Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nestartuje

Alda00 (Nový člen)
18.06.2010 12:10:11
Offline

Nestartuje

Zdarec, koupi jsem novou baterku. Tak jsem ji zapojil, světla sviti, blinkry blikají,ale nestartuje, ani to necvakne, prostě mrtvo. Pojístky jsou good. Nějaka rada? Předem děkujihelp

Trenek (Nový člen)
18.06.2010 12:11:44
Offline

Re: Nestartuje

Nemáš slabou baterii?Zkus jí dobít když má malý napětí ani necvrnkne i dyž světla svítí.

Alda00 (Nový člen)
18.06.2010 12:14:20
Offline

Re: Nestartuje

nabíjel jsem ji

K.a.s.y.m. (Člen)
18.06.2010 12:19:24
Offline

Re: Nestartuje

zaoxidovanej čudlik v přepínači.
vypadlej kabel v konektroru pod nádrží
zaoxidovaný kabely na startovacim relé
vypadlej kabel na startovacim relé..ať už silnoproudej nebo ovládací.
jediná rada je jít po kabelech od čudlu na přepínači.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Trenek (Nový člen)
18.06.2010 12:23:33
Offline

Re: Nestartuje

Tak se ještě podívej zda nemáš zoxidované kontakty k baterii(když jo odrbat kartáčem).Jinak pokud ti předtím banďák normálně startoval a máš teď novou baterii dobře nabitou nevidím důvod proč by to nestartovalo.Ještě jedině že jsi koupil baterku která tam nemá být....

Alda00 (Nový člen)
18.06.2010 12:40:33
Offline

Re: Nestartuje

Děkuji za rady, jdu do garaže. V obchodě se zeptali jakou mam motorku a koukl do PC a dal mě  baterku, Bandit 2001 GSF600-baterka Banner YTX9-BS 12V8Ah

Koldan (Člen)
18.06.2010 12:41:51
Offline

Re: Nestartuje

začal bych vymáčknutím spojky (už sa ně stalo, že sem na to po zimě zapomněl:o) a pak kontrolou spínače na spojce


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
faitík (Člen)
18.06.2010 12:48:07
Offline

Re: Nestartuje

Koldan psal:

začal bych vymáčknutím spojky (už sa ně stalo, že sem na to po zimě zapomněl:o) a pak kontrolou spínače na spojce

jj a nebo chcípák v poloze offbigsmile


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Trenek (Nový člen)
18.06.2010 12:48:51
Offline

Re: Nestartuje

ještě taková rada,ale to snad není tvůj případsmile1.Pokud tam máš rychlost a moto na policajtovi tak ti startovat nebude musíš dát neutrál...bigsmile

Alda00 (Nový člen)
18.06.2010 13:08:05
Offline

Re: Nestartuje

Tak už startuje byl upadenej kontakt na spinači u spojky, jsem ho vyměnil a startujesmile1 tak mooooc děkuji

Alessino (Člen)
18.06.2010 13:32:21
Offline

Re: Nestartuje

Alda00 psal:

12:41
Děkuji za rady, jdu do garaže. V obchodě se zeptali jakou mam motorku a koukl do PC a dal mě  baterku, Bandit 2001 GSF600-baterka Banner YTX9-BS 12V8Ah

...

13:08
Tak už startuje byl upadenej kontakt na spinači u spojky, jsem ho vyměnil a startujesmile1 tak mooooc děkuji

...si vymenil kontakt spinace spojky za 27 minut i s cestougood

redik27 (Člen)
18.06.2010 14:26:42
Offline

Re: Nestartuje

Alessino psal:
Alda00 psal:

12:41
Děkuji za rady, jdu do garaže. V obchodě se zeptali jakou mam motorku a koukl do PC a dal mě  baterku, Bandit 2001 GSF600-baterka Banner YTX9-BS 12V8Ah

...

13:08
Tak už startuje byl upadenej kontakt na spinači u spojky, jsem ho vyměnil a startujesmile1 tak mooooc děkuji

...si vymenil kontakt spinace spojky za 27 minut i s cestougood

ty vole, MECHANIKSUPERMAN


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Koldan (Člen)
18.06.2010 19:24:35
Offline

Re: Nestartuje

Alda00 psal:

Tak už startuje byl upadenej kontakt na spinači u spojky, jsem ho vyměnil a startujesmile1 tak mooooc děkuji

jj, klasika, blbůstka, kerá znepříjemní život, mně nešla naskočit gdysi na srazu mašina, točilo to, vopčas sa to protočilo a nic, dokáď nedošel Pican a neukázal mi, že mi vyskočilo lanko vot sytiče z vodítka, stačilo ho tam nasadit a bylo fše v cajku. JO to, že s mi vostatní telmili říkat asi nemuším, že smile2


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
MaraKM (Člen)
08.04.2011 18:45:11
Offline

Re: Nestartuje

No do háje..... jestli to bylo je "jen" spojkovou páčkou, tak si hodím mašli.... Před šestou jsem se vrátil z garáže kde jsem tvrdnul od cca 10:00. Plánovaná zastávka v garáži na cca max 2hod trvala "trochu" déle a nakonec jsem Bandasku opět zacouval smile2

Podobně jak řeší kolega - hraju si s padákama, pak se zrcátkama - kde jsem mimochodem urval šrub, kterej drží držák na zrcátko a spojkovou páčku, takže tady si s tím pohrát a dostat zbytek ze závitu taky sranda - pak to konečně složím ke své spokojenosti, očistím a naleštím věci co potřebovali, převleču se komplet do motorkářského, otočím klíčkem, budíky se protočí, vše rozsvítí a ..... a nic... startér se nepohnul... chcípák rozdělanej, vlastně celý ovladač na pravé straně a žádná zjevná porucha ... pojistka v pořádku - vše svítí, bliká, troubí .... nakonec mi to nedalo, natvrdo za pomocí šroubováku přemostím relátko a startér se konečně pohnul .... relátko je teď vedle mě na stole a já hledám co zde najdu chytrého.

Mohlo to být tou spojkovou páčkou, kterou jsem nemačkal nebo jsem opravdu objevil viníka a to relátko?!? Nevím totiž jestli spojková páčka nebo chcípák od bočního stojanu nějak blokují to relátko a já za pomocí šroubováku falešně obvinil nevinného….


Nic lidského mi není cizí
MaraKM (Člen)
09.04.2011 20:56:39
Offline

Re: Nestartuje

Jsem vážně kretén! fucksicksurprisedhelpheadshakeredface

Dneska na večer jsem relátko opět zapojil, otočil klíčkem, ZMÁČKNUL spojko a nastartoval good

Někdo dokáže zapomenou na spojku přes zimu, hold jiní třeba i za týden (minulej víkend jsme byl v Opavě na jezeře)... Njn dělat na mašině, když se spěchá a kolem se ještě motaj lidi, kteří pořád něco chtějí nebo jinak ruší se nevyplatí -> více škody jako užitku... ass na to... zítra s kamarádem seštelujeme karbece a hurá do Brna good


Nic lidského mi není cizí
Mour (Člen)
09.04.2011 22:29:40
Offline

Re: Nestartuje

Ale sis pokecal goodbigsmilebigsmilebigsmile

hlemejzd999 (Člen)
10.04.2011 12:58:37
Offline

Re: Nestartuje

Mour psal:

Ale sis pokecal goodbigsmilebigsmilebigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilegood...vod  toho to tu je bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
MaraKM (Člen)
10.04.2011 19:29:11
Offline

Re: Nestartuje

bigsmileredfaceass


Nic lidského mi není cizí
Mour (Člen)
10.04.2011 20:09:33
Offline

Re: Nestartuje

MaraKM psal:

bigsmileredfaceass

goodbigsmilebigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr