Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Startování-problém s proudem?

tonda_GSF (Člen)
16.04.2011 15:22:05
Offline

Startování-problém s proudem?

Čus všem,

potřeboval bych poradit ohledně startování. Mám GSF 600 S r.v. 03 a když nechám motorku do druhýho dne stát, tak má málo proudu. Když startuju, pohasínají budíky a tak tak to točí. ALE je nová baterka, měřil jsem ji a drží si 12,57 V a bandaska dobíjí něco přes 14 V. Potom to nastartuju přes zdroj, nebo někdy to chytí samo, ale málokdy a když se dobije, tak to zase funguje, ale má pořád dobrý napětí... Nevíte někdo, kde se stala chyba?help


díky za odpověď.
Bandit pussy bigsmile

libac22 (Člen)
16.04.2011 15:29:58
Offline

Re: Startování-problém s proudem?

startér idontknow ?


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
tonda_GSF (Člen)
16.04.2011 17:50:09
Offline

Re: Startování-problém s proudem?

No jo, budu to muset proměřit. Ale ten funguje pak úplně v pohodě, 2 x otočí, když je to ohřátý a jede to. Jestli nebudou někde špatný kontakty, na startéru jsem ho už očistil. Ale zaoxidovanej je na alternátoru pěkně, ale ten na to asi mít vliv nebude, když to dobíjí. Bike je jak nová, má najeto 9000 km, takže nevim, co to může děat..

XJelen (Člen)
16.04.2011 18:07:53
Offline

Re: Startování-problém s proudem?

s tou baterkou jseš si vážně jistej? To žes naměřil volty v klidu nic neznamená. Právě že ti odmítá startovat až druhej den by spíš vypadalo na neschopnost baterky držet kapacitu. Kdyby byl trabl okolo starteru, nezlobilo by to až druhej den.
I nová baterka se dá celkem rychle zkurvit.


Strýcfajtr !!!
corimec (Člen)
16.04.2011 18:26:10
Offline

Re: Startování-problém s proudem?

Taky bych to viděl v baterce.

SO 545 (Člen)
16.04.2011 20:53:09
Offline

Re: Startování-problém s proudem?

tiez som pred tyzdnom menil baterku.
zomrela nahodne v klude mala tiez podobnu voltaz ako tvoja.

testol som ju cez nabijacku ked bola pod nabijackou bez problemou startovala urobil som si cca 100km kolecko odstavil ju na hodinku a uz sa jej zase nechcelo.

vymenena baterka skontrolovane dobijanie 14,1V a pohoda jazz.

tonda_GSF (Člen)
16.04.2011 21:16:39
Offline

Re: Startování-problém s proudem?

Baterka byl měněná na podzim a byla v teple. Doteď je ještě v záruce, takže by nebyl problém ji reklamovat. Ale je to divný, doteď mi to nic nedělalo, nemůže to být i tím, že je v chladný garáži? Jinak baterku jsem přeměřil, Večer měla 13,15V když jsem přijel a ráno 12,56 V a tam se zastavila. Před startováním jsem to i přeměřil a přece by to muselo na tuhle voltáž točit to mi neřikejte. Sice to točilo, ale problikávaly budíky a jezdili ručičky sem tam, ale nakonec chytla.

Filous (Člen)
16.04.2011 21:23:23
Offline

Re: Startování-problém s proudem?

...esi je dobrá baterka, tag tipuju povolený kontakty nebo špatnou (zvoksidovanou) kostru...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Luk (Člen)
16.04.2011 22:15:57
Offline

Re: Startování-problém s proudem?

XJelen psal:

s tou baterkou jseš si vážně jistej? To žes naměřil volty v klidu nic neznamená. Právě že ti odmítá startovat až druhej den by spíš vypadalo na neschopnost baterky držet kapacitu. Kdyby byl trabl okolo starteru, nezlobilo by to až druhej den.
I nová baterka se dá celkem rychle zkurvit.

presne, jestli se nedobijela od podzimuidontknow
dulezitej je pokles napeti pri startovani, zkus zmerit. Esli spadne pod 9, je mrtva.


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
tonda_GSF (Člen)
16.04.2011 23:09:12
Offline

Re: Startování-problém s proudem?

ok zejtra to prubnu a dám vědět. zatim díkgood

jiri50 (Člen)
17.04.2011 10:39:51
Offline

Re: Startování-problém s proudem?

měřit volty v klidu je pouze orientační pro potěchu oka, moc neřekne o síle natočit motor, pokud Ti to okamžitě chytá na autobaterii, tak vytáhni z prkenice Kč


jsem pomalejší - ale ne vždy
Zdenda (Člen)
17.04.2011 10:44:26
Offline

Re: Startování-problém s proudem?

Mam podobnej trabl s baterii v lodi, jako motor natoci, ale treba kdyz ji prdnu po tejdnu ci deseti dnech stani na nabijecku, tak se nabiji den nebo i vic. Merili mi ji takovym merakem co maji v prodejne baterii, nevim jestli to umi simulovat odpor ale asi jo a prej je baterka ok.help


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
tonda_GSF (Člen)
17.04.2011 19:45:21
Offline

Re: Startování-problém s proudem?

Tak jsem to dneska měřil, bez nabíjení ráno dávala nad 9 V ale moc se jí nechtělo, pak jsem to zhasnul a znova natočil a to už dávala kolem 7, tak jsem to netrápil a koukal jsem, co bude dělat a naběhla voltáž z5 na 12,50 V, ale taky to pak dávalo kolem 7, takže v píči bad Zkusim ji vyreklamovat a uvidim. Jinak dneska jsem dal takovou menší vyjížďku z Lovosic po dálnici na Prahu, trochu sem to honil a ta spotřeba 8 l na 100 je normální? surprisedsmile1 Kolik vám to bere a jak s tim jezdíte?

tonda_GSF (Člen)
17.04.2011 19:46:23
Offline

Re: Startování-problém s proudem?

ještě doplním, mám brát ten palivoměr s rezervou, nebo to ukazuje přeně a kolik se dá cca. najet na blikání?idontknow

WenzelB6 (Člen)
17.04.2011 20:10:18
Offline

Re: Startování-problém s proudem?

Lovosickej? Co profil? Tondo na dalnici se vyrer a raci prijed zejtra do Mostu se project na vokruch. U brany zavolej Bandit Pyco te pustej. Jedu taky

tonda_GSF (Člen)
17.04.2011 20:28:39
Offline

Re: Startování-problém s proudem?

Jo, jel bych hned, ale nemam prachy bohužel. Pěkně mě to štve, ještě uvidím, co se dá dělat, ale musim taky holt do školy. Jsem z Třebenic Soldát ml. bigsmile

WenzelB6 (Člen)
17.04.2011 21:11:34
Offline

Re: Startování-problém s proudem?

surprised notomněposmile1.  tak at jezdí. good

( Já mehanikuju u nás v ulici u Martina Novotnýho )

tonda_GSF (Člen)
17.04.2011 21:17:52
Offline

Re: Startování-problém s proudem?

Jo jo nápodobněgood, mám ho asi zhruba měsíc, tak se seznamuju a tady na fóru jsem asi 3. den smile1 Já jezdim do KISu odjakživa. Znám se osobně, takže no problem

tonda_GSF (Člen)
19.04.2011 11:10:27
Offline

Re: Startování-problém s proudem?

tagže problém vyřešen, baterka v pussy, tak uvidim, co mi řeknou na reklamaci.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr