Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » suzukibandit.cz » DOBRÁ VĚC

maňas (Člen)
23.12.2006 15:05:04
Offline

DOBRÁ VĚC

Už jsem objevil první věc která se mi líbí víc než na to starým bandit fóru a to že je vidět kdo je "zaplej"protože psát odpově´d někomu kdo u toho není je zdlouhavý.Třeba to bylo i v tom starým fóru a jen jsem byl tupější než teďbigsmilebigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Lihy (Člen)
23.12.2006 15:35:03
Offline

Re: DOBRÁ VĚC

Tak u mně s tim nepochodíš bo se přihlašuju jen když chci něco napsat a pak se zase odhlásim a čtu si nový příspěvky v módu návštěvníkabigsmile Nevim proč, ale líp se mi to čte surprised takže já tu sem i když tu nejsemsmile1

tomasNJ (Člen)
23.12.2006 15:43:00
Offline

Re: DOBRÁ VĚC

Lihy psal:

Tak u mně s tim nepochodíš bo se přihlašuju jen když chci něco napsat a pak se zase odhlásim a čtu si nový příspěvky v módu návštěvníkabigsmile Nevim proč, ale líp se mi to čte surprised takže já tu sem i když tu nejsemsmile1

TY TAKY?


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
PALOUS (Člen)
23.12.2006 15:44:14
Offline

Re: DOBRÁ VĚC

Takybigsmilea kde vlastně teď jste?surprisedjá vpussybigsmile


Jebat motorky :-)
osiris (Člen)
23.12.2006 16:43:31
Offline

Re: DOBRÁ VĚC

...ja se teda nechci furt prihlasovat idontknow prihlasim se, necham to votevreny v jednom tabu a dokud prohlizec nezavru jako takovej se vsema votevrenejma tabama, tak to tam mam i kdyz to zrovna nepouzivam


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
maňas (Člen)
23.12.2006 16:52:26
Offline

Re: DOBRÁ VĚC

Lihy psal:

Tak u mně s tim nepochodíš bo se přihlašuju jen když chci něco napsat a pak se zase odhlásim a čtu si nový příspěvky v módu návštěvníkabigsmile Nevim proč, ale líp se mi to čte surprised takže já tu sem i když tu nejsemsmile1

se nedá nic dělat já se s tím přihlašováním tak neperu,to že jsem přihlášenej mi chleba nežerebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
jiri50 (Člen)
26.12.2006 08:17:02
Offline

Re: DOBRÁ VĚC

Jsem přihlášen, protože nevypnu inet nebo komp, ale nejsem přítomen. Nechci se přihlašovat jen když bych něco napsal, přispívám málo, více projíždím. Mám pomalé GPRS tak jsem vypnul vše mimo holých příspěvků.


jsem pomalejší - ale ne vždy

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr