Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Laďák

papaja (Člen)
04.05.2011 12:02:09
Offline

Laďák

Ahoj,
chci dát laďák a měl jsem za to, že je při tom potřeba upravit směs, ačkoliv v autorizovaném servise se mi dostalo odpovědi, že jen šupnou výfuk a je to. Řeč byla o Leo Vince. Je to normální a řeší se to až když motor dělá něco co nemá, nebo sou v tom servise lemry ? Díky za rady.

Inženýrek (Člen)
04.05.2011 12:08:14
Offline

Re: Laďák

Zkus tu pohledat. Je tu toho řek bych habaděj. Dozvíš se, že s tim nic dělat nemusíš smile1


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Radek-Ban (Člen)
04.05.2011 12:18:23
Offline

Re: Laďák

nemáš foto tak netušim jestli máš poslední karbec nebo stříkačku ale já jsem na B650 06 dával laďák a neseřizoval jsem karburaci a je vše ok ..u stříkačky nebude co seřizovat smile1


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Dubis (Člen)
05.05.2011 06:44:11
Offline

Re: Laďák

papaja psal:

Ahoj,
chci dát laďák a měl jsem za to, že je při tom potřeba upravit směs, ačkoliv v autorizovaném servise se mi dostalo odpovědi, že jen šupnou výfuk a je to. Řeč byla o Leo Vince. Je to normální a řeší se to až když motor dělá něco co nemá, nebo sou v tom servise lemry ? Díky za rady.

Zdarec.Nasaď je výfuk a jezdi.Dával jsem před rokem taky vince a SUPER!Nic jsem nemusel ladit!A zvuk?SUPER!!!!!good

Jimmy (Člen)
05.05.2011 15:10:17
Offline

Re: Laďák

V podstatě už Ti odpověděli kluci. Ještě obecně se dá říct, že laďák většinou malilinko ubere v nízkých otáčkách (to je dáno tím, že motor nemá odpor výfukových plynů, díky průchozímu výfuku a tak se hůř vyplachují válce) a naopak trochu přidává ve vysokých ot, protože spalinám nebrání žádné přepážky v cestě. Tím pádem motor s laďákem se líp točí. Ale zase - jsou to taak malé rozdíly, že to většina ani nepozná. Ale chápu, že každý bude tvrdit, že mu to s laďákem jede daleko líp a přidalo minimálně 20 koní bigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr