Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Rakousko a laděné výfuky

Pavel Bandita (Člen)
27.03.2011 17:13:25
Offline

Rakousko a laděné výfuky

Ahoj mám prozbu na lidi co již sjížděli Rakousko mám B6 s laděným výfukem WIPER , který nemá homologaci a obávám se toho, aby se mi dovolená neprodražila.
     Nemáte nikdo s tímto zkušenost? Někdo mi říká, že Rakušáci si na to potrpí a někdo zase, že má Rakousko projeté a bez problému. Dik za rady


Bandit Pičččččččččččččččooooooooo
Michal Dk (Člen)
27.03.2011 17:17:53
Offline
LukinB6 (Člen)
27.03.2011 20:54:03
Offline

Re: Rakousko a laděné výfuky

Potrpí si na to, ale když nebudeš porušovat předpisy, proč by tě stavěli že?good


GSX1250FA
nety (Člen)
27.03.2011 21:42:42
Offline

Re: Rakousko a laděné výfuky

prostě to nesmíš moc točit smile1


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Sucre (Člen)
28.03.2011 19:00:45
Offline

Re: Rakousko a laděné výfuky

Promiň za offtopic... Jak jsi s tím Viperem spokojenej? Nemáš ho někde na fotce? Mám objednanýho vipera tak jsem zvědavej jak bude sloužit :)

Pajk (Člen)
28.03.2011 22:46:21
Offline

Re: Rakousko a laděné výfuky

Pavel Bandita psal:

Ahoj mám prozbu na lidi co již sjížděli Rakousko mám B6 s laděným výfukem WIPER , který nemá homologaci a obávám se toho, aby se mi dovolená neprodražila.
     Nemáte nikdo s tímto zkušenost? Někdo mi říká, že Rakušáci si na to potrpí a někdo zase, že má Rakousko projeté a bez problému. Dik za rady

Co chceš slyšet ? Buď na policajty narazíš, zastaví tě a pak už je to na každým jak se zachová. Buď se mu líbíš, nebo ne, či se vyspal na pussy, případně jestli mu manželka dala, nebo naopak dlouho néhelpbigsmile atd.. V každým případě máš vejfuk kterej nemá homologaci a takovejhle díl na moto v běžným provozu nemá podle danejch předpisů co dělat a v každým případě si tedy co ? No jasně, koleduješ vo flastbadr. A proč tě zastaví ? Protože na sebe tím jak to žve právě upozorníš. Jsem už dost starej na to abych tohle věděl. Jó, laďák mám taky, ale se známkou a na cestu ven tam to tlumítko rozhodně rád šoupnu a mám klidgood

marek2.4 (Člen)
31.03.2011 12:31:54
Offline

Re: Rakousko a laděné výfuky

Zatím sme s laďakama nikde v evropě neměli problém.Akorát okolo velkých srazů si dáváme pozor na projev bigsmile

pulmotor (Člen)
31.03.2011 23:56:36
Offline

Re: Rakousko a laděné výfuky

coolcool s bratrem freschemcoolcooljsme tam vždycky na cestování šopnuli tovární šeptadla a lítali jsme jak ovádi NO PROBLEMpussyje to jen pár šroubů nebo pružin cca 15 min.čistý prácegoodKámoš má na památku bloky na 650 švajc. franků a votahofka na Německou čárupussypussypussyza to mohla bejt nová Arajka.Tak babo raď a ať to vyjdecoolcoolpussygood


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Koldan (Člen)
01.04.2011 16:20:36
Offline

Re: Rakousko a laděné výfuky

nechceš mi tvrdit, že Freš si namontoval za 15 minut vejfuck a ještě na pružinky? Naposledy když jsem ho to viděl dělat, tak mu to trvalo hodinu, Kelly se při tom stihnul zeblut a místo pružinek byl drátevil


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
osiris (Člen)
01.04.2011 17:44:07
Offline

Re: Rakousko a laděné výfuky

Koldan psal:

nechceš mi tvrdit, že Freš si namontoval za 15 minut vejfuck a ještě na pružinky? Naposledy když jsem ho to viděl dělat, tak mu to trvalo hodinu, Kelly se při tom stihnul zeblut a místo pružinek byl drátevil

...kecáš, rvali jsme tam šroub z vokapu bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr