Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » prachovka brzdového pístku

hlemejzd999 (Člen)
14.05.2010 23:04:08
Offline

prachovka brzdového pístku

čus vopraváři ...potřeboval bych vědět ,jak je kolem brzdovejch pístků zadní brzdy taková ta prachovka ( vypadá to jako dvojitá gumička ) , jak je kolem toho pístku vlastně navlečená .Měnil jsem desky a ta gumička je celá rozžvejkaná a zpuchřelá a z druhý strany jí byla jen půlka .na tom pístku pro ni neni žádná drážka a tak nevim ,jestli neni ta gumička uvnitř toho těla v drážce( teda jestli tam nějaká drážka nebo vosazení vůbec je...) .Když jsem to sundal ,tak kouskama koukala ven a někde byla ještě zalezlá dovnitř, tak nevimhelp headshake...zatim jsem to dal dohromady bez nich ,ale to je na pussy ,páč tam pude bordel bad

http://img143.imageshack.us/img143/9647/vstieks.jpg


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
14.05.2010 23:31:37
Offline

Re: prachovka brzdového pístku

tady to dokonce vypadá , že tam ty gumičky jsou dvě za sebou surprisedhelp

http://img13.imageshack.us/img13/1608/vstiekf.jpg


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
fox101. (Člen)
14.05.2010 23:36:00
Offline

Re: prachovka brzdového pístku

Cau,
doporucuji novou sadu gumek a zrepasovat, pokud to nechas bez prachovky, dostane se tam bordel, pistek se bude spatne vracet, desky budou pribrzdovat, vyzihas casem kotouc i desky. Ve finale ti tam zacne scat brzdovka, ktera uz asi stejne prolina, protoze jinak by ta prachovka nemela byt rozzvejkana. Mluvim ze zkusenosti opravare aut a tady to bude asi stejny.
Zkusenejsi me mozna opravi smokin
A jeste -  nic na motce bych nedelal napul, takze za me zrepasovat, neni to prdel.

hlemejzd999 (Člen)
15.05.2010 00:03:54
Offline

Re: prachovka brzdového pístku

fox101. psal:

Cau,
doporucuji novou sadu gumek a zrepasovat, pokud to nechas bez prachovky, dostane se tam bordel, pistek se bude spatne vracet, desky budou pribrzdovat, vyzihas casem kotouc i desky. Ve finale ti tam zacne scat brzdovka, ktera uz asi stejne prolina, protoze jinak by ta prachovka nemela byt rozzvejkana. Mluvim ze zkusenosti opravare aut a tady to bude asi stejny.
Zkusenejsi me mozna opravi smokin
A jeste -  nic na motce bych nedelal napul, takze za me zrepasovat, neni to prdel.

hmmm,hmmm   ...tak dik , už jsem si je teda objednal


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
fox101. (Člen)
15.05.2010 00:28:42
Offline

Re: prachovka brzdového pístku

Rad jsem te potesil bigsmile

hlemejzd999 (Člen)
15.05.2010 00:34:49
Offline

Re: prachovka brzdového pístku

no nepotěšil si mne ,no bigsmile...ale ted sem si naštudoval podrobnej nákres ,tak už vim ,jak je to tam poskládaný - že ta druhá gumička uvnitř je manžeta bigsmilebigsmilebigsmile...to už pude good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
15.05.2010 15:03:52
Offline

Re: prachovka brzdového pístku

...to co ti čumělo ven je prachofka a za ní, teda ten druhej gumovej kroužek, je samotný těsnění...pokud tam nemáš tu prachofku, správně dedukuješ, že tam pude bordel a za čas se ten písteg sekne...tagže vobjednat nový gumičky, vypustit kapalinu, vyndat písteg, nasadit nový gumičky, ano sou f dráškách, namáčknout písteg spátky, nalejt kapalinou, vodvzdušnit a fertig...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
15.05.2010 15:53:42
Offline

Re: prachovka brzdového pístku

Filous psal:

...to co ti čumělo ven je prachofka a za ní, teda ten druhej gumovej kroužek, je samotný těsnění...pokud tam nemáš tu prachofku, správně dedukuješ, že tam pude bordel a za čas se ten písteg sekne...tagže vobjednat nový gumičky, vypustit kapalinu, vyndat písteg, nasadit nový gumičky, ano sou f dráškách, namáčknout písteg spátky, nalejt kapalinou, vodvzdušnit a fertig...

jj...dik ...už se v tom orientuju  a ted budu čekat jen na tu sadu gumiček ...zatim si to vyčistim ...jsem to radši zas sundal...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hide (Člen)
26.06.2011 19:09:45
Offline

Re: prachovka brzdového pístku

Tak kdyz jsme u tech prachovek, mam prasklou prachovku na pumpe u spojkovy packy, neco tam z ni jeste zbylo..
Problem je ze je to tenka prachovka a pri zmacknuti spojky se temer cela prehrne naruby a tim padem podle me moc nevydrziidontknow
Tak nevim jestli to mam vymenit nebo jeste ne.idontknow

Filous (Člen)
26.06.2011 21:38:57
Offline

Re: prachovka brzdového pístku

hide psal:

Tak kdyz jsme u tech prachovek, mam prasklou prachovku na pumpe u spojkovy packy, neco tam z ni jeste zbylo..
Problem je ze je to tenka prachovka a pri zmacknuti spojky se temer cela prehrne naruby a tim padem podle me moc nevydrziidontknow
Tak nevim jestli to mam vymenit nebo jeste ne.idontknow

...a proč by nevydržela??? ...stojí ti za to vydřít pumpu kvůli lakotě za prachofku, kerá stojí 150 nebo 170 peněs???idontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hide (Člen)
27.06.2011 00:21:38
Offline

Re: prachovka brzdového pístku

Filous psal:
hide psal:

Tak kdyz jsme u tech prachovek, mam prasklou prachovku na pumpe u spojkovy packy, neco tam z ni jeste zbylo..
Problem je ze je to tenka prachovka a pri zmacknuti spojky se temer cela prehrne naruby a tim padem podle me moc nevydrziidontknow
Tak nevim jestli to mam vymenit nebo jeste ne.idontknow

...a proč by nevydržela??? ...stojí ti za to vydřít pumpu kvůli lakotě za prachofku, kerá stojí 150 nebo 170 peněs???idontknow

nemam kram s prachovkama za rohem tak mozna proto a kdyz nekde sem tak na to vetsinou zapomenu, z netu objednavat kvuli poste se mi nechce..
prave ze uz to je ruply nakej ten rok a zatim vse v poho
PS cim se vydre pumpa kdyz tycka je cista?

Filous (Člen)
27.06.2011 07:50:33
Offline

Re: prachovka brzdového pístku

hide psal:
Filous psal:
hide psal:

Tak kdyz jsme u tech prachovek, mam prasklou prachovku na pumpe u spojkovy packy, neco tam z ni jeste zbylo..
Problem je ze je to tenka prachovka a pri zmacknuti spojky se temer cela prehrne naruby a tim padem podle me moc nevydrziidontknow
Tak nevim jestli to mam vymenit nebo jeste ne.idontknow

...a proč by nevydržela??? ...stojí ti za to vydřít pumpu kvůli lakotě za prachofku, kerá stojí 150 nebo 170 peněs???idontknow

nemam kram s prachovkama za rohem tak mozna proto a kdyz nekde sem tak na to vetsinou zapomenu, z netu objednavat kvuli poste se mi nechce..
prave ze uz to je ruply nakej ten rok a zatim vse v poho
PS cim se vydre pumpa kdyz tycka je cista?

...tu prachofku stejně neseženeš jinde neš f Suzuki...do tý pumpy se prostě práší a de tam bordel, kerej funguje jako brusivo, tagže čim dýl jezdíš s poškozenou prachofkou, tym víc pumpa trpí...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr