Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Jsem zločinec

Milan (Člen)
03.02.2007 12:04:29
Offline

Jsem zločinec

Jsem zločinec a porušuju zákon. Ve čtvrtek si takle jedu plechovkou přes Náchod a koukám jde mi naproti městskej policajt s plácačkou v ruce, a že jsem porušil zákon. Vyfotili mě mrzácci, jak jsem jel 60 v obci. Chtějí po mě 1000kč do obecní kasy. Nedali se ani ukecat. Přijde mi to trochu dost za blbejch 10 kiláků, tak mám čumět na tachák nebo před sebe. A tyhle paka platíme z našich daní. Mám složenku - mám ji zahodit nebo zaplatit? smile2badfuck


...chtěl bych se dožít obchvatu Náchoda...
bobule (Člen)
03.02.2007 12:18:12
Offline

Re: Jsem zločinec

Milan psal:

Jsem zločinec a porušuju zákon. Ve čtvrtek si takle jedu plechovkou přes Náchod a koukám jde mi naproti městskej policajt s plácačkou v ruce, a že jsem porušil zákon. Vyfotili mě mrzácci, jak jsem jel 60 v obci. Chtějí po mě 1000kč do obecní kasy. Nedali se ani ukecat. Přijde mi to trochu dost za blbejch 10 kiláků, tak mám čumět na tachák nebo před sebe. A tyhle paka platíme z našich daní. Mám složenku - mám ji zahodit nebo zaplatit? smile2badfuck

zaplať šefče, vyhazování se nevyplatí to mě věř, vyhazoval jsem bločky za špatný parkování a pak mě to pěkně nasčítali, nakonec sem byl rád že sem zaplatil jenom pokutu


to jebu
Pepo (Člen)
03.02.2007 12:28:58
Offline

Re: Jsem zločinec

ignoruj to až do první upomínky ať si nemyslí, že sou na koni a ať s tím mají taky ještě trochu prácebigsmilesmile1


...Koně moje hyjéé...
.maxim. (Člen)
03.02.2007 12:38:50
Offline

Re: Jsem zločinec

žádnou upomínku nedostaneš.Pokud máš už složenku tak seš v pussy.Pokud chcete ojebávat tak musíte nesouhlasit s dopravním přestupkem a posléze vydržet rok pžřebírat upozorňuju přebírat poštu a z různých důvodů se omlouvat.Pak vyhráváš ale takhle ti to šoupnou na finančák s penálem.


++ světlu vstříc ++
ygy (Člen)
03.02.2007 12:50:10
Offline

Re: Jsem zločinec

yo je to tak!Pak ti to sečtou finančácibad na obyčejné oPčany sidělaj ramena.Je to v pussy,zaplať a ušetři si čas co bys věnoval úřadům.Doba zahazování lístků je pryč.  bigsmileanebo jsem vyměkidontknow


uděláme to takle,kdo první zemře!PROHRÁL!
Pepo (Člen)
03.02.2007 12:51:42
Offline

Re: Jsem zločinec

hups to sem nevedel mel sem za to, že totaková složenka je jako každá jiná, kterou když zapomeneš zaplatit tak se ti pripominaji tak dlouho až tě naserou a ty to rači zacvakašidontknow


...Koně moje hyjéé...
bery (Člen)
03.02.2007 13:17:20
Offline

Re: Jsem zločinec

zaplat
nezaplatíš - eksekucionsmile2
vlastní zkušenostsmile2


momentalně zavostalej
Mirek D (Člen)
03.02.2007 13:50:17
Offline

Re: Jsem zločinec

Nezaplacený složenky za pokuty mi odečetli na FÚ z vratky DPH. Samo že o tom poslali doporučeně oznámení. Měsíc čekaj v příslušné kase na tvůj obnos a pak to postupujou příslušnýmu finančnímu úřadu. A když Ti nemaj co krátit (třeba nepodnikáš), tak exekuce a i s exekučníma poplatkama.

Rada zní: Zaplať a bacha na měšťany.


Autobus je taky Suzuki... .
Datel (Člen)
03.02.2007 14:41:54
Offline

Re: Jsem zločinec

Jezdi podle předpisů. Pokud nejezdíš, tak se nediv a plať.

Rescuer (Člen)
03.02.2007 15:07:56
Offline

Re: Jsem zločinec

Plně souhlasím s Datlem. A jen tak mezi námy děvčaty, o 10km/h v tomhle počasí znamená o pár metrů delší brzdnou dráhu, takže ve finále to kolikrát rozhoduje o životě či smrti - ne plechovkáře, ale chodců a pod. Neříkám, že jezdím vždy podle předpisů, ale v obci by to mělo bejt sakra automatický!!!!!!!!!!!smile2 idontknow


Firefighter with the medical education and B12N:-)
maňas (Člen)
03.02.2007 16:42:34
Offline

Re: Jsem zločinec

no já bych taky radši zaplatil,sou schopný ti obstavit i účet v bancebad


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Myšák (Člen)
03.02.2007 16:47:14
Offline

Re: Jsem zločinec

Podle mejch zkusenosti vsechno platim az po prvni upomince z financaku...do ty doby nehrozi zadny penale. Horsi je ze to nakonec skoro dycky stejne zaplatis bad

A proboha netvrdte tady ze jezdite v obci vsichni porad padesat idontknow


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
maňas (Člen)
03.02.2007 17:23:17
Offline

Re: Jsem zločinec

ne jezdíme 49,5 idontknowaby sme měli rezervubigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Zdenák (Člen)
03.02.2007 17:28:19
Offline

Re: Jsem zločinec

5 let zpátky jsem měl nějaký nezaplacený pokuty za rychlost cca za 3.000,- nic jsem neplatil a za 2 roky ta samá částka přišla od FÚ a tak jsem tu trojku zaplatil...

2 roky zpět jsem podepsal a nezaplatil pokutu na Karláku za špatný parkování na 500,- a myslel si že mám 2 roky k dobru. a jednoho dne přišel dopis, že to rovnou dali na soud ten rozhodl a pověřil exekutora a přišlo mi že mám zaplatit 6.500,- do 3 dnů jinak, že se mi přijdou podívat na majetek (nevím na jakej ale budiž)(důležitý je, že nepřišla jedniná upomínka, poslední co jsem viděl byll ten měšťák a pak dopis od exekutora)

od tý doby nic nikde nepodepisuju bigsmile


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Milan (Člen)
03.02.2007 18:16:27
Offline

Re: Jsem zločinec

to Datel a Rescuer: nic ve zlym, ale opravdu jezdíte vždycky v obci do 50 km, i na motorce ? jinak všem dík za názor a já teda zaplatím zrovna ať je pokoj(ale nerad)smile2


...chtěl bych se dožít obchvatu Náchoda...
MiKu (Člen)
03.02.2007 19:17:58
Offline

Re: Jsem zločinec

Milan psal:

to Datel a Rescuer: nic ve zlym, ale opravdu jezdíte vždycky v obci do 50 km, i na motorce ? jinak všem dík za názor a já teda zaplatím zrovna ať je pokoj(ale nerad)smile2

Rozdíl je v tom, jestli Ti dali něco podepsat byť třeba jen tu blbou složenku, tak jsi fakt v pussy,protože podpisem souhlasíš s přestupkem, jestli ne, tak maj smůlu smile1

vitas (Člen)
03.02.2007 19:27:48
Offline

Re: Jsem zločinec

radši zaplatit nedráždit kobru bosou nohou smile1

bery (Člen)
03.02.2007 20:09:54
Offline

Re: Jsem zločinec

Milan psal:

to Datel a Rescuer: nic ve zlym, ale opravdu jezdíte vždycky v obci do 50 km, i na motorce ? jinak všem dík za názor a já teda zaplatím zrovna ať je pokoj(ale nerad)smile2

možná se budeš divit, ale až na malé vyjímky já joidontknow


momentalně zavostalej
Datel (Člen)
03.02.2007 20:30:37
Offline

Re: Jsem zločinec

Milan psal:

to Datel a Rescuer: nic ve zlym, ale opravdu jezdíte vždycky v obci do 50 km, i na motorce ? jinak všem dík za názor a já teda zaplatím zrovna ať je pokoj(ale nerad)smile2

Autem ano, protože si to šetřím právě na motorku bigsmile, ale to nemění nic na tom co jsem napsal. Fakt nechápu lidi, co porušují předpisy (jakékoli) a pak obviňují ty co je při tom načapali, že jsou to šmejdi apd.

Neříkám, že všechny předpisy, zákony či pravidla jsou dobré ( do této polemiky se fakt nechci pouštět ), ale obvykle tu jsou pro naši ochranu před námi samotnými bo jsme jen hovádka Boží.......

Milan (Člen)
03.02.2007 20:50:42
Offline

Re: Jsem zločinec

Tak abych debatu uzavřel: padesátka v obci se mi od začátku nelíbí, pokutu zaplatím a jezdit budu dál podle zdravýho rozumu - tečka,dál to nehodlám rozebírat. Dík všem za účast v diskuzi. Banditpussy!


...chtěl bych se dožít obchvatu Náchoda...
maňas (Člen)
03.02.2007 22:40:37
Offline

Re: Jsem zločinec

Milan psal:

Tak abych debatu uzavřel: padesátka v obci se mi od začátku nelíbí, pokutu zaplatím a jezdit budu dál podle zdravýho rozumu - tečka,dál to nehodlám rozebírat. Dík všem za účast v diskuzi. Banditpussy!

neboj na motyce se těžko někdo drží té padesátky,ale tam jim tak trochu zamáváš a seš fučsurprised


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
osiris (Člen)
03.02.2007 23:33:03
Offline

Re: Jsem zločinec

Milan psal:

Tak abych debatu uzavřel: padesátka v obci se mi od začátku nelíbí, pokutu zaplatím a jezdit budu dál podle zdravýho rozumu

good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
maňas (Člen)
04.02.2007 09:18:29
Offline

Re: Jsem zločinec

ono v plechovce se to pade v obci dodržet dá ,to mi tak nevadí,ale na motyce dodržovat rychlost,bych tam nemusel mít převodovku no nésurprisedbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
huskyb12 (Administrator)
04.02.2007 10:10:55
Offline

Re: Jsem zločinec

Je jasný, že městská policie se stala ve všech obcích podnikajícím objektem, kerej  přispívá do obecní kasy nemalej obnos ...
Je jasný, že se to odůvodňuje bezpečností silničního provozu ...
Jaký politiky sme si zvolili, takový si zasloužíme, to je taky jasný


ale di, Ty brepto ...
bobule (Člen)
04.02.2007 10:16:56
Offline

Re: Jsem zločinec

Myšák psal:

Podle mejch zkusenosti vsechno platim az po prvni upomince z financaku...do ty doby nehrozi zadny penale. Horsi je ze to nakonec skoro dycky stejne zaplatis bad

A proboha netvrdte tady ze jezdite v obci vsichni porad padesat idontknow

bejvávalo, když tě lapnou měšťáci nebo vod nich dostaneš blok, tak už to nejde na berňák ale na příslušnej okresní úřad a tam se s tim neserou, nezaplatíš - soud, exekuce, u státních to jde přes berňák tak tam si eventuelně můžeš počkat na upomínku, lepší zaplatit a mít klid idontknow


to jebu
Rescuer (Člen)
04.02.2007 11:03:20
Offline

Re: Jsem zločinec

Ještě mě zaráží jedna věc na nás Češích. Uděláme přestupek a ještě jsme tak blbý, že se u toho necháme chytit a když pak příjde na to aby jsme za své činy nesli zodpovědnost, tak vymýšlíme, jak se tomu vyhnout. Nechápu, nerozumím, připadá mě to dětinské, hloupé a zbabělé. Bolšáni nám tu morálku pěkně zlikvidovalibadhelpsicksmile2


Firefighter with the medical education and B12N:-)
Myšák (Člen)
04.02.2007 13:23:06
Offline

Re: Jsem zločinec

bobule psal:
Myšák psal:

Podle mejch zkusenosti vsechno platim az po prvni upomince z financaku...do ty doby nehrozi zadny penale. Horsi je ze to nakonec skoro dycky stejne zaplatis bad

A proboha netvrdte tady ze jezdite v obci vsichni porad padesat idontknow

bejvávalo, když tě lapnou měšťáci nebo vod nich dostaneš blok, tak už to nejde na berňák ale na příslušnej okresní úřad a tam se s tim neserou, nezaplatíš - soud, exekuce, u státních to jde přes berňák tak tam si eventuelně můžeš počkat na upomínku, lepší zaplatit a mít klid idontknow

Covece nedavno sem mel stejnej problem s mestakama a prislo mi to az po pul roce jako upominka a vyhrozovali tou exekucí...tak sem zaplatil. Zase ale stacilo pockat na prvni upominku... Dostal sem botku a litr pokutu a to bydlim na vesnici idontknow Na vaclavaku davaj pokutu 500,-


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
škardík (Člen)
05.02.2007 23:24:50
Offline

Re: Jsem zločinec

Safrasurprised Asi sem zapoměl zaplatit tak 15000 na pokutáchhelp Co s tim? Mam se zajít zeptat na finančák? A asi taky něco málo dlužim na zdravotnímhelpsurprised Co seberou chuhelpdýmu studentovi?


viz avatar:)
Koldan (Člen)
06.02.2007 08:38:31
Offline

Re: Jsem zločinec

Rescuer psal:

Ještě mě zaráží jedna věc na nás Češích. Uděláme přestupek a ještě jsme tak blbý, že se u toho necháme chytit a když pak příjde na to aby jsme za své činy nesli zodpovědnost, tak vymýšlíme, jak se tomu vyhnout. Nechápu, nerozumím, připadá mě to dětinské, hloupé a zbabělé. Bolšáni nám tu morálku pěkně zlikvidovalibadhelpsicksmile2

sem dětinskej a zabbělej, v obci jezdím podle situace, gde je škola jedu pomalu,před přechodem přibrzdím, na výjezdu z obce,kde je průmyslová zóna 50tku neododržuiji,to že si tam stoupne měšťák a skasíruje mě za to,že tam jedu 70 je dle mě píčovina,stejně jako dyž si hodí radar ke značce,nebo k poslednímu baráku v obci, a dycky se budu snažit tomu vyhnout a udělat vše možné abych nemusel platit.Stejně tak pokud pojedu přes město,gde sů čtyři průdy a zapomenu se a pojedu 60,protože budu sledovat provoz a ne tacho.surprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Ondráš (Člen)
06.02.2007 11:50:14
Offline

Re: Jsem zločinec

Koldan psal:
Rescuer psal:

Ještě mě zaráží jedna věc na nás Češích. Uděláme přestupek a ještě jsme tak blbý, že se u toho necháme chytit a když pak příjde na to aby jsme za své činy nesli zodpovědnost, tak vymýšlíme, jak se tomu vyhnout. Nechápu, nerozumím, připadá mě to dětinské, hloupé a zbabělé. Bolšáni nám tu morálku pěkně zlikvidovalibadhelpsicksmile2

sem dětinskej a zabbělej, v obci jezdím podle situace, gde je škola jedu pomalu,před přechodem přibrzdím, na výjezdu z obce,kde je průmyslová zóna 50tku neododržuiji,to že si tam stoupne měšťák a skasíruje mě za to,že tam jedu 70 je dle mě píčovina,stejně jako dyž si hodí radar ke značce,nebo k poslednímu baráku v obci, a dycky se budu snažit tomu vyhnout a udělat vše možné abych nemusel platit.Stejně tak pokud pojedu přes město,gde sů čtyři průdy a zapomenu se a pojedu 60,prot
ože budu sledovat provoz a ne tacho.surprised

Dobře to jsi ty... Ale co ti ostatní. Si přestav jak by to na silnici vypadalo, kdyžby neexistovala pravidla silničního provozu a blázni by se beztrestně proháněli kolem škol 100 km/h a nikdo by jim nic nemohl říct, protože se zrovna nikomu n ic nestalo a on si přece dává pozor a zvládnul by zabrzdit.

Bohudík tu nějaká pravidla (ať už absurdní nebo ne) existují a ty si stát jistým způsobem vynucuje, na což má nezcizitelné právo a když je nedodržujem, tak se pak nemůžeme divt.

Když mě chytí, tak to zaplatím. Dokážete taky někdy přiznat chybu? Stejně to většinou děláš vědomě. Víš, že je tam značka 50 a stejně jedeš 60. To si pak spíš lžeš sám sobě, když se z toho vykrucuješ že si nic neudělal.

Na omezení rychlosti se nedá použít fuzzy přístup. Prostě to nejde. Musíš to brát, že odsud to paltí a odsud ne. Máš lepší způsob...? Dávat ke značkám toleranční pásmo... Zase by ses hádal, že si tam byl...

Když vymyslíš, něco lepšího. Klidně s tím zajdu an ministerstvo, do parlamentu, navrhnu to tady ve škole a určitě tu bude nějaký profesor, který se za nás postaví a na ministerstvu s tím bude dělat psí kusybigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Koldan (Člen)
09.02.2007 12:23:11
Offline

Re: Jsem zločinec

nevšim sem si,že bych někde psal,žee nesouhlasím s pravidly,ať sou,nějaký být musí.psal jsem,že jsem dětinskej a zbabělej se postavit k úmyslně spáchanému přestupku,třeba pokud pojedu 70tkou v průmyslové zóně na konci obce a měšťák si na mě bude chtít honit triko.a neznám moc těch co pokud se tomu budou moct vyhnout se nezachovaj stejněsurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Zdenda (Člen)
09.02.2007 12:58:13
Offline

Re: Jsem zločinec

Jo taky sem dětinskej a zbabělej a dovolím si občas projet obec šedesátkou, páč při mejch kilometrech co ročně najezdim, nemám jak debil přilepený voči na tachometru. Navíc pokud už je tam jen louka tak podle mě padesátka postrádá smysl. Se mi jen hrozně líbí, jak u nás v ČR je největší zločin rychlost. Dobrý jedu 60 v obci, jsem si toho vědomej. Ale co takovej autobus, náklaďák ráno u školy, co se z něj hulí, že nejde vidět na sto metrů, očividně legálníma emisema neprošel. Kde jsou páni policajti a páni moralisti? Kde jsou tihle všichni když debílek kterej sice jede 50 v obci, ale pak suveréně předjíždí před horizontem? Kde jsou když čtvrtka aut v noci když jedu z 5x v tejdnu z letiště má světla rozštelovaný tak, že nevidim ani hovno. Kde jsou, když vidím jak páni rodiče jsou v autě připotaní a děcko je jen tak na volno mezi sedačkami? Ale hlavně že jede padesát. Nikdy jsem takhle fízly v provozu neviděl!!!

A větu "dodržuj předpisy a nic se ti nestan" fakt miluju. Jo je to hezká teorie, ale když to vezmu obecně, cožpak to jde? Rád bych viděl kdo opravdu striktně dodržuje předpisy a zákony všude a ve všem nepřetřžitě. To by asi byl Bůh.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
09.02.2007 13:07:48
Offline

Re: Jsem zločinec

Jo a o honění trika přiblblou MP vím taky svoje. Aby někdo měřil v půl jedný v noc na konci obce kde opravdu konec obce je 200metrů rovná silnice mezi loukami a pak nic, a blbeček, který dle svého jednání sotva vyšel z třetí bé mě jebal za to, že sem jel 61, tak to je opravdu vidět k čemu MP je. Hlavně, že v centru týhle prdele, v tý době vesele kvete obchod s drogama, děvkama a bůhví čím a normální člověk by tam se zdravou kůží ani neprošel. Tak přiblblo z třetí bé samozřejmě nebude že!

Další kapitola je o tom, že když mě chytěj a jsem slušnej tak jsou chytrý jak Palackej. Onehdy zastavili cigoše, cigoš vylezl začal řvát a nadávat do sviní bílejch a světe div se taky do ču.áků a co myslíte? He? Fízl povídá, ale no tak pane, hlavně se uklidněte a pokračujte. O 5 minut později tam dusil normální žeskou, která holt jela 58, ale asi neměla takovou náturu jako cigoš. A o tom to je! fuck


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Ondráš (Člen)
09.02.2007 13:58:08
Offline

Re: Jsem zločinec

Koldan psal:

nevšim sem si,že bych někde psal,žee nesouhlasím s pravidly,ať sou,nějaký být musí.psal jsem,že jsem dětinskej a zbabělej se postavit k úmyslně spáchanému přestupku,třeba pokud pojedu 70tkou v průmyslové zóně na konci obce a měšťák si na mě bude chtít honit triko.a neznám moc těch co pokud se tomu budou moct vyhnout se nezachovaj stejněsurprised

Já jsem tím chtěl jenom napsat, že se nemůžeš divit, že tě popotahujou, když si je porušil.

Jak moc seš ochotnej se s nima o tom hádat je už věc jiná a podle vkusu každého soudruha.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
ZikX (Člen)
11.03.2007 09:19:44
Offline

Re: Jsem zločinec

A co když fízlakum nezastavíš a projedeš fuck, a nemaji vyfocenou SPzetku? Můžou ti něco?

pitris (Člen)
11.03.2007 20:28:00
Offline

Re: Jsem zločinec

jen to zaplať - taky jsem neplatil...
pak zvonek u dveří a ...?  přišel mi exekutor !!!(vyšlo mě to jednou tolik i se soudním rozhodnutím...)

vorel (Člen)
11.03.2007 21:35:01
Offline

Re: Jsem zločinec

ježděme si každej jak chceme
akurát je už evidentní že z nás pak tu pokutu vostře vymůžou
taky sem měl doma exekutora
nakonec je to tak možná v pořádku


řikám si hurikán
Pool (Člen)
11.03.2007 23:39:10
Offline

Re: Jsem zločinec

... me to dneska vyslo ... 69km/h - z litru na kilko a pak ,ze i mezi nima nejsou hodny lidi good


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
syky (Administrator)
12.03.2007 08:53:48
Offline

Re: Jsem zločinec

Pool & spol.:

A co body, dostali jste body? Maj policajti možnost ty body neudělit?

V týhle republice se vytvářej debilní zákony jak na běžícím pásu, následně se každý měsíc novelizují, takže vlastně ani právníci už nevědí, jak to je ...


Never drive faster
than your guardian angel can fly!
Pool (Člen)
12.03.2007 21:34:47
Offline

Re: Jsem zločinec

syky psal:

Pool & spol.:

A co body, dostali jste body? Maj policajti možnost ty body neudělit?

V týhle republice se vytvářej debilní zákony jak na běžícím pásu, následně se každý měsíc novelizují, takže vlastně ani právníci už nevědí, jak to je ...

... O BODECH NEPADLA ANI REC, PROSTE NAM JEN REKLI ZE DO 70KM/H V OBCI JE TO ZA LITR ,ALE POCHVALILI NAS ZE SME JIM NEUJELI A ZE MAME V PORADKU ZNACKU ,ZADNY WOHYBY A NEBO BOMBARDAKY WOD BEJVALKY ... A HLAVNE ONI MELI RADAR V ZELENY PLASTOVY POPELNICI U CESTY ,KTEREJ JE SCHOPNEJ MERIT RYCHLOST PRIJIZDEJICICH VOZIDEL TAKZE MOTKY SOU VUCI FOTCE IMUNI ... KDYZ SME JIM TO V CELKU POKLIDNE ATMOSFERE REKLI,TAK TO STAHLI NAKILO A JESTE SE PTALI ZA CO,ZE TO MAJ NAPSAT [TEN BLOCEK] TAK SEM JIM PORADIL AT NAPISOU ,ZE SEM NEMEL LEKARNICKU A BYLO VYMALOVANO ,SPOKOJENOST NA OBOUSTRANACH.SICE SEM JIM ANI TO KILO DAVAT NEMUSEL A MOHL SEM NESOUHLASIT ,ALE PROC SE PAK TAHAT PO INSPEKTORATECH S VYX#SVETLENIM A HLAVNE PRO NEJ BY TO BYLO PAPIROVANI NAVIC A PRISTE UZ BY K NIKOMU Z NAS TAK HODNY URCITE NEBYL ... TAKZE BUDME NA NE HODNI ... PRECE JEN ZAKON PREKRACUJEME KAZDYM POTAHNUTIM ZA PLYN bigsmile


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
Fik-B6S (Člen)
13.03.2007 09:17:06
Offline

Re: Jsem zločinec

Tak jsme se přidal mezi zločince...
Dneska mi přišlo z magistrátu že mám přijít vysvětlit přestupek...
už jsem si kuva řikal že si už nezajezdím ale v tom jsem to dočetl do konce a bylo vymalováno...
Propadla mi občanka (nedavno mě kontrolovali fizli a nic neříkali a to už byla půl roku propadlá...bigsmile) a jelikož jsem si nechal udělat novou tak to zjistili a už po mě chcou prachy...fuck


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Cvrček (Člen)
13.03.2007 22:57:49
Offline

Re: Jsem zločinec

Jak to tak čtu...tak bych měl asi v obci taky občas přibrzdit a konečně už vyndat ten techničák z depozitu :D......letos cca 600kmbigsmile ještě jedu ve čtvrtek cca 100km,a ten den platím složenku na pojistku+v pondělí jdu pro značku.Ještě že mám doma Fichtla:D...jeho značka zatím dobře posloužila....hm...napadá vís kolik bych za to vyfás?idontknow

Petr (Člen)
23.04.2007 09:30:15
Offline

Re: Jsem zločinec

zdarec všichni,
nevíte náhodou jestli je VŽDY součástí trestu při překročení rychlosti v obci nad 40 i odebrání řidičáku?


tož tak..
Fresh Man (Člen)
23.04.2007 09:38:54
Offline

Re: Jsem zločinec

surprised

zasejc čumím kolik tu máme blek dogů

50sátka nic nezachrání , dyš nepoužíváš mozek


Bandit pičo
Petr (Člen)
23.04.2007 10:40:19
Offline

Re: Jsem zločinec

surprisedsurprised


tož tak..
Ondráš (Člen)
23.04.2007 12:53:14
Offline

Re: Jsem zločinec

Se jukni do sazebníku, ne?surprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Koldan (Člen)
23.04.2007 15:21:03
Offline

Re: Jsem zločinec

pokud překročíš v obci vo 40 km/hod a víc a mimo obec vo 50 km/hod a víc tak odečítaj 5 bodů, pokuta ve správním 5000-10000 a řidičák na 6 měsíců až 1 rok.V půlce si můžeš zažádat o prominutí trestu


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr