Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Jawa Sportard

gerrik (Člen)
17.04.2011 17:53:10
Offline

Jawa Sportard

Viděli jste novou Jawu Sportarda? Vypadá celkem dobře, i když otázka jestli to pořád česká Jawa? http://www.motorkari.cz/clanky/moto-nov … 18251.html

Ondráš (Člen)
17.04.2011 18:54:35
Offline

Re: Jawa Sportard

Jako nic proti, ale je to Jawa 650 Enduro, jen má jinej motor. help

Škoda, že slibovali dvouválcový litr... Už asi před 5 lety.smile2


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Zdenda (Člen)
17.04.2011 19:38:58
Offline

Re: Jawa Sportard

Už sem to psal na Motorkářích, ta maska to si snad dělaji furt prdel ne? A jestli to vedou lidi tu fabriku stylem myšlení jakože to bude někdo kupovat jen proto, že je Čech atd, tak potom to s nima vypadá, tak jak vypadá. A nepište mi věty typu "tak si zkus něco navrhnout sám" a pod. Nemusim bejt designér abych si mohl koupit to, co se mi líbí a vzhledem k tomu, že tohle se líbí 1% lidí, tak to asi o něčem svědčísick


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
tomsth (Člen)
17.04.2011 20:04:37
Offline

Re: Jawa Sportard

Tož mě se to celkem líbí, aj ohlasy z uplynulýho Jawa day v Táboře jsou celkem pozitivní http://www.jawamania.info/poradna/detai … onid=43214 . Až bude další Jawa day někde v mym okolí , určitě si to nenechám ujít a svezu se, bych byl chytřejší..další jawa dny sou plánovaný v Berouně, Práglu a Kladně, termíny zatim neznámý..uvidíme


..svět se řítí do ďáblovy řiti..
Pepé (Člen)
17.04.2011 20:10:57
Offline

Re: Jawa Sportard

No jako uvidíme co z toho vyleze, podstatné je hlavně za kolik pesos to budou chtít prodávat, páč technicky "zkusenejsim" japoncum se to vyrovnat nemuze. Ta maska se mi taky nelíbí, jinak celkem ok(ta maska mi přijde jak u predesle 650 ten lauf, taky takovy kontroverzni prvek, ikdyz ten se mi aj trochu libil)


...když to nechceš dělat silou vem si větší kladivo!!!
MaraKM (Člen)
17.04.2011 20:24:09
Offline

Re: Jawa Sportard

tomsth psal:

další jawa dny sou plánovaný v Berouně, Práglu a Kladně, termíny zatim neznámý..uvidíme

Tohle nejlépe dokládá jak funguje jejich myšlení... Jestli tohle jsou místa odpovídající ČR pro prezentaci.... Morava ani prd??


Nic lidského mi není cizí
tomsth (Člen)
17.04.2011 22:12:41
Offline

Re: Jawa Sportard

MaraKM psal:
tomsth psal:

další jawa dny sou plánovaný v Berouně, Práglu a Kladně, termíny zatim neznámý..uvidíme

Tohle nejlépe dokládá jak funguje jejich myšlení... Jestli tohle jsou místa odpovídající ČR pro prezentaci.... Morava ani prd??

sleduj jawský stránky nebo jejich fejsbúk..časem bude určitě něco i v ázyji bigsmile


..svět se řítí do ďáblovy řiti..
zzzmrzlinar (Člen)
17.04.2011 22:22:52
Offline

Re: Jawa Sportard

Ondráš - přesně tak, já nechápu co z toho dělaj novej model. Je to absolut to samý co bylo předtím, akorát kulivá emisím museli vyměnit motor a bohužel jim ta zástavba nešla jen tak, tak se tím srali 3 roky, a bude to stejnej propadák jako minule.

Kdyby aspoň tu masku udělali jinou, aby lidi nepoznali že je to to samý.

bad

Banditatom (Člen)
18.04.2011 13:31:10
Offline

Re: Jawa Sportard

jdu se poblít....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kožak (Člen)
18.04.2011 20:31:53
Offline

Re: Jawa Sportard

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1529_obr5.jpg



poslední pěkná jawa ;)


MRDAT!!!
Zdenda (Člen)
18.04.2011 20:59:20
Offline

Re: Jawa Sportard

good


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
zzzmrzlinar (Člen)
19.04.2011 00:38:41
Offline

Re: Jawa Sportard

Kožak -  jo ta je pěkná, model Venca Konopník a to byl ňákej vesnickej frajer bigsmile

Luk (Člen)
19.04.2011 07:22:01
Offline

Re: Jawa Sportard

tu sem mel, skoro mi sere, ze sem ji s prvnim bandourem prodalsmile2


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Filous (Člen)
19.04.2011 10:14:26
Offline

Re: Jawa Sportard

...vo lidech kerý tvrděj "že je to docela pjekný" si myslim že se dočista pomátliidontknow ...něco tag hnusnýho nevymyslel dokonce ani činckej dizajnér...trochu mi to připomíná práci studenta Moskefskýho dizajnérskýho institutu z vosumdesátejch letsicksicksick


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
19.04.2011 10:21:35
Offline

Re: Jawa Sportard

jeden klad ta motorká má..až se někde objevý beru z ní kola bo ty dráty půjdou na bandasku napasovat evil


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Radek-Ban (Člen)
19.04.2011 12:55:14
Offline

Re: Jawa Sportard

Kožak psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 9_obr5.jpg

poslední pěkná jawa ;)

jj souhlasim taky mam 634kucool


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Zdenda (Člen)
19.04.2011 20:05:28
Offline

Re: Jawa Sportard

Filous psal:

...vo lidech kerý tvrděj "že je to docela pjekný" si myslim že se dočista pomátliidontknow ...něco tag hnusnýho nevymyslel dokonce ani činckej dizajnér...trochu mi to připomíná práci studenta Moskefskýho dizajnérskýho institutu z vosumdesátejch letsicksicksick

sem taky psal, že mi přijde že ten designer musí bejt jasně hodně stará struktůra, jinak to neni možný. A to se najdou čuráci, kteří ti řeknou, co že to vůbec kritizuješ, když si sám navrhnul hovno, páč je to tak těžký...sicksicksick


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
VikecB12 (Člen)
19.04.2011 21:52:53
Offline

Re: Jawa Sportard

K.a.s.y.m. psal:

jeden klad ta motorká má..až se někde objevý beru z ní kola bo ty dráty půjdou na bandasku napasovat evil

goodJedna z mála,kde se dá vidět u dráťáků vepředu dvojkotouč v použitelným rozměrugood Zbytek je hnůjbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
MaraKM (Člen)
20.04.2011 00:51:24
Offline

Re: Jawa Sportard

Kuwa fuck a já doufal, že jsem si toho všimnul jako jedinej bigsmile evil už jsem chtěl i psaát do Jawy , ale dokud nepoběží výroba "normální" série, je to asi zbytečnost....


Nic lidského mi není cizí
VikecB12 (Člen)
20.04.2011 07:23:37
Offline

Re: Jawa Sportard

MaraKM psal:

Kuwa fuck a já doufal, že jsem si toho všimnul jako jedinej bigsmile evil už jsem chtěl i psaát do Jawy , ale dokud nepoběží výroba "normální" série, je to asi zbytečnost....

Do fronty! Po dráťákách už toužím pěknou chvilu,akorát sou furt nějaký "důležitější" pičoviny,než to,abych si udělal za štyrycet litrů radostsmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
20.04.2011 07:57:21
Offline

Re: Jawa Sportard

No já dráťáky mám...bigsmile

fefaban (Nový člen)
20.04.2011 08:12:48
Offline

Re: Jawa Sportard

Přesně!

richie (Člen)
20.04.2011 10:36:26
Offline

Re: Jawa Sportard

zlatá Kejvačka... todlec fakt není pěkný ....

Vikec: dráťáky na Béčko good


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
gerrik (Člen)
20.04.2011 10:40:47
Offline

Re: Jawa Sportard

Jsem asi divnej, ale mně se líbí good Jen by soudruzi museli dodělat plexiko ke světlům idontknow

Zdenda (Člen)
20.04.2011 12:20:40
Offline

Re: Jawa Sportard

gerrik psal:

Jsem asi divnej, ale mně se líbí good Jen by soudruzi museli dodělat plexiko ke světlům idontknow

No a když se ti teda líbí, předpokládám, že půjdeš a koupíš si jí ok?


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
gerrik (Člen)
20.04.2011 12:35:28
Offline

Re: Jawa Sportard

Za ty prachy surprised Ani omylem idontknow Ja jsu na bandity bigsmile

vorel (Člen)
20.04.2011 13:11:40
Offline

Re: Jawa Sportard

...Podle posledních zpráv je však Jawa Sportard 660 už téměř měsíc v prodeji. První prodaný kus již jezdí v Rusku, kde podle týnecké společnosti sklidil na motocyklové výstavě velmi pozitivní ohlas....
...Do konce září navíc platí speciální akce, kdy ke každé zakoupené Jawě obdrží zákazníci přilbu, bundu a tričko, a ke Sportardu navrch víkendový pobyt na české chalupě...

neskutečný struktury


řikám si hurikán
Lihy (Člen)
21.04.2011 08:23:45
Offline

Re: Jawa Sportard

vorel psal:

...Podle posledních zpráv je však Jawa Sportard 660 už téměř měsíc v prodeji. První prodaný kus již jezdí v Rusku, kde podle týnecké společnosti sklidil na motocyklové výstavě velmi pozitivní ohlas....
...Do konce září navíc platí speciální akce, kdy ke každé zakoupené Jawě obdrží zákazníci přilbu, bundu a tričko, a ke Sportardu navrch víkendový pobyt na české chalupě...

neskutečný struktury

Si asi myslej, že to budou kupovat nějaký pipky co neodolaj dárku "zdarma"bigsmile
.
.
.
to si fakt může koupit jen nějakej pošahanej ivan....idontknow

vorel (Člen)
21.04.2011 09:18:13
Offline

Re: Jawa Sportard

já jim jako že přeju úspěch, i dyž sou takový komunisti


řikám si hurikán
XJelen (Člen)
21.04.2011 10:35:30
Offline

Re: Jawa Sportard

Zdenda psal:
Filous psal:

...vo lidech kerý tvrděj "že je to docela pjekný" si myslim že se dočista pomátliidontknow ...něco tag hnusnýho nevymyslel dokonce ani činckej dizajnér...trochu mi to připomíná práci studenta Moskefskýho dizajnérskýho institutu z vosumdesátejch letsicksicksick

sem taky psal, že mi přijde že ten designer musí bejt jasně hodně stará struktůra, jinak to neni možný. A to se najdou čuráci, kteří ti řeknou, co že to vůbec kritizuješ, když si sám navrhnul hovno, páč je to tak těžký...sicksicksick

nemáš se hádat na moptorkářích bigsmile tam věděj vždycky všechno nejlíp good seš dost starej na to aby sis to pamatoval evil


Strýcfajtr !!!
Zdenda (Člen)
21.04.2011 13:18:03
Offline

Re: Jawa Sportard

Já sem jen konstatoval. On se tam někdo hádá? Ani nevim.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr