Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Mrtvý úhel.

Zdenda (Člen)
09.05.2011 00:06:08
Offline

Mrtvý úhel.

Ahoj,

na Bandasce se mi sem tam stalo, že sem chtěl předjíždět, mrknu do zrcátka, zrochu zakloním i halvu - volno a najednou hups plechovka. Dnes se mi to stalo s Karosou zase a pěkně ve mě hrklo (a to tam mám zrcátka jako kráva). Jak to řešíte? Přemejšlim o tom nalepovacím asférickym zrcátku a našel jsem přímo na motorky co má průměr asi 3cm. Zkoušel to někdo? http://www.bike-in.cz/zrcatkomrtvy-uhel-32mm/s-850868/


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Filous (Člen)
09.05.2011 08:01:32
Offline

Re: Mrtvý úhel.

...dyš si nejsem jistej, tag se vohlížim...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
MaraKM (Člen)
09.05.2011 09:19:23
Offline

Re: Mrtvý úhel.

Filous psal:

...dyš si nejsem jistej, tag se vohlížim...

tak tak a ve městech kde jsou více-proudé silnice častokrát i když si jistej jsem...


Nic lidského mi není cizí
faitík (Člen)
09.05.2011 10:16:46
Offline

Re: Mrtvý úhel.

... a mimo jiné je to hnusný


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
K.a.s.y.m. (Člen)
09.05.2011 10:21:08
Offline

Re: Mrtvý úhel.

tohle si tam nalepit tak už tam nic nevidim..a to mám taky velký zrcadla


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
DonPepon (Člen)
09.05.2011 10:34:05
Offline

Re: Mrtvý úhel.

tak mě to učili v autoškole,kouknu do zrcátka,pak otočím hlavu,ale horší je to na dálnici při 220km/hbigsmile

Zdenda (Člen)
09.05.2011 10:49:58
Offline

Re: Mrtvý úhel.

Samozřejmě se rozhlížim, ale při 160+ to zas tak dobře nejde.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
09.05.2011 10:51:26
Offline

Re: Mrtvý úhel.

faitík psal:

... a mimo jiné je to hnusný

Samozřejmě neřikám, že to je designovej skvost, ale 3 cm v průměru by nemuselo bejt kravský. No uvidim, dyžtak to vyhodim.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
faitík (Člen)
09.05.2011 11:34:06
Offline

Re: Mrtvý úhel.

Zdenda psal:
faitík psal:

... a mimo jiné je to hnusný

Samozřejmě neřikám, že to je designovej skvost, ale 3 cm v průměru by nemuselo bejt kravský. No uvidim, dyžtak to vyhodim.

nemyslel jsem to ve zlýmheadshake, ale čtu si, co tu píšeš na foru a vychází mi z toho, že jsi puntíčkář a dezajnérevil


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Stiegl (Člen)
09.05.2011 11:43:08
Offline

Re: Mrtvý úhel.

Tohle bude u mašin narozdíl od auťáků asi problém vždycky... Neustále být v pozoru a snažit se ohlížet, tak abych měl jistotu než to tam střelím...cool

richie (Člen)
09.05.2011 12:04:23
Offline

Re: Mrtvý úhel.

Tady ten lidl-spigl mam ne levym zrcatku... Kupodivu to nevypada zas tak hrozne a uz se nemusim ohlizet...


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
XJelen (Člen)
09.05.2011 12:12:19
Offline

Re: Mrtvý úhel.

Filous psal:

...dyš si nejsem jistej, tag se vohlížim...

good
akorát ještě přemejšlím, kdy se mě stalo naposled, že by mě chtěla plechovka ve výše popisovaný situaci předjet redface


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
09.05.2011 12:16:56
Offline

Re: Mrtvý úhel.

XJelen psal:
Filous psal:

...dyš si nejsem jistej, tag se vohlížim...

good
akorát ještě přemejšlím, kdy se mě stalo naposled, že by mě chtěla plechovka ve výše popisovaný situaci předjet redface

goodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Zdenda (Člen)
09.05.2011 14:34:53
Offline

Re: Mrtvý úhel.

richie psal:

Tady ten lidl-spigl mam ne levym zrcatku... Kupodivu to nevypada zas tak hrozne a uz se nemusim ohlizet...

Zkusim to.

A k tomu předjíždění, občas se taky kochám tzn. tak kolem 130 km/h hlavně s přítulkou. Njn stárnu, a tak mě předjížděj občas i auťákysmokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
09.05.2011 14:36:24
Offline

Re: Mrtvý úhel.

richie psal:

Tady ten lidl-spigl mam ne levym zrcatku... Kupodivu to nevypada zas tak hrozne a uz se nemusim ohlizet...

A máš ten malinkej viz odkaz? (cca 3cm)


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
richie (Člen)
09.05.2011 15:03:17
Offline

Re: Mrtvý úhel.

http://www.autodoplnky-filson.cz/zrcatk … p-432.html
Mám tendle.... je teda fakt, že sem to tam dával, pač mě na tom místě prdlo zrcatko smile1


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
richie (Člen)
09.05.2011 15:04:32
Offline

Re: Mrtvý úhel.

ale na příští to dám taky, podle mě to není marná věc.... od ty doby co to mám, už sem tam snad třikrát uviděl auto, který bych normálně ve špíglu neviděl....


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Zdenda (Člen)
09.05.2011 15:58:42
Offline

Re: Mrtvý úhel.

ty vole ale to je zrcadlo jako krávasurprised jsem schopen (snad) zkousnout ten průmer 3cm...


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
jiri50 (Člen)
11.05.2011 10:35:02
Offline

Re: Mrtvý úhel.

měl jsem na autě nějaký levný, za chvíli to zešedlo a byly tam jen šmouhy, takže když se zrcátka na moto třesou uvidíšpussy


jsem pomalejší - ale ne vždy
richie (Člen)
11.05.2011 10:56:42
Offline

Re: Mrtvý úhel.

jiri50 psal:

měl jsem na autě nějaký levný, za chvíli to zešedlo a byly tam jen šmouhy, takže když se zrcátka na moto třesou uvidíšpussy

čééče zrcátko se mě třese, ale ten malej kulatej hajzl ne... takže v něm vidím víc než ve špíglu


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Zdenda (Člen)
26.05.2011 22:40:33
Offline

Re: Mrtvý úhel.

Takže mam tam tu miniatůru z Louise a je to super věc! Dle mě to eliminuje 99% mrtvýho úhlu, netřese se to a navíc to není ani žádná estetická hrůza (průměr 2 cm) ba naopak! Spokojenostgood Ještě dodám foto.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Kelly01 (Člen)
27.05.2011 07:01:39
Offline

Re: Mrtvý úhel.

Filous psal:

...dyš si nejsem jistej, tag se vohlížim...

No jo, ale co my se zablokovanou páteřísurprised


God Save The Queen!
karlos100 (Člen)
27.05.2011 07:05:52
Offline

Re: Mrtvý úhel.

Kelly01 psal:
Filous psal:

...dyš si nejsem jistej, tag se vohlížim...

No jo, ale co my se zablokovanou páteřísurprised

musíš se votáčet celým tělembigsmile


...a bude hůř!
jiri50 (Člen)
27.05.2011 08:45:42
Offline

Re: Mrtvý úhel.

to bych musel pustit větve, mám krátký ruce, vyučujou to v motoškole?


jsem pomalejší - ale ne vždy
MaraKM (Člen)
27.05.2011 08:53:01
Offline

Re: Mrtvý úhel.

Musím říct, že ještě více lituji loňské bouračky... hranatá zrcátka, která jsem měl předtím se netřepala ani trochu! Teď co jsme dal jiné od pana Suzukiho, které jsou navíc trošku větší a hlavně hlubší, tak se třepou dost slušně, takže vidím spíše jen obrysy ve větších rychlostech.... Nechápu čím to je?! v "původních" bylo něco jako poliš, kterej to měl asi kompenzovat, v těchto s větší hloubkou by to mělo být tím tuplem lépe řešený, ale asi není...


Nic lidského mi není cizí
Kelly01 (Člen)
27.05.2011 09:29:34
Offline

Re: Mrtvý úhel.

karlos100 psal:
Kelly01 psal:
Filous psal:

...dyš si nejsem jistej, tag se vohlížim...

No jo, ale co my se zablokovanou páteřísurprised

musíš se votáčet celým tělembigsmile

Mám ztuhlý i ramena, vyjel bych z cestyheadshakesurprised


God Save The Queen!
Bedřich (Člen)
27.05.2011 09:50:02
Offline

Re: Mrtvý úhel.

Taky jsem nad tím laboroval, nekonec jsme prodloužení zrcátk od MOTECHU a je to lepší.

někde jsem viděl tohle zrcátko, co nemělo tu černou, plastovou hranu. Vypadalo to jen jako větší kapka vody. Ale kde to byloidontknow

dej sem foto


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
PFremer (Člen)
27.05.2011 10:08:58
Offline

Re: Mrtvý úhel.

Zdenda psal:

Takže mam tam tu miniatůru z Louise a je to super věc! Dle mě to eliminuje 99% mrtvýho úhlu, netřese se to a navíc to není ani žádná estetická hrůza (průměr 2 cm) ba naopak! Spokojenostgood Ještě dodám foto.

Takže řikáš, že dobrý jo?bigsmile
A co za záda, za záda to dosáhle?Jako upřímě, vopravdu seriozní dotaz.smile1 Takže seriozní odpověď.Prosimgood


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
jardagsf (Člen)
27.05.2011 11:01:47
Offline

Re: Mrtvý úhel.

Kelly01 psal:
Filous psal:

...dyš si nejsem jistej, tag se vohlížim...

No jo, ale co my se zablokovanou páteřísurprised

a tesnou kombinezou?idontknow


MOTO KOZZI GRISO
Kukii (Člen)
27.05.2011 12:05:12
Offline

Re: Mrtvý úhel.

jardagsf psal:
Kelly01 psal:
Filous psal:

...dyš si nejsem jistej, tag se vohlížim...

No jo, ale co my se zablokovanou páteřísurprised

a tesnou kombinezou?idontknow

nedejchat bigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
Lihy (Člen)
27.05.2011 12:51:23
Offline

Re: Mrtvý úhel.

Jaký kochání?surprised....kurvasurprised...rytíři se nekochajfuck...to neni žádný veřejný bruslení, prostě plnej plyn a takový wifikundace nejsou třebasick
bigsmilebigsmilebigsmile

karlos100 (Člen)
27.05.2011 13:53:34
Offline

Re: Mrtvý úhel.

Lihy psal:

Jaký kochání?surprised....kurvasurprised...rytíři se nekochajfuck...to neni žádný veřejný bruslení, prostě plnej plyn a takový wifikundace nejsou třebasick
bigsmilebigsmilebigsmile

že to ale trvalogood,já to chtěl taky nějak podobně napsatbigsmile
prostě, když seš nejrychlejší na cestě,nemusíš se vohlížet
ani zamrdávat zrcátka důchodcovskejma vehementamabigsmilebigsmilebigsmile
(já pochopitelně jezdím pomalu,takže se vohlížim.. ten kokotinec bych
na bandasku nemoh nalepit,to je fakt hnusný..)


...a bude hůř!
Zdenda (Člen)
27.05.2011 19:13:00
Offline

Re: Mrtvý úhel.

Myslím, že maličká 2cm kapka v zrcátku nepůsobí nijak rušivě o proti jiným různým patvarům, co někteří na motorkách mají a nepozastavují se nad tím. Nevadí, kdo chce ať si to koupí, protože to je šikovná věcička, která může někomu zachránit krk a skutečně funguje. I ten kdo se otáčí může jednou zapomenout. Zkrátka to berte jen jako doporučení k bezpečnosti na motorce nic vícsmokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Lihy (Člen)
28.05.2011 11:26:30
Offline

Re: Mrtvý úhel.

Zdenda psal:

...Zkrátka to berte jen jako doporučení k bezpečnosti na motorce nic vícsmokin

pro bezpečnost na motocyklu je nejvíc reflexní vesta....kdo má vestu nepotřebuje už naprosto nic....ani mozek
bigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr