Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Lévé blinkry neblikají

Broky (Člen)
17.03.2011 14:23:08
Offline

Lévé blinkry neblikají

Zdravím, dnes jsem vymenil svíčky na bandasce. Start a vše v pohodě. Ale poté jsem zapl blinkry, pravá strana funguje normálně (i kontrolka) ale strana levá nee. Respektive predek bliká velmi slabe, zadek vubec, signalizacni kontrolka take blika jen slabe. Kdyz zapnu svetla tak je to stejne, akorat na zadku bliká vlevo zadní svetlo.help helpPredem vsem díky za odpovedi.
PS. Video dodám co nejdříve.BP!


Život je nekonečná jízda!!
BANDIT PIČO!
K.a.s.y.m. (Člen)
17.03.2011 14:26:57
Offline

Re: Lévé blinkry neblikají

Broky psal:

Zdravím, dnes jsem vymenil svíčky na bandasce. Start a vše v pohodě. Ale poté jsem zapl blinkry, pravá strana funguje normálně (i kontrolka) ale strana levá nee. Respektive predek bliká velmi slabe, zadek vubec, signalizacni kontrolka take blika jen slabe. Kdyz zapnu svetla tak je to stejne, akorat na zadku bliká vlevo zadní svetlo.help helpPredem vsem díky za odpovedi.
PS. Video dodám co nejdříve.BP!

Někde máš blbou kostru bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Broky (Člen)
17.03.2011 15:02:41
Offline

Re: Lévé blinkry neblikají

K.a.s.y.m. psal:
Broky psal:

Zdravím, dnes jsem vymenil svíčky na bandasce. Start a vše v pohodě. Ale poté jsem zapl blinkry, pravá strana funguje normálně (i kontrolka) ale strana levá nee. Respektive predek bliká velmi slabe, zadek vubec, signalizacni kontrolka take blika jen slabe. Kdyz zapnu svetla tak je to stejne, akorat na zadku bliká vlevo zadní svetlo.help helpPredem vsem díky za odpovedi.
PS. Video dodám co nejdříve.BP!

Někde máš blbou kostru bigsmile

tak odstraněno, měl jsi pravdu Kasyme. Jak jsem si vytahoval naradi pod sedlem, jak jsem je vysypal tak mi spadl klic na draty od zadnich blikacu, z tech odpadla izolace a spojili se. surprised Taková pussyvina. Díky moc, máš u měwinebeer beergood


Život je nekonečná jízda!!
BANDIT PIČO!
XJelen (Člen)
17.03.2011 15:05:58
Offline

Re: Lévé blinkry neblikají

Broky psal:
K.a.s.y.m. psal:
Broky psal:

Zdravím, dnes jsem vymenil svíčky na bandasce. Start a vše v pohodě. Ale poté jsem zapl blinkry, pravá strana funguje normálně (i kontrolka) ale strana levá nee. Respektive predek bliká velmi slabe, zadek vubec, signalizacni kontrolka take blika jen slabe. Kdyz zapnu svetla tak je to stejne, akorat na zadku bliká vlevo zadní svetlo.help helpPredem vsem díky za odpovedi.
PS. Video dodám co nejdříve.BP!

Někde máš blbou kostru bigsmile

tak odstraněno, měl jsi pravdu Kasyme. Jak jsem si vytahoval naradi pod sedlem, jak jsem je vysypal tak mi spadl klic na draty od zadnich blikacu, z tech odpadla izolace a spojili se. surprised Taková pussyvina. Díky moc, máš u měwinebeer beergood

ty vole kuba tam měl nějaký nářadí? surprised kasymovi nic neposílej, je to nespolehlivej prevít bigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
Broky (Člen)
17.03.2011 15:11:12
Offline

Re: Lévé blinkry neblikají

XJelen psal:
Broky psal:
K.a.s.y.m. psal:

Někde máš blbou kostru bigsmile

tak odstraněno, měl jsi pravdu Kasyme. Jak jsem si vytahoval naradi pod sedlem, jak jsem je vysypal tak mi spadl klic na draty od zadnich blikacu, z tech odpadla izolace a spojili se. surprised Taková pussyvina. Díky moc, máš u měwinebeer beergood

ty vole kuba tam měl nějaký nářadí? surprised kasymovi nic neposílej, je to nespolehlivej prevít bigsmilebigsmilebigsmile

jj je tam goodgood to já mu nebudu posílat, až ho jednou poznám tak ho pozvu. Jo  taky jsem se to o nem ted vedle v tematu dozvedel bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Život je nekonečná jízda!!
BANDIT PIČO!
karlos100 (Člen)
17.03.2011 15:13:57
Offline

Re: Lévé blinkry neblikají

Broky psal:
XJelen psal:
Broky psal:


tak odstraněno, měl jsi pravdu Kasyme. Jak jsem si vytahoval naradi pod sedlem, jak jsem je vysypal tak mi spadl klic na draty od zadnich blikacu, z tech odpadla izolace a spojili se. surprised Taková pussyvina. Díky moc, máš u měwinebeer beergood

ty vole kuba tam měl nějaký nářadí? surprised kasymovi nic neposílej, je to nespolehlivej prevít bigsmilebigsmilebigsmile

jj je tam goodgood to já mu nebudu posílat, až ho jednou poznám tak ho pozvu. Jo  taky jsem se to o nem ted vedle v tematu dozvedel bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Broky,tys to rozbilbigsmilebigsmilebigsmile
a Kasyma zas moc nechval,to věděl každej,
že Ti někde šlusla kostrabigsmile


...a bude hůř!
bolek009 (Člen)
17.03.2011 15:26:35
Offline

Re: Lévé blinkry neblikají

Taky jsem měl podezření na kostru, ale asi nic nedostanu, když jsem přišel až teď.smile2


GSF1250SA K7
K.a.s.y.m. (Člen)
17.03.2011 15:32:59
Offline

Re: Lévé blinkry neblikají

bolek009 psal:

Taky jsem měl podezření na kostru, ale asi nic nedostanu, když jsem přišel až teď.smile2

bigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Michal_B_B (Člen)
17.03.2011 20:03:07
Offline

Re: Lévé blinkry neblikají

Když jsme už u těch blinkru... Tak já mám takovej problémhelp, že jedna strana bliká normálně, a když přepnu na druhou stranu, tak ta bliký docela rychle,... a vubec netušim čim to je... žárovky jsou všude stejný... nemohl by to třeba dělat přerušovač... ?

díkys za odpověd...

bolek009 (Člen)
17.03.2011 20:21:51
Offline

Re: Lévé blinkry neblikají

Asi nebudou stejný.
Prohoď žárovky, když nechceš nic měřit a uvidíš.


GSF1250SA K7
karlos100 (Člen)
17.03.2011 20:34:19
Offline

Re: Lévé blinkry neblikají

bolek009 psal:

Asi nebudou stejný.
Prohoď žárovky, když nechceš nic měřit a uvidíš.

teď si byl rychlej,Bolkugoodbigsmile
a nejspíš máš i pravdu..


...a bude hůř!
hlemejzd999 (Člen)
17.03.2011 20:37:49
Offline

Re: Lévé blinkry neblikají

taky sem měl předevčírem problém s blinkrama ..měnil jsem žárofku v brzdovym sjetle a taky jsem měl rozpojenejch několik konektorůch vzadu ...když jsem to dal dohromady, tak jsem po ujetí 250km zjistil ,že ,když zapnu blinkr,tak bliká levej přední a pravej zadní bigsmile a když dám pravej ,tak bliká pravej přední a levej zadní bigsmile...prostě pussy...zjistil jsem to až zase doma ,páč jsem to po složení nevozkoušel , idontknow...jen nevim , co  na to říkali ti řidiči ,které jsem předjížděl bigsmileredfaceredfaceredface


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
bolek009 (Člen)
17.03.2011 20:46:58
Offline

Re: Lévé blinkry neblikají

Pár lidí jsi asi zmátnul...good


GSF1250SA K7
XJelen (Člen)
17.03.2011 21:53:00
Offline

Re: Lévé blinkry neblikají

karlos100 psal:
bolek009 psal:

Asi nebudou stejný.
Prohoď žárovky, když nechceš nic měřit a uvidíš.

teď si byl rychlej,Bolkugoodbigsmile
a nejspíš máš i pravdu..

to víš topič elektrárenskej good volt je jeho druhý méno good


Strýcfajtr !!!
Michal_B_B (Člen)
19.03.2011 12:16:31
Offline

Re: Lévé blinkry neblikají

bolek009 psal:

Asi nebudou stejný.
Prohoď žárovky, když nechceš nic měřit a uvidíš.

žárovky sem prohodil, ale stále ta samá chyba... takže žárovkama to neni.... bad

nety (Člen)
20.03.2011 21:28:59
Offline

Re: Lévé blinkry neblikají

Michal_B_B psal:
bolek009 psal:

Asi nebudou stejný.
Prohoď žárovky, když nechceš nic měřit a uvidíš.

žárovky sem prohodil, ale stále ta samá chyba... takže žárovkama to neni.... bad

možná ti pomůže co sem dneska udělal já. mam vzadu ermax podsedlo vč. blinkrů. (ne LED), vpředu byly led a vše blikalo jak šílený (rychle), dnes jsem hodil dopředu origo blinkry a vše ok.


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Michal_B_B (Člen)
21.03.2011 09:22:58
Offline

Re: Lévé blinkry neblikají

nety psal:
Michal_B_B psal:
bolek009 psal:

Asi nebudou stejný.
Prohoď žárovky, když nechceš nic měřit a uvidíš.

žárovky sem prohodil, ale stále ta samá chyba... takže žárovkama to neni.... bad

možná ti pomůže co sem dneska udělal já. mam vzadu ermax podsedlo vč. blinkrů. (ne LED), vpředu byly led a vše blikalo jak šílený (rychle), dnes jsem hodil dopředu origo blinkry a vše ok.

Já ale vepředu mám taky normální žárovky... smile2 takže tim to bejt nemuže... jediný co sem zjistil, tak když na tý straně co bliká rychle vypojim přední blinkr, tak ten zadní bliká stejně rychle jako ta druhá strana... ale jakmile ho připojim zpátky, tak se to zas rozbliká jak splašený.... smile2  fakt netušim co stim je....

XJelen (Člen)
21.03.2011 09:41:27
Offline

Re: Lévé blinkry neblikají

Michal_B_B psal:
nety psal:
Michal_B_B psal:

žárovky sem prohodil, ale stále ta samá chyba... takže žárovkama to neni.... bad

možná ti pomůže co sem dneska udělal já. mam vzadu ermax podsedlo vč. blinkrů. (ne LED), vpředu byly led a vše blikalo jak šílený (rychle), dnes jsem hodil dopředu origo blinkry a vše ok.

Já ale vepředu mám taky normální žárovky... smile2 takže tim to bejt nemuže... jediný co sem zjistil, tak když na tý straně co bliká rychle vypojim přední blinkr, tak ten zadní bliká stejně rychle jako ta druhá strana... ale jakmile ho připojim zpátky, tak se to zas rozbliká jak splašený.... smile2  fakt netušim co stim je....

není v tom nic jinýho než rozdílný odpory (proudová zátěž). Někde budeš mít problém s kabeláží, kostra, prošlehlá izolace atd. prostě na jedný straně máš něco "navíc". Ten přerušovač maká na obě strany stejně - jede to jenom jedním kontaktem a rychlost blikání je závislá na zátěži - odporu (to je to co ti radili klucí, vyměnit žárovky mezi sebou). Takže když to na jednu stranu bliká rychlejc - tak na tý straně je menší odpor.  Hledej teda někde třeba horší kostru, nebo kabely mezi sebou.
Pro ampérmetry - nemaje elktrického plnohodnotného vzdělání, berte prosím popis jako laický.bigsmile


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
21.03.2011 09:46:15
Offline

Re: Lévé blinkry neblikají

Michal_B_B psal:
nety psal:
Michal_B_B psal:


žárovky sem prohodil, ale stále ta samá chyba... takže žárovkama to neni.... bad

možná ti pomůže co sem dneska udělal já. mam vzadu ermax podsedlo vč. blinkrů. (ne LED), vpředu byly led a vše blikalo jak šílený (rychle), dnes jsem hodil dopředu origo blinkry a vše ok.

Já ale vepředu mám taky normální žárovky... smile2 takže tim to bejt nemuže... jediný co sem zjistil, tak když na tý straně co bliká rychle vypojim přední blinkr, tak ten zadní bliká stejně rychle jako ta druhá strana... ale jakmile ho připojim zpátky, tak se to zas rozbliká jak splašený.... smile2  fakt netušim co stim je....

no hledal bych problém v přednim blinkru a jak psal Jelen tak ti tam půjde ještě jeden plusovej kabel takže máš někde šlusnutej kabej s plusem.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Michal_B_B (Člen)
21.03.2011 09:55:08
Offline

Re: Lévé blinkry neblikají

ok... zkusim se na ty kabely kouknout a projít je.... tak zatim díkys...

bolek009 (Člen)
21.03.2011 10:14:00
Offline

Re: Lévé blinkry neblikají

Jak jsme Ti radili, abys přehodil žárovky - přehodils doufám levou s pravou.
Ne přední za zadní! smile1

Vyndal bych třeba obě zadní. Pak by blikaly jen přední a kontrolky na palubce.
Je jedno, jak rychle blikaj, hlavně aby blikaly stejně rychle.

A když budou blikat stejně rychle, předek a kontrolky jsou OK.
Pak dáš zadní, změní-li se vzájemná rychlost, zadní vyměnit.


GSF1250SA K7
Michal_B_B (Člen)
21.03.2011 10:27:21
Offline

Re: Lévé blinkry neblikají

bolek009 psal:

Jak jsme Ti radili, abys přehodil žárovky - přehodils doufám levou s pravou.
Ne přední za zadní! smile1

Vyndal bych třeba obě zadní. Pak by blikaly jen přední a kontrolky na palubce.
Je jedno, jak rychle blikaj, hlavně aby blikaly stejně rychle.

A když budou blikat stejně rychle, předek a kontrolky jsou OK.
Pak dáš zadní, změní-li se vzájemná rychlost, zadní vyměnit.

JJ přehodil jsem levou přední s pravou přední... bigsmile nejsem zas uplně tupej... bigsmile

dobrá zkusim jestě ty zadní obě vypojit...

Michal_B_B (Člen)
21.03.2011 11:18:07
Offline

Re: Lévé blinkry neblikají

good vše opraveno... smile1 na zadních blinkrách, byly daný odpory a na jedný strane byl ten odpor urvanej, tak sem ho odpojil i na druhý straně a obě strany začaly stejně rychle blikat, ale blikali moc rychle, takže sem dal na obě strany nový odpory a blikaj pomalu a konečně obě stejně.... cool takže všem moc díky za help .... good

Honzik8719 (Člen)
21.03.2011 11:41:27
Offline

Re: Lévé blinkry neblikají

hlemejzd999 psal:

taky sem měl předevčírem problém s blinkrama ..měnil jsem žárofku v brzdovym sjetle a taky jsem měl rozpojenejch několik konektorůch vzadu ...když jsem to dal dohromady, tak jsem po ujetí 250km zjistil ,že ,když zapnu blinkr,tak bliká levej přední a pravej zadní bigsmile a když dám pravej ,tak bliká pravej přední a levej zadní bigsmile...prostě pussy...zjistil jsem to až zase doma ,páč jsem to po složení nevozkoušel , idontknow...jen nevim , co  na to říkali ti řidiči ,které jsem předjížděl bigsmileredfaceredfaceredface

si byl jak v americkym filmu...blinkr doprava,jedu doleva bigsmile


...relativní kochač...
XJelen (Člen)
21.03.2011 14:08:21
Offline

Re: Lévé blinkry neblikají

Michal_B_B psal:

good vše opraveno... smile1 na zadních blinkrách, byly daný odpory a na jedný strane byl ten odpor urvanej, tak sem ho odpojil i na druhý straně a obě strany začaly stejně rychle blikat, ale blikali moc rychle, takže sem dal na obě strany nový odpory a blikaj pomalu a konečně obě stejně.... cool takže všem moc díky za help .... good

good


Strýcfajtr !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr