Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » brouseni stupacek

DrIVER (Člen)
21.04.2007 20:14:17
Offline

brouseni stupacek

Co sem se trochu rozjezdil, snažím se obrousit stupačky. Ale jsem posera a tak jsem si škrtl až dneska. Jaké však bylo moje překvapení, že to nebyla stupačka, ale hlavní stojansurprised Jeli jsme ve dvou. Co s tím, přitvrdit podvozek?
Ahoj Věrek

šmidaN (Člen)
21.04.2007 20:24:47
Offline

Re: brouseni stupacek

sundat stojan good a pak vic naklonit ...ale ja se přiznám že sem si ještě neškrt ...snad s novyma gumama,,na tech slikach kostrbatých  to bojim bojim bad

osiris (Člen)
21.04.2007 20:30:34
Offline

Re: brouseni stupacek

...ve dvou se ti to rychlejc a vic potapi, takze se toho skrtani nedes; resenim je bud pritvrdit hodne jestli jeszdis vic ve dvou, nebo min, jezdis-li vic solo
...pak prijde na radu bocak smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
MartysN6 (Člen)
21.04.2007 21:25:24
Offline

Re: brouseni stupacek

osiris psal:

...pak prijde na radu bocak smile1

a pak asfalt smile1

PALOUS (Člen)
21.04.2007 22:10:19
Offline

Re: brouseni stupacek

MartysN6 psal:
osiris psal:

...pak prijde na radu bocak smile1

a pak asfalt smile1

A pak Osibigsmile


Jebat motorky :-)
bobule (Člen)
21.04.2007 22:17:18
Offline

Re: brouseni stupacek

a úplně ve finál si z toho škrtneš do kalhotsurprisedbigsmile


to jebu
SLUGI (Člen)
21.04.2007 22:49:04
Offline

Re: brouseni stupacek

... nevím co furt řešíte idontknow
... sem jezdíval za Kakinem (samo jedině když jel s Bárou,když jel sólo tak sem nestíhal) a v Šebrově vod nich hafo jisker (vod zbytků stupaček) a OK  surprised  bigsmile  bigsmile


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
DrIVER (Člen)
21.04.2007 23:14:26
Offline

Re: brouseni stupacek

SLUGI psal:

... nevím co furt řešíte idontknow
... sem jezdíval za Kakinem (samo jedině když jel s Bárou,když jel sólo tak sem nestíhal) a v Šebrově vod nich hafo jisker (vod zbytků stupaček) a OK  surprised  bigsmile  bigsmile

No to by se mi právě líbilo, jenže stupna byla jenom lehce lízlá, ale ve stojanu je rejha. No a ten asi moc neuhne. Tak bych nechtěl hodit tlamusmile1 Asi budu radši jezdit sám, stejně mě to ve dvou nebavíbigsmile

osiris (Člen)
22.04.2007 00:01:54
Offline

Re: brouseni stupacek

...no prostě měls průběh asi takovej: zalomils to do zatáčky víc, takže škrtnuls jednou krátce stupnu, která se na čepu odklonila a stojan kterej neuhne se dostal tím pádem na řadu taky - stupny budeš mít vohoblovaný až tě tohle potká častějc a asi na delší dobu než tentokrát


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Tomy (Člen)
22.04.2007 03:01:57
Offline

Re: brouseni stupacek

Stupačkama brousíš hravě a co k tomu přidat ještě rukavici?smile1

Editoval inkvizitorr (22.04.2007 09:13:41)

Tomy (Člen)
22.04.2007 03:05:07
Offline

Re: brouseni stupacek

Tak ještě jednou

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Tomy/naklon.jpg
XJelen (Člen)
22.04.2007 08:09:23
Offline

Re: brouseni stupacek

FunCarving v létě pussysurprisedbigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
SLUGI (Člen)
22.04.2007 10:16:09
Offline

Re: brouseni stupacek

... rukavici ??
... proč ne rovnou loket ?!

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/maxi.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
maňas (Člen)
22.04.2007 16:18:15
Offline

Re: brouseni stupacek

stupačku bych mohl brousit tak leda flexo,sem moc bojácnejbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
hans (Člen)
22.04.2007 16:34:28
Offline

Re: brouseni stupacek

maňas psal:

stupačku bych mohl brousit tak leda flexo,sem moc bojácnejbigsmile

houby bojácnej.....rozumnej...good


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Zdenda (Člen)
22.04.2007 18:45:11
Offline

Re: brouseni stupacek

Když jsme u těch supaček, nevím jestli to je těma new gumama, ale teď je brousim na svejch oblíbenejch zatáčkách celkem pravidelně a ani mi to nepříde nijak extrémní náklon. Co mě ale sere je to, že nemám zespodu na stupačkách ten šroub, a místo něj už mi chybí kus stupačky. Bude se to dát navrtat a vyvrtat závit na ten šroub? Taky furt nemůžu sehnat ten kloubek na zadní stupačkuhelp


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Fresh Man (Člen)
23.04.2007 07:54:58
Offline

Re: brouseni stupacek

bigsmile


Bandit pičo
PALOUS (Člen)
23.04.2007 08:29:35
Offline

Re: brouseni stupacek

Tak ti vám nevím.Asi se jen kochámsmile2gumu mám do kraje a stupařku nedřubigsmilebych to chtěl vidět jak to dělátegooda neřešte kokotiny ve dvou to dře aj památkářbigsmile


Jebat motorky :-)
Marián (Člen)
23.04.2007 08:35:58
Offline

Re: brouseni stupacek

stupacku nedres,pac mas motorku nastavenou na tvrdo,btw aspon neco.voni si to naschval nechaj nameko,aby se jim to potapelo,to pak umi kazdej drit stupacky,ale jizda na tom je jak na zaoceanskym parnikubigsmile


...sam mezi jebkarema...
PALOUS (Člen)
23.04.2007 08:47:07
Offline

Re: brouseni stupacek

JJ mám to na tvrdobigsmilevopčassmile2a musím už makat páč boukám že je balt on-linebigsmile


Jebat motorky :-)
Koldan (Člen)
23.04.2007 08:48:31
Offline

Re: brouseni stupacek

PALOUS psal:

Tak ti vám nevím.Asi se jen kochámsmile2gumu mám do kraje a stupařku nedřubigsmilebych to chtěl vidět jak to dělátegooda neřešte kokotiny ve dvou to dře aj památkářbigsmile

mám to nakopnutý,centrál na šestku a v Buchlákách gde to znám,tak si taky štrejchnu,i když jen na levé straně,na pravou sem pakoidontknow ale jináč sem vofatrnej, mám sa rádgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Fresh Man (Člen)
23.04.2007 09:19:31
Offline

Re: brouseni stupacek

bigsmilekucí kucí.

skuste jet něgdy do zatáčky, pak to pude samogoodbigsmile


Bandit pičo
PFremer (Člen)
20.06.2011 10:25:52
Offline

Re: brouseni stupacek

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2823_bank_sensor.jpg



BOLT, BANK SENSOR 43576-07D01
Možná bych tam dal i trošku delší.
Nemá je někdo za kačku bigsmile

Jako 165kačen za šroub nedám...idontknow Díky moc.


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Honzik8719 (Člen)
20.06.2011 10:37:04
Offline

Re: brouseni stupacek

hlavní stojan jsem dřel i když jsem jel sám,ted už ho tam dávám jen na čištění a mazání řetězu,a na broušení stupaček mi pomohli kratší kosti přepákovánígood


...relativní kochač...
XJelen (Člen)
20.06.2011 10:43:46
Offline

Re: brouseni stupacek

PFremer psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … sensor.jpg

BOLT, BANK SENSOR 43576-07D01
Možná bych tam dal i trošku delší.
Nemá je někdo za kačku bigsmile

Jako 165kačen za šroub nedám...idontknow Díky moc.

a naco je tam jako potřebuješ?idontknow beztak jsi je udřel akorát v sosnový a další udřeš v Mostě. V provozu si párkrát drbneš normálně a na to je tam nepotřebuješ goodbigsmile Patriku a boty máš celý? bigsmile


Strýcfajtr !!!
hlemejzd999 (Člen)
20.06.2011 10:45:11
Offline

Re: brouseni stupacek

prodám pneu ...na krajích uplně nové smile1


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Honzik8719 (Člen)
20.06.2011 10:49:41
Offline

Re: brouseni stupacek

hlemejzd999 psal:

prodám pneu ...na krajích uplně nové smile1

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...relativní kochač...
zzzmrzlinar (Člen)
20.06.2011 11:26:33
Offline

Re: brouseni stupacek

XJelen psal:
PFremer psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … sensor.jpg

BOLT, BANK SENSOR 43576-07D01
Možná bych tam dal i trošku delší.
Nemá je někdo za kačku bigsmile

Jako 165kačen za šroub nedám...idontknow Díky moc.

a naco je tam jako potřebuješ?idontknow beztak jsi je udřel akorát v sosnový a další udřeš v Mostě. V provozu si párkrát drbneš normálně a na to je tam nepotřebuješ goodbigsmile Patriku a boty máš celý? bigsmile

mno já bych je tam právě nechal už jenom proto, že je to "hlásič" bo se mu taky bez hlášení může stát, že to rovnouc položí víc na ty padáky a tralalá do kačera.

Ty jeho Sucuki oridžinál nejsou sice tak debilní jako Fehling, ale v Sosně to pokládal právě na ně.

PFr - ten výrazně kratší je z levý stupny což smile1

zzzmrzlinar (Člen)
20.06.2011 11:29:57
Offline

Re: brouseni stupacek

a vůbec kurva, neřeš šrouby za dlouhý peníze a kup rovnou nějakou vobouchanou R1 za pár šlupek ať tě právě nemusí trápit podvozek a už vůbec ne to že vodřeš leštěnku.

To je logický vývoj.

Vzory bys tu měl, já, Kojaks, Jelen (ten teda R1 strýcfajrt) a spousty spousty dalších.

XJelen (Člen)
20.06.2011 11:38:00
Offline

Re: brouseni stupacek

zzzmrzlinar psal:
XJelen psal:
PFremer psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … sensor.jpg

BOLT, BANK SENSOR 43576-07D01
Možná bych tam dal i trošku delší.
Nemá je někdo za kačku bigsmile

Jako 165kačen za šroub nedám...idontknow Díky moc.

a naco je tam jako potřebuješ?idontknow beztak jsi je udřel akorát v sosnový a další udřeš v Mostě. V provozu si párkrát drbneš normálně a na to je tam nepotřebuješ goodbigsmile Patriku a boty máš celý? bigsmile

mno já bych je tam právě nechal už jenom proto, že je to "hlásič" bo se mu taky bez hlášení může stát, že to rovnouc položí víc na ty padáky a tralalá do kačera.

Ty jeho Sucuki oridžinál nejsou sice tak debilní jako Fehling, ale v Sosně to pokládal právě na ně.

PFr - ten výrazně kratší je z levý stupny což smile1

hele honzo já myslim, že když se ti ozve škrt tohodle šroubku před škrtnutím padákem, tak už s tim stejně nic neudělá, popř. srovná a rovnou tralalá jaks psals... takže eslivá už je Patrik tak daleko, že jde na padák, pak mu nezbejvá než tam dát hříbky, protože se bude stresovat, jestli náhodou už po škrtnutí stupkou nebude následovat padák. Vem si že nalítne vingl, pomalu sklápí, ozve se šroubek a co dál? potřebuješ ještě chvíli vydržet bo vingl ještě neskončil a bojíš se jestli teda škrtneš tim padákem nebo ne? .... Sundat, nebo ohnout jak to měl Kuba na šestce a místo šroubků odrbat celou stupnu good


Strýcfajtr !!!
PFremer (Člen)
20.06.2011 12:23:26
Offline

Re: brouseni stupacek

XJelen psal:
zzzmrzlinar psal:
XJelen psal:


a naco je tam jako potřebuješ?idontknow beztak jsi je udřel akorát v sosnový a další udřeš v Mostě. V provozu si párkrát drbneš normálně a na to je tam nepotřebuješ goodbigsmile Patriku a boty máš celý? bigsmile

mno já bych je tam právě nechal už jenom proto, že je to "hlásič" bo se mu taky bez hlášení může stát, že to rovnouc položí víc na ty padáky a tralalá do kačera.

Ty jeho Sucuki oridžinál nejsou sice tak debilní jako Fehling, ale v Sosně to pokládal právě na ně.

PFr - ten výrazně kratší je z levý stupny což smile1

hele honzo já myslim, že když se ti ozve škrt tohodle šroubku před škrtnutím padákem, tak už s tim stejně nic neudělá, popř. srovná a rovnou tralalá jaks psals... takže eslivá už je Patrik tak daleko, že jde na padák, pak mu nezbejvá než tam dát hříbky, protože se bude stresovat, jestli náhodou už po škrtnutí stupkou nebude následovat padák. Vem si že nalítne vingl, pomalu sklápí, ozve se šroubek a co dál? potřebuješ ještě chvíli vydržet bo vingl ještě neskončil a bojíš se jestli teda škrtneš tim padákem nebo ne? .... Sundat, nebo ohnout jak to měl Kuba na šestce a místo šroubků odrbat celou stupnu good

Vy jste mi ale kujónibigsmile

Jelenoj, Moje supr trupr cestovní botky bez slejdrů jsou trošlu ohoblovaný, jen co je pravdasmile2 a to jsem je nestačil dát až na palce jen párkrát. Musim pořídit nějaký sportovnější a nebo dojezdim starý.bigsmile Jinak poplašňáky tam určitě nechám, je to dobrá věc. Vejlet na travičku nebyl zrovna příjemnej. Ale nejel jsem nějakou extra pilu, tak ok, spíš mě to nasralo.

Zmrzlinoj, bigsmile R1, si se zbláznil né, všimlul sis na mě, že bych nějak vysesal a nebo vykláněl kolínko? Víš jak bych vypadal na sportce?surprised A ještě k tomu jed po hlavěbigsmile, to by byl pohled.headshake

Nakonec jsem si je nechal udělat u nás v nástrojárně o 4mm delší za sáček Jihlavanky, tak jsem zvědavej.bigsmile Zejtra to testnu v sosně.good


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
richie (Člen)
20.06.2011 12:42:45
Offline

Re: brouseni stupacek

škrtání stupačkou: a) zvýšit stupačky b) změnit jezdecký styl .....
škrtání má možná hezký efekt, ale je to sečteno podtrženo k ničemu


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Radek-Ban (Člen)
20.06.2011 13:23:42
Offline

Re: brouseni stupacek

richie psal:

škrtání stupačkou: a) zvýšit stupačky b) změnit jezdecký styl .....
škrtání má možná hezký efekt, ale je to sečteno podtrženo k ničemu

začal bych kostma..u mě to vše vyřešilo..good


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Peka (Člen)
20.06.2011 13:35:11
Offline

Re: brouseni stupacek

SLUGI psal:

... rukavici ??
... proč ne rovnou loket ?!

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … I/maxi.jpg

to je tesne pred padem ne?


B12 neni uz je autobus :)
Kelly01 (Člen)
20.06.2011 13:43:04
Offline

Re: brouseni stupacek

To řeším flexoubigsmile


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
20.06.2011 14:35:49
Offline

Re: brouseni stupacek

richie psal:

škrtání stupačkou: a) zvýšit stupačky b) změnit jezdecký styl .....
škrtání má možná hezký efekt, ale je to sečteno podtrženo k ničemu

Nejlevnější je podle mě možnost b). Tím bych začal.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
20.06.2011 14:58:33
Offline

Re: brouseni stupacek

...je fakt, že mam stupačky zvednutý a mašinu přepákovanou, ale po zemi je netaham...střelec uš dááávno nejsem, ale uplnou paštiku taky nejezdim...snatsurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
zzzmrzlinar (Člen)
20.06.2011 15:13:00
Offline

Re: brouseni stupacek

Patrik - áále hovno, je to jen otázka času a to dost krátkýho, zejtra začneš vysedat (mimochodem já asi nepojedu) pak začneš dřít i vysedlej, pak už nebudeš mít kam vysedat tak začneš laborovat jestli s dá něco s tím dělat a za chvíli zjistíš, že je lepčí za 3 pětky koupit volítanýho SRADa nebo něco tak

a je to kurva, to sem ti to nalajnoval. bigsmile

huskyb12 (Administrator)
20.06.2011 16:10:04
Offline

Re: brouseni stupacek

možností je dost ta nejdražší je tohle

http://halbich.cz/multimedia/katalog/id_307/preview.jpg



a tohle

http://halbich.cz/multimedia/katalog/id_434/preview.jpg



popravdě, Banditu se rám nekroutí víc než jinejm, je to v podvozku !


ale di, Ty brepto ...
WenzelB6 (Člen)
20.06.2011 19:39:20
Offline

Re: brouseni stupacek

mám tohle http://inetobchod.cz/banditkram/index.php?prodid=6507
jen sem je tam eště nedalredface

Kim (Člen)
20.06.2011 20:19:34
Offline

Re: brouseni stupacek

Filous psal:

...je fakt, že mam stupačky zvednutý a mašinu přepákovanou, ale po zemi je netaham...střelec uš dááávno nejsem, ale uplnou paštiku taky nejezdim...snatsurprised

pravda pravdoucí,taky už na to prdim...jen tak se sklouznout pro radost,dát si dobrej gáblík a kdyby pánbů ještě dal nějakou pěknou vo..katgoodredfacebigsmilebigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Banditatom (Člen)
20.06.2011 20:45:46
Offline

Re: brouseni stupacek

Kim psal:
Filous psal:

...je fakt, že mam stupačky zvednutý a mašinu přepákovanou, ale po zemi je netaham...střelec uš dááávno nejsem, ale uplnou paštiku taky nejezdim...snatsurprised

pravda pravdoucí,taky už na to prdim...jen tak se sklouznout pro radost,dát si dobrej gáblík a kdyby pánbů ještě dal nějakou pěknou vo..katgoodredfacebigsmilebigsmile

...a budeš vědít jak na toevil to víš nová dobaevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
20.06.2011 21:03:28
Offline

Re: brouseni stupacek

na to moje mrdání stačil zrepasovat zadek a dát na předek Ohlinsy a nestěžuju si...rám se mi nekroutí a stupačkama drbu jen na okruhu..tak nevim co řešíte bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
PFremer (Člen)
21.06.2011 07:30:08
Offline

Re: brouseni stupacek

zzzmrzlinar psal:

Patrik - áále hovno, je to jen otázka času a to dost krátkýho, zejtra začneš vysedat (mimochodem já asi nepojedu) pak začneš dřít i vysedlej, pak už nebudeš mít kam vysedat tak začneš laborovat jestli s dá něco s tím dělat a za chvíli zjistíš, že je lepčí za 3 pětky koupit volítanýho SRADa nebo něco tak

a je to kurva, to sem ti to nalajnoval. bigsmile

Čoveče, bigsmile ještě by to chtělo dát do grafu a započítat dovolenou v Rakousích bigsmile...

Nebudu to nějak hrotit, jestli mě to ale nějak chytne, jako, že asi jo, tak na novou sezónu třeba něco seženu, jen nevim, kde bych to stájoval, sousedi by asi neskousli, když by v baráku vedle schodu byly motorky dvě bigsmilebigsmile

To je škoda, jsem chtěl vokoukat nějaký tříčky, jak dostat mojí prdel ze sedačkysurprised. Doufám, že nebude chcát, to bych asi přišel vo penízkysmile2.


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
XJelen (Člen)
21.06.2011 08:07:13
Offline

Re: brouseni stupacek

K.a.s.y.m. psal:

na to moje mrdání stačil zrepasovat zadek a dát na předek Ohlinsy a nestěžuju si...rám se mi nekroutí a stupačkama drbu jen na okruhu..tak nevim co řešíte bigsmile

dyk sem to psal uš včera... brousit bude akorát v sosnovej a v mostě a mimo když si škrtneš, tak je to svátek, takže hlásiče netřebagoodbigsmile


Strýcfajtr !!!
zzzmrzlinar (Člen)
21.06.2011 10:56:05
Offline

Re: brouseni stupacek

PFremer psal:
zzzmrzlinar psal:

Patrik - áále hovno, je to jen otázka času a to dost krátkýho, zejtra začneš vysedat (mimochodem já asi nepojedu) pak začneš dřít i vysedlej, pak už nebudeš mít kam vysedat tak začneš laborovat jestli s dá něco s tím dělat a za chvíli zjistíš, že je lepčí za 3 pětky koupit volítanýho SRADa nebo něco tak

a je to kurva, to sem ti to nalajnoval. bigsmile

Čoveče, bigsmile ještě by to chtělo dát do grafu a započítat dovolenou v Rakousích bigsmile...

Nebudu to nějak hrotit, jestli mě to ale nějak chytne, jako, že asi jo, tak na novou sezónu třeba něco seženu, jen nevim, kde bych to stájoval, sousedi by asi neskousli, když by v baráku vedle schodu byly motorky dvě bigsmilebigsmile

To je škoda, jsem chtěl vokoukat nějaký tříčky, jak dostat mojí prdel ze sedačkysurprised. Doufám, že nebude chcát, to bych asi přišel vo penízkysmile2.

na sousedy uděláš bububu, já jsem hustokrutopřísnej motorkář a neseruse.cz a nacpeš jim motorky i do koupelky bigsmile

ty Rakousy mi furt ležej v hlavě, myslíš, že bysme tam za váma mohli dorazit jen an 3-4dny?

Jestli v Sosně bude chcát tak jedit můžeš, ale velevopatrně, minulej tejden se se byl s bráchou podívat na tom kurzu a když jsme vodjížděli tak chcalo fest a v jen tak cvičně koukal na povrch v tý točce před cílovou a bruslení hadr.

PFremer (Člen)
21.06.2011 11:21:33
Offline

Re: brouseni stupacek

zzzmrzlinar psal:
PFremer psal:
zzzmrzlinar psal:

Patrik - áále hovno, je to jen otázka času a to dost krátkýho, zejtra začneš vysedat (mimochodem já asi nepojedu) pak začneš dřít i vysedlej, pak už nebudeš mít kam vysedat tak začneš laborovat jestli s dá něco s tím dělat a za chvíli zjistíš, že je lepčí za 3 pětky koupit volítanýho SRADa nebo něco tak

a je to kurva, to sem ti to nalajnoval. bigsmile

Čoveče, bigsmile ještě by to chtělo dát do grafu a započítat dovolenou v Rakousích bigsmile...

Nebudu to nějak hrotit, jestli mě to ale nějak chytne, jako, že asi jo, tak na novou sezónu třeba něco seženu, jen nevim, kde bych to stájoval, sousedi by asi neskousli, když by v baráku vedle schodu byly motorky dvě bigsmilebigsmile

To je škoda, jsem chtěl vokoukat nějaký tříčky, jak dostat mojí prdel ze sedačkysurprised. Doufám, že nebude chcát, to bych asi přišel vo penízkysmile2.

na sousedy uděláš bububu, já jsem hustokrutopřísnej motorkář a neseruse.cz a nacpeš jim motorky i do koupelky bigsmile

ty Rakousy mi furt ležej v hlavě, myslíš, že bysme tam za váma mohli dorazit jen an 3-4dny?

Jestli v Sosně bude chcát tak jedit můžeš, ale velevopatrně, minulej tejden se se byl s bráchou podívat na tom kurzu a když jsme vodjížděli tak chcalo fest a v jen tak cvičně koukal na povrch v tý točce před cílovou a bruslení hadr.

Myslim, že nou problem, i na den by mě vaše přítomnost potěšila.bigsmile

Nevim, nevim, mokra se bojim.bad


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Luk (Člen)
21.06.2011 12:39:33
Offline

Re: brouseni stupacek

sosnova+dest:
jeszil sem tam s brachou asi pred 14 dny za chcavce a je to dobry jako skola jizdygood
veskery myslenky na rychly svezeni muzes  rovnou pustit z hlavyheadshake
ten nagumovanej povrch kdyz namokne tak klouze vic nez normal silnicesurprisedidontknow
na dvojaka celej okruh, zapesti citofka jaxvin a stejne mi v kazdej druhej zatacce ustreloval zadeksmile1


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
PFremer (Člen)
21.06.2011 13:02:22
Offline

Re: brouseni stupacek

Luk psal:

sosnova+dest:
jeszil sem tam s brachou asi pred 14 dny za chcavce a je to dobry jako skola jizdygood
veskery myslenky na rychly svezeni muzes  rovnou pustit z hlavyheadshake
ten nagumovanej povrch kdyz namokne tak klouze vic nez normal silnicesurprisedidontknow
na dvojaka celej okruh, zapesti citofka jaxvin a stejne mi v kazdej druhej zatacce ustreloval zadeksmile1

No, koukám na satelitbigsmile a nevim, nevim. V Liberci to vosichá, ale za kopcem...

V dešti na to seru, ješte bych si miláčka vodřel headshake


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Kim (Člen)
21.06.2011 18:06:03
Offline

Re: brouseni stupacek

Banditatom psal:
Kim psal:
Filous psal:

...je fakt, že mam stupačky zvednutý a mašinu přepákovanou, ale po zemi je netaham...střelec uš dááávno nejsem, ale uplnou paštiku taky nejezdim...snatsurprised

pravda pravdoucí,taky už na to prdim...jen tak se sklouznout pro radost,dát si dobrej gáblík a kdyby pánbů ještě dal nějakou pěknou vo..katgoodredfacebigsmilebigsmile

...a budeš vědít jak na toevil to víš nová dobaevil

již zítrasmokinbigsmilebigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
K.a.s.y.m. (Člen)
21.06.2011 21:33:47
Offline

Re: brouseni stupacek

XJelen psal:
K.a.s.y.m. psal:

na to moje mrdání stačil zrepasovat zadek a dát na předek Ohlinsy a nestěžuju si...rám se mi nekroutí a stupačkama drbu jen na okruhu..tak nevim co řešíte bigsmile

dyk sem to psal uš včera... brousit bude akorát v sosnovej a v mostě a mimo když si škrtneš, tak je to svátek, takže hlásiče netřebagoodbigsmile

NO vono i  v Brně tak bych řek ,že víc jak v Mostě bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zzzmrzlinar (Člen)
21.06.2011 21:35:32
Offline

Re: brouseni stupacek

PFremer psal:
zzzmrzlinar psal:
PFremer psal:


Čoveče, bigsmile ještě by to chtělo dát do grafu a započítat dovolenou v Rakousích bigsmile...

Nebudu to nějak hrotit, jestli mě to ale nějak chytne, jako, že asi jo, tak na novou sezónu třeba něco seženu, jen nevim, kde bych to stájoval, sousedi by asi neskousli, když by v baráku vedle schodu byly motorky dvě bigsmilebigsmile

To je škoda, jsem chtěl vokoukat nějaký tříčky, jak dostat mojí prdel ze sedačkysurprised. Doufám, že nebude chcát, to bych asi přišel vo penízkysmile2.

na sousedy uděláš bububu, já jsem hustokrutopřísnej motorkář a neseruse.cz a nacpeš jim motorky i do koupelky bigsmile

ty Rakousy mi furt ležej v hlavě, myslíš, že bysme tam za váma mohli dorazit jen an 3-4dny?

Jestli v Sosně bude chcát tak jedit můžeš, ale velevopatrně, minulej tejden se se byl s bráchou podívat na tom kurzu a když jsme vodjížděli tak chcalo fest a v jen tak cvičně koukal na povrch v tý točce před cílovou a bruslení hadr.

Myslim, že nou problem, i na den by mě vaše přítomnost potěšila.bigsmile

Nevim, nevim, mokra se bojim.bad

Ok, myslím že tak na 2-3 dny dorazíme

co v tý Sosně, byls?

PFremer (Člen)
22.06.2011 07:24:06
Offline

Re: brouseni stupacek

zzzmrzlinar psal:
PFremer psal:
zzzmrzlinar psal:


na sousedy uděláš bububu, já jsem hustokrutopřísnej motorkář a neseruse.cz a nacpeš jim motorky i do koupelky bigsmile

ty Rakousy mi furt ležej v hlavě, myslíš, že bysme tam za váma mohli dorazit jen an 3-4dny?

Jestli v Sosně bude chcát tak jedit můžeš, ale velevopatrně, minulej tejden se se byl s bráchou podívat na tom kurzu a když jsme vodjížděli tak chcalo fest a v jen tak cvičně koukal na povrch v tý točce před cílovou a bruslení hadr.

Myslim, že nou problem, i na den by mě vaše přítomnost potěšila.bigsmile

Nevim, nevim, mokra se bojim.bad

Ok, myslím že tak na 2-3 dny dorazíme

co v tý Sosně, byls?

jj, bylbigsmile z Liberce do Cvikova Takovej chcanec...idontknow Pak i sluníčko, přijedu do sosny 10min před celou a tam na vleku sedí Pedro s mladou + ještě jeden klučina na mašině.bigsmile
Pedro to chtěl přebukovat, paní byla ale nemilosrdná a tak jsme ve třech 35 min. hoblovali asfaltpussygood, pak začalo trošku cedit a i klouzat...Tak jsme se šli schovat, co ti budu povídat, po konci naší hodiny zas sluníčkobigsmile.
Pak jsme to ještě vzali směr Ještěd, tam jsem dal pár stupaček i s Jindřiškou ( byla statečná, skoro vůbec neremcala)bigsmile

Takže spokojenost, jen to vysedávání musim nějak doladit, sedim na tom jak přibitejpussyredface


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
zzzmrzlinar (Člen)
22.06.2011 12:15:05
Offline

Re: brouseni stupacek

PFremer psal:
zzzmrzlinar psal:
PFremer psal:


Myslim, že nou problem, i na den by mě vaše přítomnost potěšila.bigsmile

Nevim, nevim, mokra se bojim.bad

Ok, myslím že tak na 2-3 dny dorazíme

co v tý Sosně, byls?

jj, bylbigsmile z Liberce do Cvikova Takovej chcanec...idontknow Pak i sluníčko, přijedu do sosny 10min před celou a tam na vleku sedí Pedro s mladou + ještě jeden klučina na mašině.bigsmile
Pedro to chtěl přebukovat, paní byla ale nemilosrdná a tak jsme ve třech 35 min. hoblovali asfaltpussygood, pak začalo trošku cedit a i klouzat...Tak jsme se šli schovat, co ti budu povídat, po konci naší hodiny zas sluníčkobigsmile.
Pak jsme to ještě vzali směr Ještěd, tam jsem dal pár stupaček i s Jindřiškou ( byla statečná, skoro vůbec neremcala)bigsmile

Takže spokojenost, jen to vysedávání musim nějak doladit, sedim na tom jak přibitejpussyredface

kurva za na tom chceš dolaďovat, prostě si sedneš půlkou prdele vedle sedla a uvidíš co se bude dít bigsmile  hlavně si pamatuj: levá zatáčka levá půlka prdele vedle, pravá zatáčka pravá půlka prdele. Když to votočíš tak bys to škrtání asi nezlepčíl. smile1

Jindřiška si zvykne, hlavně jí nesmíš moc rozmazlovat to bys byl brzo v pytschi.

Jináč Sosnová ve třech nemusí bejt špatná, pro Pedra teda teda moc né, ale toho placu.

PFremer (Člen)
22.06.2011 13:07:26
Offline

Re: brouseni stupacek

redfaceTeorii znám taky bigsmile


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr