Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » rok vyroby gumy ???

šmidaN (Člen)
20.04.2007 21:42:28
Offline

rok vyroby gumy ???

hledal jsem ve staršich diskuzich ale nic ..a tak se ptám ,,jak poznam kdy byla guma vyrobena ..dneska mi nabizel jeden typek mez sportek M1..za 900 kč a vzorek 80 procent jen nevim kdy byla vyrobena ,aby nebyla nejaka stará ...našel jsem tam v takovem ovalu čisla 1103  je to jako rok.:::?? ZKUSTE PORADIT ..MAM TO VZÍT ..NA JEBKU idontknow

osiris (Člen)
20.04.2007 21:43:45
Offline

Re: rok vyroby gumy ???

11tejden 03 tzn. tejden/rok


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Tyresek (Člen)
20.04.2007 21:44:03
Offline

Re: rok vyroby gumy ???

Čus..1103..tak to byla vyrobena 11týden 2003

Tyresek (Člen)
20.04.2007 21:48:26
Offline

Re: rok vyroby gumy ???

čus osiris.pěkně jste mi to ráno dali bigsmile

šmidaN (Člen)
20.04.2007 21:49:38
Offline

Re: rok vyroby gumy ???

diky ..gooda myslite že už je stará na obutí ???

Tyresek (Člen)
20.04.2007 21:51:35
Offline

Re: rok vyroby gumy ???

šmidaN psal:

diky ..gooda myslite že už je stará na obutí ???

Jeté nebrat!!

Tyresek (Člen)
20.04.2007 21:53:08
Offline

Re: rok vyroby gumy ???

já sám tady v bazaru nabýzím Bridgestone 2003,ale jsou nové.Hodně záleží jak jsou skladované.

osiris (Člen)
20.04.2007 22:19:06
Offline

Re: rok vyroby gumy ???

Tyresek psal:

čus osiris.pěkně jste mi to ráno dali bigsmile

...ale prt, tag to neber good to my sme v jádru hodný kucí bigsmile vesměs sranda a někdy moje nerudný bramborový rejpání (furat teť banuje - sebepoškozování bigsmile, tag se nezúčastnil) smile1 sem takovej škodič, duševní bigsmile
...ale že bys vo sobje něco připsat moch do toho profilu, to jako jó, jináč tě moc milovat nebudem smile1 páč vo tobje hovno víme surprised


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Tyresek (Člen)
21.04.2007 01:28:43
Offline

Re: rok vyroby gumy ???

osiris psal:
Tyresek psal:

čus osiris.pěkně jste mi to ráno dali bigsmile

...ale prt, tag to neber good to my sme v jádru hodný kucí bigsmile vesměs sranda a někdy moje nerudný bramborový rejpání (furat teť banuje - sebepoškozování bigsmile, tag se nezúčastnil) smile1 sem takovej škodič, duševní bigsmile
...ale že bys vo sobje něco připsat moch do toho profilu, to jako jó, jináč tě moc milovat nebudem smile1 páč vo tobje hovno víme surprised

Já to taky neberu.jsem tady mezi váma naprosto v poho.něco málo jsem hňápnul na profil,ať je teda ten přehled.Joo..jsem tady nový..jednou se začít musí..namám žádnou mášu,a není to vesměs o bandaskách.Prostě mám rád jednu stopu od mala.A tiše vám závidím,snad na neco zase někdy sednu.smile1

Tyresek (Člen)
21.04.2007 01:34:38
Offline

Re: rok vyroby gumy ???

A to druhé je, že mán rád gumy.Měco snad o nich vím a co ne zjistím..né s tlachů,ale od lidí kterým jsem už něco prodal.A proto jsem i tady...mám gumy.ceny nízké.tak proč platit   víc.... nechci to tady brát jako reklamu...servrů je na netu mraky co dělají gumy.Ale pokud pomůžu budu rád a snad i kucí tady...

šmidaN (Člen)
21.04.2007 08:28:27
Offline

Re: rok vyroby gumy ???

to tyresek tak kdyžses tak hezký uved ,nadhod potřebuju na horneta 9 sadu 120/70/17 a 180/55/17   a vyždycky jsem jezdil na sport turist a chtěl bych zkusit nake lepivější ..uvažoval jsem o sport atack dopředu a road atack dozadu ..nebo qualifiery ?? dík

Tyresek (Člen)
23.04.2007 14:28:09
Offline

Re: rok vyroby gumy ???

šmidaN psal:

to tyresek tak kdyžses tak hezký uved ,nadhod potřebuju na horneta 9 sadu 120/70/17 a 180/55/17   a vyždycky jsem jezdil na sport turist a chtěl bych zkusit nake lepivější ..uvažoval jsem o sport atack dopředu a road atack dozadu ..nebo qualifiery ?? dík

Zdarec,díky za postřeh..snažil jsem sebigsmile,tak jsem ti tu nabídku na ty  nové lepidla hodil na mail.Hoď oko a uvidíš.Měco se doskladňovalo,takže pokud nabudou sedět.vymyslíme něco jiného..čau

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr