Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » citroen berlingo help

Banditatom (Člen)
01.05.2011 13:54:18
Offline

citroen berlingo help

mám zálusk na tohle autíčko konkrétně 1.4 r.v 2002 máte s tímhle autem nějakou zkušenost?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
tomasNJ (Člen)
01.05.2011 18:50:56
Offline

Re: citroen berlingo help

1,4 nebude to málo? přece jen je to velká krabice...
radši tu 1,6...
jinak si pohlídej zadní nápravu... sou tam ty slavné torzní tyče a vyjebávají se ramena tak jako na každem pežotucitronu...


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
KOVAL (Člen)
01.05.2011 20:31:18
Offline

Re: citroen berlingo help

Zkušenost,3kusy berlinga,a další milion pažouto citroenů u nás doma.1.4ku sem mněl jak starší s čtyrbodem a rozdělovací cívkou,tak i novou 02ku s e zapalovací lištou. Rozdíl mezi nima byl. Ale každopádně i ten starej model mněl luxusní spotřebu,vživotě to nevzalo vic jak 8 litrů,moc to teda nejelo.Ten novější co chceš byl vo poznání živější,rozdíl fakt velkej,spotřeba stejně nízká. Takhle neni to žádný porsche,ale jestli to chceš na mrdání po okolí super,do 120 to jede super,pak je to mrtvý,když to naložíš do bezvědomí  je totrochu líný. Ale za mně dobrý.
Vymněnili jsme to za 2005ku funglovku s motorem 1.6 16v.sick
CHraň tě ruka páně si to koupit! Dá se na to auto říct jediný-MRDAT.MRDAT,MRDAT francouze do prdele,pak mu uříznout koule a narvat mu je do huby.(slabší povahy prominou).
Charakteristika motoru naprosto děsivá,to auto je mrtvýější než škoda 105,teda jako když s nim chceš normálně jezdit,do 120 je to horší než ta 105ka,pak to teprve začne jet. Jak ten motor nevytočíš nad 4000 tak je to auto uplně mrtvý,ale hlavně má tak vypičeně odstupňovanou převodovku že se s tim nedá v těch otpimálních otáčkách vůbec jet,prostě pokud chceš jet aby to auto normálně jelo tak jedeš porád za 4 neb na 5ku je to podtočený a mrtvý.
Když se takhle mrdáš tak spotřeba dobrý.
Zlatej hřeb programu nastává pokuid potřebuješ táhnout třeba vozejk,jako třeba já loni do mostu s dvouma motorkama,ta mrdka je mrtvá tak že jedeš max na tu 4ku,za 5 tam nedáš ani po rovině ,do kopců tě předjížděj avie,prostě trága z jednoho prostýho důvodu bo nejseš schopen jet v potřebnejch otáčkách toho motoru tim jak jedeš s vozejkem,prostě trága završená spotřebou jako kterou lze přirovnat k tomu že to pak žere i trávu kolem silnice s tim naloženým vozejkem...
Nepřehánim to ani trochu,prostě takhle to auto jede.Podotýkám funglovka,momentálně naje to cca 56tisíc km.. Auto za trest..
Při srovnání se stejným motorem v autě moji paní,C4kupé,jede o poznání líp díky jinak odstupňovaný špajzce,prostě nebe a dudy,ta C4 á krátký kvalty a tim je použitelná k jízdě.
Za mně teda Berlingo jedině s 1.4 nebo Hdi..
Jo a ta zadní náprava je problematická až když to má tak čtvrt mega na tachometru,jinak srát na ni.

Mirek D (Člen)
01.05.2011 20:56:36
Offline

Re: citroen berlingo help

Jezdil jsem a jezdím všechny generace. Jednička a dvojka s 2,0 HDi, dvojka s 1,6 hdI 90 PS, trojkový s 1,6 HDi 90 PS. POzor na úrazy nebo utahání podvozku, jinak vydrží moc. HDi motory OK, dobře zpřevodované. S benzínovým motorem 1,4 ani 1,6 nemám zkušenost, asi bude žrát jak tank.


Autobus je taky Suzuki... .
PALOUS (Člen)
01.05.2011 21:55:43
Offline

Re: citroen berlingo help

KOVAL psal:

Zkušenost
CHraň tě ruka páně si to koupit! Dá se na to auto říct jediný-MRDAT.MRDAT,MRDAT francouze do prdele,pak mu uříznout koule a narvat mu je do huby.(slabší povahy prominou).

bigsmilebigsmilebigsmilegoodgoodgood


Jebat motorky :-)
KOVAL (Člen)
01.05.2011 22:11:15
Offline

Re: citroen berlingo help

jako sem mněl dědku na mysli ten jeden konkrétní motor v tom autě,NÉ všecky francouzský auta,bo těch smě mněli a máme doma tolik že zlatej francouz oproti koncernovejm zázrákům který miluješsmile1

osiris (Člen)
01.05.2011 22:32:39
Offline

Re: citroen berlingo help

...a jak se nám ve francouzoj cestovalo k jugošum goodcoolsmile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
KOVAL (Člen)
01.05.2011 22:38:30
Offline

Re: citroen berlingo help

sice teda jako-chovejte se k tomu vopatrně abyste se v tom i vrátili domu..bigsmile ale jinak pohodlně to joogood

PALOUS (Člen)
01.05.2011 23:19:55
Offline

Re: citroen berlingo help

KOVAL psal:

jako sem mněl dědku na mysli ten jeden konkrétní motor v tom autě,NÉ všecky francouzský auta,bo těch smě mněli a máme doma tolik že zlatej francouz oproti koncernovejm zázrákům který miluješsmile1

šak sem se tlamil ty jelito tomu jaks to napsals jinak sem byl taky s citroušem max.spokojenej ale koncern je koncern to vo tom žádná ale sou ještě lepčígoodmám přírustek s hvjezdama na zimu a motor werk ně bere jak sviňabigsmile


Jebat motorky :-)
tomasNJ (Člen)
02.05.2011 00:40:25
Offline

Re: citroen berlingo help

PALOUS psal:
KOVAL psal:

Zkušenost
CHraň tě ruka páně si to koupit! Dá se na to auto říct jediný-MRDAT.MRDAT,MRDAT francouze do prdele,pak mu uříznout koule a narvat mu je do huby.(slabší povahy prominou).

bigsmilebigsmilebigsmilegoodgoodgood

jo to se mi taky líbíbigsmilegoodgoodgoodgood


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Baltazar (Člen)
02.05.2011 07:10:26
Offline

Re: citroen berlingo help

Mám partnera, koupil jsem toho co jsem prodal, 1,9 D, jede za 6 litrů nafty, lenochod, ale dobrej dělník, bacha na zadní nápravu, když je po smrti vrže. Za mě benzín nebrat, jak do toho něco dáš tak tě sežere.


The father of the little princess of the dawn
zzzmrzlinar (Člen)
02.05.2011 09:22:31
Offline

Re: citroen berlingo help

hele, nevíte někdo, jestli se tam dozadu vejde motorka, aspoň jedna napříč?

K.a.s.y.m. (Člen)
02.05.2011 09:24:01
Offline

Re: citroen berlingo help

zzzmrzlinar psal:

hele, nevíte někdo, jestli se tam dozadu vejde motorka, aspoň jedna napříč?

skůtra tam dáš bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
tomasNJ (Člen)
02.05.2011 16:44:36
Offline

Re: citroen berlingo help

zzzmrzlinar psal:

hele, nevíte někdo, jestli se tam dozadu vejde motorka, aspoň jedna napříč?

ani ne... je to vysoké auto, nikoliv dlouhé...bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
sonyk (Člen)
02.05.2011 21:31:30
Offline

Re: citroen berlingo help

Noveho jedine v te nafte 1.6 nebo co to je. pac benzin nejede a zere jak krava. Jinak klasika podvozek trpi. vetsinou tycky na stabilizatorech atd.

Prodavam ted na bazaru 2003 2.0 HDI.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
KOVAL (Člen)
02.05.2011 21:43:42
Offline

Re: citroen berlingo help

jak sem řek,s 1.4 benzín nebyl trabl,normálně bez problémů 7 litrů na 100,přes 8 ani kdybych se posral a to sem s tim dělal psí kusy..
motorku sem v tom vezl,ale jedině to musí bejt berlingo plecháč,jakože dvousic a tam je sedadlo spolujezdce sklopný celý nadvakrát dopředu,pod nim je schánka na nářadí,čili to sedadlo sklopit dopředu a motorku zaparkovat přednim kolem do toho kastliku,že teda sedí motorka předkem vedle řidiče,vezl sem tam zx6ku..

Banditatom (Člen)
03.05.2011 17:44:58
Offline

Re: citroen berlingo help

tak mě ho hodinu před tím než jsem pro něj jel prodal kokotsmile2 nic jdu hledat dál...

ci fix to mě celkem ta 1.6 překvapilasurprisedidontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
sonyk (Člen)
03.05.2011 18:00:43
Offline

Re: citroen berlingo help

Banditatom psal:

tak mě ho hodinu před tím než jsem pro něj jel prodal kokotsmile2 nic jdu hledat dál...

ci fix to mě celkem ta 1.6 překvapilasurprisedidontknow

takhle me kokot taky prodal auto a dal o do acek picus. prej protoze chvatal.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Banditatom (Člen)
03.05.2011 18:03:46
Offline

Re: citroen berlingo help

sonyk psal:
Banditatom psal:

tak mě ho hodinu před tím než jsem pro něj jel prodal kokotsmile2 nic jdu hledat dál...

ci fix to mě celkem ta 1.6 překvapilasurprisedidontknow

takhle me kokot taky prodal auto a dal o do acek picus. prej protoze chvatal.

v pondělí ráno jsem mu volal, že ve 12 jedu okolo jedenácté mu volám, že vyjíždíme a on noo noo už jsem to prodal... až pojedu kolem tak mu ten bazar zapálímfuck


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
sonyk (Člen)
03.05.2011 21:42:28
Offline

Re: citroen berlingo help

Banditatom psal:
sonyk psal:
Banditatom psal:

tak mě ho hodinu před tím než jsem pro něj jel prodal kokotsmile2 nic jdu hledat dál...

ci fix to mě celkem ta 1.6 překvapilasurprisedidontknow

takhle me kokot taky prodal auto a dal o do acek picus. prej protoze chvatal.

v pondělí ráno jsem mu volal, že ve 12 jedu okolo jedenácté mu volám, že vyjíždíme a on noo noo už jsem to prodal... až pojedu kolem tak mu ten bazar zapálímfuck

ve stredu se domlouvame ze v patek dopo vyzvednu a ve ctvrtek vecer mu volam jestli to plati a on ze to prodal do acek ze potreboval zrusit tu pojistku na auto ze na to nema prachy.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr