Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Zmrdi zlodějský!!

Meloun (Člen)
21.06.2011 10:42:47
Offline

Zmrdi zlodějský!!

fuckfuck..tak už i u nás na vsisick

Auto na špalkách, kola v píči, věci zevnitř, baterka,nářadí apod..z druhýho dokonce vycucli i benzínfuck
Chytit je u toho, tak už jsem ve vazbě za pokus o vraždusick


PURE NAKED BIKE!
PFremer (Člen)
21.06.2011 10:53:49
Offline

Re: Zmrdi zlodějský!!

Meloun psal:

fuckfuck..tak už i u nás na vsisick

Auto na špalkách, kola v píči, věci zevnitř, baterka,nářadí apod..z druhýho dokonce vycucli i benzínfuck
Chytit je u toho, tak už jsem ve vazbě za pokus o vraždusick

A to si piš, že by si v tý vazbě sedělidontknow

Sou to svině.


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
karlos100 (Člen)
21.06.2011 10:57:13
Offline

Re: Zmrdi zlodějský!!

kurva Meloune,to nasere.. z čeho ti to čórnuli???


...a bude hůř!
Filous (Člen)
21.06.2011 11:14:40
Offline

Re: Zmrdi zlodějský!!

...stěhujou se k vám cigoši, u nás ve středočechách uš nic nejni tag migrujousurprised...chápu tvý nasránísmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Loser (Administrator)
21.06.2011 11:25:45
Offline

Re: Zmrdi zlodějský!!

jooo, tak to fakt potesi. U nas se nedavno dva mladosi vozrali a dostali napad, ze se projedou autem. Pac ani jeden zadny nemel, tak si ze sidliste "pujcili" novyho focuse a litali po dedine. Tukli par aut a pak s tim vleteli do pole, kde dostali genialni napad, jak se zbavit stop - proste to auto zapalili. Nastesti je par lidi videlo, takze si pro ne hned rano prisli cajti.


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Meloun (Člen)
21.06.2011 11:37:51
Offline

Re: Zmrdi zlodějský!!

Tak dokonce i koberečky, plato z kufru, výbojku na xenon, lékárničky, uřezaný pásy atdsick..vše originál topstav bmw 320i..bych se z toho posral fakt.

Před dvěma měsícema nám tady takový polocikáni kradli železo za barákem..dohonil jsem je na vrakáči a tam na ně vlít..naložili to zpátky a dovezli na místo..takže jestli tohle byla msta, tak mám jejich spz..

Kdyby jste někdo náhodou někde zahlíd inzerát na tyhle věci, tak mi dejte prosím hned vědět!..a začne hon na lidskej vodpad!!fuck


PURE NAKED BIKE!
Petr (Člen)
21.06.2011 11:59:52
Offline

Re: Zmrdi zlodějský!!

tak to fakt naseresicksick
silně pochybuju že se s tím ještě shledáš ale držím palec
pokud máš fotku jak třeba ty kola vypadaly tak je sem dej, třeba je někdo zahlédne..
jinak zbytek je asi v pussy, to je nedohledatelné..


tož tak..
Bedřich (Člen)
21.06.2011 12:08:17
Offline

Re: Zmrdi zlodějský!!

KURVYbad
letos je toho nějak kurevsky hodně...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Honza-B6 (Člen)
21.06.2011 12:14:38
Offline

Re: Zmrdi zlodějský!!

Buď rád, že ti ho "jenom" vybrali....mně ho odvezli celý....smile2 ...jsou ti kurvy o tom žádná...pussy

Meloun (Člen)
21.06.2011 12:25:46
Offline

Re: Zmrdi zlodějský!!

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/172_dsc00653.jpg



Obyčejný, ale stejně to nasere..zbytečný prachy v pussy..
Jsou na tom nějaký bridgestony a jsou to 16tky..


PURE NAKED BIKE!
Zdenda (Člen)
21.06.2011 13:04:20
Offline

Re: Zmrdi zlodějský!!

Hezkej bramborák. K čemu sou někomu uřezaný pásy? To museli bejt nějaký trubky, co napáchaj víc škody, než vydělaj. V těch kolech asi bezpečnostní šrouby nebyly co? Je to aspoň pojištěný?  Zmrdi...


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Petr (Člen)
21.06.2011 13:19:00
Offline

Re: Zmrdi zlodějský!!

je jedno jestli obyčejné nebo ne, sou tvoje a nemá na to nikdo co šahatfuck
teď budeš ne jeden den kolem toho letat aby si to dal z5 do kupy nehledě na to kolik to bude stát peněz..
sekat ruky cool


tož tak..
Loser (Administrator)
21.06.2011 13:51:04
Offline

Re: Zmrdi zlodějský!!

se woe meloune nedif, ze ti to tak vosakali, kdyz to parkujes takhle uprostred lesa bigsmilehelphelphelp


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Meloun (Člen)
21.06.2011 15:08:17
Offline

Re: Zmrdi zlodějský!!

Byly tam bezpečáky, ovšem ty svině se dobejvaly do kufru přes zadní sedačky a uřízli tam středovej pássick..nechápu proč,ale nakonec se tam dostaly a v kufru je sada nářadí i s klíčema na kolasmile2

..Sem to chtěl mít v originál stavu,žádnej tuzing,pěkně fabrika..a teď,když to nějakej zmrd zprznil, tak už to auto ani snad nechcibad..resp.bude se to blbě shánět..

Hlavně to plato(podlaha kufru,pod kterym je rezerva..to pásne jen na tohle auto,jakmile bych zahlíd inzerát,tak tam letim..


PURE NAKED BIKE!
Kelly01 (Člen)
21.06.2011 16:06:51
Offline

Re: Zmrdi zlodějský!!

Ale to parkování v lese je fakt blbostheadshake


God Save The Queen!
MaraKM (Člen)
21.06.2011 17:06:18
Offline

Re: Zmrdi zlodějský!!

Proto bych i řekl, že ztráta celého auta je lepší než tohle.... Tak by jsi mohl mít ještě naději, že se auto někde objeví a v celku a dokonce ještě i zloděj.... takhle je to akorát na posrání headshake


Nic lidského mi není cizí
REX (Člen)
21.06.2011 17:32:18
Offline

Re: Zmrdi zlodějský!!

ja se nedivím ničemu Meloune...(workuji tam)z JBC se stáva v poslední době Maďarsko Slovensko a Bulharsko a taky Polsko. ..poslední dobou se krade v JBC stašně!!! Známej z prace ze Mšena přišel o Octávku...a policajt prej jen "mladý pane, za poslední týden tady na jablonecku 48 octávek, je to nějaká org.skupina" a pravděpodobnost mala na nalezení.

mam i posraný plecháče na pojistných šroubech(samodomo) páč jak vidějí nové pneu, tak kradou i to! děfky zasranýfuckfuckfuck


Nikdo není dokonalý, i hovno má své mouchy.
Meloun (Člen)
21.06.2011 17:43:35
Offline

Re: Zmrdi zlodějský!!

Co furt máte s tim lesem?surprisedbigsmile
Je to vedle baráku..
REX: Nojo, ale kurva tohle je Rádlo, tady to byla doteď prominentní obec..resp. žádnej cikám ani jinej zmrd tady nežije..ale voni se rozlejzaj z toho města i do těhle lokalit krástfuck
Nic no..nasadil jsem vlastní pátračku,mám na to teď čas..byli to nějaký tupci,co se toho budou chtít rychle zbavit,aby bylo na forbes, takže musim bejt ve střehu..
Dneska se jdu ale vožrat..Hrošík slaví 1. narozeniny..beerwine


PURE NAKED BIKE!
bobule (Člen)
21.06.2011 17:50:36
Offline

Re: Zmrdi zlodějský!!

Meloun psal:

Co furt máte s tim lesem?surprisedbigsmile
Je to vedle baráku..
REX: Nojo, ale kurva tohle je Rádlo, tady to byla doteď prominentní obec..resp. žádnej cikám ani jinej zmrd tady nežije..ale voni se rozlejzaj z toho města i do těhle lokalit krástfuck
Nic no..nasadil jsem vlastní pátračku,mám na to teď čas..byli to nějaký tupci,co se toho budou chtít rychle zbavit,aby bylo na forbes, takže musim bejt ve střehu..
Dneska se jdu ale vožrat..Hrošík slaví 1. narozeniny..beerwine

máš si koupit Fiatabigsmile


to jebu
Banditatom (Člen)
21.06.2011 19:54:05
Offline

Re: Zmrdi zlodějský!!

lidi jsou kurvy.... nadělaj kvůli "pár korunám" 10x větší škodusick zlámat ruce vypálit oči


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Lachtan (Člen)
21.06.2011 20:02:08
Offline

Re: Zmrdi zlodějský!!

ty pičo, sežeň ty dva co kradli to železo a až mu budeš mačkat prsty kombinačkama, určitě něco řekne. já mu přijedu trhat nehty. to sou takový zmrdi. a to sem k vám na to rádlo tolik chtěl. zmrdi zlodějský. myslim že musej tamtudy jezdit častějc a vědi že s tim nejezdíš. ty pičo na co pásy???surprised napiš seznam, já se ti zeptám.


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
Meloun (Člen)
21.06.2011 23:10:39
Offline

Re: Zmrdi zlodějský!!

Lachtánku, já vim..smile2 tady je to na vočích vod tý silnice..tušim,že to na 80% byly ty svině z minula..ale ty se prověřej..a jestli ne, tak mam od fízlů požehnání pátrat na vlastní pěst(je to takový přátelsky-rodnný oddělení-něco jako policajti z předměstí)..bigsmile..Ne to ne, fakt se snažej..good..a k tomu bych potřeboval nějaký hovádko,co semele kdejakýho zmrda pouhým pohledem..evilcool Takže přijeď a jdem na ně - kurvy sociální, líný..tzv. hovenné výblitky vředu!!surprised
Seznam dám zejtra,teď jdu na ten rum konečně..


PURE NAKED BIKE!
Libor nx (Člen)
22.06.2011 00:12:16
Offline

Re: Zmrdi zlodějský!!

Snad někoho vypátráš,ale vidím to bledě.Ty kurvy se nezastaví před ničím.U nás před panelákem přímo pod okny a lampami ukradli během měsíce 3X kola a sousedovi páčili octávkufuckChtěl jsem taky pěkný auto,ale seru na to.Koupil jsem starýho fokuse bez zádných fičurádiček a vylepšení,abych ty  sráče ničím neprovokoval.Plecháče taky jako Rex na pojistných šroubech.Člověk aby se dneska bál to někam zaparkovat.idontknow

Ondráš (Člen)
22.06.2011 03:51:52
Offline

Re: Zmrdi zlodějský!!

Meloun psal:

a k tomu bych potřeboval nějaký hovádko,co semele kdejakýho zmrda pouhým pohledem..evilcool

Já myslím, že na tohle je jako stavěnej Progear.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Progear 650 (Člen)
24.06.2011 13:12:22
Offline

Re: Zmrdi zlodějský!!

Ondráš psal:
Meloun psal:

a k tomu bych potřeboval nějaký hovádko,co semele kdejakýho zmrda pouhým pohledem..evilcool

Já myslím, že na tohle je jako stavěnej Progear.smokin

woe...

Meloun: smile2smile2smile2


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Jaster (Člen)
24.06.2011 13:42:42
Offline

Re: Zmrdi zlodějský!!

to byla určitě msta. u nás dělala parta cikánů od rozvodáků - čez... udělali výkop, hodili kabel, a zaházeli. ale nehutnili, tak otec protože jeho firma to má na starosti je poslal to zhutnit dusadlem, ty měli keců, no a druhej den. kabely co pokládala firma uřezaný. ukradli je. podle všeho to byli oni, protože jejich kabel, kterej byl hned venku a nemuseli kvůli němu do výkopu, ten tam zůstal. takže to neukradl nikdo ze vsi z těch cigánů ale určitě tihle. no a policie, ta má za úkol pomáhat a chránit... ale zloděje a podvodníky, ti se mají v tom našem státě nejlíp. a ted mi venku očumovali bmw, tak asi to schovám do firmy někam do dílny. před domem to nenechám.


motto "Vem za heft a val"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr