Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Kde koupit takovejhle šroub?

Zdenda (Člen)
23.04.2011 00:11:46
Offline

Kde koupit takovejhle šroub?

Nazdar, koupil jsem origo plexi od Suzuki a upadnul mi jeden šroub někde v prdeli. U plexi co stojí přes 4 litry a je z katalogu Suzuki by jste očekávali, že normálně dodají potřebný díl, který potřebujete. Omyl, prodávají to v sadě a na šroubek samotný nemáte nárok. Tak to bych blil. Apropó kde seženu takhle tmavej šroub, podložku a kloboukovou podložku? help

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/105_dsc00089.jpg

Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
FM (Člen)
23.04.2011 06:25:59
Offline

Re: Kde koupit takovejhle šroub?

Zkusil bych Fabory skoro vzdy jsem tam nasel co jsem potreboval.tak hodne stesti.

MaraKM (Člen)
23.04.2011 08:21:00
Offline

Re: Kde koupit takovejhle šroub?

Mě se osvědčily zapadlé malé železářství různě po městech... Ve fabory jsem měl vždycky problém a to hlavně s tím, že neprodávají koncovému zákazníkovi, pouze když máš IČO - ale i když jsem toto vyřešil, tak jednaní s lidmi z Fabory v Brně Slatině na ass
(navíc kolikrát i cena je VELMI rozdílná, když člověk hledá něco "speciálního")

Tohle bych ale asi neřešil idontknow koupil adekvátní náhradu v zinku (možná budou mít i černé někde tam u tebe v krámku) a šlus...


Nic lidského mi není cizí
Zdenda (Člen)
23.04.2011 16:11:06
Offline

Re: Kde koupit takovejhle šroub?

Našel jsem v Anglii firmu PRO-Bolt, ti maj všechno, v jakejchkoliv barvách a podobněgood

http://www.tastynuts.com/


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
midlas (Člen)
23.04.2011 20:38:38
Offline

Re: Kde koupit takovejhle šroub?

Zdenda psal:

Našel jsem v Anglii firmu PRO-Bolt, ti maj všechno, v jakejchkoliv barvách a podobněgood

http://www.tastynuts.com/

Čéče, ale všechno tam píšou anglicky, šmejdi. bigsmile
Kolik tě příjde poslání toho jednoho šroubku s poštovným?
Že bych si taky něco objednal když už platíš dopravu. bigsmile
Bych rači objednal z fabory, je to normální půlkulatej imbus, jen je budou mít v zinku, ale určitě bude lacinější vyměnit všechny než to objednávat z anglie. good

Banditatom (Člen)
23.04.2011 21:00:23
Offline

Re: Kde koupit takovejhle šroub?

zdenku kvůliva jednomu šroubkuidontknowhelp


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Zdenda (Člen)
23.04.2011 22:49:48
Offline

Re: Kde koupit takovejhle šroub?

No kvůli jednomu šroubu... a to tam mám dát stříbrný? Tmavý se u nás nedělaj, už vůbec ne ty matky a podložky... A víš jak to je - detaily tvořej celekgood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
KOVAL (Člen)
23.04.2011 22:59:03
Offline

Re: Kde koupit takovejhle šroub?

tak si troubo zaskoč do nejbližšího bikerscrownu a tam si ty šroubky vod pro-bolt můžeš koupit v jaký tě napadne barvě,prodávaj to na kila a sou za pár hrušek..evil

Banditatom (Člen)
24.04.2011 06:57:34
Offline

Re: Kde koupit takovejhle šroub?

KOVAL psal:

tak si troubo zaskoč do nejbližšího bikerscrownu a tam si ty šroubky vod pro-bolt můžeš koupit v jaký tě napadne barvě,prodávaj to na kila a sou za pár hrušek..evil

good rozumné... ovšem s tou taškou hrušek...nevím nevímbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
24.04.2011 08:42:10
Offline

Re: Kde koupit takovejhle šroub?

Tohle řeším stahovačkoubigsmile


God Save The Queen!
Zdenda (Člen)
24.04.2011 09:22:14
Offline

Re: Kde koupit takovejhle šroub?

KOVAL psal:

tak si troubo zaskoč do nejbližšího bikerscrownu a tam si ty šroubky vod pro-bolt můžeš koupit v jaký tě napadne barvě,prodávaj to na kila a sou za pár hrušek..evil

OK zajdu tam i když je teda bytostně nenávidim a jsem zvědavej esli maj celej sortiment.good


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
01.06.2011 11:58:30
Offline

Re: Kde koupit takovejhle šroub?

Pro příští generace: až budete potřebovat něco černě nebo jakkoliv nachromovat, jakýkoliv množství i třeba jeden šroubek, tak doporučuju www.minigal.cz za cca 2 kila různejch šroubů, šroubků, podložek a matek si řekli ani ne kilogood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
PALOUS (Člen)
01.06.2011 16:01:15
Offline

Re: Kde koupit takovejhle šroub?

Zdenda psal:
KOVAL psal:

tak si troubo zaskoč do nejbližšího bikerscrownu a tam si ty šroubky vod pro-bolt můžeš koupit v jaký tě napadne barvě,prodávaj to na kila a sou za pár hrušek..evil

OK zajdu tam i když je teda bytostně nenávidim a jsem zvědavej esli maj celej sortiment.good

jo a nezapomeň si vot nich nechat přibalit jedny handšůhe ať máš po večerech co látat a ještě ti navíc pude barva rukou k tomu šroubku voebigsmile


Jebat motorky :-)
Inženýrek (Člen)
01.06.2011 16:03:09
Offline

Re: Kde koupit takovejhle šroub?

Zdenda psal:

Pro příští generace: až budete potřebovat něco černě nebo jakkoliv nachromovat, jakýkoliv množství i třeba jeden šroubek, tak doporučuju www.minigal.cz za cca 2 kila různejch šroubů, šroubků, podložek a matek si řekli ani ne kilogood

Dobrý vědět good
a je to kousek


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
snowflake600 (Člen)
01.06.2011 17:48:29
Offline

Re: Kde koupit takovejhle šroub?

ty kráso a ze Ždírce good bodlo by, kdyby to někdo s velectěných hodil do odkazů, určitě to bude někdo někdy schánět.

Pavlusha (Člen)
06.06.2011 23:09:25
Offline

Re: Kde koupit takovejhle šroub?

Brno Ferona.Na YZFR jsme taky jeden postrádali.Sada od Yamahy drahá a ve Feroně kusovka za pusu.V Brně dvě prodejny = Křenová (ta menší) a Vídeňská


Jezdím tak,abych se vždy v pohodě vrátil.
Ice (Člen)
07.06.2011 10:19:02
Offline

Re: Kde koupit takovejhle šroub?

http://www.fabory.cz/

Většinou mají to co jsem potřeboval skladem, když ne, objednávka do tří dní... dokonce se u nich dají sehnat i ty plastové spojky do kapotáže na eSko za pakatel, kde origoš jedna stojí 50,-.


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
yebat (Člen)
28.06.2011 23:01:43
Offline

Re: Kde koupit takovejhle šroub?

no mám stejnej dotaz, jako je název tohohle tématu... kde sehnat takovejhle šroub? ten co je pod sedlem na upevnění síťky na věci? ...

http://img705.imageshack.us/img705/7700/28062011016.jpg
kojaksro (Člen)
28.06.2011 23:21:04
Offline

Re: Kde koupit takovejhle šroub?

....v Suzuce, vyjde kolem 340,-Kč/ks


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Filous (Člen)
28.06.2011 23:26:29
Offline

Re: Kde koupit takovejhle šroub?

...a nebo si nech vytočit u soustružníka jen váleček s dírou s vosazenim na imbus šroub...taky to tak mam kvůli nosiči, páč origo byl krátkej...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
morganzd (Člen)
28.06.2011 23:29:05
Offline

Re: Kde koupit takovejhle šroub?

Co takhle eBay


GSF 600 S '99
Zdenda (Člen)
29.06.2011 00:09:36
Offline

Re: Kde koupit takovejhle šroub?

Ten dlouhej jsem si nechával dělat, ještě se mi snad někde válí...


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
yebat (Člen)
29.06.2011 00:17:36
Offline

Re: Kde koupit takovejhle šroub?

Zatim sem tam dal nějákej obyč... je mi jasný že v Suzuce bude... spíš jsem myslel jestli se nedá objednat někde na netu... hlavně pod jakym označenim... asi ho fakt nechám vytočit... 350 za šroub je dobrá lichva... :)

PFremer (Člen)
29.06.2011 07:09:23
Offline

Re: Kde koupit takovejhle šroub?

Je to drsný, řešil jsem poplašňák na stupačku (168kč), nakonec to udělali v nástrojárně za kafe... Teď jsem zas někde vytratil šroub z doku chladiče, na cenu se ani nedívám...bigsmile
A jdu rovnou do nástrojárny, jen asi nebude nerez...Fakovat to.fuck


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
vorel (Člen)
29.06.2011 15:03:22
Offline

Re: Kde koupit takovejhle šroub?

yebat šroub za 340


řikám si hurikán

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr