Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Brigáda u Kojaka

kojaksro (Člen)
20.01.2011 11:48:02
Offline

Brigáda u Kojaka

...kdyby měl někdo zájem, jít si na jaře máknout do pneuservisu v Praze na Barrandově tak dejte vědít.  Třeba chudej študent, nebo momentálně nezaměstnaný. Vše je o dohodě..... smokin

....a je to manuální práce tak se nehlaste všicíbigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Loser (Administrator)
20.01.2011 11:58:34
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

no ja bych to teda jako zkusil. Uz dlouho premyslim, ze bych delal zase chvili rukama. Ale musel bys mi platit minimalne tolik, co soucasny zamestnavatel a to asi neklapne, co? bigsmilebigsmilebigsmile
A hlavne mam strach, ze by se ti pred garazema zacali hromadit prazdny lahvace, a vajgle bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
kojaksro (Člen)
20.01.2011 12:02:18
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

Loser psal:

no ja bych to teda jako zkusil. Uz dlouho premyslim, ze bych delal zase chvili rukama. Ale musel bys mi platit minimalne tolik, co soucasny zamestnavatel a to asi neklapne, co? bigsmilebigsmilebigsmile
A hlavne mam strach, ze by se ti pred garazema zacali hromadit prazdny lahvace, a vajgle bigsmile

....přesně Ty seš ten tip, pro kterýho to neníbigsmile.

.....to by se tu akorát chlastalo....a asi i krachovalosmile1


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
K.a.s.y.m. (Člen)
20.01.2011 12:11:44
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

a něco trvalejšího?surprised


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
DonPepon (Člen)
20.01.2011 12:12:11
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

najít brigádníka je dneska těžkýsmile2,prej nezaměstnanostidontknow,potřebuju vymalovat byt a tak jsem oslovil dva povaleče a nabídl 100kč/h a akorát se mi vysmálismokin

osiris (Člen)
20.01.2011 12:29:41
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

DonPepon psal:

najít brigádníka je dneska těžkýsmile2,prej nezaměstnanostidontknow,potřebuju vymalovat byt a tak jsem oslovil dva povaleče a nabídl 100kč/h a akorát se mi vysmálismokin

...znám týpky který ti ho vybílej ...zadarmo ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
DonPepon (Člen)
20.01.2011 12:35:05
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

byt je uplně prázdnej,jen přijít a vymalovat ,nemá někdo zájembigsmile

Inženýrek (Člen)
20.01.2011 12:35:47
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

Až to bude aktuální, tak dej vědět. Jestli bude čas, tak bych klidně šel


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Brkos (Člen)
20.01.2011 12:42:41
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

DonPepon psal:

byt je uplně prázdnej,jen přijít a vymalovat ,nemá někdo zájembigsmile

Za 100 na hodinu ráno ani nevylezu z postelebigsmile

DonPepon (Člen)
20.01.2011 12:45:35
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

to je mi jasnýbigsmile,Kojak Vás rozmazlujebigsmile

Loser (Administrator)
20.01.2011 13:24:32
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

Pepon: tak nakup plzensky lahvace, nachystej gril a muzeme si udelat malovaci seanci. Takhle jsme jednou kamosovy malovali byt cely prazdniny bigsmilebigsmilebigsmile Vyslo ho to draz nez kdyby si obednal profi malire, ale zase jsme se nekolikrat krasne vozrali bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
DonPepon (Člen)
20.01.2011 13:45:50
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

no jo,já to musím stihnout do 14 dnůbigsmile ,sem socka a ruce mám levý,špatná kombinaceidontknow,proto scháním nejlépe někoho kdo nutně potřebuje přivydělat,asi se postavím před ouřad práce a budu lovitsmokin

Mour (Člen)
20.01.2011 13:56:45
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

DonPepon psal:

no jo,já to musím stihnout do 14 dnůbigsmile ,sem socka a ruce mám levý,špatná kombinaceidontknow,proto scháním nejlépe někoho kdo nutně potřebuje přivydělat,asi se postavím před ouřad práce a budu lovitsmokin

Socka? ...a to si dovolíš dát někomu kilo na hoďku? ....to bych v tom případě maloval s Loserem měsíc?, dva?idontknow bigsmilebigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
20.01.2011 14:00:50
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

Mour psal:
DonPepon psal:

no jo,já to musím stihnout do 14 dnůbigsmile ,sem socka a ruce mám levý,špatná kombinaceidontknow,proto scháním nejlépe někoho kdo nutně potřebuje přivydělat,asi se postavím před ouřad práce a budu lovitsmokin

Socka? ...a to si dovolíš dát někomu kilo na hoďku? ....to bych v tom případě maloval s Loserem měsíc?, dva?idontknow bigsmilebigsmile

asi čeká ,že to bude mít za dvě hodiny hotový bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Loser (Administrator)
20.01.2011 14:12:48
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

Mour: No klidne i pul roku. Mit zajisteno piti a stravu a k tomu jeste dostavat kilo na hodku ... krasna dovolena bigsmilebigsmile

Pepone: hele, nakup u vjetnamcu nejaky petardy, hod to do pixle s primalexem a mas vymalovano goodgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Bedřich (Člen)
20.01.2011 14:22:35
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

2 DonPepon  hele  jak je to cca velký a kde to te? v malování nevidím problém smile1
pošli mail...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
DonPepon (Člen)
20.01.2011 14:22:53
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

bigsmile pracovní tempo bych určoval s bičem v ruce,nic jiného na Vás neplatíbigsmilesmokin

K.a.s.y.m. (Člen)
20.01.2011 14:25:11
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

DonPepon psal:

bigsmile pracovní tempo bych určoval s bičem v ruce,nic jiného na Vás neplatíbigsmilesmokin

máš je platit od úkolu a ne od hodiny bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
DonPepon (Člen)
20.01.2011 14:26:51
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

Bedřich psal:

2 DonPepon  hele  jak je to cca velký a kde to te? v malování nevidím problém smile1
pošli mail...

máš to tamgood

Mour (Člen)
20.01.2011 14:30:09
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

DonPepon psal:

bigsmile pracovní tempo bych určoval s bičem v ruce,nic jiného na Vás neplatíbigsmilesmokin

Ne ne, příkaz zněl jasně, malovat byt za kilo na hodinu bigsmile

Loser: No a bylo by to ještě s bydlením, sem tam bysme zrobili přesčas, co? winebigsmile

david (Člen)
20.01.2011 14:58:09
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

kojaksro psal:

...kdyby měl někdo zájem, jít si na jaře máknout do pneuservisu v Praze na Barrandově tak dejte vědít.  Třeba chudej študent, nebo momentálně nezaměstnaný. Vše je o dohodě..... smokin

....a je to manuální práce tak se nehlaste všicíbigsmile

Kojaku, skoda ze jsi z dalekabad, bral bych to good


livet är en kamp...
Loser (Administrator)
20.01.2011 15:35:27
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

david psal:
kojaksro psal:

...kdyby měl někdo zájem, jít si na jaře máknout do pneuservisu v Praze na Barrandově tak dejte vědít.  Třeba chudej študent, nebo momentálně nezaměstnaný. Vše je o dohodě..... smokin

....a je to manuální práce tak se nehlaste všicíbigsmile

Kojaku, skoda ze jsi z dalekabad, bral bych to good

to neni pravda, Kojak je z blizka, ty jsi z daleka bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
hlemejzd999 (Člen)
20.01.2011 16:06:44
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

Loser psal:
david psal:
kojaksro psal:

...kdyby měl někdo zájem, jít si na jaře máknout do pneuservisu v Praze na Barrandově tak dejte vědít.  Třeba chudej študent, nebo momentálně nezaměstnaný. Vše je o dohodě..... smokin

....a je to manuální práce tak se nehlaste všicíbigsmile

Kojaku, skoda ze jsi z dalekabad, bral bych to good

to neni pravda, Kojak je z blizka, ty jsi z daleka bigsmile

ale daleko od sebe jsou stejně ,ne ? bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Koldan (Člen)
20.01.2011 16:15:12
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

kojaksro psal:

...kdyby měl někdo zájem, jít si na jaře máknout do pneuservisu v Praze na Barrandově tak dejte vědít.  Třeba chudej študent, nebo momentálně nezaměstnaný. Vše je o dohodě..... smokin

....a je to manuální práce tak se nehlaste všicíbigsmile

dyž sem byl na průmce, tak dyž sa mělo něco dělat na praksi, tag třídní dycky říkal: Potřebuju jednoho silného a nemusí být moc chytrýbigsmile šel sem dycky jáidontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
zdenek 1 (Člen)
20.01.2011 21:14:25
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

kojaksro psal:

...kdyby měl někdo zájem, jít si na jaře máknout do pneuservisu v Praze na Barrandově tak dejte vědít.  Třeba chudej študent, nebo momentálně nezaměstnaný. Vše je o dohodě..... smokin

....a je to manuální práce tak se nehlaste všicíbigsmile

Kdyby to tak bylo i s ubytkem vysral bych se už na to ježdění.....bigsmile


když to jede,je to OK
ABik (Člen)
20.01.2011 21:25:06
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

Koldan psal:
kojaksro psal:

...kdyby měl někdo zájem, jít si na jaře máknout do pneuservisu v Praze na Barrandově tak dejte vědít.  Třeba chudej študent, nebo momentálně nezaměstnaný. Vše je o dohodě..... smokin

....a je to manuální práce tak se nehlaste všicíbigsmile

dyž sem byl na průmce, tak dyž sa mělo něco dělat na praksi, tag třídní dycky říkal: Potřebuju jednoho silného a nemusí být moc chytrýbigsmile šel sem dycky jáidontknow

Ale medvídku, to nebylo tím, že bys byl blbej, ale jen ti ostatní byli málo silní cool

Koldan (Člen)
20.01.2011 21:42:26
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

ABik psal:
Koldan psal:
kojaksro psal:

...kdyby měl někdo zájem, jít si na jaře máknout do pneuservisu v Praze na Barrandově tak dejte vědít.  Třeba chudej študent, nebo momentálně nezaměstnaný. Vše je o dohodě..... smokin

....a je to manuální práce tak se nehlaste všicíbigsmile

dyž sem byl na průmce, tak dyž sa mělo něco dělat na praksi, tag třídní dycky říkal: Potřebuju jednoho silného a nemusí být moc chytrýbigsmile šel sem dycky jáidontknow

Ale medvídku, to nebylo tím, že bys byl blbej, ale jen ti ostatní byli málo silní cool

dík kámocool


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Honzik8719 (Člen)
20.01.2011 21:45:19
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

kojaksro psal:

...kdyby měl někdo zájem, jít si na jaře máknout do pneuservisu v Praze na Barrandově tak dejte vědít.  Třeba chudej študent, nebo momentálně nezaměstnaný. Vše je o dohodě..... smokin

....a je to manuální práce tak se nehlaste všicíbigsmile

šel bych do toho jestli teda nejde o přezouvání kol to úplně nesnášim bigsmile tak dej pak dyžtak echo good


...relativní kochač...
Progear 650 (Člen)
20.01.2011 21:49:59
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

Honzik8719 psal:
kojaksro psal:

...kdyby měl někdo zájem, jít si na jaře máknout do pneuservisu v Praze na Barrandově tak dejte vědít.  Třeba chudej študent, nebo momentálně nezaměstnaný. Vše je o dohodě..... smokin

....a je to manuální práce tak se nehlaste všicíbigsmile

šel bych do toho jestli teda nejde o přezouvání kol to úplně nesnášim bigsmile tak dej pak dyžtak echo good

v pneuservisu se většinou kola přezouvají....smile1 ale od toho je tam Martin z ráfku na ráfek, ty by si je dával na auto atd...


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Lachtan (Člen)
20.01.2011 23:04:00
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

kojaksro psal:

...kdyby měl někdo zájem, jít si na jaře máknout do pneuservisu v Praze na Barrandově tak dejte vědít.  Třeba chudej študent, nebo momentálně nezaměstnaný. Vše je o dohodě..... smokin

....a je to manuální práce tak se nehlaste všicíbigsmile

esi by to bylo o vejkendech, nebo večery, přišel bych pomoct, nejsů z daleka, za prácu umim taky vzít, tož se domluvíme, což???evilevilevil


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
Honzik8719 (Člen)
20.01.2011 23:22:43
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

Progear 650 psal:
Honzik8719 psal:
kojaksro psal:

...kdyby měl někdo zájem, jít si na jaře máknout do pneuservisu v Praze na Barrandově tak dejte vědít.  Třeba chudej študent, nebo momentálně nezaměstnaný. Vše je o dohodě..... smokin

....a je to manuální práce tak se nehlaste všicíbigsmile

šel bych do toho jestli teda nejde o přezouvání kol to úplně nesnášim bigsmile tak dej pak dyžtak echo good

v pneuservisu se většinou kola přezouvají....smile1 ale od toho je tam Martin z ráfku na ráfek, ty by si je dával na auto atd...

tož t mě je jasná,že je to pneuservííís bigsmile jen fakt nemám rád přehazování z ráfku na ráfek...přez léto makám dycky v autodopravě a to je dycky mor když mám něco přezoutfuck


...relativní kochač...
Silverfox (Člen)
21.01.2011 00:05:18
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

Jdu do toho


>>> neznam bolest <<<
osiris (Člen)
21.01.2011 08:38:32
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

...vidíš, lidí je jak sraček bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
kojaksro (Člen)
21.01.2011 09:17:28
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

osiris psal:

...vidíš, lidí je jak sraček bigsmile

...sem ani nečekal. smokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
kojaksro (Člen)
21.01.2011 09:17:59
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

kojaksro psal:
osiris psal:

...vidíš, lidí je jak sraček bigsmile

...sem ani nečekal. smokin

...ani nevím kdo to myslí vážně a kdo dělá prdelbigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Petula (Člen)
21.01.2011 09:21:46
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

osiris psal:

...vidíš, lidí je jak sraček bigsmile

to máš pravdu, otázkou je, aby se některá ta sračka osvědčila, žebigsmilebigsmilebigsmile
Lidi toho většinou dost nakecaj a skutečnost..idontknowbigsmile


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
osiris (Člen)
21.01.2011 09:55:28
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

Petula psal:
osiris psal:

...vidíš, lidí je jak sraček bigsmile

to máš pravdu, otázkou je, aby se některá ta sračka osvědčila, žebigsmilebigsmilebigsmile
Lidi toho většinou dost nakecaj a skutečnost..idontknowbigsmile

...no jo, ale za bránou čekaj další bigsmilebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
kočičák (Nový člen)
21.01.2011 10:05:40
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

Pokud chce někdo vymalovat mám kámoše profesionála malíře, který je  v současné době na pracáku a přividělává si melouchama bokem. Je to taky motorkář (Duc. Monster). Jsme od Kolína a do Prahy jezdí  běžně. good


"pravdu - má jenom bouchačka"
DonPepon (Člen)
21.01.2011 10:25:20
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

kočičák psal:

Pokud chce někdo vymalovat mám kámoše profesionála malíře, který je  v současné době na pracáku a přividělává si melouchama bokem. Je to taky motorkář (Duc. Monster). Jsme od Kolína a do Prahy jezdí  běžně. good

kolik by tak chtěl?škrábání,štukování,malování 3+1 70m2bigsmile

Honzik8719 (Člen)
21.01.2011 10:30:44
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

kojaksro psal:
kojaksro psal:
osiris psal:

...vidíš, lidí je jak sraček bigsmile

...sem ani nečekal. smokin

...ani nevím kdo to myslí vážně a kdo dělá prdelbigsmile

nedělám si prdelevil


...relativní kochač...
Kim (Člen)
21.01.2011 13:20:27
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

Lachtan psal:
kojaksro psal:

...kdyby měl někdo zájem, jít si na jaře máknout do pneuservisu v Praze na Barrandově tak dejte vědít.  Třeba chudej študent, nebo momentálně nezaměstnaný. Vše je o dohodě..... smokin

....a je to manuální práce tak se nehlaste všicíbigsmile

esi by to bylo o vejkendech, nebo večery, přišel bych pomoct, nejsů z daleka, za prácu umim taky vzít, tož se domluvíme, což???evilevilevil

bigsmile...vás dva si dokážu představit jak děláte pod jednou střechouhelp,woe Lachtane dyt' ty seš chytlavej jak hovno na botubigsmileredfacebigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
redik27 (Člen)
22.01.2011 07:47:06
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

já bych do toho šel, ale musel by se někdo najít kdo tu papírovou gumařinu udělá u mě v práci  smile1smile1


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
kočičák (Nový člen)
23.01.2011 18:29:17
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

DonPepon psal:
kočičák psal:

Pokud chce někdo vymalovat mám kámoše profesionála malíře, který je  v současné době na pracáku a přividělává si melouchama bokem. Je to taky motorkář (Duc. Monster). Jsme od Kolína a do Prahy jezdí  běžně. good

kolik by tak chtěl?škrábání,štukování,malování 3+1 70m2bigsmile

tady máš mobil a domluv se s Mišutkou sám - ví o tom.
606241508bigsmile


"pravdu - má jenom bouchačka"
Inženýrek (Člen)
09.02.2011 20:19:49
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

Pane inšpektóre, myslel sem, že bych ti tam zašel takhle pomoct a vydělat aspoň nějakou pětku na pívo, ale budu teď mít úplně mamrdskej rozvrh, ty kundy si mě v tom ústavu chtěl poslední semestr řádně užít, takže to nedopadne bad Jedinej volnej flek mám ve čtvrtek, ale to po středečních prokalenejch nocích nebejvám zrovna moc ready. Myslim ale, že zájemců máš dost... smile1


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
kojaksro (Člen)
09.02.2011 20:34:19
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

Inženýrek psal:

Pane inšpektóre, myslel sem, že bych ti tam zašel takhle pomoct a vydělat aspoň nějakou pětku na pívo, ale budu teď mít úplně mamrdskej rozvrh, ty kundy si mě v tom ústavu chtěl poslední semestr řádně užít, takže to nedopadne bad Jedinej volnej flek mám ve čtvrtek, ale to po středečních prokalenejch nocích nebejvám zrovna moc ready. Myslim ale, že zájemců máš dost... smile1

...v pohodě inžo...lidí je jak sračekevilbigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
chacino (Nový člen)
10.02.2011 19:21:12
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

čuus,žes včera neřek,se nudim bigsmile


jen se z toho nepos... :)
kojaksro (Člen)
10.02.2011 19:34:24
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

chacino psal:

čuus,žes včera neřek,se nudim bigsmile

...páš až tobě začne sezóna, tak nám akorát taky. Jináč co se týká toho filtru....ten bordel by mohl dělat i ten otevřenej lauf....takže přetryskovat, na brzdu....nebo na to srát a open filtr ven ( to bude asík nejlepší řešení ). Vraž prachy do něčeho praktičtějšího na Béčku. good


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
chacino (Nový člen)
10.02.2011 19:54:04
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

ono to kloktalo ještě než tam ten lauf byl,ale zejtra vyhodim ten filtr a uvidim,halt kdyžtak dorazim na ladění :))) good


jen se z toho nepos... :)
Lukyns555 (Nový člen)
26.03.2011 20:56:06
Offline

Re: Brigáda u Kojaka

kojaksro: já bych měl zájem o brigádu v pneuservisu já makám i ted v pneuservisu u strejce takže mám praxe habakuk tak jestli chcete tak se hlásim jestli je ještě volný místečko smile1 tak kdyžtak mi pošlete na e-mail nebo tel:731005774 adresu a já přijdu...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr