Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » bandit 1200 po umyti ide na tri valce

hovido (Nový člen)
13.04.2011 18:47:55
Offline

bandit 1200 po umyti ide na tri valce

nazdar.po umyvani mojho bandita vznikol problem.v nizsich otackach ide na tri valce.ked pridam chyti sa stvrty valec.iskru hadzu vsetky stiri sviecky.moze to robit voda v nasavani alebo zasvineny vzduchovy filter.alebo bude necistota v karburatoroch?vodu som vylial cez vypustak ale este som ju neskusal startovat.mal niekto podobny problem?prosim o radu

hlemejzd999 (Člen)
13.04.2011 19:27:18
Offline

Re: bandit 1200 po umyti ide na tri valce

příště nemejt ! ...v žádnym případě bigsmile ...ale jinak promiň , nevim ,ale nemoch sem si pomoctbigsmileredface


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hovido (Nový člen)
13.04.2011 19:29:56
Offline

Re: bandit 1200 po umyti ide na tri valce

dakujem, nabuduce budem chodit na spinavej motorke bad

gerrik (Člen)
13.04.2011 19:56:55
Offline

Re: bandit 1200 po umyti ide na tri valce

zase špatně, na motorce musíš jezdit bigsmilebigsmilebigsmile Ne, sorry, to bol vtip evil

libac22 (Člen)
13.04.2011 19:59:36
Offline

Re: bandit 1200 po umyti ide na tri valce

vyschne a budeš lítat jako drak good


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
hovido (Nový člen)
13.04.2011 20:06:16
Offline

Re: bandit 1200 po umyti ide na tri valce

ked nevyschla za tyzden tak neviem neviem...

hovido (Nový člen)
13.04.2011 20:22:58
Offline

Re: bandit 1200 po umyti ide na tri valce

a ja ze mi tu niekto pomoze..tak prthelp

osiris (Člen)
13.04.2011 22:07:42
Offline

Re: bandit 1200 po umyti ide na tri valce

hovido psal:

..............alebo bude necistota v karburatoroch?vodu som vylial cez vypustak ale este som ju neskusal startovat............

...že jsi odkalil karburátory a byla v nich voda, jo? a kde se tam vzala? ...to jsi buď věky nejezdil a nebo máš v nádrži sajrajt


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
fox101. (Člen)
13.04.2011 22:10:34
Offline

Re: bandit 1200 po umyti ide na tri valce

Když vytáhneš fajfku u toho válce co ti nepalí - není mokrá? Neutopils svicu přes těsnění  fajfka/viko? Nebo - nastartuj a zhasni, jestli ti nekde nepřeskakuje jiskra od vysokonapěťovýho kabelu nebo civky proti kostře. Že pálí svica venku neznamená, že pálí i při kompresi. Umývals to wapkou?

MaraKM (Člen)
13.04.2011 23:16:33
Offline

Re: bandit 1200 po umyti ide na tri valce

Já měl vodu ve vejfuku bigsmile hold roura od Tenaxu to spolkne raz dva... ale chvilka bublačka trochu přes plyn, párkrát to škytnulo a dobrý good

Sice né kvůli vodě, ale když jsem bandasku po 8měsících namašlil a nastartoval, tak jela na dva válce (teda pár cyklů), pak vytáhnout svíčky, nechat vyvětrat přebytečný benál a znovu. To už jely 3 válce... tak jsem to trochu prohnal k benzínce a zpět (asi 3km) a rozjel se i 4-tý válec bigsmile jen jsem seřídil volnoběh a brublá ještě lépe jako předtím

Pointa mého příběhu je, že i pak jsme si pořád podle zvuku myslel, že snad jede furt jen na tři válce - po seřízení volnoběhu, kdy 2. válec byl mimo o 1 dílek a 3. (kterej jsem podezříval z nečinosti!) o 3 dílky!!! tak to šlape bombasticky... opravdu ještě lépe než před bouračkou good drží 1100 otáček


Nic lidského mi není cizí
tomasNJ (Člen)
13.04.2011 23:50:51
Offline

Re: bandit 1200 po umyti ide na tri valce

hovido psal:

nazdar.po umyvani mojho bandita vznikol problem.v nizsich otackach ide na tri valce.ked pridam chyti sa stvrty valec.iskru hadzu vsetky stiri sviecky.moze to robit voda v nasavani alebo zasvineny vzduchovy filter.alebo bude necistota v karburatoroch?vodu som vylial cez vypustak ale este som ju neskusal startovat.mal niekto podobny problem?prosim o radu

z toho si nic nedělej...
já to umyl před zimou, celou zimu sem to čistil, zkoušel a tak a stejně jedu na tři...
už nevím co s tím, jsem zoufalýsmile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2helphelphelp


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
osiris (Člen)
13.04.2011 23:52:11
Offline

Re: bandit 1200 po umyti ide na tri valce

tomasNJ psal:

z toho si nic nedělej...
já to umyl před zimou, celou zimu sem to čistil, zkoušel a tak a stejně jedu na tři...
už nevím co s tím, jsem zoufalýsmile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2helphelphelp

...kup si místo toho motorku ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
14.04.2011 08:09:55
Offline

Re: bandit 1200 po umyti ide na tri valce

...dostala se ti voda do fajfky...dej to někam do tepla a nebo se na tom svez...jag se to pořádně vohřeje, tag to bude dobrý...nebo eště skus prohodit svíčky, abys měl jistotu, že ta svíce nejni v hajzlu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
14.04.2011 08:17:02
Offline

Re: bandit 1200 po umyti ide na tri valce

Filous psal:

...dostala se ti voda do fajfky...dej to někam do tepla a nebo se na tom svez...jag se to pořádně vohřeje, tag to bude dobrý...nebo eště skus prohodit svíčky, abys měl jistotu, že ta svíce nejni v hajzlu...

chtěl jsem něco napsat,ale koukám,že bych psal to samíbigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Drakoxxl (Člen)
14.04.2011 09:07:23
Offline

Re: bandit 1200 po umyti ide na tri valce

Klasika po oplachu kucká na 3. Blbej kábl k fajfce. Stačí to protáhnou cca 2-5 km a po zahřátí to pak běží. good
Občas po mytí mi ukazuje tacho na dvojáka i 160km/h.bigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
hovido (Nový člen)
14.04.2011 22:42:43
Offline

Re: bandit 1200 po umyti ide na tri valce

osiris                                                                                                                         ..že jsi odkalil karburátory a byla v nich voda, jo? a kde se tam vzala? ...to jsi buď věky nejezdil a nebo máš v nádrži sajrajt                                                                                                                   voda bola v nasavavi medzi karburatorom a vzduchovim filtrom.

osiris (Člen)
14.04.2011 23:44:35
Offline

Re: bandit 1200 po umyti ide na tri valce

...tak jsi měl sundaný při mytí sedlo a nastříkal jsi do airboxu? ...pak bys moh mít i mokrej filtr


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
huskyb12 (Administrator)
15.04.2011 08:18:37
Offline

Re: bandit 1200 po umyti ide na tri valce

eslis to myls takhle, tak se voda do karburátoru dostane evil

http://infinity.elfkam.net/files/images/obrazky/karburator.jpg

ale di, Ty brepto ...
K.a.s.y.m. (Člen)
15.04.2011 08:22:54
Offline

Re: bandit 1200 po umyti ide na tri valce

huskyb12 psal:

eslis to myls takhle, tak se voda do karburátoru dostane evil

http://infinity.elfkam.net/files/images … urator.jpg

koukám míváš v práci docela srandu bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Michal Dk (Člen)
15.04.2011 14:48:23
Offline

Re: bandit 1200 po umyti ide na tri valce

huskyb12 psal:

eslis to myls takhle, tak se voda do karburátoru dostane evil

http://infinity.elfkam.net/files/images … urator.jpg

...to je dieselbigsmilebigsmile

hovido (Nový člen)
15.04.2011 21:09:42
Offline

Re: bandit 1200 po umyti ide na tri valce

dakujem za rady.masina uz ide jak sa patri.robila to asi voda v airboxe.vypustil som ju,dal som novy vzduchovy filter a masina slape jak hodinky.good ....a mozem ist nabeer   este raz dakujem za zaujimave prispevky

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr