Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nespecifikovatelný zvuk v motoru GSF 600

BamBo (Člen)
22.05.2011 20:11:51
Offline

Nespecifikovatelný zvuk v motoru GSF 600

Cau chlapi,

potreboval bych poradit. Jelikoz v teto motorce jsem jeste technicky neznalí ptam se Vas technickych znalich. Kdyz motor nastartuji a nema provozni teplotu, neco v nem v prave strane cvrdlika nebo lehce klepa. Tento zvuk vsak neni pravidelny. Zvysim-li otacky zvuk prestane. Zvuk nastava kolem 2500-3000 RPM a u volnobehu. Zvuk prestava byt slyset, kdyz je motor, opravdu hodne "rozhycovaný".

Dekuji za rady...

Filous (Člen)
22.05.2011 20:45:38
Offline

Re: Nespecifikovatelný zvuk v motoru GSF 600

...mechanický zvuky za studena sou u tedlech motorů celkem normální...můžeš pro klit duše skontrolovat nebo nechat skontrolovat ventilový vůle a napínák rozvoďáku...ale esi se po vohřátí stiší, tag je to normální...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
BamBo (Člen)
22.05.2011 20:54:39
Offline

Re: Nespecifikovatelný zvuk v motoru GSF 600

Jo takze v pohode. Nejak jsem si u tohoto stroje moc zvykl zaposlouchavat do motoru smile1 Simson, ČZ tam jsem mechanicke zvuky vubec neresil, tam bylo jedine, jede, nejede. Jsem v tech Japoncich jeste takovy neotrkaný...

Filous (Člen)
22.05.2011 20:58:36
Offline

Re: Nespecifikovatelný zvuk v motoru GSF 600

BamBo psal:

Jo takze v pohode. Nejak jsem si u tohoto stroje moc zvykl zaposlouchavat do motoru smile1 Simson, ČZ tam jsem mechanicke zvuky vubec neresil, tam bylo jedine, jede, nejede. Jsem v tech Japoncich jeste takovy neotrkaný...

...chápu...ale esi to máš po novotě, udělej nebo nech udělat základní údržbu a kontrolu...aby tě pag třeba něco nepřekvapilo...dotazy na "zvuky" sou tady dost častý, ale blbje se na votpovídá a eště hůř radí...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
22.05.2011 21:01:09
Offline

Re: Nespecifikovatelný zvuk v motoru GSF 600

Filous psal:
BamBo psal:

Jo takze v pohode. Nejak jsem si u tohoto stroje moc zvykl zaposlouchavat do motoru smile1 Simson, ČZ tam jsem mechanicke zvuky vubec neresil, tam bylo jedine, jede, nejede. Jsem v tech Japoncich jeste takovy neotrkaný...

...chápu...ale esi to máš po novotě, udělej nebo nech udělat základní údržbu a kontrolu...aby tě pag třeba něco nepřekvapilo...dotazy na "zvuky" sou tady dost častý, ale blbje se na votpovídá a eště hůř radí...

..."na "redface


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
BamBo (Člen)
22.05.2011 21:06:26
Offline

Re: Nespecifikovatelný zvuk v motoru GSF 600

Filtr, svicky, brzdy vsechno zvládám, ale tohoto se nejak bojim... Kupoval jsem to ve Věšíně, tak jim to mozna pojedu ukazat, co to dela. Zaruku jeste mam. Nebo jestli by se tu nasel nejaky ochotny PLZENSKY BANDITA, ktery by se me na to koukl redface

corimec (Člen)
22.05.2011 21:52:10
Offline

Re: Nespecifikovatelný zvuk v motoru GSF 600

BamBo psal:

Filtr, svicky, brzdy vsechno zvládám, ale tohoto se nejak bojim... Kupoval jsem to ve Věšíně, tak jim to mozna pojedu ukazat, co to dela. Zaruku jeste mam. Nebo jestli by se tu nasel nejaky ochotny PLZENSKY BANDITA, ktery by se me na to koukl redface

Jestli že to máš z Věšína,tak tam s tim zajed a řekni co se ti nezdá,myslim že by neměl být problém,obzvlášt když jsi to tam koupil,tak ti jistě vyjdou vstříct.Já tam jezdim už leta a na kluky nedám dopustitgood

BamBo (Člen)
23.05.2011 08:51:41
Offline

Re: Nespecifikovatelný zvuk v motoru GSF 600

Tak dneska sedam na Banditku a jedu to projednat do Vesina... smile1

BamBo (Člen)
25.05.2011 19:36:53
Offline

Re: Nespecifikovatelný zvuk v motoru GSF 600

Tak jsem prijel a rekli mi, ze motor bezi krasne a ciste redface Holt mam o sveho milacka prehnany strach.... smile1 Jeste to tam kvuli me prekoukli a rekli, ze motor je v super kondici. Jooo, clovek, kdyz si na masinu vydela sam, se k ni chova uplne jinak...

mr.BSE (Člen)
25.05.2011 20:06:52
Offline

Re: Nespecifikovatelný zvuk v motoru GSF 600

BamBo psal:

Jooo, clovek, kdyz si na masinu vydela sam, se k ni chova uplne jinak...

Že by první rozumnej nováček?surprised
goodgood
jinak máš recht - já sem si na ni pucil a po 700km sem ji rozstipal bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
BamBo (Člen)
25.05.2011 20:20:01
Offline

Re: Nespecifikovatelný zvuk v motoru GSF 600

Jsem chudej student a Bandit byl muj sen, uz jsem se s nim loucil, kdyz jsem videl ceny. Ale Vesin mi zachranil, Bandit 97, najeto 28 500km, byl seskrcen na 25kW celou dobu v Nemecku, nove pneu a za 34 000,- !!! Plus zadarmo vymenen olej + filtr... smokin

Bedřich (Člen)
26.05.2011 09:23:50
Offline

Re: Nespecifikovatelný zvuk v motoru GSF 600

ty ceny jsou mazec. Před dvěma lety jsem prodával Modřinu za 65tisidontknow


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Billy (Člen)
26.05.2011 10:10:05
Offline

Re: Nespecifikovatelný zvuk v motoru GSF 600

no ja prodal v 6/2008 B6S 00 rok co mam v profilu, teda libovka, ale gumy v pici retezovka v pici za 82 tacku smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
K.a.s.y.m. (Člen)
26.05.2011 10:21:58
Offline

Re: Nespecifikovatelný zvuk v motoru GSF 600

já koupil za 95 a po 5 letech prodal za 37 surprised co naděláš prostě to tak je.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
mr.BSE (Člen)
26.05.2011 10:32:39
Offline

Re: Nespecifikovatelný zvuk v motoru GSF 600

ja sem koupil za 75 v 2007 a prodavat nebudu,nema to cenu bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Mour (Člen)
26.05.2011 11:18:26
Offline

Re: Nespecifikovatelný zvuk v motoru GSF 600

K.a.s.y.m. psal:

já koupil za 95 a po 5 letech prodal za 37 surprised co naděláš prostě to tak je.

..ale eS-ko? Ne? surprisedidontknow

K.a.s.y.m. (Člen)
26.05.2011 12:11:43
Offline

Re: Nespecifikovatelný zvuk v motoru GSF 600

Mour psal:
K.a.s.y.m. psal:

já koupil za 95 a po 5 letech prodal za 37 surprised co naděláš prostě to tak je.

..ale eS-ko? Ne? surprisedidontknow

jo jo bigsmile ale za to jsem ho prodal se skutečnejma 84 000 km ;) komu z vás se to povede bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
snowflake600 (Člen)
26.05.2011 12:31:14
Offline

Re: Nespecifikovatelný zvuk v motoru GSF 600

mr.BSE psal:
BamBo psal:

Jooo, clovek, kdyz si na masinu vydela sam, se k ni chova uplne jinak...

Že by první rozumnej nováček?surprised
goodgood
jinak máš recht - já sem si na ni pucil a po 700km sem ji rozstipal bigsmile

já sem na tom s tím studentem stejně a taky mi na to nikdo nedal ani korunu...mašina za 50, dalších 10, aby byla na značkách, pojištěná a jezdila v pořádku, 15 hadry a tak 5 píčoviny :D Benál nepočítám....ae sou to děsný čísla bigsmile

Inženýrek (Člen)
26.05.2011 12:48:23
Offline

Re: Nespecifikovatelný zvuk v motoru GSF 600

snowflake600 psal:
mr.BSE psal:
BamBo psal:

Jooo, clovek, kdyz si na masinu vydela sam, se k ni chova uplne jinak...

Že by první rozumnej nováček?surprised
goodgood
jinak máš recht - já sem si na ni pucil a po 700km sem ji rozstipal bigsmile

já sem na tom s tím studentem stejně a taky mi na to nikdo nedal ani korunu...mašina za 50, dalších 10, aby byla na značkách, pojištěná a jezdila v pořádku, 15 hadry a tak 5 píčoviny :D Benál nepočítám....ae sou to děsný čísla bigsmile

kámo a to buď rád, že ty motorky jsou teď dá se říct za tašku hrušek. Když já kupoval v 2008, tak ty ceny byli ještě úplně jinde...jak píše Billy


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
snowflake600 (Člen)
26.05.2011 12:54:18
Offline

Re: Nespecifikovatelný zvuk v motoru GSF 600

Inženýrek psal:
snowflake600 psal:
mr.BSE psal:


Že by první rozumnej nováček?surprised
goodgood
jinak máš recht - já sem si na ni pucil a po 700km sem ji rozstipal bigsmile

já sem na tom s tím studentem stejně a taky mi na to nikdo nedal ani korunu...mašina za 50, dalších 10, aby byla na značkách, pojištěná a jezdila v pořádku, 15 hadry a tak 5 píčoviny :D Benál nepočítám....ae sou to děsný čísla bigsmile

kámo a to buď rád, že ty motorky jsou teď dá se říct za tašku hrušek. Když já kupoval v 2008, tak ty ceny byli ještě úplně jinde...jak píše Billy

to by mi mohlo políbit řiť..ale ceny 30 tis za takovou motorku, to je fakt k smíchu..headshake

K.a.s.y.m. (Člen)
26.05.2011 12:55:37
Offline

Re: Nespecifikovatelný zvuk v motoru GSF 600

snowflake600 psal:
Inženýrek psal:
snowflake600 psal:


já sem na tom s tím studentem stejně a taky mi na to nikdo nedal ani korunu...mašina za 50, dalších 10, aby byla na značkách, pojištěná a jezdila v pořádku, 15 hadry a tak 5 píčoviny :D Benál nepočítám....ae sou to děsný čísla bigsmile

kámo a to buď rád, že ty motorky jsou teď dá se říct za tašku hrušek. Když já kupoval v 2008, tak ty ceny byli ještě úplně jinde...jak píše Billy

to by mi mohlo políbit řiť..ale ceny 30 tis za takovou motorku, to je fakt k smíchu..headshake

Kdo chtěl jezdit na výběr neměl..vo to víc pak sere když na motorce člověk 60 prodělal.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
26.05.2011 13:08:18
Offline

Re: Nespecifikovatelný zvuk v motoru GSF 600

mr.BSE psal:

ja sem koupil za 75 v 2007 a prodavat nebudu,nema to cenu bigsmile

Asi tak. help
Cena teď...? Koukam, že tady (http://www.tipmoto.com/motorky/suzuki/1 … andit.html) někdo prodává za 46. Sice ležela a není přihlášená, ale kdybych za tu svojí chtěl 55?
Za 60 tis bych musel líbat ruce a to jsou tam komplet pancíře, progresivy, IXIL a centrál a vačky z GSX-R (teda budou). Za 60 fakt líbat ruce.
Takže jsem ani ne na polovině.help Ale stálo to za to.coolgood


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
26.05.2011 13:09:30
Offline

Re: Nespecifikovatelný zvuk v motoru GSF 600

K.a.s.y.m. psal:
snowflake600 psal:
Inženýrek psal:


kámo a to buď rád, že ty motorky jsou teď dá se říct za tašku hrušek. Když já kupoval v 2008, tak ty ceny byli ještě úplně jinde...jak píše Billy

to by mi mohlo políbit řiť..ale ceny 30 tis za takovou motorku, to je fakt k smíchu..headshake

Kdo chtěl jezdit na výběr neměl..vo to víc pak sere když na motorce člověk 60 prodělal.

...ale ty zážitky za to stáli, né???good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
26.05.2011 13:27:20
Offline

Re: Nespecifikovatelný zvuk v motoru GSF 600

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:
snowflake600 psal:


to by mi mohlo políbit řiť..ale ceny 30 tis za takovou motorku, to je fakt k smíchu..headshake

Kdo chtěl jezdit na výběr neměl..vo to víc pak sere když na motorce člověk 60 prodělal.

...ale ty zážitky za to stáli, né???good

Jo to rozhodně..nemůžu si na B6 stěžovat.Kromě oprav toho co někdo předemnou doprasil jsem na motorku vůbec nešáh jen běžná údržba a to jsem na ní natočil +- 60 000 km.Proto B12 byl další krok a že je trochu překopaná?? a co aspoň to nemá každejsmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
snowflake600 (Člen)
26.05.2011 13:46:22
Offline

Re: Nespecifikovatelný zvuk v motoru GSF 600

jako by mojeho bělouše měl každej bigsmile

Progear 650 (Člen)
26.05.2011 18:39:08
Offline

Re: Nespecifikovatelný zvuk v motoru GSF 600

K.a.s.y.m. psal:
Mour psal:
K.a.s.y.m. psal:

já koupil za 95 a po 5 letech prodal za 37 surprised co naděláš prostě to tak je.

..ale eS-ko? Ne? surprisedidontknow

jo jo bigsmile ale za to jsem ho prodal se skutečnejma 84 000 km ;) komu z vás se to povede bigsmilebigsmile

a já asi tvojí bejvalku viděl včera v Ústí nad Labem.. je to možný???


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
K.a.s.y.m. (Člen)
27.05.2011 07:25:44
Offline

Re: Nespecifikovatelný zvuk v motoru GSF 600

Progear 650 psal:
K.a.s.y.m. psal:
Mour psal:


..ale eS-ko? Ne? surprisedidontknow

jo jo bigsmile ale za to jsem ho prodal se skutečnejma 84 000 km ;) komu z vás se to povede bigsmilebigsmile

a já asi tvojí bejvalku viděl včera v Ústí nad Labem.. je to možný???

Hele je to možný...koupila to pani z Děčínagoodsmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr