Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Alarm na moto

Paladin86 (Člen)
12.07.2010 12:04:45
Offline

Alarm na moto

Mám tu pár alarmů na moto. Zase s dálkovym ovladačem. Tentokrát ty co se připojujou na baterku. Za 380,-

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/859_dscf5393.jpg
fidoB6 (Člen)
12.07.2010 12:12:49
Offline

Re: Alarm na moto

za tu cenu předpokládam bez jakýchkoli čidel, jen houkačka která se zapíná tou dálkou,co?evilbigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Ondráš (Člen)
12.07.2010 12:17:55
Offline

Re: Alarm na moto

A jak je to s reklamací? Vracíš poštovný?help

bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Paladin86 (Člen)
12.07.2010 12:18:32
Offline

Re: Alarm na moto

fidoB6 psal:

za tu cenu předpokládam bez jakýchkoli čidel, jen houkačka která se zapíná tou dálkou,co?evilbigsmile

Otřesový čidlo. Funguje to velice dobře.good

fidoB6 (Člen)
12.07.2010 12:24:33
Offline

Re: Alarm na moto

a senzor náklonu?nebo musim do motky pouze kopnout aby sepnul?pak: nový?se zárukou?atd.atd.atd. ...


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Paladin86 (Člen)
12.07.2010 12:28:03
Offline

Re: Alarm na moto

Ondráš psal:

A jak je to s reklamací? Vracíš poštovný?help

bigsmile

Poštovný, cestovní náklady a diety při cestě na poštu neproplácim. bigsmile bigsmilebigsmile

Paladin86 (Člen)
12.07.2010 12:40:18
Offline

Re: Alarm na moto

fidoB6 psal:

a senzor náklonu?nebo musim do motky pouze kopnout aby sepnul?pak: nový?se zárukou?atd.atd.atd. ...

Náklonový čislo to nemá... Ale stačí zamlít s řídítkama a spustí. Prostě od toho nečekej Hi-Tech funkce. Taky nestojí 2 500,-. Záruku na to dávám. Ale beru to, že to tu je mezi kamarádama, takže mě nikdo nebude jebat že to má návod jen v Aj a podobně. Ale myslim že přidělat dva drátky k baterce zvládne každej i bez návodu. good A nevim co jsi myslel tim atd.atd.atd.idontknow

fidoB6 (Člen)
12.07.2010 12:46:39
Offline

Re: Alarm na moto

třebas i štelování citlivosti čidla atd. atd. atd.bigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
fidoB6 (Člen)
12.07.2010 12:48:19
Offline

Re: Alarm na moto

PS: + kolik to žere proudu zapnuto/pohotovostní režim (aby mi to do dvouch dnů nevymlátilo mou 12let starou baterkubigsmilebigsmilebigsmilebigsmile)


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Paladin86 (Člen)
12.07.2010 13:25:01
Offline

Re: Alarm na moto

fidoB6 psal:

PS: + kolik to žere proudu zapnuto/pohotovostní režim (aby mi to do dvouch dnů nevymlátilo mou 12let starou baterkubigsmilebigsmilebigsmilebigsmile)

5,7mA v pohotovostním, 6,3mA v aktivovaném a 22mA při houkání. Osobně změřeno. bigsmile

fidoB6 (Člen)
12.07.2010 13:28:15
Offline

Re: Alarm na moto

ještě jeden fakt hloupej dotaz: jakej je rozdíl mezi aktivnim a pohotovostnim režimem? když navíc píšeš ještě stav při houkáníbigsmile
pro rejpaly:buď je vypnutej, nebo pohotovostní režim a pak je stav při "houkání"
nebo tendle alarm má sleep mode?bigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Paladin86 (Člen)
12.07.2010 13:33:43
Offline

Re: Alarm na moto

fidoB6 psal:

ještě jeden fakt hloupej dotaz: jakej je rozdíl mezi aktivnim a pohotovostnim režimem? když navíc píšeš ještě stav při houkáníbigsmile
pro rejpaly:buď je vypnutej, nebo pohotovostní režim a pak je stav při "houkání"
nebo tendle alarm má sleep mode?bigsmile

Tak první je, když je alarm "vypnutej" (čeká na signál k zapnutí tak něco žere), druhý je když ho zapneš (čeká na signál k vypnutí + je zapnutý otřesový čidlo) a třeba houkání je snad jasný bigsmile

fidoB6 (Člen)
12.07.2010 13:36:03
Offline

Re: Alarm na moto

konečně sem spokojenejgood


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Paladin86 (Člen)
12.07.2010 13:45:04
Offline

Re: Alarm na moto

fidoB6 psal:

konečně sem spokojenejgood

UFFF bigsmile

fidoB6 (Člen)
12.07.2010 14:27:33
Offline

Re: Alarm na moto

no bylo to náročný, ale stejně si ho nevemubigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
mr.BSE (Člen)
12.07.2010 14:34:00
Offline

Re: Alarm na moto

+, - a  dva draty na blinkry, ne?


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Paladin86 (Člen)
12.07.2010 15:04:06
Offline

Re: Alarm na moto

fidoB6 psal:

no bylo to náročný, ale stejně si ho nevemubigsmilebigsmilebigsmile

Já si to myslel, většinou kdo je nejvíc zvědavej tak nic nekoupí bigsmile

fidoB6 (Člen)
12.07.2010 15:06:20
Offline

Re: Alarm na moto

jako přemejšlel sem o něm, ale těma technickejma věcmama si mě rozbil až sem se toho zalekbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Paladin86 (Člen)
12.07.2010 15:12:28
Offline

Re: Alarm na moto

mr.BSE psal:

+, - a  dva draty na blinkry, ne?

Nee. blinkry to nespíná. Pak je tam ještě jeden jako anténa a druhej na dálkovej start (ale ten jsem nepřipojoval. Nechce se mi hrabat se v elektrice a dálkovej start mi přijde jenom jako machrovinka k prdu).

Paladin86 (Člen)
12.07.2010 15:16:01
Offline

Re: Alarm na moto

fidoB6 psal:

jako přemejšlel sem o něm, ale těma technickejma věcmama si mě rozbil až sem se toho zalekbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Toho se nesmíš bát bigsmilebigsmilebigsmile jenom to připojíš na baterku. sirénu přilepíš oboustrankou pod plasty a můžeš houkat good

fidoB6 (Člen)
12.07.2010 15:27:39
Offline

Re: Alarm na moto

ale víš jak, když mi k tomu nebudou blikat blinkry, tak to kašlubigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Paladin86 (Člen)
12.07.2010 15:42:37
Offline

Re: Alarm na moto

fidoB6 psal:

ale víš jak, když mi k tomu nebudou blikat blinkry, tak to kašlubigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile Ty seš náročnej. Ty by jsi snad chtěl aby ti to za ty prachy toho zloděje i zmlátilo ne? bigsmile smile1

zzzmrzlinar (Člen)
13.07.2010 13:29:27
Offline

Re: Alarm na moto

Paladin - jeden bych vzal, napsal jsem ti to mailem.

Paladin86 (Člen)
13.07.2010 14:19:03
Offline

Re: Alarm na moto

zzzmrzlinar psal:

Paladin - jeden bych vzal, napsal jsem ti to mailem.

počítám s tebou! good

Drakoxxl (Člen)
13.07.2010 19:01:35
Offline

Re: Alarm na moto

Taky jeden zkusím, máš to v mailucool


Lepší někdy, než nikdy.
Paladin86 (Člen)
13.07.2010 20:22:14
Offline

Re: Alarm na moto

Drakoxxl psal:

Taky jeden zkusím, máš to v mailucool

Jasně! good

Koldan (Člen)
13.07.2010 21:44:53
Offline

Re: Alarm na moto

jak dlůho trvá alarm? jako dyž projede kolem náklaďák a mašina sa votřese, jak dlůho to bude hůkat. a hlučnost?surprised ináč jako upozornění na to, že do mašiny něgdo drbe, proč ne. Stalo sa mi, že sem nechal mašinu přet vopchoďákem (rozuměj normalní samoopsluha v Asiji) a dyž sem sa vracel viděl sem ňákýho tatínka, jak dává svou malou ratolest na mašinu, prej aby si to mladej vomakal a dyž sem sa ho ptal co to dělá, tak prej abych sa neposral, že to nesežerů. Nemít tam teho potomka, tag mu urvu ptáka, přitem stačilo dyby počkal a zeptal sasurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Ondráš (Člen)
13.07.2010 21:52:20
Offline

Re: Alarm na moto

Koldan psal:

jak dlůho trvá alarm? jako dyž projede kolem náklaďák a mašina sa votřese, jak dlůho to bude hůkat. a hlučnost?surprised ináč jako upozornění na to, že do mašiny něgdo drbe, proč ne. Stalo sa mi, že sem nechal mašinu přet vopchoďákem (rozuměj normalní samoopsluha v Asiji) a dyž sem sa vracel viděl sem ňákýho tatínka, jak dává svou malou ratolest na mašinu, prej aby si to mladej vomakal a dyž sem sa ho ptal co to dělá, tak prej abych sa neposral, že to nesežerů. Nemít tam teho potomka, tag mu urvu ptáka, přitem stačilo dyby počkal a zeptal sasurprised

Na tyhle lidi je nejlepší perimetrgood
Stačí, když to 2x kvikne a oni už si daj pozor...smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Paladin86 (Člen)
13.07.2010 22:28:07
Offline

Re: Alarm na moto

Koldan psal:

jak dlůho trvá alarm? jako dyž projede kolem náklaďák a mašina sa votřese, jak dlůho to bude hůkat. a hlučnost?surprised ináč jako upozornění na to, že do mašiny něgdo drbe, proč ne. Stalo sa mi, že sem nechal mašinu přet vopchoďákem (rozuměj normalní samoopsluha v Asiji) a dyž sem sa vracel viděl sem ňákýho tatínka, jak dává svou malou ratolest na mašinu, prej aby si to mladej vomakal a dyž sem sa ho ptal co to dělá, tak prej abych sa neposral, že to nesežerů. Nemít tam teho potomka, tag mu urvu ptáka, přitem stačilo dyby počkal a zeptal sasurprised

Jak dlouho to houká jsem nezkoušel. To je takovej řev že to vždycky zase hned vypnu. Jinak to nejni až tak citlivý. Nákladák, pokud ti tu motorku nepřejede, ti to nezpustí. Spustí to, když třeba někdo zamele řídítkama, jestli jsou zamčený, nebo by to chtěl odtlačit.

Paladin86 (Člen)
13.07.2010 22:34:13
Offline

Re: Alarm na moto

Ondráš psal:
Koldan psal:

jak dlůho trvá alarm? jako dyž projede kolem náklaďák a mašina sa votřese, jak dlůho to bude hůkat. a hlučnost?surprised ináč jako upozornění na to, že do mašiny něgdo drbe, proč ne. Stalo sa mi, že sem nechal mašinu přet vopchoďákem (rozuměj normalní samoopsluha v Asiji) a dyž sem sa vracel viděl sem ňákýho tatínka, jak dává svou malou ratolest na mašinu, prej aby si to mladej vomakal a dyž sem sa ho ptal co to dělá, tak prej abych sa neposral, že to nesežerů. Nemít tam teho potomka, tag mu urvu ptáka, přitem stačilo dyby počkal a zeptal sasurprised

Na tyhle lidi je nejlepší perimetrgood
Stačí, když to 2x kvikne a oni už si daj pozor...smokin

Perimetr je nejlepší! bohužel za šílený prachy. Proto jsem pořídil tohle. Za ty peníze to funguje suprově! A hodí se to i když si chceš udělat pojistku proti krádeži. Za alarm máš pěknou slevu! good

Pšán (Člen)
13.07.2010 22:41:12
Offline

Re: Alarm na moto

..mohl bych poprosit o rozměry tohoto?..
..děkuji..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
romas (Člen)
13.07.2010 22:41:31
Offline

Re: Alarm na moto

Taky bych jeden zkusil. Máš to v mailu. dikas předem


Představte si to ticho, kdyby lidé mluvili jen to, co vědí...
Jaster (Člen)
13.07.2010 22:56:21
Offline

Re: Alarm na moto

Koldan psal:

jak dlůho trvá alarm? jako dyž projede kolem náklaďák a mašina sa votřese, jak dlůho to bude hůkat. a hlučnost?surprised ináč jako upozornění na to, že do mašiny něgdo drbe, proč ne. Stalo sa mi, že sem nechal mašinu přet vopchoďákem (rozuměj normalní samoopsluha v Asiji) a dyž sem sa vracel viděl sem ňákýho tatínka, jak dává svou malou ratolest na mašinu, prej aby si to mladej vomakal a dyž sem sa ho ptal co to dělá, tak prej abych sa neposral, že to nesežerů. Nemít tam teho potomka, tag mu urvu ptáka, přitem stačilo dyby počkal a zeptal sasurprised

tak to bych ho tam zflákal i před potomkem. kdyby mu někdo vlezl do auta takhle asi by se mu to taky nelíbilo. ale je to na hovno někde nechat stát a nevidět na to, když sedím kus dál a vidím jak každej kdo jde kolem na to čumí a některý to oblejzaji že by to snad i ukradli.


motto "Vem za heft a val"
Paladin86 (Člen)
13.07.2010 22:56:33
Offline

Re: Alarm na moto

Pšán psal:

..mohl bych poprosit o rozměry tohoto?..
..děkuji..

7 x 5,5 x 4 cm

Koldan (Člen)
13.07.2010 23:10:32
Offline

Re: Alarm na moto

Jaster psal:
Koldan psal:

jak dlůho trvá alarm? jako dyž projede kolem náklaďák a mašina sa votřese, jak dlůho to bude hůkat. a hlučnost?surprised ináč jako upozornění na to, že do mašiny něgdo drbe, proč ne. Stalo sa mi, že sem nechal mašinu přet vopchoďákem (rozuměj normalní samoopsluha v Asiji) a dyž sem sa vracel viděl sem ňákýho tatínka, jak dává svou malou ratolest na mašinu, prej aby si to mladej vomakal a dyž sem sa ho ptal co to dělá, tak prej abych sa neposral, že to nesežerů. Nemít tam teho potomka, tag mu urvu ptáka, přitem stačilo dyby počkal a zeptal sasurprised

tak to bych ho tam zflákal i před potomkem. kdyby mu někdo vlezl do auta takhle asi by se mu to taky nelíbilo. ale je to na hovno někde nechat stát a nevidět na to, když sedím kus dál a vidím jak každej kdo jde kolem na to čumí a některý to oblejzaji že by to snad i ukradli.

proto by sa ně tato hračka líbila

To Paladin: hele, jenže to jak to dlůho řve je dost potstatnej údaj, ne proto , že bych očekával, že to stihnů cajti, myslím, že dnes už je to vopravdu jen tak, že alarm upozorní honě blízko sedícího majitele, ale spíš mi de vo to, estli sa to vypne, estli mi tam mašina nebude dělat randál do vybití baterkysurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Pšán (Člen)
13.07.2010 23:14:29
Offline

Re: Alarm na moto

Paladin86 psal:
Pšán psal:

..mohl bych poprosit o rozměry tohoto?..
..děkuji..

7 x 5,5 x 4 cm

..díky..sesmolil jsem maila..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Lukas Boskovice (Člen)
14.07.2010 00:04:49
Offline

Re: Alarm na moto

taky jsem odeslal mail.....

Paladin86 (Člen)
14.07.2010 00:44:20
Offline

Re: Alarm na moto

Koldan psal:
Jaster psal:
Koldan psal:

jak dlůho trvá alarm? jako dyž projede kolem náklaďák a mašina sa votřese, jak dlůho to bude hůkat. a hlučnost?surprised ináč jako upozornění na to, že do mašiny něgdo drbe, proč ne. Stalo sa mi, že sem nechal mašinu přet vopchoďákem (rozuměj normalní samoopsluha v Asiji) a dyž sem sa vracel viděl sem ňákýho tatínka, jak dává svou malou ratolest na mašinu, prej aby si to mladej vomakal a dyž sem sa ho ptal co to dělá, tak prej abych sa neposral, že to nesežerů. Nemít tam teho potomka, tag mu urvu ptáka, přitem stačilo dyby počkal a zeptal sasurprised

tak to bych ho tam zflákal i před potomkem. kdyby mu někdo vlezl do auta takhle asi by se mu to taky nelíbilo. ale je to na hovno někde nechat stát a nevidět na to, když sedím kus dál a vidím jak každej kdo jde kolem na to čumí a některý to oblejzaji že by to snad i ukradli.

proto by sa ně tato hračka líbila

To Paladin: hele, jenže to jak to dlůho řve je dost potstatnej údaj, ne proto , že bych očekával, že to stihnů cajti, myslím, že dnes už je to vopravdu jen tak, že alarm upozorní honě blízko sedícího majitele, ale spíš mi de vo to, estli sa to vypne, estli mi tam mašina nebude dělat randál do vybití baterkysurprised

Já ti to zejtra změřim... ale vybité baterky bych se nebál! Při houkání to má asi 22mA. a to je asi 20 dní koukání ne? bigsmile

osiris (Člen)
14.07.2010 17:14:45
Offline

Re: Alarm na moto

Paladin86 psal:

Mám tu pár alarmů na moto. Zase s dálkovym ovladačem. Tentokrát ty co se připojujou na baterku. Za 380,- http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … cf5393.jpg

...tak já bych opět jeden zkusil smile1 (mám psát mejl s adresou nebo ji máš ještě od minula?)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Paladin86 (Člen)
14.07.2010 18:46:22
Offline

Re: Alarm na moto

osiris psal:
Paladin86 psal:

Mám tu pár alarmů na moto. Zase s dálkovym ovladačem. Tentokrát ty co se připojujou na baterku. Za 380,- http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … cf5393.jpg

...tak já bych opět jeden zkusil smile1 (mám psát mejl s adresou nebo ji máš ještě od minula?)

Já jí někde vyhrabu smile1

Bedřich (Člen)
14.07.2010 20:55:28
Offline

Re: Alarm na moto

máš k tomu schéma v CZ?


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Paladin86 (Člen)
14.07.2010 21:04:07
Offline

Re: Alarm na moto

Bedřich psal:

máš k tomu schéma v CZ?

Nemám. Jenom v Aj. Já se tim neživim... Jenom jsem bral pro sebe a pro kamarády tak jsem si řek že jich vezmu víc i pro vás.

Drakoxxl (Člen)
20.07.2010 16:39:46
Offline

Re: Alarm na moto

Alarm došelgood, měl sem baterku doma, tak sem ho zkusil a řev jak sfiňaevil
Za ty prašule dostačující hračka na ochmátavačebigsmile
Dík a prašule i s poštovným letí k toběcool


Lepší někdy, než nikdy.
Lukas Boskovice (Člen)
20.07.2010 17:58:10
Offline

Re: Alarm na moto

Hlasim,ze orel pristal... vcera jsem to hnedle sel testnout...rev dobrej. za ty prachy dobry. Jen ta citlivost je na prd..teda spis necitlivost...vergloval sem s motorkou fest,nez to zacalo rvat. takze ochamtavaci budou asi v klidu.....

romas (Člen)
20.07.2010 17:59:42
Offline

Re: Alarm na moto

už taky dorazil a fakt to řve jak sviňgood, tak uvidíme jakou bude mít číňan výdržsmile1
schéma k tomu opravdu potřeba neníbigsmile má to čtyři dráty
díky Paladingood


Představte si to ticho, kdyby lidé mluvili jen to, co vědí...
Paladin86 (Člen)
21.07.2010 22:42:21
Offline

Re: Alarm na moto

Zapomněl jsem vám ještě napsat.Nemačkejte tlačítko zapnuto a vypnuto dohromady. To je funkce odpojení dálkovýho ovladače! bad

morou (Člen)
20.05.2011 22:13:36
Offline

Re: Alarm na moto

Paladin86 psal:

Mám tu pár alarmů na moto. Zase s dálkovym ovladačem. Tentokrát ty co se připojujou na baterku. Za 380,- http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … cf5393.jpg

zdar máš ještě ten alarm????


Suzuki bandit????Nikdy!!!!!Nebo navždy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr