Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Vymena rozvodaku.

jura (Člen)
01.05.2008 17:13:44
Offline

Vymena rozvodaku.

Tak jsem dnes chtel vymenit rozvodak,vsechno jsem rozdelal,retez roznytoval,ale ejhle,retez nejde vytahnout.Nekdo tu radil,napojim novy na stary ,protahnu,ale ono to jaksi nejdeidontknowA to jsem asi hnul klikou,vacky ne,ale klika asi jo,i kdyz se to da skontrolovat.Najde se radce?


Männer sind primitiv,aber glücklich!
osiris (Člen)
01.05.2008 17:48:28
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

...juro máš vyndanej napínák ?
...jinak na zapalování na indukčním snímači je značka pro HÚ prvního válce, tu si můžeš i ověřit šroubovákem vraženým do díry pro svíčku
...na vačkách jsou taky značky a je tam danej počet čepů na rozvoďáku mezi kolama (počet nevím, to najdeš ale v manuálu)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
jura (Člen)
01.05.2008 18:07:46
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

Napinak je vyndanej,retez rozpojenej,pocet cepu jsem nasel na netu,24 pro GSF r.v.99,melo by to byt stejne,i pro 01.Jde hlavne o to, ze retez pritlacuji vepredu i vzadu ty voditka o rozvodove kolecka,tim padem nejde vyndat,je stale pritlacen o ozubeni.Z predchozich diskusi ,jsem pochopil,ze by to melo jit lehce.idontknow


Männer sind primitiv,aber glücklich!
VikecB12 (Člen)
01.05.2008 18:19:33
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

Nevím jak na bandasce,ale na kawě sem otáčel klikovkou abych ten řetěz protáhl. Až je protáhlej novej řetěz,tak nastavíš kliku na risku a vačky taky a je togood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
jura (Člen)
01.05.2008 18:26:13
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

Teorie je to pekna,ale,i kdyz bych to tak udelal,tak nepotocis nezavisle vackovym hridelem bez toho,aby si nehnul retezem.


Männer sind primitiv,aber glücklich!
Bombarďák (Člen)
01.05.2008 18:45:02
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

jura psal:

Tak jsem dnes chtel vymenit rozvodak,vsechno jsem rozdelal,retez roznytoval,ale ejhle,retez nejde vytahnout.Nekdo tu radil,napojim novy na stary ,protahnu,ale ono to jaksi nejdeidontknowA to jsem asi hnul klikou,vacky ne,ale klika asi jo,i kdyz se to da skontrolovat.Najde se radce?

máš štěstí, náhodou jsem to dneska dělal taky a rozhodně to není taková banalita, jak tu někteří kdysi psali. Já to dělal následovně: Vyndal jsem komplet napínák, přeštípnul starej řetěz pákovkama a přesně do oček navázal ten nový za drát. A teď to přišlo. Musí u toho být dva, jelikož citace "navážeš a protáhneš je hloupost". Jeden ti točí klikou (19 klíč) a ty bejčíš za ten druhej konec (za starej řetěz) a táhneš ho ven. Jelikož jsem neměl sundaný vačky, tak počítej s docela velkým odporem (pružiny u ventilů). Pěkně pomalu a po kouskách a jde to. Asi existuje i jiný způsob (např. sundat obě vačky) ale na to sick. To se mi dělat nechtělo. Jde to i s vačkama na místě. A bacha, aby ti nepřeskočil o zub, pak musí vačka dolů - taky už to mám za sebou smile1.


"Burn rubber, not your soul"
jura (Člen)
01.05.2008 19:08:06
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

Tak jsem si to predstavoval,hutna odpoved!Ja byl ale sam,me napadlo tocit tim a vytahovat retez,ale na to musi byt dva!Fakt.Proto jsem to do...bal,a asi bude rozdil mezi klikou a vackama.Retez tam zitra timto zpusobem natahnu, ale kdyz to nebude pasovat,co potom?Jak to nastavit, abych tocil nezavisle klikou,nebo vackama?Jsem premyslel,vytahnout ty spanovaci voditka,jde to?To by bylo idealni.


Männer sind primitiv,aber glücklich!
VikecB12 (Člen)
01.05.2008 19:17:34
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

Co do toho furt motáte vačky,ty ozubený kola na nich dou odšroubovat a pak de točit klikou nezávisle na vačkách. A kdyš je vytáhlej napínák,tak de řetízek postupně posunovat aji po těch ozubenejch kolech.
Rospojit rozvoďák,navázat novej,protočit,spojit.Pak nastavím kliku na rysku a k tomu si došteluju vačky na rysky(nevím přesně jaký značky má bandit,to si prohlídnu ještě než rozdělám původní rozvoďák).Samozřejmě tak aby byl rozvodák vepředu naplej,vzadu ho napne napínák.
O tom že to není taková sranda jak se fšude píše vím,proto aji kdyš sem to už dělal bych to příště nechal udělat v servisu kde to stojí pár korungood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
jura (Člen)
01.05.2008 19:55:10
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

Zitra to vidim tak,odsroubuju vacky,kliku dam do polohy prvni valec horni uvrat,protahnu retez,prvne vyfukova vacka jak ma byt,pak druha vacka,sectu pocet cepu,dotanu vacky,spojim retez,nasadim spanovak, a melo by to byt o.k.Doufam!good


Männer sind primitiv,aber glücklich!
VikecB12 (Člen)
01.05.2008 19:58:10
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

Vačky voddělávat nemusíš,stačí si povolit ty šroubky so drží ozubený kola na vačkách a ty kola sou pak volný a dá se na nich dle libosti hejbat řetězem.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
maňas (Člen)
01.05.2008 20:24:00
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

no takže pro mě z toho vyplývá tolik,nikdy tohle nebudu dělat sám surprised


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
jura (Člen)
01.05.2008 20:31:20
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

Asi tak!smile1


Männer sind primitiv,aber glücklich!
Bombarďák (Člen)
01.05.2008 20:42:54
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

jura psal:

Zitra to vidim tak,odsroubuju vacky,kliku dam do polohy prvni valec horni uvrat,protahnu retez,prvne vyfukova vacka jak ma byt,pak druha vacka,sectu pocet cepu,dotanu vacky,spojim retez,nasadim spanovak, a melo by to byt o.k.Doufam!good

............. kola neoddělávat (není to nutné). Pokud si seženeš kámoše, uděláte to v pohodě ve dvou a nemusíš oddělávat absolutně nic. Pokud to ale chceš udělat v jednom, pak jak praví Víkec budeš muset sundat ty kola. Až to budeš mít tak podle manuálu (nebo pokud to víš z hlavy) překontroluj podle HÚ (t-rysky) jestli máš správně nastavený vačky (jsou tam rysky z boku). Mě to bohužel přeskočilo o zub, to víš amatér, ale prd se stalo, povolil jsem vačku (při tý příležitosti jsem ji omrknul jak vypadá - v jakým je stavu) a pootočil o zub. Práce na pár minut. Samozřejmě by to potom chtělo momenťák abys to dotáhnul a nebo jestli to máš v ruce ale...... (lepší ten momenťák). Jinak s těma vodítkama nemusíš dělat nic. Nech je tam kde jsou, nebrání tomu.


"Burn rubber, not your soul"
jura (Člen)
01.05.2008 20:51:31
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

Momentak je,velkej i malej,od Lujze darek,tak v poho!good


Männer sind primitiv,aber glücklich!
jura (Člen)
02.05.2008 20:42:27
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

Tak,uspesne vymenen rozvodak,slo to ztuha,mozna kdo uz ma pritlacne listy v hajzlu,tak mu to slo lehce,ale ja musel ve dvou, tocit klikou,druhej tahal retez.Pak pretocena vyfukova vacka,srovnano.Vse v cajchu.Zprava pro ty co roznaseji poplasne zpravy,mel jsem rozvodak na devatnactym zubu, u spanovaku,moh jeste vydrzet minimalne jeste rok,zbytecna vymena,protoze novy je na patnactym zubu!Podotykam,ze mam najeto 38tis.Pak ventily, nove tesneni pod viko,i sachty svicek.KN-filtr,svicky,nastartovano, nic netece,motor bezi jak hodinky.Doufam,ze to vydrzi.Jeste podtlaky,ale to musim kontaktovat Psana.Tolik z me anabaze.smile1


Männer sind primitiv,aber glücklich!
Kotlas (Člen)
02.05.2008 22:53:45
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

Já dneska taky konečně vyměnil, dělali sme to ve dvou a šlo to docela obstojněgood ani sem to nečekal že to půjde takhle. Mám nalítáno 57 tisíc, šponovák byl na 20 zubu a po výměně je na 11, to je úspěchbigsmile Motor utichnul a šlape zase jako hodinky, zejtra ho hned asi testnu cestou do Hoškovic na DragDaygood


žiješ jenom jednou, záleží na tobě jak dlouho!!!
jura (Člen)
03.05.2008 07:00:43
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

Kotlasi,tak me napadlo,jedenacty zub,neni to malo?Pruves retezu musi byt u spaneru,jestli ho mas i nekde mezi vackama nebo klikou,muze to pak za jizdy prskocit,a to bude pak mazec!bad


Männer sind primitiv,aber glücklich!
škardík (Člen)
03.05.2008 14:56:18
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

A si vemte že sou i chudácí co maj rozvoďáky dvaidontknow


viz avatar:)
Marián (Člen)
03.05.2008 15:06:00
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

neni lepsi to nechat odbornikum,nez pro par usetrenejch korun neco pokazit...idontknow


...sam mezi jebkarema...
osiris (Člen)
03.05.2008 15:51:05
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

...dovedové to pak přitáhnou v krabici s brekem vodborníkoj :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
jura (Člen)
03.05.2008 19:35:56
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

Dnes skouska, asi 60km,no problem.Akorat mam dojem ,ze to lip jede,KN-filtr.Moc jsem tomu nedaval,at se ten novy retez trosku zajede.Dnes pocasi nic moc,zitra dopoledne zajedu na Makov,uvidime co v tom je!good


Männer sind primitiv,aber glücklich!
Kotlas (Člen)
03.05.2008 20:18:59
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

tak dneska necelejch 200 km a pohoda good


žiješ jenom jednou, záleží na tobě jak dlouho!!!
Maroš (Člen)
05.05.2008 09:08:52
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

jura psal:

Tak,uspesne vymenen rozvodak,slo to ztuha,mozna kdo uz ma pritlacne listy v hajzlu,tak mu to slo lehce,ale ja musel ve dvou, tocit klikou,druhej tahal retez.Pak pretocena vyfukova vacka,srovnano.Vse v cajchu.Zprava pro ty co roznaseji poplasne zpravy,mel jsem rozvodak na devatnactym zubu, u spanovaku,moh jeste vydrzet minimalne jeste rok,zbytecna vymena,protoze novy je na patnactym zubu!Podotykam,ze mam najeto 38tis.Pak ventily, nove tesneni pod viko,i sachty svicek.KN-filtr,svicky,nastartovano, nic netece,motor bezi jak hodinky.Doufam,ze to vydrzi.Jeste podtlaky,ale to musim kontaktovat Psana.Tolik z me anabaze.smile1

...... přesně tak. Řídit se napínákem je dost spekulativní. Pokud tam není jasně znát výchozí pozice (na kterým to bylo zoubku když byl rozvoďák novej) tak nemáte šanci poznat jestli je v pussy. Jedině podle zvuku, nebo "ujetejch km". Já měl napínák na asi 21 zoubku (což mě pořád strašilo a myslel jsem si že je rozvoďák mrtvej) a po výměně se to zlepšilo o 2 zuby a mám najeto 35 000 km. Tzn. taky zbytečná výměna. Takže měňte podle zvuku a nebo až namotáte patřičný počet km (a někdy ani to není rozhodující).

morganzd (Člen)
25.02.2010 14:44:48
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

Maroš psal:

...podle zvuku...

A jak to poznám podle zvuku? Poznám hada v říji a manželku když najde moje sikovky mezi synkovejma hračkama. Ale toto nevim... help


GSF 600 S '99
SO 545 (Člen)
24.10.2010 22:30:29
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

jura psal:

Tak,uspesne vymenen rozvodak,slo to ztuha,mozna kdo uz ma pritlacne listy v hajzlu,tak mu to slo lehce,ale ja musel ve dvou, tocit klikou,druhej tahal retez.Pak pretocena vyfukova vacka,srovnano.Vse v cajchu.Zprava pro ty co roznaseji poplasne zpravy,mel jsem rozvodak na devatnactym zubu, u spanovaku,moh jeste vydrzet minimalne jeste rok,zbytecna vymena,protoze novy je na patnactym zubu!Podotykam,ze mam najeto 38tis.Pak ventily, nove tesneni pod viko,i sachty svicek.KN-filtr,svicky,nastartovano, nic netece,motor bezi jak hodinky.Doufam,ze to vydrzi.Jeste podtlaky,ale to musim kontaktovat Psana.Tolik z me anabaze.smile1

Aj ja som si skontroloval sponovak. Je na 13zube a podla toho co tu citam este tak zostane.Motor bezi slusne na aircooled aj dost ticho.
Stav tacho 34000km...

hlemejzd999 (Člen)
25.10.2010 06:34:08
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

co z  toho plyne pro mně ? ...že to nebudu dělat ani sám ,ani ve dvou bigsmilegood


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
vitnec (Člen)
20.12.2010 14:54:35
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

Po kolika tisíc se na banďouru mění rozvoďák? Resp, po kolika tisících začne bouchat?

hide (Člen)
20.12.2010 16:04:18
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

Rek bych tak neco kolem rekneme 60tis ?

CHOSE70 (Člen)
20.12.2010 20:44:30
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

Rozvoďák vydrží 80-100tis bez jakékoliv známky opotřebení headshakehluk od rozvodů je většinou způsoben špatným napnutím řetězu i přesto, že napínání je řešeno jako automatické. idontknowidontknow

Pajk (Člen)
21.12.2010 21:23:32
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

CHOSE70 psal:

napínání je řešeno jako automatické. idontknowidontknow

automatické jebigsmile, ale moc se mu nechce makat, tak se spolíhám na svoje uši, cit a nedám mu šancibigsmile . Když už se to nedá vydržet, tak ho vždycky předběhnu šmejdabigsmile.

K.a.s.y.m. (Člen)
22.12.2010 07:09:18
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

Pajk psal:
CHOSE70 psal:

napínání je řešeno jako automatické. idontknowidontknow

automatické jebigsmile, ale moc se mu nechce makat, tak se spolíhám na svoje uši, cit a nedám mu šancibigsmile . Když už se to nedá vydržet, tak ho vždycky předběhnu šmejdabigsmile.

to jsem párkrát udělal taky a dopadlo to takhle bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/760_rozvodak02.jpg


ale srát na to..opravit se to dalo bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/760_rozvodak05.jpg

:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
23.12.2010 08:38:14
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

K.a.s.y.m. psal:
Pajk psal:
CHOSE70 psal:

napínání je řešeno jako automatické. idontknowidontknow

automatické jebigsmile, ale moc se mu nechce makat, tak se spolíhám na svoje uši, cit a nedám mu šancibigsmile . Když už se to nedá vydržet, tak ho vždycky předběhnu šmejdabigsmile.

to jsem párkrát udělal taky a dopadlo to takhle bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … odak02.jpg
ale srát na to..opravit se to dalo bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … odak05.jpg

...já to nechtěl tenkrát řikat, ale dyš ušs to nakous...je ti jasný, co je příčinou??? ...ano, je to tym, že aby vytahanej a unavenej řetěs nechrastil, tag ho přešponuješ a tym pádem síly kerý na ten napínák působjej sou takový, že prostě něco povolí...na zvážení každýho je kerou cestou pude...já vosobně sem vodpůrce mechanickýho dopínání rozvoďáku...ale to já jen tagcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Pajk (Člen)
23.12.2010 11:04:34
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

K.a.s.y.m. psal:
Pajk psal:
CHOSE70 psal:

napínání je řešeno jako automatické. idontknowidontknow

automatické jebigsmile, ale moc se mu nechce makat, tak se spolíhám na svoje uši, cit a nedám mu šancibigsmile . Když už se to nedá vydržet, tak ho vždycky předběhnu šmejdabigsmile.

to jsem párkrát udělal taky a dopadlo to takhle bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … odak02.jpg
ale srát na to..opravit se to dalo bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … odak05.jpg

No jo, jenže tys to tělo šponováku urval protože si moc utáhbad klíčem tu zátku, nepletuli se.

hide (Člen)
23.12.2010 15:03:47
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

A komu to vadi ze to trochu vic chrasti?? Retez vzdycky bude chrastit
Automatickej napinak je tam od toho aby AUTOMATICKY napinal a ne aby do nej nekdo hrabalsurprisedidontknow

K.a.s.y.m. (Člen)
23.12.2010 17:41:16
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

to Pajk a Filous: ani jeden nemáte pravdu..napínák jsem vrátil v poloze jako byl a utáh jsem ho slovy dvěma prsty..i když je tam jemnej závit tak takovou sílu v těch prstech opravdu nemám.smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Progear 650 (Člen)
23.12.2010 18:38:39
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

K.a.s.y.m. psal:

to Pajk a Filous: ani jeden nemáte pravdu..napínák jsem vrátil v poloze jako byl a utáh jsem ho slovy dvěma prsty..i když je tam jemnej závit tak takovou sílu v těch prstech opravdu nemám.smile1

Mě se to stalo taky.... A taky si myslim, že sem to nijak nepřeháněl...smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Ondráš (Člen)
23.12.2010 20:06:00
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

Progear 650 psal:

Mě se to stalo taky.... A taky si myslim, že sem to nijak nepřeháněl...smile1

Tomu nevěřim... Ty taková vazba.. Vždyť dokážeš rozlomit suchej rohlík holou rukou...help
smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Progear 650 (Člen)
24.12.2010 12:44:37
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

Ondráš psal:
Progear 650 psal:

Mě se to stalo taky.... A taky si myslim, že sem to nijak nepřeháněl...smile1

Tomu nevěřim... Ty taková vazba.. Vždyť dokážeš rozlomit suchej rohlík holou rukou...help
smile1

že jsou ty vánoce tak to nechám bez komentáře....smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Gastronomix (Nový člen)
24.12.2010 12:50:48
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

Rozvodak vydrzi takovou petelici? Tak to by me zajimalo, proc ten chlapik co mi chce prodat Bandita ho delal ve 20 000km...??idontknow

hide (Člen)
24.12.2010 14:07:11
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

Gastronomix psal:

Rozvodak vydrzi takovou petelici? Tak to by me zajimalo, proc ten chlapik co mi chce prodat Bandita ho delal ve 20 000km...??idontknow

ze by stocenej tachak? mam pres 40t najeto a porad puvodni s tim ze napinak poskocil o 3 zubysmokin

Marián (Člen)
24.12.2010 14:14:50
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

tak to je naky divny, bud te houpe nebo nevim, ale na 20ti tisicich se pomalu nemusej delat ani ventily,pac nejsou jeste ani rozhozeny.
ja mam 51tis. (nepretocenejch) a s rozvodakem nehodlam zatim nic delat.


...sam mezi jebkarema...
Gastronomix (Nový člen)
24.12.2010 15:14:49
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

Tak je to rok 2005 najeto 26 000km...coz by mohlo odpovidat...chjo...
Tak nevim...bylo mi receno, ze rozvodak byl delanej ve 20000...treba ho jen napinali, ale i to je divsurprisedny...

XJelen (Člen)
24.12.2010 15:54:03
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

spíš jenom zkontorlovali napínák aby napínal, si nedokážu představit proč by se novej musel měnit.


Strýcfajtr !!!
Koldan (Člen)
24.12.2010 15:59:12
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

Gastronomix psal:

Tak je to rok 2005 najeto 26 000km...coz by mohlo odpovidat...chjo...
Tak nevim...bylo mi receno, ze rozvodak byl delanej ve 20000...treba ho jen napinali, ale i to je divsurprisedny...

hele a nemyslel výměnu řetězofky na sekundáru? to by tak odpovídalo, těch 20surprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Gastronomix (Nový člen)
24.12.2010 16:03:15
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

Retezovka je prej max na 2 roky...takze mozna jo...
Da se napichnout Bandit na diagnostiku? To by se mel ukazat zkutecnej stav km, ne? Da se nekde pujcit?

Banditatom (Člen)
24.12.2010 16:27:53
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

Gastronomix psal:

Retezovka je prej max na 2 roky...takze mozna jo...
Da se napichnout Bandit na diagnostiku? To by se mel ukazat zkutecnej stav km, ne? Da se nekde pujcit?

ne nejde (tedy myslímsurprised) podle tohoci jsi zde napsal soudruhu máš novou řetězovku


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
24.12.2010 16:31:33
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

Gastronomix psal:

Retezovka je prej max na 2 roky...takze mozna jo...
Da se napichnout Bandit na diagnostiku? To by se mel ukazat zkutecnej stav km, ne? Da se nekde pujcit?

Bandit neni auto bigsmile..řetězovka vydrží od 25-40 tis. podle údržby a typu řetězu.jestli dělali rozvoďák tak asi jen z důvodu ,že se mu zdálo ,že řetízek moc rachtá což se stává než přeskočí na napínáku o další zoubek ,ale to rozhodně neni důvod k výměně..jediný čeho bych se držel pro jeho výměnu je jak udává manuál a to je že určitý počet čepu řetízku nesmí překročit určitou délku..jinak rozvoďák dá bez problémů 80 tis. i víc.
Jinak neřeš KM tady v čechách je to národní sport stáčet km..koukej na celkovej stav poslechni ho svez se a podle toho se rozhodni.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
24.12.2010 16:34:54
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

25-40???surprisedidontknowidontknowidontknow to jsem fakt takový praseredfaceredfaceredface


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Marián (Člen)
24.12.2010 17:31:20
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

Banditatom psal:

25-40???surprisedidontknowidontknowidontknow to jsem fakt takový praseredfaceredfaceredface

neboj, at delam co delam, nad 20 se vetsinou nedostanu...smile2


...sam mezi jebkarema...
K.a.s.y.m. (Člen)
24.12.2010 17:52:39
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

Banditatom psal:

25-40???surprisedidontknowidontknowidontknow to jsem fakt takový praseredfaceredfaceredface

já ho měnil po dvakrát něco přes 30 tak jsem vzal rozmení...taky znám člověka co najede 10 má ho na vyhození bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
25.12.2010 14:47:14
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

K.a.s.y.m. psal:

já ho měnil po dvakrát něco přes 30 tak jsem vzal rozmení...taky znám člověka co najede 10 má ho na vyhození bigsmile

Neni to náhodou ten co měnil olej po 3 tis? smokinasssmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Progear 650 (Člen)
25.12.2010 14:59:58
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

Ondráš psal:
K.a.s.y.m. psal:

já ho měnil po dvakrát něco přes 30 tak jsem vzal rozmení...taky znám člověka co najede 10 má ho na vyhození bigsmile

Neni to náhodou ten co měnil olej po 3 tis? smokinasssmile1

Já ti dám klid zbraní pičo...bigsmile řetězovku tam mám už skoro 30 tisíc...good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
K.a.s.y.m. (Člen)
25.12.2010 15:41:47
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

Ondráš psal:
K.a.s.y.m. psal:

já ho měnil po dvakrát něco přes 30 tak jsem vzal rozmení...taky znám člověka co najede 10 má ho na vyhození bigsmile

Neni to náhodou ten co měnil olej po 3 tis? smokinasssmile1

Vyjmečně neni bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
tref (Člen)
13.04.2011 10:15:55
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

K.a.s.y.m. v banditackom servisnom manuali som nenasiel dlzku pinov, dokonca ani v Haynes  (mozno som len slepy). Ty si pisal ze niekde to je, nevies nahodov kde, alebo teda kolko to ma byt?
Sponovak je velmi vytiahnuty, ale potrebujem to vediet objektivne

K.a.s.y.m. (Člen)
13.04.2011 13:08:18
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

tak mi to nedalo a prolez jsem toho Haynese ještě jednou a fakt jsem kecal to co jsem si myslel,že je o rozvodáku je o sekundáru a k rozvodáku tam nic neni to jsem sám překvapenej.no pokud nebude mlátit jak hluchej do vrat a nebo na napínáku bude kam dopínat.asi bych to neřešil.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
tref (Člen)
14.04.2011 10:26:16
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

K.a.s.y.m. psal:

tak mi to nedalo a prolez jsem toho Haynese ještě jednou a fakt jsem kecal to co jsem si myslel,že je o rozvodáku je o sekundáru a k rozvodáku tam nic neni to jsem sám překvapenej.no pokud nebude mlátit jak hluchej do vrat a nebo na napínáku bude kam dopínat.asi bych to neřešil.

No vsak to .. nechapem preco to tam nedali bad Nuz dufam ze sezonu este podrzi... aj tak dikgood

j.burys (Člen)
19.04.2011 22:13:15
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

Zdavim chalani... ten samonapínák rozvoďáku se vindá jen po povolení těch imbusů??? abych skouknul jak je na tom... dík...good

Pajk (Člen)
19.04.2011 23:33:28
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

j.burys psal:

Zdavim chalani... ten samonapínák rozvoďáku se vindá jen po povolení těch imbusů??? abych skouknul jak je na tom... dík...good

Napřed ale musíš vytočit tu středovou matku v napínáku, jinak poznáš prd protože pod ní je péro a jak povolíš ty imbusy, tak to péro se ho snaží došponovat a tudíž se z původní pozice vysunebad.

j.burys (Člen)
20.04.2011 23:27:35
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

ok, tojsem potřeboval vědít good tak zejtra se na to juknu a snad to bude vcajksurprised tak díky moc za infobeer

tref (Člen)
20.05.2011 10:11:38
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

Nazdarte, kedze som nezistil tu dlzku pinov na retazi, neviem to odhadnut. Mam napinak na 18tom zube, cize uz len 5 ostava. Mozem tam ten rozvodak este sezonu (u mna tak 10 tisic km) nechat? Nemam s tym skusenost ako rychlo sa vytahava, preto sa Vas pytam.

Filous (Člen)
20.05.2011 10:48:16
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

tref psal:

Nazdarte, kedze som nezistil tu dlzku pinov na retazi, neviem to odhadnut. Mam napinak na 18tom zube, cize uz len 5 ostava. Mozem tam ten rozvodak este sezonu (u mna tak 10 tisic km) nechat? Nemam s tym skusenost ako rychlo sa vytahava, preto sa Vas pytam.

...klidně ho tam nech, beru jako hraniční 4 zuby do konce...přeskočení bych se nebál, není tam prostor na posun, maksimálně bude motor hlučnější...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
tref (Člen)
21.05.2011 12:31:06
Offline

Re: Vymena rozvodaku.

Ja viem ze este je pouzitelny, chcel by som vsak vediet ci mozem ratat, ze to vydrzi este celu sezonu. Neviem ako rychlo sa vytahava

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr