me Everything I want
zzzmrzlinar (Člen)
10.03.2011 17:16:29
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

Husky - jo tak surprised to jsem to pochopil špatně. No to my jsme zase chtěli aby bylo vidět že patříme k Bandiťákům a slovní spojení BanditPičo to jaksi vystihuje nejlíp a jak už si řek taky jaksi nejvtipnějc.

ale možná je to dobrej hint k zamyšlení, zkusit vymyslet něco novýho originelního. idontknow

huskyb12 (Administrator)
10.03.2011 17:22:38
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

zeptam se gerontů, nejsem Stalin :)


ale di, Ty brepto ...
VikecB12 (Člen)
10.03.2011 17:25:26
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

Teďka už je pozdě z toho dělat exklizivní zboží,to ste si měli rozmyslet dřív než se spustil krámidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
zzzmrzlinar (Člen)
10.03.2011 17:25:47
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

něco jako "syndrom ukradené kapely"

začne malá kapela, která je ale zatraceně dobrá, hrát po klubech až si jí všimnou lidi co maj rádi dobrou hudbu. Jenže kapela je tak dobrá, že jí začnou hrát i v rádiích. Tam si jí ovšem všimnou i jiný lidi který už takový fajnšmekři nejsou. A pak přijdou ty starý posluchači na koncert a jsou (oprávněně) nasraný, že co tam dělá ta spousta ječících puberťaček. Ta kapela za to nemůže, ta je furt stejně dobrá, ale své původní jádro fanoušků nasrala.

Asi je BanditPičo prostě moc dobrý

Drakoxxl (Člen)
10.03.2011 18:12:12
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

Tož já bych bral aj nějaké ty pussygatě good

http://wl.static.fotolia.com/jpg/00/24/67/39/400_F_24673946_HTRAqQbWRyJv3tY44aWUXTe6R1bJakvh.jpg

Lepší někdy, než nikdy.
VikecB12 (Člen)
10.03.2011 20:26:08
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

jaryn psal:
Michal Dk psal:
jaryn psal:


Asik jó. Páč ve hře je taky B6 na silnici o víkendech a nějaký 125 endurko na dojíždění. Ta B6 od Banditatoma je dobrá...

Připomíná mě to tu pohádku o dědečkovi jak měnil až...smile1

Taky to tak vidím. Čtu si to tvý motto a budu asi druhej takovej...smile1

To se jako chceš zbavi toho krasavca a místo něho si koupit dvě mrdkysurprised Ty vole,neblázni,máš krasavca,tak si ho užívej a klidně ho rajtováním po rozmrdanejch cestách vopotřebuj,vždyť na to je určenejgood Takhle budeš mít dvě motorky,ani jedna nebude to pravý vořechový a budeš nasranejidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
deny1234 (Člen)
10.03.2011 21:18:39
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

Ja vam nevim , cim dal tim vic mi ta diskuze pripomina serial Sons of Anarchy , proste takovej mezigeneracni problem , zkratka puvodni , zakladajici clenove Bandit fora , se urputne brani naporu nove Banditi krve , kteri cheji klub otevrit novym trendum .Proste ve zkratce ,kdo si koupil Bandasku,chce mit minimalne tricko , jako prislusnost ke klubu , treba na velkych srazech . Takze nechapu jakej je problem , v to , ze kdyz na Bandit kramu NEJSOU trika dlouhodobe K dispozici , se par nadsencu rozhodne pomoct ostatnim novackum v klubu tim , ze to proste v male serii , pro cleny zdejsi komunity zaridi idontknow

Filous (Člen)
11.03.2011 09:08:19
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

...he he a uš je to tady...to je jag s "barvama" ...esiže nemáme jasný pravidla, gdo něco takovýho může nebo nemůže nosit, tag je uplně jedno, gdo takový triko má nebo nemá...jednou sme se dali cestou volnýho združování a né organizace s pevnejma pravidlama, tag nejni co řešit...tym nechci říct, že mě to nevadí, ale prostě je to tag...gdysy sme to řešili s Xichtem a vostatníma, jakou cestou jít, vječina byla pro volnou partu přístupnou fšem, třeba já byl pro ortodoxnější varijantu, ale..........


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
qwerty (Člen)
11.03.2011 09:24:20
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

ja bych taky bral mikinu bez kapuce, se zipem a bez pussy at s tim muzu chodit do prace a reprezentovat bigsmile

jak psal zmrzlinar , to co ste minule demokraticky vybrali mi vubec nevyhovuje bad

zmrzlinar > kdyz tak se mi ozvi na mail good


WD club member.
karlos100 (Člen)
11.03.2011 12:29:31
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

Filous psal:

...he he a uš je to tady...to je jag s "barvama" ...esiže nemáme jasný pravidla, gdo něco takovýho může nebo nemůže nosit, tag je uplně jedno, gdo takový triko má nebo nemá...jednou sme se dali cestou volnýho združování a né organizace s pevnejma pravidlama, tag nejni co řešit...tym nechci říct, že mě to nevadí, ale prostě je to tag...gdysy sme to řešili s Xichtem a vostatníma, jakou cestou jít, vječina byla pro volnou partu přístupnou fšem, třeba já byl pro ortodoxnější varijantu, ale..........

Fildo,ale právě ten volnej přístup je to,co odlišuje bandiťáky od emsíček
a podobnej jelit,co si hrajou na kluby.. I proto třeba jsem tu rád..
..je pochopitelně velkej rozdíl mezi lidma,který osobně znáš a jsou to kamarádi a kdejakým neznámým z fóra..
a i když "Bandit pičo!",je životní stylbigsmile,jak to zlitej krásně nazval muj skorošvára,
když to vysvětloval jednomu idiotovi,kterej se ptal,co to mám na trikubigsmilebigsmilebigsmile
přesto chápu touhu novejch kluků po pičotrikách a tím i demonstraci příslušnosti k určitý skupině lidí..
A když mi někdo,kdo má pičotriko nevodpoví na pozdrav BP! tak ho pošlu do pičebigsmile


...a bude hůř!
Kožak (Člen)
11.03.2011 15:05:45
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

V téhle cochcárně že by si člověk nemohl dělat co chce ? ...to je nějaký divný bigsmile


MRDAT!!!
spidys (Člen)
11.03.2011 15:19:17
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

karlos100 psal:

Fildo,ale právě ten volnej přístup je to,co odlišuje bandiťáky od emsíček
a podobnej jelit,co si hrajou na kluby.. I proto třeba jsem tu rád..
..je pochopitelně velkej rozdíl mezi lidma,který osobně znáš a jsou to kamarádi a kdejakým neznámým z fóra..
a i když "Bandit pičo!",je životní stylbigsmile,jak to zlitej krásně nazval muj skorošvára,
když to vysvětloval jednomu idiotovi,kterej se ptal,co to mám na trikubigsmilebigsmilebigsmile
přesto chápu touhu novejch kluků po pičotrikách a tím i demonstraci příslušnosti k určitý skupině lidí..
A když mi někdo,kdo má pičotriko nevodpoví na pozdrav BP! tak ho pošlu do pičebigsmile

Právě, že je to životní styl, tak by to mělo bejt pro lidi, co ho myslej vážně a ne pro kluky, který vostatní ani v životě neviděli a chtěj triko jenom proto, že se jim líbí.
Mně se taky líběj věci, který mít nebudu, protože nesplňuju určitý podmínky. A tou podmínkou mezi BP lidma by mělo bejt, že jezdí, jezdí na srazy a je to pro něj životní styl.


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Filous (Člen)
11.03.2011 15:46:01
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

spidys psal:
karlos100 psal:

Fildo,ale právě ten volnej přístup je to,co odlišuje bandiťáky od emsíček
a podobnej jelit,co si hrajou na kluby.. I proto třeba jsem tu rád..
..je pochopitelně velkej rozdíl mezi lidma,který osobně znáš a jsou to kamarádi a kdejakým neznámým z fóra..
a i když "Bandit pičo!",je životní stylbigsmile,jak to zlitej krásně nazval muj skorošvára,
když to vysvětloval jednomu idiotovi,kterej se ptal,co to mám na trikubigsmilebigsmilebigsmile
přesto chápu touhu novejch kluků po pičotrikách a tím i demonstraci příslušnosti k určitý skupině lidí..
A když mi někdo,kdo má pičotriko nevodpoví na pozdrav BP! tak ho pošlu do pičebigsmile

Právě, že je to životní styl, tak by to mělo bejt pro lidi, co ho myslej vážně a ne pro kluky, který vostatní ani v životě neviděli a chtěj triko jenom proto, že se jim líbí.
Mně se taky líběj věci, který mít nebudu, protože nesplňuju určitý podmínky. A tou podmínkou mezi BP lidma by mělo bejt, že jezdí, jezdí na srazy a je to pro něj životní styl.

...tag ňák sem to myslel, ale bohužel tomu tag nejni...pro spoustu lidí je daleko 300km na sraz nebo akci...to je na tom to smutný...prvotní myšlenka byla taková, že nejezdíš, neznáš se z vostatníma, neangažuješ se, holt nebudeš nosit triko...fertig...dneska je to jinag a těško to budem měnit, tagže mrdat...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
jaryn (Člen)
11.03.2011 16:31:20
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

spidys psal:
karlos100 psal:

Fildo,ale právě ten volnej přístup je to,co odlišuje bandiťáky od emsíček
a podobnej jelit,co si hrajou na kluby.. I proto třeba jsem tu rád..
..je pochopitelně velkej rozdíl mezi lidma,který osobně znáš a jsou to kamarádi a kdejakým neznámým z fóra..
a i když "Bandit pičo!",je životní stylbigsmile,jak to zlitej krásně nazval muj skorošvára,
když to vysvětloval jednomu idiotovi,kterej se ptal,co to mám na trikubigsmilebigsmilebigsmile
přesto chápu touhu novejch kluků po pičotrikách a tím i demonstraci příslušnosti k určitý skupině lidí..
A když mi někdo,kdo má pičotriko nevodpoví na pozdrav BP! tak ho pošlu do pičebigsmile

Právě, že je to životní styl, tak by to mělo bejt pro lidi, co ho myslej vážně a ne pro kluky, který vostatní ani v životě neviděli a chtěj triko jenom proto, že se jim líbí.
Mně se taky líběj věci, který mít nebudu, protože nesplňuju určitý podmínky. A tou podmínkou mezi BP lidma by mělo bejt, že jezdí, jezdí na srazy a je to pro něj životní styl.

Co je to "životní styl" BanditPičo? Je to tedy o povinnosti dojet na sraz? O tom se někde jednou do roka sejít?
Když to vezmu podle sebe: když nemám peníze,nikam nejedu. Když je mám,tak mám haranty,na motku je řada až naposled. Na okruhy nejezdím,páč na to fakt nemám. Radši ty peníze projedu jen tak,i s mladou.
Znamená to,že téda nejsem echtbandiťák? Esivá jo,tak potěš koště. Další omyl v mým životě.
Nebo je to jako kdysi u komunistů? Bejt nejdřív 2 roky kandidát na člena a po provedení iniciačních rituálů dostanu diplom a tričko?headshake


God Gave me Everything I want
osiris (Člen)
11.03.2011 16:33:50
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

Filous psal:

.................dneska je to jinag a těško to budem měnit, tagže mrdat..........

...ty seš vocas bigsmile víš jaks mě viděsil, čtu rychle a vidím letmo tři slova "těžko, budem, mrdat" ...no čelo se mi vorosilo bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
spidys (Člen)
11.03.2011 16:57:55
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

jaryn psal:

Co je to "životní styl" BanditPičo? Je to tedy o povinnosti dojet na sraz? O tom se někde jednou do roka sejít?
Když to vezmu podle sebe: když nemám peníze,nikam nejedu. Když je mám,tak mám haranty,na motku je řada až naposled. Na okruhy nejezdím,páč na to fakt nemám. Radši ty peníze projedu jen tak,i s mladou.
Znamená to,že téda nejsem echtbandiťák? Esivá jo,tak potěš koště. Další omyl v mým životě.
Nebo je to jako kdysi u komunistů? Bejt nejdřív 2 roky kandidát na člena a po provedení iniciačních rituálů dostanu diplom a tričko?headshake

headshake
Ne, já to myslel tak, že prostě získání trika BP bylo pro mě takovej další Level mezi těmadle lidma. Jako že nejsem s nima v kontaktu jenom přes forum, ale že prostě mezi ně patřim a znám se s nima vosobně. Nevim jak vostatní, já to hold tak bral.


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
bobule (Člen)
11.03.2011 16:59:26
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

jaryn psal:
spidys psal:
karlos100 psal:

Fildo,ale právě ten volnej přístup je to,co odlišuje bandiťáky od emsíček
a podobnej jelit,co si hrajou na kluby.. I proto třeba jsem tu rád..
..je pochopitelně velkej rozdíl mezi lidma,který osobně znáš a jsou to kamarádi a kdejakým neznámým z fóra..
a i když "Bandit pičo!",je životní stylbigsmile,jak to zlitej krásně nazval muj skorošvára,
když to vysvětloval jednomu idiotovi,kterej se ptal,co to mám na trikubigsmilebigsmilebigsmile
přesto chápu touhu novejch kluků po pičotrikách a tím i demonstraci příslušnosti k určitý skupině lidí..
A když mi někdo,kdo má pičotriko nevodpoví na pozdrav BP! tak ho pošlu do pičebigsmile

Právě, že je to životní styl, tak by to mělo bejt pro lidi, co ho myslej vážně a ne pro kluky, který vostatní ani v životě neviděli a chtěj triko jenom proto, že se jim líbí.
Mně se taky líběj věci, který mít nebudu, protože nesplňuju určitý podmínky. A tou podmínkou mezi BP lidma by mělo bejt, že jezdí, jezdí na srazy a je to pro něj životní styl.

Co je to "životní styl" BanditPičo? Je to tedy o povinnosti dojet na sraz? O tom se někde jednou do roka sejít?
Když to vezmu podle sebe: když nemám peníze,nikam nejedu. Když je mám,tak mám haranty,na motku je řada až naposled. Na okruhy nejezdím,páč na to fakt nemám. Radši ty peníze projedu jen tak,i s mladou.
Znamená to,že téda nejsem echtbandiťák? Esivá jo,tak potěš koště. Další omyl v mým životě.
Nebo je to jako kdysi u komunistů? Bejt nejdřív 2 roky kandidát na člena a po provedení iniciačních rituálů dostanu diplom a tričko?headshake

Na okruh tě nikdo nenutí, na srazy taky nee, ale myslim že jeden sraz v roce kterej je plánovanej dost dopředu bys dorazit moch a nějakou kačku na benál a pívo obětovat...
Apropo, zajímalo by mě kolik srdcařů by si to triko koupilo kdyby bylo na nějakym kvalitnim značkovym hadru cca. za 800,-surprised


to jebu
bobule (Člen)
11.03.2011 17:01:50
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

Moje první triko bylo po Houskovi, bylo jetý ale jemu už nebylo, lebo mu pod kozama narost hrbbigsmile


to jebu
jaryn (Člen)
11.03.2011 17:37:54
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

jsou měsíce,kdy na benzín do motorky mám 2.500 kč. To bejvá v zimě.idontknow
Přes léto to bejvá i třeba jen 1.000 Kč. Když zrobim průser v práci a vohulej mě na prémiích,tak mi nezbyde nic.
Takže naplánovat cestu na sraz pro mě znamená,že už se třeba ten měsíc nesvezu. Tak jsem radši vloni Bandita půjčil Zmrzlinářovi,aby mohl jet on.
Když teda pročtu toto vlákno znova,tak mi vychází,že na triko asik nedosáhnu. Bokem si ho dělat nebudu. To jsem mohl kdykoli,ale netěšilo by mě to. Nechme to plavat,sakra.


God Gave me Everything I want
huskyb12 (Administrator)
11.03.2011 18:33:48
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

bobule psal:

... lebo mu pod kozama narost hrbbigsmile

jen se směj, kriploj :)))


ale di, Ty brepto ...
karlos100 (Člen)
11.03.2011 18:33:56
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

jaryn psal:
spidys psal:
karlos100 psal:

Fildo,ale právě ten volnej přístup je to,co odlišuje bandiťáky od emsíček
a podobnej jelit,co si hrajou na kluby.. I proto třeba jsem tu rád..
..je pochopitelně velkej rozdíl mezi lidma,který osobně znáš a jsou to kamarádi a kdejakým neznámým z fóra..
a i když "Bandit pičo!",je životní stylbigsmile,jak to zlitej krásně nazval muj skorošvára,
když to vysvětloval jednomu idiotovi,kterej se ptal,co to mám na trikubigsmilebigsmilebigsmile
přesto chápu touhu novejch kluků po pičotrikách a tím i demonstraci příslušnosti k určitý skupině lidí..
A když mi někdo,kdo má pičotriko nevodpoví na pozdrav BP! tak ho pošlu do pičebigsmile

Právě, že je to životní styl, tak by to mělo bejt pro lidi, co ho myslej vážně a ne pro kluky, který vostatní ani v životě neviděli a chtěj triko jenom proto, že se jim líbí.
Mně se taky líběj věci, který mít nebudu, protože nesplňuju určitý podmínky. A tou podmínkou mezi BP lidma by mělo bejt, že jezdí, jezdí na srazy a je to pro něj životní styl.

Co je to "životní styl" BanditPičo? Je to tedy o povinnosti dojet na sraz? O tom se někde jednou do roka sejít?
Když to vezmu podle sebe: když nemám peníze,nikam nejedu. Když je mám,tak mám haranty,na motku je řada až naposled. Na okruhy nejezdím,páč na to fakt nemám. Radši ty peníze projedu jen tak,i s mladou.
Znamená to,že téda nejsem echtbandiťák? Esivá jo,tak potěš koště. Další omyl v mým životě.
Nebo je to jako kdysi u komunistů? Bejt nejdřív 2 roky kandidát na člena a po provedení iniciačních rituálů dostanu diplom a tričko?headshake

Jarynegood teď jsi myslim přesně vystihnul ten protipól k Spidysovi a Filousoj.
Na druhou stranu je tady spousta lidí co se vzájemně znaj a to nejde jinak než
vosobně,na srazu,při ježdění..nebo při jiný akci.. bejt tu jen za nick dost připomíná
fejzbůk nebo jinou pojebanou sociální síť...
zas je těžký,aby člověk znal vosobně tři tisíce uživatelůbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
jaryn (Člen)
11.03.2011 19:11:29
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

karlos100 psal:
jaryn psal:
spidys psal:


Právě, že je to životní styl, tak by to mělo bejt pro lidi, co ho myslej vážně a ne pro kluky, který vostatní ani v životě neviděli a chtěj triko jenom proto, že se jim líbí.
Mně se taky líběj věci, který mít nebudu, protože nesplňuju určitý podmínky. A tou podmínkou mezi BP lidma by mělo bejt, že jezdí, jezdí na srazy a je to pro něj životní styl.

Co je to "životní styl" BanditPičo? Je to tedy o povinnosti dojet na sraz? O tom se někde jednou do roka sejít?
Když to vezmu podle sebe: když nemám peníze,nikam nejedu. Když je mám,tak mám haranty,na motku je řada až naposled. Na okruhy nejezdím,páč na to fakt nemám. Radši ty peníze projedu jen tak,i s mladou.
Znamená to,že téda nejsem echtbandiťák? Esivá jo,tak potěš koště. Další omyl v mým životě.
Nebo je to jako kdysi u komunistů? Bejt nejdřív 2 roky kandidát na člena a po provedení iniciačních rituálů dostanu diplom a tričko?headshake

Jarynegood teď jsi myslim přesně vystihnul ten protipól k Spidysovi a Filousoj.
Na druhou stranu je tady spousta lidí co se vzájemně znaj a to nejde jinak než
vosobně,na srazu,při ježdění..nebo při jiný akci.. bejt tu jen za nick dost připomíná
fejzbůk nebo jinou pojebanou sociální síť...
zas je těžký,aby člověk znal vosobně tři tisíce uživatelůbigsmilebigsmilebigsmile

Takže:byl jsem na jakýmsi "srazu"  u Terezky. Tykám si s Kojakemsro,Kasymem,Ondrášem,Žirafkou,Bodlinkou,Progýrem. S Inkvizem taky. Ohlásil jsem se Filousovi na kafe zrovna v ten tejden,kdy si měnil číslo,takže o mě nevěděl a minuli jsme se. Kožak z Líbeznic byl u mě na kafi. Byl jsem minimálně na 4 vyjížďkách s Expertem,WenzlemB6,Zmrzlikem. Poslal balík Qwertymu,Smilflekovi. Bude to stačit,do pussy,abych byl IN? Kurva,začínám bejt maličko dopálenej. Na tebebe ne,ovšem. Ty,Vikec,i ten Filous a ještě pár dalších  jste zřejmě realisti. J


God Gave me Everything I want
karlos100 (Člen)
11.03.2011 19:31:03
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

Jaryne,já se Ti nevysmíval,já s Tebou v něčem souhlasil..helpbigsmile
hrát si tu na mazáky a zobáky,to mi něco připomíná..
víc votevřenosti a tolerance tu bejvalo..bigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
spidys (Člen)
11.03.2011 19:53:04
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

jaryn psal:

Takže:byl jsem na jakýmsi "srazu"  u Terezky. Tykám si s Kojakemsro,Kasymem,Ondrášem,Žirafkou,Bodlinkou,Progýrem. S Inkvizem taky. Ohlásil jsem se Filousovi na kafe zrovna v ten tejden,kdy si měnil číslo,takže o mě nevěděl a minuli jsme se. Kožak z Líbeznic byl u mě na kafi. Byl jsem minimálně na 4 vyjížďkách s Expertem,WenzlemB6,Zmrzlikem. Poslal balík Qwertymu,Smilflekovi. Bude to stačit,do pussy,abych byl IN? Kurva,začínám bejt maličko dopálenej. Na tebebe ne,ovšem. Ty,Vikec,i ten Filous a ještě pár dalších  jste zřejmě realisti. J

headshake jestli tě dopálila moje reakce, tak to je tvůj problém. To co sem napsal je jenom můj názor na tohle vlákno a jestli si seženeš pičo triko na srazu, na íšopu nebo nošený po Bobuli smile1 vůbec nestojí na mně. Tak se nerozčiluj bo ti prdne céfka evil


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Marián (Člen)
11.03.2011 20:05:41
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

sakra se vyserte na naky trika, to bez nich nemuzete spat?
ja ho taky nemam a neposeru se z toho, me staci se potkat s ksichtama a pokecat s nima nebo pojezdit a na nakym triku to vopravdu nestoji...idontknow


...sam mezi jebkarema...
karlos100 (Člen)
11.03.2011 20:06:20
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

spidys psal:
jaryn psal:

Takže:byl jsem na jakýmsi "srazu"  u Terezky. Tykám si s Kojakemsro,Kasymem,Ondrášem,Žirafkou,Bodlinkou,Progýrem. S Inkvizem taky. Ohlásil jsem se Filousovi na kafe zrovna v ten tejden,kdy si měnil číslo,takže o mě nevěděl a minuli jsme se. Kožak z Líbeznic byl u mě na kafi. Byl jsem minimálně na 4 vyjížďkách s Expertem,WenzlemB6,Zmrzlikem. Poslal balík Qwertymu,Smilflekovi. Bude to stačit,do pussy,abych byl IN? Kurva,začínám bejt maličko dopálenej. Na tebebe ne,ovšem. Ty,Vikec,i ten Filous a ještě pár dalších  jste zřejmě realisti. J

headshake jestli tě dopálila moje reakce, tak to je tvůj problém. To co sem napsal je jenom můj názor na tohle vlákno a jestli si seženeš pičo triko na srazu, na íšopu nebo nošený po Bobuli smile1 vůbec nestojí na mně. Tak se nerozčiluj bo ti prdne céfka evil

spidys,to cos psal nahoře ovšem smazal pičokrám,takže exkluzivita je vass
tudíž vládne tržní hospodářství a on-line nákupy dle libostibigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Michal Dk (Člen)
11.03.2011 20:06:51
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

Marián psal:

sakra se vyserte na naky trika, to bez nich nemuzete spat?
ja ho taky nemam a neposeru se z toho, me staci se potkat s ksichtama a pokecat s nima nebo pojezdit a na nakym triku to vopravdu nestoji...idontknow

good

jaryn (Člen)
11.03.2011 20:41:04
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

Marián psal:

sakra se vyserte na naky trika, to bez nich nemuzete spat?
ja ho taky nemam a neposeru se z toho, me staci se potkat s ksichtama a pokecat s nima nebo pojezdit a na nakym triku to vopravdu nestoji...idontknow

Vám se to kecá-pokecat s ksichtama... Všude je vás jak na Ukrajině krav.
Já to mám k nejbližšímu 40km,k dalšímu ještě vo 30 dál. Jinak nikdo.
A máš pravdu,bez trika usnu taky. Ale spíš než to triko samotný mě štve  postoj některých soudruhů k tomu okolo.
Jako by chtěli z Bandittrika nejen exkluzivní záležitost,ale přímo raritní sběratelsko-archívní kousek.


God Gave me Everything I want
Lachtan (Člen)
11.03.2011 21:16:46
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

esi je to o triku s píčou nebo o tom esi se dva měsíce dopředu budu těšit že pojedu na slovač abych viděl bandu známejch pičaxichtů, to si musí každej rozhodnout sám. dyž chci jezdit tak budu i v růžovim roláku se slonem, nebudu řešit esi je 30, 50, nebo 500 kiláků moc nebo málo, prostě pojedu. když sem kupoval bandasku já, náhodou sem našel tyhle stránky a mazáci ani zobáci, nic takovýho tu nefungovalo. nezapoměli mi říct ať si vyplnim profil, poradili se všim co sem chtěl, dělali si prdel ale hlavně, vzali ste mě mezi sebe dyž je sraz vysí to tu dost dlouho aby to každej zaregistroval.a esi bylo na začátku pár nadšenců, kerý todle fšechno řekněme založily, tak dost dobře chápu že pičatriko pro ně má uplně jinou cenu a je pro ně svatý nebo satanový. teď nevim.
tak asi tak, muj názor, konec hlášení


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
Marián (Člen)
11.03.2011 21:20:44
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

to spatne chapes, nikdo z toho nechce udelat raritni kousek, ale neni chut a vule, aby to mel uplne kazdej, kor kdyz ho malokdo zna, to je proste tak.
neber to osobne, ale kde se v nem chces ukazovat, kdyz pomalu ani nejezdis, na srazy uz vubec ne a kde jinde ti ho kdo oceni to nevim...


...sam mezi jebkarema...
osiris (Člen)
12.03.2011 00:07:44
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

Marián psal:

sakra se vyserte na naky trika, to bez nich nemuzete spat?
ja ho taky nemam a neposeru se z toho, me staci se potkat s ksichtama a pokecat s nima nebo pojezdit a na nakym triku to vopravdu nestoji...idontknow

...bodejť good  dyť sme přece z opauy goodbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
zzzmrzlinar (Člen)
12.03.2011 00:38:36
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

kurva hoši, to je fakt mlácení prázdný slámy co tu všichni předvádíme

úplně stejnou debatu vo tom jestli se jako budem blížít víc MCčkám nebo budeme spolek svobodnejch Bandiťáků jsme  tu absolvovali vloni když se otvíral Banditkrám.

Stalo se z toho úplná blbost, tohle vlákno je vo trikách co jsme si s Jarynem chtěli udělat a přibrat do teho pár lidí.

Celkem mi začíná srát když tady někdo posuzuje jestlli je někdo jinej dostatečně "správnej" Bandiťák nebo ne. To, jestli může Jaryn pustit měsíčně 5 papírů za benál je do pytsche jeho věc (vona taky taková výměna manželek něco stojí smile1 ) a má bejt kvůli tomu jako míň BanditPičo?

Tady na severu je nás asi 5 a půl a to jsem to ještě možná vo tu půlku přehnal. Já i Jaryn se to snažíme trochu rozhejbat , ovšem v tomhle počtu to není nic lehkýho, asi pojebanej kraj.

Budou jen trika severní sekce, všem ostatním co jsme to nabídli se omlouváme, bude hovno.

Zdenda (Člen)
12.03.2011 00:42:09
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

Jak pojebanej kraj ty pussy já sem taky ze severusmokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
zzzmrzlinar (Člen)
12.03.2011 00:52:02
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

Marián psal:

sakra se vyserte na naky trika, to bez nich nemuzete spat?
ja ho taky nemam a neposeru se z toho, me staci se potkat s ksichtama a pokecat s nima nebo pojezdit a na nakym triku to vopravdu nestoji...idontknow

esi vono to není každýho věc v čem chce jezdit.

Ale dám ti příklad, tenhle tejden jsem byl v Praze na výstavě (dokonce na vobou) a potkal jsem tam hodně borců co znám z akcí, pokecali jsme, ruma u Inkvize vychrupli a tak. Ale protože jsem na sobě měl triko z Bandit Festu tak se ke mě přihlásilo aj hafo lidí, který jsem osobně ještě neznal, mimochodem dost dobrejch týpků, takže příště už pokecáme i bez trika.

Takže kdybych měl na triku misto Bandit, třeba kokotdrevený, tak poznáme leda hovno, takže někdy to zas tak jedno není, co máš na sobě, ne?

Libor nx (Člen)
12.03.2011 01:31:51
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

zzzmrzlinar psal:

Celkem mi začíná srát když tady někdo posuzuje jestlli je někdo jinej dostatečně "správnej" Bandiťák nebo ne. To, jestli může Jaryn pustit měsíčně 5 papírů za benál je do pytsche jeho věc (vona taky taková výměna manželek něco stojí smile1 ) a má bejt kvůli tomu jako míň BanditPičo?

To mi připomíná jak u ťamana ve stánku,čím víc pruhů tim víc adidas.bigsmile Bohužel některí na to nemaj,jak finančně tak časově,aby se ukázali na každý  Banditpussy akci.

hlemejzd999 (Člen)
12.03.2011 06:40:39
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

až budu chtít ,aby mě bylo vidět ,namaluju si na sebe taky takovouhle píču ...do tý doby ...nic bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_36_bp.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
PFremer (Člen)
12.03.2011 12:56:45
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

goodpussy
smile2

Myslim si, že je to škoda, ale co, sem jen citlivá Piča.ass


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
libac22 (Člen)
12.03.2011 13:32:31
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

zzzmrzlinar psal:

kurva hoši, to je fakt mlácení prázdný slámy co tu všichni předvádíme

úplně stejnou debatu vo tom jestli se jako budem blížít víc MCčkám nebo budeme spolek svobodnejch Bandiťáků jsme  tu absolvovali vloni když se otvíral Banditkrám.

Stalo se z toho úplná blbost, tohle vlákno je vo trikách co jsme si s Jarynem chtěli udělat a přibrat do teho pár lidí.

Celkem mi začíná srát když tady někdo posuzuje jestlli je někdo jinej dostatečně "správnej" Bandiťák nebo ne. To, jestli může Jaryn pustit měsíčně 5 papírů za benál je do pytsche jeho věc (vona taky taková výměna manželek něco stojí smile1 ) a má bejt kvůli tomu jako míň BanditPičo?

Tady na severu je nás asi 5 a půl a to jsem to ještě možná vo tu půlku přehnal. Já i Jaryn se to snažíme trochu rozhejbat , ovšem v tomhle počtu to není nic lehkýho, asi pojebanej kraj.

Budou jen trika severní sekce, všem ostatním co jsme to nabídli se omlouváme, bude hovno.

pravdu má ten hoch bigsmile good


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
huskyb12 (Administrator)
12.03.2011 18:07:34
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

Tak hale jantaří, většině starejch brambor to nevadí, sou tam i ortodoxní nedalové :) ale je jich míň ...
takže vám je udělám, kolik ?
pokud to nebude co kus, to originál, tak vám v rozumným počtu, za stejnejch podmínek, udělám i ty zipový mikiny - bavíme se vo stejnym designu jako Pičo trika, dopředu řikam, že nápady typu bez piče apod. ignoruju :) 

počty sem !


ale di, Ty brepto ...
jaryn (Člen)
12.03.2011 18:13:00
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

trígo nebo mikča?


God Gave me Everything I want
huskyb12 (Administrator)
12.03.2011 18:28:22
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

jaryn psal:

trígo nebo mikča?

když je tam "... i ty zipový ..." co by to tak mohlo bejt ? :)))


ale di, Ty brepto ...
jaryn (Člen)
12.03.2011 18:29:59
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

huskyb12 psal:
jaryn psal:

trígo nebo mikča?

když je tam "... i ty zipový ..." co by to tak mohlo bejt ? :)))

Jégrhóze...? smile1


God Gave me Everything I want
Honzik8719 (Člen)
12.03.2011 18:32:05
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

huskyb12 psal:

Tak hale jantaří, většině starejch brambor to nevadí, sou tam i ortodoxní nedalové :) ale je jich míň ...
takže vám je udělám, kolik ?
pokud to nebude co kus, to originál, tak vám v rozumným počtu, za stejnejch podmínek, udělám i ty zipový mikiny - bavíme se vo stejnym designu jako Pičo trika, dopředu řikam, že nápady typu bez piče apod. ignoruju :) 

počty sem !

za mě 1 triko 1 mikina odběr osobní good


...relativní kochač...
libac22 (Člen)
12.03.2011 18:33:53
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

šel bych do mikyny bez zipu a cena ?


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
jaryn (Člen)
12.03.2011 18:35:23
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

to Husky: zrob nový vlákno,tady už je to nepřehledný. good
Jinak ale poděkování vrchnosti.


God Gave me Everything I want
Marián (Člen)
12.03.2011 19:35:01
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

huskyb12 psal:

Tak hale jantaří, většině starejch brambor to nevadí, sou tam i ortodoxní nedalové :) ale je jich míň ...
takže vám je udělám, kolik ?
pokud to nebude co kus, to originál, tak vám v rozumným počtu, za stejnejch podmínek, udělám i ty zipový mikiny - bavíme se vo stejnym designu jako Pičo trika, dopředu řikam, že nápady typu bez piče apod. ignoruju :) 

počty sem !

napis si me tam, ze zadny triko ani mikinu nechci, pac vas poznam i bez toho a je to prece vec kazdyho v cem chce jezdit ne?


...sam mezi jebkarema...
deny1234 (Člen)
12.03.2011 19:51:08
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

huskyb12 psal:
jaryn psal:

trígo nebo mikča?

když je tam "... i ty zipový ..." co by to tak mohlo bejt ? :)))

No tag ja sem to taky tak uplne nepochopil , tak trika i mikiny ? Nebo jenom mikiny ,ja ze se mi mikina nevejde po zime pod bundu , nejak se ta pussy asi srazila bo co idontknow

huskyb12 (Administrator)
12.03.2011 20:06:58
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

šmankote, nahoře někdo brečel, že chtěl tu mikinu, co byla v prosinci, ale se zipem ...
no tak teda píšu, že pokud jich nebude hodně, tak vám je přihodim k trikům, páč šablona je stejná ...
cena bude stejná jako v prosinci a stejný pravidla - čili platba předem, hledejte ...

a hlavně celá diskuze se točí kolevá trik, pravda ? čili Pičo trika budou, pište počty

ještě někdo nerozumí ?

mě netřeba děkovat, o5 rozhodla demokracie ...


ale di, Ty brepto ...
deny1234 (Člen)
12.03.2011 20:13:49
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

Aha uz jsem to pochopil i ja good Takze , za me triko s kratkym rukavem , barva je mi jedno , podridim se vetsine {cerny} ale samo ze z pussy na zadech, platba predem je jasna vec good Dikes

deny1234 (Člen)
12.03.2011 20:24:57
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

Jinac , me jeste napadlo , co ty :pussy hadry predavat osobne , jestli teda bude zase Bandit fest , Inkviz jeste nic vo letosnim rocniku nepsal, ale loni to melo docela uspech good

XJelen (Člen)
12.03.2011 20:49:15
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

deny1234 psal:

Jinac , me jeste napadlo , co ty :pussy hadry predavat osobne , jestli teda bude zase Bandit fest , Inkviz jeste nic vo letosnim rocniku nepsal, ale loni to melo docela uspech good

no tak to si nejsem zrovna tak jistej headshake účast byla tristní a šu-lin vypadal hodně zoufale... jinak Inkviz dával najevo, že Jedasy po Brněnským kroužení budou jako sraz ... esli sem to jako teda správně pochopil.


Strýcfajtr !!!
StanKr (Člen)
12.03.2011 20:59:01
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

Tagze for me:
1 ks. zipovaci pica XL

DanB6 (Člen)
13.03.2011 11:26:00
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

Tak pro mě 1pussytriko vel.L,díkygood


BORN TO BE WILD!
PFremer (Člen)
14.03.2011 10:49:32
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

1xpussytriko (L)
1xpussytriko (XXL)
1xpussy zipovka s kapucí (XL)
2xpussynášivka


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Datel (Člen)
14.03.2011 18:26:01
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

PFremer psal:

1xpussytriko (L)
1xpussytriko (XXL)
1xpussy zipovka s kapucí (XL)
2xpussynášivka

Tak totok ne neni uplne jasneidontknow
Jak to myslis s tu zipovku?
Pro teho co bude met velikost L bude velka a bude v ni plandat ....pro teho co bude net triko v XXL, tak v tem bude met vyrysovane krecove zilysurprisedbigsmile

PFremer (Člen)
14.03.2011 21:26:10
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

Datel psal:
PFremer psal:

1xpussytriko (L)
1xpussytriko (XXL)
1xpussy zipovka s kapucí (XL)
2xpussynášivka

Tak totok ne neni uplne jasneidontknow
Jak to myslis s tu zipovku?
Pro teho co bude met velikost L bude velka a bude v ni plandat ....pro teho co bude net triko v XXL, tak v tem bude met vyrysovane krecove zilysurprisedbigsmile

tricka nosim L nebo XL,toXXL chci na motomundur na misto dzizkybigsmile
ty velikosti se mi menej podle toho jak se nazeru.good


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Datel (Člen)
15.03.2011 12:28:13
Offline

Re: TRIČKA A MIKINY - BANDIT PIČO!

PFremer psal:
Datel psal:
PFremer psal:

1xpussytriko (L)
1xpussytriko (XXL)
1xpussy zipovka s kapucí (XL)
2xpussynášivka

Tak totok ne neni uplne jasneidontknow
Jak to myslis s tu zipovku?
Pro teho co bude met velikost L bude velka a bude v ni plandat ....pro teho co bude net triko v XXL, tak v tem bude met vyrysovane krecove zilysurprisedbigsmile

tricka nosim L nebo XL,toXXL chci na motomundur na misto dzizkybigsmile
ty velikosti se mi menej podle toho jak se nazeru.good

Tak to potom jógoodbigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr