Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Úprava světel

AdamSV (Nový člen)
26.06.2011 09:59:47
Offline

Úprava světel

Zdarec všem..jsem tu novej, tak se předem omlouvám, jestli jste tu už něco podobného probírali, zatím jsem to nenašelsmile1 Bandasku (1200S, 2001) mám pár měsíců a velká spokojenost. Jen jsou hodně kritizovaný přední světla. Nemáte někdo zkušenosti s možným vylepšením, možností výměny za lepší žárovky (myšleno halogenky apod.) atd.?

corimec (Člen)
26.06.2011 10:46:45
Offline
corimec (Člen)
26.06.2011 10:48:45
Offline
Banditatom (Člen)
26.06.2011 10:55:23
Offline

Re: Úprava světel

kladivem číslo 6. sestřelit broukovy hlavu a nahradit sfjetlem s N-kaevil jauuuuuredfacesmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ice (Člen)
26.06.2011 17:21:27
Offline

Re: Úprava světel

dej si facku eNkovej smokinevilbigsmile


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
tomasNJ (Člen)
26.06.2011 23:01:04
Offline

Re: Úprava světel

KLADIVO,KLADIVO,KLADIVO,KLADIVO,KLADIVO,KLADIVO,KLADIVO,KLADIVO,KLADIVO,KLADIVO,KLADIVO,KLADIVO,KLADIVO,KLADIVO,KLADIVO,KLADIVO,KLADIVO,KLADIVO,goodgoodgoodgoodgood



ENKO, ENKO, ENKO, ENKO, ENKO, ENKOgoodgoodgoodgood


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
nevo7 (Člen)
27.06.2011 08:13:47
Offline

Re: Úprava světel

To iste mas aj na B6S 00-04. Najprv som to riesil ziarovkami +30% svietivosti. Bolo to o nieco lepsie ako klasika ale v noci Ta auta presvetlili spredu, a kludne nahac i zozodu /hadzal som si tien pred seba/. Tento rok som dal xenon 5000k a omnoho v noci zas lepsie. Problem je, ze xenon neodporucaju na dialkove /tam ho nemam/ a klasicka halogenova dialkova ziarovka zas nepresvieti ten xenon. Ale vseobecne je to hrozia s tym svetielkom na S Bandaskach a zatial xenon bol najlepsie riesenie /aj tu v diskusiach najdes take navrhy - ja som tiez cital a pytal sa/.


Každý je v niečom dobrý. Ja jazdím.
snowflake600 (Člen)
27.06.2011 23:25:32
Offline

Re: Úprava světel

tomasNJ psal:

KLADIVO,KLADIVO,KLADIVO,KLADIVO,KLADIVO,KLADIVO,KLADIVO,KLADIVO,KLADIVO,KLADIVO,KLADIVO,KLADIVO,KLADIVO,KLADIVO,KLADIVO,KLADIVO,KLADIVO,KLADIVO,goodgoodgoodgoodgood



ENKO, ENKO, ENKO, ENKO, ENKO, ENKOgoodgoodgoodgood

hip hip bigsmilebigsmilegoodgood

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr