Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ...Bikers Crown

Filous (Člen)
03.06.2011 15:54:27
Offline

...Bikers Crown

...asi tady rospoutam flejm wór, ale musim je pochválit za vochotu, kerá se jen tag nevidígoodgoodgood ...cestou z Brna sem něgde potratil sklíčko blinkru, kerý je enem nacvakávací a tudíš sem chca nechca vletěl na web BC, gde sem ty blinkry vonehdá kupoval a smířil se s tym, že si holt koupim jeden pár a použiju z nich enem to sklíčko...ofšem to bych nesměl bejt já, smolař...f é-šopu sice blinkry pořát maj, ale s dovjetkem "momentálně není skladem"smile2 ...tagže sem volal na info linku, tam mi slečna řekla, že do konce kvjetence budou, tagže si řikam haleluja, to vydržim...no tagže prvního volam, jakože esi sou a slečna že né, že mi to provjeří...za hoťku volala, že dodavatel má ňákej trabl a že budou aš f průbjehu srpencesmile2 ...no a ptala se mě, cože jako mě trápí a proč chci enem pár, tag jí celou tu storku vyprávim a vona jakože se mi podivá někam pod regál a že se vozve...no a svjete dif se, dneska ráno zavolala, že to sklíčko má a že si pro něj mám přijectgood ...to byla supr správa, ale čuměl sem jag puk, dyš sem se voptal, cože mě to jako bude stát a vona řiká:"níííc, přijeťte si pro něj, mi vám ho dáme ZADARMO" ...nasucho sem polknul, páč to se dneska uš moc nenosí, koupil sem u nás f továrně na benzínce tu nejvječí čokodádu a vyrazil do Chlumce, slečna mi dala sklíčko, čokošku si nechtěla vzít, že prej jakože né a né, já poděkoval, čokošku jí nechal na stole, na parkédžu ho cvaknul do blinkru místo igeliťáku, kerej sem tam měl provizirně vomotanej a jako spokojenej parchant sem vodjíždělgoodgoodgood...za mě prostě spokojenost a musim říct, že ani v minulosti sem s nima žádnej trabl nemělgoodgoodgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
libac22 (Člen)
03.06.2011 16:02:08
Offline

Re: ...Bikers Crown

pěknej novinovej článek good jo tohlen se moc už nevydí !!! hlavně ti to prodaj , jak to bejvá a když máš s productem problém tak telefon bud neberou nebo vemou a řeknou že se na to mrknou a zavolaj nazpet a nakonec se na tebe vy ass i takovíhlen zkušenosti  mám ale hodně záleží na firmě !!!


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
Drakoxxl (Člen)
03.06.2011 16:07:58
Offline

Re: ...Bikers Crown

Ve Vrbovce v BC dělá tenhle jednorukej divoch co furt za to tahá a s ním velká spokojenost, bo paní když tam na mladýho zkoušela už pátou bundu a třetí boty, tak trpělivost veliká good

http://www.bikerscrown.com/images/stories/prodejny/branik/bra.jpg

Lepší někdy, než nikdy.
hlemejzd999 (Člen)
03.06.2011 16:16:03
Offline

Re: ...Bikers Crown

já mám velice dobré zkušenosti s prodejnou f Jihlavě good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Brkos (Člen)
03.06.2011 17:01:41
Offline

Re: ...Bikers Crown

Já jsem měl jednou problém, když mi nechtěli uznat reklamaci, ale po menšim bubu uznali. Pak mě pobavilo když slečna co tam prodává nevěděla, co to je rolnabigsmile Ale jinak spokojenost, jen ten eshop jim nějak nesedí s tim co opravdu na skladě mají...

mr.BSE (Člen)
03.06.2011 17:22:28
Offline

Re: ...Bikers Crown

Ćéče Fildo, neřádil tam nějakej lapka?
Já sem vocaď vodjel bez držáku laufu (ta sponka na tlumiču), kterej mně tím pádem upadl bigsmile

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/46_img_3919.jpg



Proto sem se ptal na to zkrácení - že když už budu dělat novou sponu, tak že bych ho konečně říz good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Loser (Administrator)
03.06.2011 17:42:28
Offline

Re: ...Bikers Crown

Drako: jj, toho davala do kupy zrzule. Sejmula ho prej sousedka autem, kdyz prijizdel domu. V nemocnici, to s nim bylo prej psychicky spatny, ale vylejzal se z toho. Nechal si udelat protezu, striknul si ji airbrushem, aby byla jako pokerovana jako bejvala ruka, predelal si brzdeni na motorce a lita porad dal.goodgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Lihy (Člen)
03.06.2011 19:55:04
Offline

Re: ...Bikers Crown

Filous: vogo tos moch nechat na zimu, stačilo si koupit pomerančový tikťaky (nebo najít u popelnic jako já), zapálit cigáro a přitom seznámit tu oranžovou krabičku s kudlou, no a voala sklíčko do blinkru jak vyšitý.....za přispění průhledný lepenky fungovalo 2 járy a kdyby nebylo kreše a ulomenýho blinkru, tak funguje doteťbigsmile

pulmotor (Člen)
03.06.2011 20:06:33
Offline

Re: ...Bikers Crown

Někdy maji v krámech záchvaty dobrosrdečnosti,mně v Honde daroval šroub co drží kryt řetězu a já jen poděkovalpussy pak jsem zjistil ze stojí 160kčsurprised.Dá se ještě setkat i s cizím slušným člověkem ale dá to fuck práci.goodgoodgood


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
osiris (Člen)
03.06.2011 20:32:01
Offline

Re: ...Bikers Crown

...mě tudle dali před knajpou zadarmo přes tlamu smokin


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Frodo89 (Člen)
03.06.2011 20:33:09
Offline

Re: ...Bikers Crown

To já v Bikerscrown mam dobry zkušenosti i s reklamaci...
jen se člověk nesmi nechat odbít a stát si tvrdě za svím.

S pozdravem na bejvalou vedouci Mostecké pobočky smile1


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Petr J. (Člen)
03.06.2011 21:12:30
Offline

Re: ...Bikers Crown

to Filous: a cestou zpět jsi ztratil druhé? bigsmile

Jinak ochotní tam jsou, ale jinak tam nemají fakt nic...idontknow

honza7 (Člen)
03.06.2011 22:43:15
Offline

Re: ...Bikers Crown

tag to ti gratuluju,asi se zlepčiligood
vždy to tak nebylo,zažil jsem tam situaci ,že se na motorkáře v tísni totálně vysrali,narozdíl od nás,takže je to jen a jen v lidech


Ty mě taky
Progear 650 (Člen)
04.06.2011 11:16:42
Offline

Re: ...Bikers Crown

osiris psal:

...mě tudle dali před knajpou zadarmo přes tlamu smokin

woe... bigsmilebigsmilebigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Banditatom (Člen)
04.06.2011 11:33:21
Offline

Re: ...Bikers Crown

ku mňa nechoďte zadarmo ani vodu s jímkyevilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
06.06.2011 10:53:43
Offline

Re: ...Bikers Crown

Že by se zlepšili? Já teda zkušenosti vždycky opačný. Jak s kvalitou zboží, tak s reklamacema.
Ochota v mém případě se rovnala plný hubě keců, že nic neni problém.
Skutečnost jiná.bad

Ale třeba se fakt zlepšili (BC Braník).help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Rostyk (Člen)
06.06.2011 11:09:06
Offline

Re: ...Bikers Crown

Já mám podobnou zkušenost s BC Jihlava.Kupoval jsem si tam boty,když jsem tam jezdil služebně .Když se posrali ,tak jsem je tam byl reklamovat,bez problému,průser byl ale když boty přišly nové a robka už tam nejezdila.Tak jsem tam volal že je blbý jezdit pro boty přes půl republiky a oni mi je zadara poslali domů.Ochotní vstřícní,tenkrát jsem taky sedl na prdel....


Dohnat a předehnat
Borák (Člen)
06.06.2011 16:04:39
Offline

Re: ...Bikers Crown

si ted nemůžu vynachválit CZ moto f Havl Brodě..
fajnovej a vochotnej maník,scháněl sem křusky..vobjezdil hafo krámů a tady narazil na ty pravý,vobjednal co sem chtěl ..ve víc velikostech abych poproboval žádný chechtáky jako zálohu okamžitě vobjednal ..prostě paráda good


...nikdo nevojebe Ježíše...
Newada (Člen)
06.06.2011 16:09:43
Offline

Re: ...Bikers Crown

osiris psal:

...mě tudle dali před knajpou zadarmo přes tlamu smokin

A divíš se s tim ciftem.bigsmile


jak dlouho ještě?
hlemejzd999 (Člen)
06.06.2011 16:40:04
Offline

Re: ...Bikers Crown

Borák psal:

si ted nemůžu vynachválit CZ moto f Havl Brodě..
fajnovej a vochotnej maník,scháněl sem křusky..vobjezdil hafo krámů a tady narazil na ty pravý,vobjednal co sem chtěl ..ve víc velikostech abych poproboval žádný chechtáky jako zálohu okamžitě vobjednal ..prostě paráda good

to se tam budu mušet kouknout taky ...mám to kósek...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Kukii (Člen)
06.06.2011 18:01:52
Offline

Re: ...Bikers Crown

Ondráš psal:

Že by se zlepšili? Já teda zkušenosti vždycky opačný. Jak s kvalitou zboží, tak s reklamacema.
Ochota v mém případě se rovnala plný hubě keců, že nic neni problém.
Skutečnost jiná.bad

Ale třeba se fakt zlepšili (BC Braník).help

BC Braník mi před dvouma rokama uznali reklamaci dvou věcí bez keců a žádnej trabl.. za gatě sem dostala prachy na dřevo a boty sešili a šup zas zpátky ke mě.. je fakt, že ty hadry tam stojej za vyliž ass, ale ty případný reklamace byly fakt v cajku good


Život je boj-mašina je nej!!!
Ondráš (Člen)
06.06.2011 23:52:34
Offline

Re: ...Bikers Crown

Reklamaci taky uznali (aby ne u týden používaného výrobku), ale doba vyřízení byla trochu delší. A nezkrátila se ani když to dělali napodruhé (protože to na poprvé posrali), přesto že se tím oháněli. help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Zdenda (Člen)
07.06.2011 00:23:24
Offline

Re: ...Bikers Crown

Ondráši máš rech, taky prostě tuhle firmu nemám rád, byť se mnou vyjebali jen jednou. Jediný dobrý co jsem od nich měl kvalitního byla mikina s kapucí Simpson a tu samozřejmě už nedovážej...sick


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
07.06.2011 20:16:41
Offline

Re: ...Bikers Crown

Newada psal:
osiris psal:

...mě tudle dali před knajpou zadarmo přes tlamu smokin

A divíš se s tim ciftem.bigsmile

...jo, divím ...že jsem nedostal davakrát bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
DonPepon (Člen)
09.06.2011 09:26:06
Offline

Re: ...Bikers Crown

Drakoxxl psal:

Ve Vrbovce v BC dělá tenhle jednorukej divoch co furt za to tahá a s ním velká spokojenost, bo paní když tam na mladýho zkoušela už pátou bundu a třetí boty, tak trpělivost veliká good
http://www.bikerscrown.com/images/stori … ik/bra.jpg

toho divocha jsem potkal na Slapech,jezdí teda hustokrutě myslím na R1 nebo tak,měl nějakou protézu,fakt nechápu jak s tím může takhle jezdit,je dobrejsmokin

K.a.s.y.m. (Člen)
09.06.2011 20:49:33
Offline

Re: ...Bikers Crown

DonPepon psal:
Drakoxxl psal:

Ve Vrbovce v BC dělá tenhle jednorukej divoch co furt za to tahá a s ním velká spokojenost, bo paní když tam na mladýho zkoušela už pátou bundu a třetí boty, tak trpělivost veliká good
http://www.bikerscrown.com/images/stori … ik/bra.jpg

toho divocha jsem potkal na Slapech,jezdí teda hustokrutě myslím na R1 nebo tak,měl nějakou protézu,fakt nechápu jak s tím může takhle jezdit,je dobrejsmokin

loni byl v Kladrubech na Respectu a jezdí na  devítkový ninje


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
nety (Člen)
09.06.2011 21:06:55
Offline

Re: ...Bikers Crown

DonPepon psal:
Drakoxxl psal:

Ve Vrbovce v BC dělá tenhle jednorukej divoch co furt za to tahá a s ním velká spokojenost, bo paní když tam na mladýho zkoušela už pátou bundu a třetí boty, tak trpělivost veliká good
http://www.bikerscrown.com/images/stori … ik/bra.jpg

toho divocha jsem potkal na Slapech,jezdí teda hustokrutě myslím na R1 nebo tak,měl nějakou protézu,fakt nechápu jak s tím může takhle jezdit,je dobrejsmokin

já ho se škardíkem potkal kdysi u nás na Hájku na SV.


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Mirek D (Člen)
10.06.2011 10:10:05
Offline

Re: ...Bikers Crown

Já v centrálním BC koupil boty, za 4 měsíce prdla podrážka a voni že "ale panéé, vy ste f tom chodil"...."to sou boty na motoorků..".
Když to nešlo po dobrým tak jsem vobě boty jednu po druhým po něm hodil a od tý doby tam koupit ani ČMN... . bad


Autobus je taky Suzuki... .
Zdenda (Člen)
10.06.2011 13:04:52
Offline

Re: ...Bikers Crown

Já jsem zase za pár tisíc km moc opotřeboval rukavicesmile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
škardík (Člen)
10.06.2011 13:16:09
Offline

Re: ...Bikers Crown

nety psal:

]
já ho se škardíkem potkal kdysi u nás na Hájku na SV.

Ale škardík si to samozřejmě nepamatujeidontknowhelp


viz avatar:)
libac22 (Člen)
10.06.2011 20:35:57
Offline

Re: ...Bikers Crown

tak jsem tam dneska byl poprvé a vypadá to tam solidně good a ceny , no vnormě + -


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
VikecB12 (Člen)
11.06.2011 11:36:45
Offline

Re: ...Bikers Crown

Dyť tam krom šoejek prodávají uplný hovno,jeden šunt věčí jak druhejheadshake


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
libac22 (Člen)
11.06.2011 11:49:20
Offline

Re: ...Bikers Crown

ale nejvíc mě tam dostala kombožka ve výprodeji (asi poslední kus) za 16990kč fuck


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr