Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Originální výfuk

AndyCZE (Člen)
29.06.2011 17:18:18
Offline

Originální výfuk

Zdravim, neválí se někomu doma originální výfuk na B6 r.v. 2002 a byl by mi ho ochotnej  půjčit na tejden za nějakej úplateček, nebo celej střelit nějak zalevno? smile1 A jenom dotaz - nebude to dělat neplechu když dám origo vejfuk místo laděný koncovky? (mám přetryskovaný karbce+K&N filtr) idontknow

Dík good

zzzmrzlinar (Člen)
29.06.2011 19:28:36
Offline

Re: Originální výfuk

potřebuješ jen na technickou? nebo dovolená, no mě do toho vlastně nic není, mám doma jeden notně vodřenej, žádná paráda, ale zas bych ti ho víceméně dal nemám ho beztak na co dát.

Don Pietro (Člen)
29.06.2011 21:50:47
Offline

Re: Originální výfuk

tiež som nedávno prehadzoval do Alp pre istotu racing výfuk za origo na B12. Okrem zvuku ako vysavač som mal dojem že váha do otáčok a zhltlo to cca o 1,5l viac ako okolo komína, ale to môže byť diaľnicou a tými kopčekmi... Ináč pohoda good 

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3335_p1030132.jpg

Ten chlapík tancuje šíleně! Kousla ho snad tarantule? Nebo co?
Filous (Člen)
29.06.2011 23:08:47
Offline

Re: Originální výfuk

...esi to máš přetryskovaný + KNko, tag to nebude dělat dobrotu určitě...a esi se chystáš do kopečků, tag to bude horší vo to víc...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
AndyCZE (Člen)
30.06.2011 00:19:00
Offline

Re: Originální výfuk

zzzmrzlinari dik za nabídku, jde mi o dovolenou (Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko) ale jak tak koukám co psal Filous, že bych to musel ještě nechat odladit a tak.... tak to to asi spíš risknu s mým Sharonem. Mám k němu tlumící vložku (i bez ní bych řek že to neni žádnej randál - ikdyž Éčka jsou Éčka no sick) tak to tam naperu a budu doufat že mě nechytnou headshake Jen tak z praxe - kde je větší riziko že mě chytnou? Na dálnici nebo na okreskách? (dálnicím bych se nejradši vyhnul, ale když by to byla ta nejbezpečnejší cesta tak bych to přes ten Rakous asi nějak přežil no smile2 )

Dík moc za rady, chlapi redface

Don Pietro (Člen)
30.06.2011 09:01:56
Offline

Re: Originální výfuk

AndyCZE psal:

zzzmrzlinari dik za nabídku, jde mi o dovolenou (Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko) ale jak tak koukám co psal Filous, že bych to musel ještě nechat odladit a tak.... tak to to asi spíš risknu s mým Sharonem. Mám k němu tlumící vložku (i bez ní bych řek že to neni žádnej randál - ikdyž Éčka jsou Éčka no sick) tak to tam naperu a budu doufat že mě nechytnou headshake Jen tak z praxe - kde je větší riziko že mě chytnou? Na dálnici nebo na okreskách? (dálnicím bych se nejradši vyhnul, ale když by to byla ta nejbezpečnejší cesta tak bych to přes ten Rakous asi nějak přežil no smile2 )

Dík moc za rady, chlapi redface

Ak máš DB killer, tak by som sa toho nebál. Pokiaľ nerobíš pussy iny tak si ťa policajti všímať nebudú. Bol som parkrát na motorke s laďákom, aj ma stavali a max kontrola dokladov, alebo diaľničné známky na odpočívadle na diaľnici (je lepšie odpočívať na pumpách).
Naposledy ma vyplašili všeliaké články na nete o kanibalských policajtoch čo ti za laďák utrhnú vtáka, ale kľudne som ho tam mohol nechať.
Ak sa rozhodneš pre origo, tak by som sa zasa tak nebál, ja mám tiež K&N a Dyno sadu a stiahol som len 1/4 otáčky na volnobežných tryskách a zasa taký rozdieľ to nebol. Aj keď je to 12ka na navyše N-ko bigsmile


Ten chlapík tancuje šíleně! Kousla ho snad tarantule? Nebo co?
gerrik (Člen)
30.06.2011 12:26:03
Offline

Re: Originální výfuk

Zmrzlino, jestli ho necháš za flašku, tak ho beru, chci z něj zkusit udělat laďák bigsmile Přijedu si good

Mour (Člen)
30.06.2011 12:32:04
Offline

Re: Originální výfuk

gerrik psal:

Zmrzlino, jestli ho necháš za flašku, tak ho beru, chci z něj zkusit udělat laďák bigsmile Přijedu si good

Nikdy to nebude ono. Pokud si chceš udělati laďák sám, domluv si výlet tady:

http://www.tomaxmoto.cz/vyfuky/opravy-cenik/

Osobní zkušenost nemám, ale příde mi to zajímavé.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr