Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » BATERKA (životnost?)

Bikerluke (Nový člen)
10.06.2009 18:14:18
Offline

BATERKA (životnost?)

Zdravím všechny,chci se zeptat,jak dlouho vám vydržela baterka?Ja ji mam neceli 4 roky a je asi pryč.Jedna se YUASA YTX9,nikdy jsem ji nenabijel protože mám moto celoročně v teple,až ted sem ji dal na normalni nabiječku,ktera ma automatickou regulaci.Nabijela se asi 3 hodiny pak už ampermetr na nabiječce neukazoval nic,dal jsem ji do motorky parkrat otočila a konec.Jakou značku baterie doporučujete?VARTA,BANER,neboYUASA.Díky za rady

Editoval osiris (21.06.2010 22:13:53)

luig (Člen)
10.06.2009 18:47:15
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

Mám v motorce původní (01 nebo co mám za ročník) a pořád jede. Sice z jara hodně prostestuje ale jinak v cajku.


Ne asi
Dědek (Člen)
10.06.2009 21:19:50
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

Baterku potkala asi náhla smrt.Rano normál startuje po obědě jen ťuká starter a neutáhne ani světla, stala asi 2hodiny.Loni na jaře nová.Na vyřízení reklamace je 30dnu.A ja chcu jezdit.idontknow

Filous (Člen)
10.06.2009 22:04:31
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

...Yuasa...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
10.06.2009 22:54:02
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

Filous psal:

...Yuasa...

good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Datel (Člen)
10.06.2009 22:54:31
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

Dle mého je to u ass co za značku koupíš. Je to kus od kusu. I Yuasu jsem viděl mrtvou po jedné sezoně.

Jde o to jen se o ni pořádně starat a pokud s ní dýl nejedeš je lepčejší ji nahodit na nabíječku. I tzv. gelovka má samovybíjecí efekt a spíš víc než klasická. Po týdnu může být klidně na poloviční kapacitě........

Potom co Póle z ničehož nic odešla baterka do věčných lovišť mám jednu rezervní na polici. Jen naliju nechám trochu nabít a jedu. Ona se už po cestě dobije samagood

Kelly01 (Člen)
11.06.2009 08:41:09
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

Zásadně se baterce nesmíš věnovat idontknow

Pokud si jí nevšímám a nijak ji neudržuji tak je pořád OKgood

Teď má 5 let a jako když vyjede z linkysmokin


God Save The Queen!
corimec (Člen)
11.06.2009 09:20:42
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

Já tam mám taky ještě origo z roku 01
na zimu ji vždycky vyndám a voltmetrem změřim napětí
když mi začne klesat pod 12 tak ji dobiju normalní nabíječkou
s tim že tam do serie připojim žarovku

Borák (Člen)
15.06.2010 10:47:34
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

je možný aby za rok vodešla beterka do vjěčnejch lovišt´ ??? smile2
f červenci sem dával novou ,f zimě jednou na nabíječce porád f pohodě a najednou je f čoudu...a ani nejde dobít idontknow


...nikdo nevojebe Ježíše...
K.a.s.y.m. (Člen)
15.06.2010 10:51:06
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

Borák psal:

je možný aby za rok vodešla beterka do vjěčnejch lovišt´ ??? smile2
f červenci sem dával novou ,f zimě jednou na nabíječce porád f pohodě a najednou je f čoudu...a ani nejde dobít idontknow

zkus jí reklamovat.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
15.06.2010 11:03:39
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

...taky sem měl takovousmile2 ...nevyreklamovali mi jismile2 ...že prej sem ji uskladnil vybitou, coš pravda nebyla, dal sem ji nabít, uložil do sklepa, za měsíc sem ji vytách, že jí zas jakože dorazim a uš ani piču...a eště mi naúčtovali 150,- Kč za posouzení a neoprávněnou reklamacifuck


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Borák (Člen)
15.06.2010 11:10:29
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

áááá nepotěšili ste mně smile2smile2smile2
takže reklamace většinou na piču


...nikdo nevojebe Ježíše...
WenzelB6 (Člen)
15.06.2010 14:42:53
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

goodmam baterku od puvodniho majitele, poslepovaná tavnou pistolí a i když už je nejmíň 6 let stará, porád má štávu jak zamlada.
Letos jsem ji poprví přes zimu vyndal do tepla, tak snad nezhebneidontknow
do baterky a ženský nevidíšbigsmile

PALOUS (Člen)
15.06.2010 16:23:59
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

Ondráš psal:
Filous psal:

...Yuasa...

good

za 716kč


Jebat motorky :-)
MAZI (Člen)
15.06.2010 19:18:27
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

S Uyasa I Banerkou mám dobrou zkušenost s ostatníma spíš špatnou smile2


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
Kelly01 (Člen)
15.06.2010 20:41:51
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

Hele Boráku, jestli ji nechals celou zimu před chajdou tak se nedivbigsmile


God Save The Queen!
ross (Člen)
15.06.2010 21:59:11
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

WenzelB6 psal:

goodmam baterku od puvodniho majitele, poslepovaná tavnou pistolí a i když už je nejmíň 6 let stará, porád má štávu jak zamlada.
Letos jsem ji poprví přes zimu vyndal do tepla, tak snad nezhebneidontknow
do baterky a ženský nevidíšbigsmile

to neděláš dobře Vladimíre s těma sirkamabigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Koldan (Člen)
15.06.2010 23:05:47
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

Filous psal:

...taky sem měl takovousmile2 ...nevyreklamovali mi jismile2 ...že prej sem ji uskladnil vybitou, coš pravda nebyla, dal sem ji nabít, uložil do sklepa, za měsíc sem ji vytách, že jí zas jakože dorazim a uš ani piču...a eště mi naúčtovali 150,- Kč za posouzení a neoprávněnou reklamacifuck

měls říct, šel bych ti dosvětčit, že ty nejsi ten případ, kerej by to dal do regálu nedobitý a klidně bych dal jako záruku Kellyho rukuevil

jináč já baterka pjět járů a jediný co dělám je to, že sa s ní přes zimu pomazlím a hodím ju na nabíječkugood. dyž nezapomenuidontknow. letos aj vloni sem zapomnělredface. ale funguje skqělegood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Michal Dk (Člen)
15.06.2010 23:09:17
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

Filous psal:

...taky sem měl takovousmile2 ...nevyreklamovali mi jismile2 ...že prej sem ji uskladnil vybitou, coš pravda nebyla, dal sem ji nabít, uložil do sklepa, za měsíc sem ji vytách, že jí zas jakože dorazim a uš ani piču...a eště mi naúčtovali 150,- Kč za posouzení a neoprávněnou reklamacifuck

Miluju rozhodnutí oprávněnejch orgánů.badsick

nicola.foxx (Člen)
15.06.2010 23:53:53
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

Filous psal:

...Yuasa...

good


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
mazo (Člen)
16.06.2010 12:18:30
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

Filous psal:

...taky sem měl takovousmile2 ...nevyreklamovali mi jismile2 ...že prej sem ji uskladnil vybitou, coš pravda nebyla, dal sem ji nabít, uložil do sklepa, za měsíc sem ji vytách, že jí zas jakože dorazim a uš ani piču...a eště mi naúčtovali 150,- Kč za posouzení a neoprávněnou reklamacifuck

tiež yuasa? idontknow


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
Borák (Člen)
16.06.2010 22:23:48
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

...Yuasa... tak zrofna tahle sfině to byla smile2
f pátek jim to tam vezu
jo Filous dík za info vo botách smokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
Filous (Člen)
16.06.2010 22:59:23
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

Borák psal:

...Yuasa... tak zrofna tahle sfině to byla smile2
f pátek jim to tam vezu
jo Filous dík za info vo botách smokin

...Boráku promiň, mám toho teť ňák moc a vopčas na něco zapomenusmile2 ...s botama je to tag, že čísla seděj, uš sem si fspoměl, Xicht má 43 a ty mi byly velký,tagže sem vobjednal 42, coš mam  i normálně, tagže číslování sedígood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Borák (Člen)
16.06.2010 23:37:23
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

fajn  evil
vobjednal sem to co mám za číslo
estli ne kuwa tak ti přesolím příště stejk fucksmokinbigsmile
ty jo ...konečně do vinotéky dovezli rýnskej ryzlink ...valim krucipisk chlemtám víno a už se kurwa na tu sobotu těěěěššššííííímmmmmm


...nikdo nevojebe Ježíše...
banditos (Člen)
18.06.2010 16:26:44
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

yuasa,kupoval jsem ji i s motykou,nebyla nová a ted asi před měsícem lehla.smile2Každou zimu,ale cca 1x za měsíc dám na 24h na udržovací nabíječku Optimate SP 3.Stojí asi 1300,- Jinak baterka byla skoro 5 let stará než lehlasmile2 Letos sem musel aj tlačit,by už nedržela.... sick Ale na začátku sezony cajk,ted náhle odešla......smile2 Když se dlouho nejede doporučuju jednou za čas nabít a dát si beer

Borák (Člen)
18.06.2010 17:20:26
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

tak sem jí vodvez na krám ,sepsali reklamaci a sem zfjědavej


...nikdo nevojebe Ježíše...
Marián (Člen)
18.06.2010 18:31:23
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

Kelly01 psal:

Zásadně se baterce nesmíš věnovat idontknow

Pokud si jí nevšímám a nijak ji neudržuji tak je pořád OKgood

Teď má 5 let a jako když vyjede z linkysmokin

kelly ma naprostou pravdu, provozuju to stejne uz patou sezonu, v zime je v atasu, kde je asi tak o 5 stupnu vic nez venku, nikdy sem nedobijel, ani nevim, kde presne je a furt jezdigood


...sam mezi jebkarema...
Kelly01 (Člen)
18.06.2010 20:34:13
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

Přesněgood
Jak si jí všimneš, zfamfrnatí a začne hrát dámu, vyžadovat pozornost a podobněbigsmile
Kdo měl někdy nějakou pussy barbínu za partnerku tak ví o čem mluvímbigsmile
Je to stejnýevil


God Save The Queen!
Marián (Člen)
18.06.2010 21:28:41
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

stejne to zacnu delat s retezem,pac sem ho furt strikal,cistil a hovno oba dva vydrzely.
ted tam dam novy didicko vod kozaka,frknu tam scota a vyseru se na nejgood
a jestli nevydrzi aspon 30tisic,tak budu mooc nastvanej!smile1


...sam mezi jebkarema...
Borák (Člen)
28.07.2010 14:12:56
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

tak sem neska jel pro škopek do hradce a stavil se ve Střítěži japak si stojim s baterkou a co ta reklamace,no holčina že na to zapoměla a že tomu chlápkoj cinkne a světe drž se uznali to goodsmokin
prej mi posílaj novou a jestli jí chci a nebo že mi vrátí prašule.novou sem vod nich koupil zároveň s reklamací tak sem vzal prachy poděkoval něco pokoupil a šel
takže sem spokojenej že to tak dopadlo a zároven chválím Miloše Ježka z Top bike Střítěž goodgoodgood


...nikdo nevojebe Ježíše...
mr.BSE (Člen)
28.07.2010 14:23:35
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

M-Line za 600 vočí goodgoodgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
osiris (Člen)
28.07.2010 14:29:17
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

Borák psal:

tak sem neska jel pro škopek do hradce a stavil se ve Střítěži japak si stojim s baterkou a co ta reklamace,no holčina že na to zapoměla a že tomu chlápkoj cinkne a světe drž se uznali to goodsmokin
prej mi posílaj novou a jestli jí chci a nebo že mi vrátí prašule.novou sem vod nich koupil zároveň s reklamací tak sem vzal prachy poděkoval něco pokoupil a šel
takže sem spokojenej že to tak dopadlo a zároven chválím Miloše Ježka z Top bike Střítěž goodgoodgood

...měl sis do toho hradce jet pro brejle vole, páč hovno vidíš helpbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Borák (Člen)
28.07.2010 17:10:27
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

ha? sme se někde potkali???
jako slepej to jo to já sem smokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
Kchey-mil (Člen)
20.04.2011 19:47:03
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

bYCH RÁD VĚDĚL,KDE SEŽENETE YUASU za 700? Všude jsem viděl za 900 a víc. Dejte odkaz,taky sháním good


Kristova noho,kupředu.....
hide (Člen)
20.04.2011 22:49:22
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

Kchey-mil psal:

bYCH RÁD VĚDĚL,KDE SEŽENETE YUASU za 700? Všude jsem viděl za 900 a víc. Dejte odkaz,taky sháním good

Bud v klidu, nikde ji nesezenes, navic uz je to stary vlakno

qwerty (Člen)
20.04.2011 23:10:05
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

http://www.motorkar.net/yuasa-elektrika … 63090.html

mesic sem ji mnel objednanou, ze prej neni skladem a je na ceste z Francie. Po mesici mi dosla trpelivost, stornoval jsem ji a koupil za 1100.- v mistnim shopu , ale aspon muzu jezdit bigsmile

pokud nespechas , trebas se ji dockas a nebo se informuj telefonicky zda je good


WD club member.
sonyk (Člen)
21.04.2011 15:11:29
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

Dědek psal:

Baterku potkala asi náhla smrt.Rano normál startuje po obědě jen ťuká starter a neutáhne ani světla, stala asi 2hodiny.Loni na jaře nová.Na vyřízení reklamace je 30dnu.A ja chcu jezdit.idontknow

pochybuju ze uznaj reklamaci. reknou ze byla spatne pouzivana.

k puvodnimu dotazu. me vydrezela 3 roky ale jen diky tomu ze sem ji pres zimu nevyndal a vypraskla se do mrte. pak uz nesla nabit.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
21.04.2011 15:13:22
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

sonyk psal:
Dědek psal:

Baterku potkala asi náhla smrt.Rano normál startuje po obědě jen ťuká starter a neutáhne ani světla, stala asi 2hodiny.Loni na jaře nová.Na vyřízení reklamace je 30dnu.A ja chcu jezdit.idontknow

pochybuju ze uznaj reklamaci. reknou ze byla spatne pouzivana.

k puvodnimu dotazu. me vydrezela 3 roky ale jen diky tomu ze sem ji pres zimu nevyndal a vypraskla se do mrte. pak uz nesla nabit.

na baterii je záruka 6 měsíců


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
21.04.2011 15:49:41
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

...mě šestou sezónu maká jag má a na zátěžáku vokazuje hodnoty jako nová, tag sem zvjedavej, jag dlouho eště vydrží...ale staram se vo ni, to je fakt...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
21.04.2011 15:58:12
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

Filous psal:

...mě šestou sezónu maká jag má a na zátěžáku vokazuje hodnoty jako nová, tag sem zvjedavej, jag dlouho eště vydrží...ale staram se vo ni, to je fakt...

nápodobněgoodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
21.04.2011 16:10:07
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

Filous psal:

...mě šestou sezónu maká jag má a na zátěžáku vokazuje hodnoty jako nová, tag sem zvjedavej, jag dlouho eště vydrží...ale staram se vo ni, to je fakt...

...já nemlich tak, jen s rozdílem, že se vo ni nestarám, teda aspoň ne tak jak bych měl, tj. přes zimu nevyndávám, nabíjím málo, nebo spíš jen sporadicky - vůbec ne pravidelně, v zimě startuju jak mě napadne a ták smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hlemejzd999 (Člen)
21.04.2011 16:12:43
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

osiris psal:
Filous psal:

...mě šestou sezónu maká jag má a na zátěžáku vokazuje hodnoty jako nová, tag sem zvjedavej, jag dlouho eště vydrží...ale staram se vo ni, to je fakt...

...já nemlich tak, jen s rozdílem, že se vo ni nestarám, teda aspoň ne tak jak bych měl, tj. přes zimu nevyndávám, nabíjím málo, nebo spíš jen sporadicky - vůbec ne pravidelně, v zimě startuju jak mě napadne a ták smile1

...to je ta druhá fungující možnost ..jak se říká - „je to vo přístupu“bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Pajk (Člen)
21.04.2011 23:46:10
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

Mám origo 6 let, najeto 45 tis. a zdá se v dobrý kondici. Abych pravdu řek ani nevim značku páč jsem ji nikdy nevyndaval, protože ani nevim kde jebigsmile. Na Zimu jí napíchnu na řízenou dobíječku a na jaře vodpojím a vodjíždím. Žádný jiný békárny s ní neprovozujubigsmile.

MaraKM (Člen)
22.04.2011 00:09:45
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

Na Pérákovy byla do letošní sezóny baterka od roku... ježiš... 2001 bych řekl od jara a měnila se až letos za novou.
A to motorka kolikrát stojí jak dlouho, pak se najede pár kiláku a stojí dál... a do letošní zimy se baterky nevytahovali ani nic podobnýho... jenže když se ta potvora vyleje a rozleptá kastlík, tak se názor změní bigsmile

ale jak říkám, o žádnou baterku jsme se nikdy nestarali, maximálně sem tam nabít, pokud motorka nenaskočila a šlus


Nic lidského mi není cizí
Dubis (Člen)
22.04.2011 11:51:48
Offline

Re: BATERKA (životnost?)

Za mne absolutně VARTA!!!!!good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr