Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Zkušenosti s bazarem Benecars

spidys (Člen)
22.06.2011 13:31:01
Offline

Zkušenosti s bazarem Benecars

Zdar,

asi dotaz na lidičky z okresu Benešov.
Nemáte někdo zkušenost s bazarem Benecars? Jedná se mi o koupi auta, tak bych chtěl vědět, jestli má vůbec smysl se s nima bavit nebo ne.

A pak by mně zajímalo, jestli dle VIN kodu mi ve VW bez problému zjistěj historii auta nebo ne. Případně jestli má zase někdo nějakej kontakt na nějakýho svýho ochotnýho kámoše ve VW.

Thx


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Kelly01 (Člen)
22.06.2011 16:10:08
Offline

Re: Zkušenosti s bazarem Benecars

Pouze pokud je koupený u nás(nejsou propojený), jinak se musíš spojit s VW země odkud to je, ovšem pokud není vyplněná serviska až do konce nebo to není vyplněný od velkých autorizáků tak je ti serviska k ničemu, za cigára ti doplní servisku každej známej garážík co má IČO...
Co zháníš a v jaké relaci?


God Save The Queen!
spidys (Člen)
22.06.2011 16:47:03
Offline

Re: Zkušenosti s bazarem Benecars

Oki, thx. No doufal sem, že sou propojený v dnešní době to neni snad až taková věda headshake
Volal sem na ten inzerát, konkrétně na tenhle:
http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ … 81#carMenu
a je to dotažený z Lucemburska, nemá to servisku a je na tom stříkenej bok, asi se to potkalo se svodidlama, tak na to ve finále seru.

Sháníme teda Passata. Konkrétně VW Passat kombi, r.v. 2008 a vejš, Highline, max. výbava, 2.0 TDI v manuálu (uvažoval sem o DSG, ale to mi nakonec rozmluvili, že u starších aut se to sere, ale to neni k diskuzi, už sem rozhodnutej, že DSG ne), takový věci jako NAVI, klimatronic, xenony, mlhovky apod. je asi zmíněný v tom max. výbava.
Barva je mi celkem jedno, když to nebude stříbrný.
Interiér by měl bejt černej Alcantara bez kombinace se dřevem. Prostě hliník je hliník.
Kilometry by měly bejt do 150tis.
Nemělo by to bejt bouraný, nebo aspoň teda ne nějak zásadně bouraný.
A cena by měla bejt okolo 400.000,- Kč bez DPH.

Jo a chceme kupovat 2 auta, kdyby někdo o něčem věděl.


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Nosorozec (Člen)
22.06.2011 17:44:40
Offline

Re: Zkušenosti s bazarem Benecars

hele já jsem v roce 2006 u nich koupil Passat z roku 1999 byl to kombik 1,9 TDi PD 85 kW a znova bych si tam auto uz nikdy nekoupil když jsme auto přivezli na tachometru mělo cca 155 tis když jsme ho nechavali proverovat prislo se na to ze auto melo najeto cca 450 tis motor byl davanej jinej z novejsiho modelu a jeste k tomu se nam utrhla lamela od spojky, kterou teda vzali jako reklamaci ale kdyz jsme s nima resili dalsi veci tak nam akorat rekli tak auto prodame a dame vam jiny ale pak to nak utichlo. Ale na druhou stranu auto jezdi do dnes bez nějakých velkých oprav za tu dobu jsem udělal akorat rozvody, brzdy, gumy, alternátor, a ještě ABS teď mě teda cekaj tlučime a nějaký to rameno ale to neni nic divnýho na našich silnicích. Ale jestli můžu radit tak zkus někde jinde slyšel jsem od jednoho chlapa z Benešova že s nima mělo víc lidí problémy!!


..........dejte mě na čtyři ja dojdu, ale po dvou to bude větší adrenalin.........
pavel dolínek (Člen)
22.06.2011 18:28:24
Offline

Re: Zkušenosti s bazarem Benecars

za 400 jit do vojetinyidontknow,to si vole skoc k chocholouskovi,jeste bez dph,ctyri kila bych za vojetinu nedal ani nahodou,jinak kazdyho vec,jen muj nazor,jinak ty pasici zadnej drzak


"una storia italiana"
Petr J. (Člen)
22.06.2011 18:41:22
Offline

Re: Zkušenosti s bazarem Benecars

to Dolinek: souhlas....

redik27 (Člen)
22.06.2011 18:50:24
Offline

Re: Zkušenosti s bazarem Benecars

pavel dolínek psal:

za 400 jit do vojetinyidontknow,to si vole skoc k chocholouskovi,jeste bez dph,ctyri kila bych za vojetinu nedal ani nahodou,jinak kazdyho vec,jen muj nazor,jinak ty pasici zadnej drzak

za 400.000 máš novou káru veslušné výbavě a hlavně máš na pár let pokoj


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
nety (Člen)
22.06.2011 19:35:40
Offline

Re: Zkušenosti s bazarem Benecars

za ty prachy radši totok. a nevim jak to bylo, ale od někdy maj 5 let záruku.
http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ … -3/8815164
nebo i level vejš bigsmile
http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ … -5/8779509


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
spidys (Člen)
22.06.2011 19:54:49
Offline

Re: Zkušenosti s bazarem Benecars

pavel dolínek psal:

za 400 jit do vojetinyidontknow,to si vole skoc k chocholouskovi,jeste bez dph,ctyri kila bych za vojetinu nedal ani nahodou,jinak kazdyho vec,jen muj nazor,jinak ty pasici zadnej drzak

Nevim no, jako do novýho v týhle cenový hladině znamená jít do nějakýho korejce a na to ass
A Fabii nebo holou oktávku je sice taky možnost, ale vnitřek těhle aut navrhoval někdo kdo neměl vkus.

Jezdim s pašíkem nějakej ten rok a sem spokojenej, proto bych zase nejradši zase pašíka. Ale chápu, že když někdo jezdí koreu a je spokojenej, tak zase pude do levný korey, kde je palubka z laminátu a čalounění vrže.

Takže radši hledám auto, který před 2 - 3 rokama stálo mega a teď stojí víc jak půlku.

Nehledě na to, že koupit nový auto znamená vyhodit pořádnej balík z vokna hnedle, jak vyjedeš z krámu.


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
nety (Člen)
22.06.2011 19:59:42
Offline

Re: Zkušenosti s bazarem Benecars

spidys psal:
pavel dolínek psal:

za 400 jit do vojetinyidontknow,to si vole skoc k chocholouskovi,jeste bez dph,ctyri kila bych za vojetinu nedal ani nahodou,jinak kazdyho vec,jen muj nazor,jinak ty pasici zadnej drzak

Nevim no, jako do novýho v týhle cenový hladině znamená jít do nějakýho korejce a na to ass
A Fabii nebo holou oktávku je sice taky možnost, ale vnitřek těhle aut navrhoval někdo kdo neměl vkus.

Jezdim s pašíkem nějakej ten rok a sem spokojenej, proto bych zase nejradši zase pašíka. Ale chápu, že když někdo jezdí koreu a je spokojenej, tak zase pude do levný korey, kde je palubka z laminátu a čalounění vrže.

Takže radši hledám auto, který před 2 - 3 rokama stálo mega a teď stojí víc jak půlku.

Nehledě na to, že koupit nový auto znamená vyhodit pořádnej balík z vokna hnedle, jak vyjedeš z krámu.

tak to máš přesně to nahoře bigsmile a machr index 1+ bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
redik27 (Člen)
22.06.2011 20:29:02
Offline

Re: Zkušenosti s bazarem Benecars

spidys psal:
pavel dolínek psal:

za 400 jit do vojetinyidontknow,to si vole skoc k chocholouskovi,jeste bez dph,ctyri kila bych za vojetinu nedal ani nahodou,jinak kazdyho vec,jen muj nazor,jinak ty pasici zadnej drzak

Nevim no, jako do novýho v týhle cenový hladině znamená jít do nějakýho korejce a na to ass
A Fabii nebo holou oktávku je sice taky možnost, ale vnitřek těhle aut navrhoval někdo kdo neměl vkus.

Jezdim s pašíkem nějakej ten rok a sem spokojenej, proto bych zase nejradši zase pašíka. Ale chápu, že když někdo jezdí koreu a je spokojenej, tak zase pude do levný korey, kde je palubka z laminátu a čalounění vrže.

Takže radši hledám auto, který před 2 - 3 rokama stálo mega a teď stojí víc jak půlku.

Nehledě na to, že koupit nový auto znamená vyhodit pořádnej balík z vokna hnedle, jak vyjedeš z krámu.

já si auťák nekupuji, že ho hned prodám.

a za 400 seženeš nejenom korejce a voholenou vochcávku, já mám třeba Focuse v kombajnu se slušnou výbavou


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Kelly01 (Člen)
22.06.2011 20:58:18
Offline

Re: Zkušenosti s bazarem Benecars

Takovýho pašíka ve štyrkolce jsme teď sehnali Jarkenovi, najeto 60000km, koupeno a servisováno u nás, jasná historie, plná palba a stál 380 litrůidontknow


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
22.06.2011 21:03:06
Offline

Re: Zkušenosti s bazarem Benecars

No a korejca bych taky už nezatracoval,třeba ten ševrolet crůze je za ty love pěknej povozgood No a to srovnání té pětkové Bafuňě ve třílitru s nudným pašíkem za stejný love je taky gůtgoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
22.06.2011 21:05:41
Offline

Re: Zkušenosti s bazarem Benecars

Nebo totokbigsmile http://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=7&t=30158   Sjeďte níž,je tam pár fotekgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
22.06.2011 21:08:21
Offline

Re: Zkušenosti s bazarem Benecars

Kelly01 psal:

Takovýho pašíka ve štyrkolce jsme teď sehnali Jarkenovi, najeto 60000km, koupeno a servisováno u nás, jasná historie, plná palba a stál 380 litrůidontknow

Kua Kelly,ty seš jak předloha pro AAA šmelináře,tam mají jenom tyhle autabigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
22.06.2011 22:29:49
Offline

Re: Zkušenosti s bazarem Benecars

pavel dolínek psal:

za 400 jit do vojetinyidontknow,to si vole skoc k chocholouskovi,jeste bez dph,ctyri kila bych za vojetinu nedal ani nahodou,jinak kazdyho vec,jen muj nazor,jinak ty pasici zadnej drzak

Bílej passat v kombíku a v TDÍčku... Co je víc? help
Už mu chybí jen doktorka.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
PALOUS (Člen)
22.06.2011 22:37:23
Offline

Re: Zkušenosti s bazarem Benecars

Ondráš psal:
pavel dolínek psal:

za 400 jit do vojetinyidontknow,to si vole skoc k chocholouskovi,jeste bez dph,ctyri kila bych za vojetinu nedal ani nahodou,jinak kazdyho vec,jen muj nazor,jinak ty pasici zadnej drzak

Bílej passat v kombíku a v TDÍčku... Co je víc? help
Už mu chybí jen doktorka.smokin

paňmáma je víc voeevilsmokin


Jebat motorky :-)
Libor nx (Člen)
22.06.2011 23:35:09
Offline

Re: Zkušenosti s bazarem Benecars

spidys psal:

Zdar,

asi dotaz na lidičky z okresu Benešov.
Nemáte někdo zkušenost s bazarem Benecars? Jedná se mi o koupi auta, tak bych chtěl vědět, jestli má vůbec smysl se s nima bavit nebo ne.

A pak by mně zajímalo, jestli dle VIN kodu mi ve VW bez problému zjistěj historii auta nebo ne. Případně jestli má zase někdo nějakej kontakt na nějakýho svýho ochotnýho kámoše ve VW.

Thx

Podle VIN můžu zjistit Škodovku přímo ve fabrice a mám takovej pocit,že by měl jít i VW.Musel bych se poptat.Ale jak psal Kelly01 nemusí tam být všechno.

Loser (Administrator)
23.06.2011 03:28:46
Offline

Re: Zkušenosti s bazarem Benecars

ty vole, to mi chces trumfnout myho Galanta? bigsmilebigsmilebigsmile To nikdy nedas bigsmilecool


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
nety (Člen)
23.06.2011 05:48:14
Offline

Re: Zkušenosti s bazarem Benecars

VikecB12 psal:

Nebo totokbigsmile http://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=7&t=30158   Sjeďte níž,je tam pár fotekgood

kujwa to by se mě líbilo, to je kočárek good


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Billy (Člen)
23.06.2011 07:39:18
Offline

Re: Zkušenosti s bazarem Benecars

nety psal:
VikecB12 psal:

Nebo totokbigsmile http://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=7&t=30158   Sjeďte níž,je tam pár fotekgood

kujwa to by se mě líbilo, to je kočárek good

Hlavne pico ten zvuj smile1 good ten vosmihrnek si krasne chrchla kdyz se mu da napit good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Zdenda (Člen)
23.06.2011 12:33:16
Offline

Re: Zkušenosti s bazarem Benecars

Já ojetiny do 500 000 celkem sem tam kupuju, bo u aut vyšší třídy to je zcela normální cenovka, pokud to má mít najeto kolem 70 tisíc a nějakou slušnou výbavu a aby to byl fešák. Úplně nejlepší jsou předváděčky nebo referenční auta, hlavně dbám aby to mělo kompletní servisní databázi od VW, to zn. v Else. Kupříkladu mojeho pašíka viz foto jsem za tuhle cenu před dvěma roky kupoval, konkrétně přes auto-plus, kde inzerujou jenom ofiko dealeři a jsem moc spokojenej. Ty ostatní dva jsou odtamtud jakbysmet. A ty řeči o nudnosti VW, mě se pašíci 3C a CC líběj a moc a se svojema autama jsem moc spokojenej a že dostávaj takovej záhul o čemž se zde málokomu zdá. Samozřejmě, že kdybych poslouchal jen srdce tak jsme někde jinde jenže já nalítám až 150 za rok a to někteří co nalítají 10 ročně nepochopí.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/105_pas1.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/105_pas2.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/105_pas3.jpg

Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
23.06.2011 12:37:52
Offline

Re: Zkušenosti s bazarem Benecars

Jinak K té S80, toho kluka znám, je z Teplic, není problém zkontaktovat či auto omrknout.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
23.06.2011 13:05:22
Offline

Re: Zkušenosti s bazarem Benecars

Kelly01 psal:

Takovýho pašíka ve štyrkolce jsme teď sehnali Jarkenovi, najeto 60000km, koupeno a servisováno u nás, jasná historie, plná palba a stál 380 litrůidontknow

A kód motoru? Doufám že ne BKPbigsmile


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Paladin86 (Člen)
23.06.2011 23:13:08
Offline

Re: Zkušenosti s bazarem Benecars

pavel dolínek psal:

za 400 jit do vojetinyidontknow,to si vole skoc k chocholouskovi,jeste bez dph,ctyri kila bych za vojetinu nedal ani nahodou,jinak kazdyho vec,jen muj nazor,jinak ty pasici zadnej drzak

Pokud chceš velký, pohodlný a vybavený auto, tak zánovní ojetina je super! Ale souhlas že passat nic moc! Stačí si přečíst autobild test na 100 000 km. bad Já bych bral mazdu 6. good

Paladin86 (Člen)
23.06.2011 23:31:44
Offline

Re: Zkušenosti s bazarem Benecars

spidys psal:

Ale chápu, že když někdo jezdí koreu a je spokojenej, tak zase pude do levný korey, kde je palubka z laminátu a čalounění vrže.

Zkus se mrknout na nový Hyundaie... třeba změníš názor! Hodně jsem koukal když jsem viděl jejich interiéry. Dobrý materiály, super slícování, dobrá ergonomie i design. řek bych že jenom o chlup horší než VW. Jsem docela zvědavej na i40. good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr