Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » cross místo silnice

Bandit-Kralik (Člen)
04.06.2011 17:13:33
Offline

cross místo silnice

Tak jsem měl možnost v práci vyzkoušet crossové motorky.... Celou dobu lítám jen silnice, tedy pokud nepočítám nějakou tu polnačku při vyjíždkách....ale v terénu je to 100% adrenalin... Byla mi zapůjčena KTM 250 a 500. Je to sakra rozdíl. Byl jsem rozbitý jak cikánské hračky a to jsem na nich nalítal jen několik hodin....Příjemná změna, doporučuju vyzkoušet.

Tomas600N (Člen)
04.06.2011 17:17:50
Offline

Re: cross místo silnice

taky jsem jednou zkusil KTM EXC 250,týden na to jsem prodal silnični moto a dalši týden mi už doma stála Huska WR 250good vůbec toho nelituju,jen ta udržba je trošku dražšihelp

Bandit-Kralik (Člen)
04.06.2011 17:19:46
Offline

Re: cross místo silnice

Měl jsem podobné nutkání, ale problém je s údržbou....rád cestuju dálky a na tohle se to vůbec nehodí....prostě to chce dvě motyky

MaraKM (Člen)
04.06.2011 19:08:49
Offline

Re: cross místo silnice

Mě zase láká enduro a docela se mi líbí BMW GS 1200.... uvažuji, že bych si nějaké endůru vypůjčil na víkend v červenci - úplný cross není pro mne, na to se mám moc rád smile1


Nic lidského mi není cizí
Petr J. (Člen)
04.06.2011 22:37:46
Offline

Re: cross místo silnice

Bandit-Kralik psal:

.......KTM 250 a 500.........

KTM 500 těžko....bigsmile

My máme v garáži jak BMW R 1200 GSA, tak třeba WR 250 R nebo EXC 450...good....dnes po třech hodinách na dvou tratích v oklolí a pár km přesun a měl jsem problém stát na nohou. Jinak dnes jsem měl na vyzkoušení Husaberga FE 450 a bylo to fajné svezení, do zatáček se tomu chce o něco více než mému EXC, ale karburátorový motor té mé má taky co do sebe...asi zatím výměnu odložím idontknow

Zdenda (Člen)
05.06.2011 08:34:56
Offline

Re: cross místo silnice

Kroska a řádění na tratích je jedno z nejlepších co sem kdy poznal. BOhužel v době kdy jsem měl krosku, tak nikdo z mojeho okolí ji neměl a víceméně jsem jezdil sám. Pak sem to prodal. Pak si to kokoti všichni nakoupili. Krosku ale chci ještě jednou, je to pecka, hlavně to skákání, to sem žral nejvícgood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Filous (Člen)
05.06.2011 10:57:24
Offline

Re: cross místo silnice

...taky se vopčas svezu, ale nejni to vono, asfalt je asfalt, hlína je dobrá tak akorát na sázení bramborcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
05.06.2011 11:08:25
Offline

Re: cross místo silnice

Filous psal:

...taky se vopčas svezu, ale nejni to vono, asfalt je asfalt....

Rouhání....bigsmile...naopak, jet polem nepolem a čas od času jít vzduchem je nejvíc...bigsmile

A vyjde to rozhodně levněji než okruhové dny a po dvou třech hodinách je člověk rád, že stojí na nohou...

Filous (Člen)
05.06.2011 11:11:51
Offline

Re: cross místo silnice

Petr J. psal:
Filous psal:

...taky se vopčas svezu, ale nejni to vono, asfalt je asfalt....

Rouhání....bigsmile...naopak, jet polem nepolem a čas od času jít vzduchem je nejvíc...bigsmile

A vyjde to rozhodně levněji než okruhové dny a po dvou třech hodinách je člověk rád, že stojí na nohou...

...jaký rouhání???surprised ...jag řikam, na brambory dobrýgoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
05.06.2011 11:12:11
Offline

Re: cross místo silnice

kros joo ale né pro mňa to je pak porád tam to naštíplí tamto naražený tohle utržený ee vždycky to končilo špatněbigsmile

4kolka je pro mě akurátgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Inženýrek (Člen)
05.06.2011 11:20:45
Offline

Re: cross místo silnice

Filous psal:

...taky se vopčas svezu, ale nejni to vono, asfalt je asfalt, hlína je dobrá tak akorát na sázení bramborcool

...a brambory jsou dobrý na výkrm prasetegoodsmile1


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Banditatom (Člen)
05.06.2011 11:21:26
Offline

Re: cross místo silnice

Inženýrek psal:
Filous psal:

...taky se vopčas svezu, ale nejni to vono, asfalt je asfalt, hlína je dobrá tak akorát na sázení bramborcool

...a brambory jsou dobrý na výkrm prasetegoodsmile1

...a plase je nejlepčí na rožňugood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
snowflake600 (Člen)
05.06.2011 13:29:14
Offline

Re: cross místo silnice

Banditatom psal:
Inženýrek psal:
Filous psal:

...taky se vopčas svezu, ale nejni to vono, asfalt je asfalt, hlína je dobrá tak akorát na sázení bramborcool

...a brambory jsou dobrý na výkrm prasetegoodsmile1

...a plase je nejlepčí na rožňugood

a k tomu chlazený beerbeerbeer

sonyk (Člen)
05.06.2011 22:44:14
Offline

Re: cross místo silnice

ja sem verny asfaltu. sterk mam rad jedine v Tatre bigsmile jinak se na nem bojim bigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
barynek (Člen)
05.06.2011 23:04:38
Offline

Re: cross místo silnice

přesně, zlatej asfalt! ale neříkám, že bych se nesvezsmile1


Bandit 4EVER!!!
Petr J. (Člen)
06.06.2011 07:33:22
Offline

Re: cross místo silnice

...zlatá hlína...bigsmile

Zdenda (Člen)
06.06.2011 09:43:20
Offline

Re: cross místo silnice

Zvládnu jako hobík kterej jezdil 125 a sem tam 250 2t krosku 450 4t ??? Nebo sem koukal že KTM má kompromis 350help


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Filous (Člen)
06.06.2011 09:55:31
Offline

Re: cross místo silnice

Zdenda psal:

Zvládnu jako hobík kterej jezdil 125 a sem tam 250 2t krosku 450 4t ??? Nebo sem koukal že KTM má kompromis 350help

...kup 250 ve 4taktu a pořád toho budeš mít plný brejlecool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
06.06.2011 10:21:40
Offline

Re: cross místo silnice

Já jen že mám rád předimenzovaný věci a abych pak za půl roku nebrečel a nepokukoval po 450help

Jinak čůro včera sem byl na lodi, vychytat nějaký mouchy po zimě, tak až pak zase pojedu, tak ti nějak předem písnu a dorazíš!


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Filous (Člen)
06.06.2011 11:48:53
Offline

Re: cross místo silnice

Zdenda psal:

Já jen že mám rád předimenzovaný věci a abych pak za půl roku nebrečel a nepokukoval po 450help

Jinak čůro včera sem byl na lodi, vychytat nějaký mouchy po zimě, tak až pak zase pojedu, tak ti nějak předem písnu a dorazíš!

...nemam strach, že bys po půl roce zjistil, že je na tebe dvjepade slabácool ...štyrypade je hroznej tank, kerej nevyužiješ ani z poloviny a vječně to budeš tejrat podtočenýsmile2 ...s tou pramicej dej určitě vjedětgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
luboss (Člen)
06.06.2011 14:51:24
Offline

Re: cross místo silnice

mno ale podtočený 450 bude dělat ehmm ehmm ehmmm ale vytahne tě špičkama bot za motorkou na výjezd, dvěpade zdochne když nemáš dlouhý prsty na spojce bigsmile

nicméne exc 250 je fakt k neutahýní a ovladatelnost je fakt jako na kole good



KTM rulezz


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Petr J. (Člen)
06.06.2011 21:46:41
Offline

Re: cross místo silnice

450 je nejvíc....good

bigsmile

Bandit-Kralik (Člen)
06.06.2011 22:17:46
Offline

Re: cross místo silnice

luboss psal:

mno ale podtočený 450 bude dělat ehmm ehmm ehmmm ale vytahne tě špičkama bot za motorkou na výjezd, dvěpade zdochne když nemáš dlouhý prsty na spojce bigsmile

nicméne exc 250 je fakt k neutahýní a ovladatelnost je fakt jako na kole good



KTM rulezz

tak pod to se podepíšu....připadal jsem si, že jedu vážně na kole....ono 110kg je trochu jiná liga

Filous (Člen)
07.06.2011 08:16:23
Offline

Re: cross místo silnice

...výjezdy, výjezdy, mluvíme vo motocrossu...ta štyrypade vás za ty špičky potahá dyš to nejmíň potřebujeteidontknow...na výjezdy do kopců sou specijály na hillclimbingbigsmile...vjeřim tomu, že tady nejni nigdo, kdo by s přehledem štyrypade uřídil a komu by nestačila dvjepade, kerá je uživatelsky příjemnější a zvládnutelnější cool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
07.06.2011 10:36:52
Offline

Re: cross místo silnice

Filous psal:

...výjezdy, výjezdy, mluvíme vo motocrossu...ta štyrypade vás za ty špičky potahá dyš to nejmíň potřebujeteidontknow...na výjezdy do kopců sou specijály na hillclimbingbigsmile...vjeřim tomu, že tady nejni nigdo, kdo by s přehledem štyrypade uřídil a komu by nestačila dvjepade, kerá je uživatelsky příjemnější a zvládnutelnější cool

Kua fix, zas mám nějaký roupy...doufám že mi žena řekne že si jí nesmim koupit, jinak se asi fakt neudržim....http://www.motorkari.cz/motobazar/motorky/buell/buell-xb12x-ulysses/buell-xb12x-ulysses-269805.html   ...sice jako uplně kroska to neni...., ale zase to je HD bigsmile

Filous (Člen)
07.06.2011 11:55:30
Offline

Re: cross místo silnice

Lihy psal:
Filous psal:

...výjezdy, výjezdy, mluvíme vo motocrossu...ta štyrypade vás za ty špičky potahá dyš to nejmíň potřebujeteidontknow...na výjezdy do kopců sou specijály na hillclimbingbigsmile...vjeřim tomu, že tady nejni nigdo, kdo by s přehledem štyrypade uřídil a komu by nestačila dvjepade, kerá je uživatelsky příjemnější a zvládnutelnější cool

Kua fix, zas mám nějaký roupy...doufám že mi žena řekne že si jí nesmim koupit, jinak se asi fakt neudržim....http://www.motorkari.cz/motobazar/motorky/buell/buell-xb12x-ulysses/buell-xb12x-ulysses-269805.html   ...sice jako uplně kroska to neni...., ale zase to je HD bigsmile

...tak todle je fakt úlet, to je tag hnusný, že se to nelíbí ani měbigsmilebigsmilebigsmile ...na druhou stranu proti gustu nic, že?good ...sem myslel, že uš tě tedle bastard pustil, ale koukam že nébigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
07.06.2011 12:47:57
Offline

Re: cross místo silnice

Filous psal:

...tak todle je fakt úlet, to je tag hnusný, že se to nelíbí ani měbigsmilebigsmilebigsmile

Vogo a ten Ducati krujzr či co to je za vobludu se ti líbí?...ty seš vopravdu ztacenejbigsmile

Zdenda (Člen)
07.06.2011 12:47:59
Offline

Re: cross místo silnice

Mě se to kupodivu líbígood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Lihy (Člen)
07.06.2011 12:51:52
Offline

Re: cross místo silnice

Zdenda psal:

Mě se to kupodivu líbígood

no to je snad jasný...to se musí líbit každýmu, bo je to hezkýbigsmile

Zdenda (Člen)
07.06.2011 13:17:50
Offline

Re: cross místo silnice

a jdeš do ní pičo?smile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Lihy (Člen)
07.06.2011 13:32:39
Offline

Re: cross místo silnice

Zdenda psal:

a jdeš do ní pičo?smile1

Čéče strašně rád bych do ní šel a fakt doufám, že Helča řekne, že novou motorku nepotřebujem...prachy by byly ale moc by mi na oučtě nezůstalo a vzhledem k tomu že je žena na mateřský byl by to trochu risk, bo u nás v práci nevíš "dne ani hodiny" a kdyby něco, tak by to asi nebylo dobrý. Holt bych musel střelit rychle bandasku a možná pro jistotu i druhý autobigsmile

Zdenda (Člen)
07.06.2011 13:41:56
Offline

Re: cross místo silnice

jak mi nedávno řekl emerickej, musíš žít na plnosmile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Filous (Člen)
07.06.2011 14:09:05
Offline

Re: cross místo silnice

Lihy psal:
Filous psal:

...tak todle je fakt úlet, to je tag hnusný, že se to nelíbí ani měbigsmilebigsmilebigsmile

Vogo a ten Ducati krujzr či co to je za vobludu se ti líbí?...ty seš vopravdu ztacenejbigsmile

...jako líbí??? ...no líbí, noredfacebigsmilebigsmilebigsmile ...ale neš čopra vot Duchcáti, to si rači koupim starýho usoplenýho Sportsteragoodbigsmile ...zas ale dyš uš mám to triko???idontknowbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
barynek (Člen)
07.06.2011 17:29:15
Offline

Re: cross místo silnice

Lihy psal:
Filous psal:

...výjezdy, výjezdy, mluvíme vo motocrossu...ta štyrypade vás za ty špičky potahá dyš to nejmíň potřebujeteidontknow...na výjezdy do kopců sou specijály na hillclimbingbigsmile...vjeřim tomu, že tady nejni nigdo, kdo by s přehledem štyrypade uřídil a komu by nestačila dvjepade, kerá je uživatelsky příjemnější a zvládnutelnější cool

Kua fix, zas mám nějaký roupy...doufám že mi žena řekne že si jí nesmim koupit, jinak se asi fakt neudržim....http://www.motorkari.cz/motobazar/motorky/buell/buell-xb12x-ulysses/buell-xb12x-ulysses-269805.html   ...sice jako uplně kroska to neni...., ale zase to je HD bigsmile

to už radši GS vod BMW, než tuhle obludusick
ale když se ti to líbí..bigsmile


Bandit 4EVER!!!
Petr J. (Člen)
07.06.2011 17:35:15
Offline

Re: cross místo silnice

Filipe, 450 je 450, nedám na to dopustit...jezdil už jsem v terénu ledacos, a nejvíc srandy jsem si vždy užil se 450, navíc nejsem muší váhová kategorie...

250 mé ženy je fajn, taky se na tom člověk dobře sveze, ale ten nárůst výkonu po přidání tam prostě chybí...

Ale pro někoho s šedesáti kily je 250 určitě lepší volba...bigsmile

Filous (Člen)
07.06.2011 17:51:52
Offline

Re: cross místo silnice

Petr J. psal:

Filipe, 450 je 450, nedám na to dopustit...jezdil už jsem v terénu ledacos, a nejvíc srandy jsem si vždy užil se 450, navíc nejsem muší váhová kategorie...

250 mé ženy je fajn, taky se na tom člověk dobře sveze, ale ten nárůst výkonu po přidání tam prostě chybí...

Ale pro někoho s šedesáti kily je 250 určitě lepší volba...bigsmile

...ale jó, každej si najde to svý, možná porovnávam neporovnávatelný, víš že mam díky dílně a Alešovi ke kroskám hodně blízko a to co servisujem nebo upravujem se nedá asi výkonovje srovnávat s WR tvojí ženy i když i na tom musí bejt sranda...vjetšina toho co děláme má kompresní písty, vačky, upravovaný hlavy, jiný jednotky, sání a laufy, prostě nakoňovaný mrchy a to je ve dvjepade takovej mazec, že ti s toho de hlava kolem...dyš se sklouznu na takový štyrypade, tag mam pocit, že se na tom dá jet jen rovně a držet to f točkách přet vomezovačem je pro mě jako bahňácký jelito naprosto nemyslitelný...asi určitě bude výkonovje něco jinýho "hobby" jetá, pjet let stará ludra bes pořádnýho servisu a bes historije, kerá je chvíli přet smrtí...ale to sou jen moje takový malý postřehy, mě prostě hlína nic moc neřiká, to SM je jiný kafe a tam se mi vostrá 450 zamlouvá víc...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Marián (Člen)
07.06.2011 18:23:55
Offline

Re: cross místo silnice

Filous psal:
Petr J. psal:

Filipe, 450 je 450, nedám na to dopustit...jezdil už jsem v terénu ledacos, a nejvíc srandy jsem si vždy užil se 450, navíc nejsem muší váhová kategorie...

250 mé ženy je fajn, taky se na tom člověk dobře sveze, ale ten nárůst výkonu po přidání tam prostě chybí...

Ale pro někoho s šedesáti kily je 250 určitě lepší volba...bigsmile

...ale jó, každej si najde to svý, možná porovnávam neporovnávatelný, víš že mam díky dílně a Alešovi ke kroskám hodně blízko a to co servisujem nebo upravujem se nedá asi výkonovje srovnávat s WR tvojí ženy i když i na tom musí bejt sranda...vjetšina toho co děláme má kompresní písty, vačky, upravovaný hlavy, jiný jednotky, sání a laufy, prostě nakoňovaný mrchy a to je ve dvjepade takovej mazec, že ti s toho de hlava kolem...dyš se sklouznu na takový štyrypade, tag mam pocit, že se na tom dá jet jen rovně a držet to f točkách přet vomezovačem je pro mě jako bahňácký jelito naprosto nemyslitelný...asi určitě bude výkonovje něco jinýho "hobby" jetá, pjet let stará ludra bes pořádnýho servisu a bes historije, kerá je chvíli přet smrtí...ale to sou jen moje takový malý postřehy, mě prostě hlína nic moc neřiká, to SM je jiný kafe a tam se mi vostrá 450 zamlouvá víc...

taky sem k tomu bahnu nenasel nejak vztah, zkousel sem pracovni ctyrkoli LTA, jezdil sem i na sportovni a proste mi to nic nerika, silnice je silnice, teda pro me.


...sam mezi jebkarema...
Petr J. (Člen)
07.06.2011 18:32:03
Offline

Re: cross místo silnice

Filous psal:

.........."hobby" jetá, pjet let stará ludra bes pořádnýho servisu a bes historije, kerá je chvíli přet smrtí......

Vogo, asi chceš do držky nebo co? fuck

bigsmilebigsmilebigsmile

Lihy (Člen)
07.06.2011 20:04:28
Offline

Re: cross místo silnice

barynek psal:

to už radši GS vod BMW, než tuhle obludusick

čéče proti GS nic nemám, ale patrně to maj samý šílenci, bo například za motorku z 96 (to je 15let stará ludrasurprised s náletem minimálně 2x kolem koule) chtít 110 litrů...to může koupit vopravdu jenom další šílenec. Za ty prachy máš 3kový báwo (když už držet značku) kolem roku 2000, který nový stálo jak 3 ty gsa...

Filous (Člen)
07.06.2011 22:40:01
Offline

Re: cross místo silnice

Petr J. psal:
Filous psal:

.........."hobby" jetá, pjet let stará ludra bes pořádnýho servisu a bes historije, kerá je chvíli přet smrtí......

Vogo, asi chceš do držky nebo co? fuck

bigsmilebigsmilebigsmile

...vogo, já nemyslel tu tvojisurprisedbigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
07.06.2011 22:50:58
Offline

Re: cross místo silnice

Filous psal:

.........já nemyslel tu tvoji........

vogo, to máš štěstí....ta má totiž dostává vše, co si žádá....a někdy i něco navíc....fuck

bigsmilebigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr