Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Jaky pneu?

legolas (Člen)
06.04.2011 18:50:23
Offline

Jaky pneu?

Hosi budu kupovat papuce na 650 S jaky nejlip?helpMam tam Brigestone Batlax BT 020 vydrzely 17000 km pri me ostre jizdeevildneska me ve ksefe lakali do Pirreli Angel ST nemate nekdo s nima zkusenosti? jde mi hlavne o trvanlivost,v zatackach mam rezervu pul metra na kolinkoevilcili prilnavost muze byt normalni


Skáču dobře,skáču rád
PavelB6 (Člen)
06.04.2011 19:24:04
Offline

Re: Jaky pneu?

17 000? Týý jo. Neřeš a kup to samý. smile1

Jaster (Člen)
06.04.2011 20:22:27
Offline

Re: Jaky pneu?

mě vydrželi metzelery sportec M3 10000km a ještě chvíli vydrží. jen od krajů mám tak 1,5cm strachu bigsmile ale koupím je asi znovu


motto "Vem za heft a val"
PavelB6 (Člen)
06.04.2011 20:39:04
Offline

Re: Jaky pneu?

Já tam teď mám Continental RoadAttack mám na ni 8000 km a odhaduju to ještě tak na 3-4000 víc asi ne. Jo a na krajích 1,5 až 2 cm strachu. smile1

Michal Dk (Člen)
06.04.2011 20:52:44
Offline

Re: Jaky pneu?

legolas psal:

Hosi budu kupovat papuce na 650 S jaky nejlip?helpMam tam Brigestone Batlax BT 020 vydrzely 17000 km pri me ostre jizdeevildneska me ve ksefe lakali do Pirreli Angel ST nemate nekdo s nima zkusenosti? jde mi hlavne o trvanlivost,v zatackach mam rezervu pul metra na kolinkoevilcili prilnavost muze byt normalni

Určitě s nima chybu neuděláš.Jezdím staršího předchůdce diablo strada a spokojenost.Na lehčí motorce budou ještě míň ubejvat.

Honzik8719 (Člen)
06.04.2011 21:26:30
Offline

Re: Jaky pneu?

Já jsem spokojenej s ContiRoadAtack I good na zadku necelý 2mm strachu,ale předek né a né až do krajeidontknow


...relativní kochač...
Kakac (Člen)
06.04.2011 21:48:58
Offline

Re: Jaky pneu?

Za mě kluku nešťastná Michelin Pilot Road 2 nejlíp 3
Na vodě jsou exelentní

P.S. doufám že se sejdem u Toma v čeladné......
S Lipem furt jezdíme a ty nic....idontknowidontknowevil


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Brkos (Člen)
06.04.2011 21:57:09
Offline

Re: Jaky pneu?

Vpředu pilot power, vzadu pilot road 2...Na vodě jsem to mrskal jak kdyby bylo sucho, výdrž taky super...

Medvěděv (Člen)
06.04.2011 23:14:41
Offline

Re: Jaky pneu?

Já continetal conti sport a taky si nemůžu stěžovat.bigsmile


"Všecno má své hranice pouze lidská blbost je nekonečná"
XJelen (Člen)
06.04.2011 23:25:52
Offline

Re: Jaky pneu?

legolas psal:

Hosi budu kupovat papuce na 650 S jaky nejlip?helpMam tam Brigestone Batlax BT 020 vydrzely 17000 km pri me ostre jizdeevildneska me ve ksefe lakali do Pirreli Angel ST nemate nekdo s nima zkusenosti? jde mi hlavne o trvanlivost,v zatackach mam rezervu pul metra na kolinkoevilcili prilnavost muze byt normalni

no potěš surprisedbigsmile
v tomdle případě cokoliv good


Strýcfajtr !!!
marek2.4 (Člen)
07.04.2011 08:42:24
Offline

Re: Jaky pneu?

Vem ty skterýma seš spokojenej.když to vezmu já tak na 1200 m pilotroud 1 12000,contiroudatak 7000 až na dráty,opět pilotroud 14000,znovu contiroud 6500 a znovu tu blbost neudělám a ted dojíždím pilotky a už se nemůžu dočkat na 2 nebo 3.Akorát mám strach že nevydržej po bokách bigsmile

Kožak (Člen)
07.04.2011 09:25:01
Offline

Re: Jaky pneu?

legolas psal:

Hosi budu kupovat papuce na 650 S jaky nejlip?helpMam tam Brigestone Batlax BT 020 vydrzely 17000 km pri me ostre jizdeevildneska me ve ksefe lakali do Pirreli Angel ST nemate nekdo s nima zkusenosti? jde mi hlavne o trvanlivost,v zatackach mam rezervu pul metra na kolinkoevilcili prilnavost muze byt normalni

Na těch Angelech mám necelejch 7tis. a sou tak z půlky ...idontknow ale na těžší mašině ;)


MRDAT!!!
Dubis (Člen)
07.04.2011 12:23:51
Offline

Re: Jaky pneu?

Chlapi za mě každopádně  Michelin Pilot Road 3!!!!!good

vOjTaB6 (Člen)
07.04.2011 16:51:19
Offline

Re: Jaky pneu?

Za me Bridze BT 003, skvelej grip...good

...trochu na stiru sou s vydrzi, kdyz mi sada vydrzi 2500 km, tak oslavuju...bigsmile


Bandit rulezz!!!
VikecB12 (Člen)
07.04.2011 17:20:14
Offline

Re: Jaky pneu?

XJelen psal:
legolas psal:

Hosi budu kupovat papuce na 650 S jaky nejlip?helpMam tam Brigestone Batlax BT 020 vydrzely 17000 km pri me ostre jizdeevildneska me ve ksefe lakali do Pirreli Angel ST nemate nekdo s nima zkusenosti? jde mi hlavne o trvanlivost,v zatackach mam rezervu pul metra na kolinkoevilcili prilnavost muze byt normalni

no potěš surprisedbigsmile
v tomdle případě cokoliv good

Bych tam namotal zahradní hadici,to musí bohatě stačit,ještě budou rezervy v náklonechgoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
banda1250 (Člen)
07.04.2011 21:00:07
Offline

Re: Jaky pneu?

...roadsmarty,mám na nich 6t a 3- 4 daj.Na moje mrdání suprpryž a vod kraje skoronic strachu.Jestli je budou dělat dál,dám je tam znovagoodgoodgood

Kakac (Člen)
07.04.2011 21:11:08
Offline

Re: Jaky pneu?

VikecB12 psal:
XJelen psal:
legolas psal:

Hosi budu kupovat papuce na 650 S jaky nejlip?helpMam tam Brigestone Batlax BT 020 vydrzely 17000 km pri me ostre jizdeevildneska me ve ksefe lakali do Pirreli Angel ST nemate nekdo s nima zkusenosti? jde mi hlavne o trvanlivost,v zatackach mam rezervu pul metra na kolinkoevilcili prilnavost muze byt normalni

no potěš surprisedbigsmile
v tomdle případě cokoliv good

Bych tam namotal zahradní hadici,to musí bohatě stačit,ještě budou rezervy v náklonechgoodbigsmile

goodgoodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

P.S. Legi jdi do Michelinů ....než je sjedeš tak se rozpadnou a popraskaj


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Banditatom (Člen)
07.04.2011 21:22:18
Offline

Re: Jaky pneu?

jelikož jsem BT020 jezdil 2roky tak nechápu jak ti mohli vydržet tolik kmsurprisedidontknow a ty pirelky jsem si taky koupilsmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kakac (Člen)
07.04.2011 21:44:36
Offline

Re: Jaky pneu?

Banditatom psal:

jelikož jsem BT020 jezdil 2roky tak nechápu jak ti mohli vydržet tolik kmsurprisedidontknow a ty pirelky jsem si taky koupilsmokin

jsen na tebe s těma pirelkama zvědavej kolik vydržej idontknowidontknowevil


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Zdenda (Člen)
07.04.2011 23:49:42
Offline

Re: Jaky pneu?

Banditatom psal:

jelikož jsem BT020 jezdil 2roky tak nechápu jak ti mohli vydržet tolik kmsurprisedidontknow a ty pirelky jsem si taky koupilsmokin

To já nechápu taky a ještě když se mluví o sportovní jízdě. To bych to chtěl teda vidět. Za mě Dunlop Qualifier. Výdrž průměrná cca kolem 6500 km přilnavost suprová. Ale myslim, že to je tady jako házet perly sviním.smile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
07.04.2011 23:54:27
Offline

Re: Jaky pneu?

...hlavně je zdendo nedávej na bus, v rychlejch dlouhejch zatáčkách jsou na něm strašně nervózní sick


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
richie (Člen)
08.04.2011 07:11:26
Offline

Re: Jaky pneu?

17 000km surprised ... to by mě na Biku nevydrželo ani kdybych ho těch 17tisíc km tlačil


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
noise (Člen)
08.04.2011 11:14:11
Offline

Re: Jaky pneu?

legolas psal:

Hosi budu kupovat papuce na 650 S jaky nejlip?helpMam tam Brigestone Batlax BT 020 vydrzely 17000 km pri me ostre jizdeevildneska me ve ksefe lakali do Pirreli Angel ST nemate nekdo s nima zkusenosti? jde mi hlavne o trvanlivost,v zatackach mam rezervu pul metra na kolinkoevilcili prilnavost muze byt normalni

Tak nevim co si máš koupit ty a le ja už v tom mám jasno.. 17000km... to berubigsmile


Čim víc jezdim tim míň chlastám.
libac22 (Člen)
08.04.2011 11:47:41
Offline

Re: Jaky pneu?

richie psal:

17 000km surprised ... to by mě na Biku nevydrželo ani kdybych ho těch 17tisíc km tlačil

good tos vychytal bigsmile


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
Zdenda (Člen)
08.04.2011 12:12:17
Offline

Re: Jaky pneu?

osiris psal:

...hlavně je zdendo nedávej na bus, v rychlejch dlouhejch zatáčkách jsou na něm strašně nervózní sick

OK beru na vědomí, na B650 mi seděl nádherně. A co ta jejich vylepšená verze, už se dělaj dvousměsový nebo co.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
08.04.2011 12:37:04
Offline

Re: Jaky pneu?

Zdenda psal:
osiris psal:

...hlavně je zdendo nedávej na bus, v rychlejch dlouhejch zatáčkách jsou na něm strašně nervózní sick

OK beru na vědomí, na B650 mi seděl nádherně. A co ta jejich vylepšená verze, už se dělaj dvousměsový nebo co.

...to nevím, já tam měl ty starší ...prostě určitej model gumy si leckdy nesedne s určitým modelem motorky a tohle je myslím ten případ


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
zzzmrzlinar (Člen)
08.04.2011 12:50:05
Offline

Re: Jaky pneu?

Qualif 1 se dá teďka kupovat za hodně dobrý peníze, na normál ježděni asi není co řešit, na okrhu si většinou na ně "testmani" ztěžovali.

Qualif 2 bude asi lepší, ale ten už zase stojí stejný prachy jako cokoliv jinýho a to už bych tam radši dal ty SportSmarty

Banditatom (Člen)
08.04.2011 12:53:57
Offline

Re: Jaky pneu?

To osiris: nechal jsem si poradit vod kámošoj co jezdil ty pirrel angel ( xjr1300) a spokojenej na busáckým foru je taky chválili ale jak ž tu kdosi psal je to vo každým soudruhovygood

jinač jsem taky na ně zvědavej...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
08.04.2011 13:14:17
Offline

Re: Jaky pneu?

Banditatom psal:

To osiris: nechal jsem si poradit vod kámošoj co jezdil ty pirrel angel ( xjr1300) a spokojenej na busáckým foru je taky chválili ale jak ž tu kdosi psal je to vo každým soudruhovygood

jinač jsem taky na ně zvědavej...

...jestli mě nechápeš, tak to napíšu ještě jednou ...psal jsem, že jeden konkrétní typ pneu si nemusí sednout s konkrétním modelem motorky (rozuměj: všech vyrobenejch motorek od toho konkrétního modelu), to je věc zcela normální, tam není nic o jezdci


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
08.04.2011 13:22:50
Offline

Re: Jaky pneu?

Sice nákup gum je eště daleko ale co teda máš Osirisu vyzkoušený a osvědčilo se? Radši mám gumu aby víc lepila než vydržela ale zase né ouplnej extrém jestli mi rozumíš. Nenajezdim toho tolik a lepčí je, když jednou budu potřebovat aby mě ta guma podržela.

PS: nezapomeň na mne s tou barvičkouevil


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Banditatom (Člen)
08.04.2011 13:36:23
Offline

Re: Jaky pneu?

osiris psal:
Banditatom psal:

To osiris: nechal jsem si poradit vod kámošoj co jezdil ty pirrel angel ( xjr1300) a spokojenej na busáckým foru je taky chválili ale jak ž tu kdosi psal je to vo každým soudruhovygood

jinač jsem taky na ně zvědavej...

...jestli mě nechápeš, tak to napíšu ještě jednou ...psal jsem, že jeden konkrétní typ pneu si nemusí sednout s konkrétním modelem motorky (rozuměj: všech vyrobenejch motorek od toho konkrétního modelu), to je věc zcela normální, tam není nic o jezdci

...to já tě jako pochopilgoodzas tak tukan nejsemsmile1 ale je na každým soudruhovy jestli si zvolí ( značku neřeším) měkké, zlatej střed či puky takhle jsem to jako myslelsmile1 jinač nad těma danlopkama jsem uvažoval takyredface


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
08.04.2011 13:48:12
Offline

Re: Jaky pneu?

Zdenda psal:

Sice nákup gum je eště daleko ale co teda máš Osirisu vyzkoušený a osvědčilo se? Radši mám gumu aby víc lepila než vydržela ale zase né ouplnej extrém jestli mi rozumíš. Nenajezdim toho tolik a lepčí je, když jednou budu potřebovat aby mě ta guma podržela.

PS: nezapomeň na mne s tou barvičkouevil

...co ti na to mám říct? smile1 ...já jsem spokojenej s pirelli supercorsa diablo (nejsem takovej vůl abych je tam kupoval nový, to bych nevyužil ani náhodou, ale když je za dobrej peníz jetá sada, tak proč ne?), pak bridgestone bt02 a continental race attack street (ty za ty prachy nový) taky ujdou ...až ale sjedu nakoupený zásoby, koupím v tý době nějaký aktuální dvousměsovky a nebudu řešit tolik grip


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
legolas (Člen)
09.04.2011 08:56:47
Offline

Re: Jaky pneu?

Kakac psal:

Za mě kluku nešťastná Michelin Pilot Road 2 nejlíp 3
Na vodě jsou exelentní

P.S. doufám že se sejdem u Toma v čeladné......
S Lipem furt jezdíme a ty nic....idontknowidontknowevil

Uz su v Brne na furt tak vyrazime pristi vikend se chystam na projizdkugood


Skáču dobře,skáču rád
legolas (Člen)
09.04.2011 09:01:24
Offline

Re: Jaky pneu?

Dubis psal:

Chlapi za mě každopádně  Michelin Pilot Road 3!!!!!good

Ty mi taky nabizel prej nejnovejsi technologie od Michelinsmile1 sada za 5800 voci


Skáču dobře,skáču rád
legolas (Člen)
09.04.2011 09:02:47
Offline

Re: Jaky pneu?

VikecB12 psal:
XJelen psal:
legolas psal:

Hosi budu kupovat papuce na 650 S jaky nejlip?helpMam tam Brigestone Batlax BT 020 vydrzely 17000 km pri me ostre jizdeevildneska me ve ksefe lakali do Pirreli Angel ST nemate nekdo s nima zkusenosti? jde mi hlavne o trvanlivost,v zatackach mam rezervu pul metra na kolinkoevilcili prilnavost muze byt normalni

no potěš surprisedbigsmile
v tomdle případě cokoliv good

Bych tam namotal zahradní hadici,to musí bohatě stačit,ještě budou rezervy v náklonechgoodbigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Skáču dobře,skáču rád
legolas (Člen)
09.04.2011 09:04:34
Offline

Re: Jaky pneu?

Kakac psal:
VikecB12 psal:
XJelen psal:


no potěš surprisedbigsmile
v tomdle případě cokoliv good

Bych tam namotal zahradní hadici,to musí bohatě stačit,ještě budou rezervy v náklonechgoodbigsmile

goodgoodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
Premejslim vo tech Pilot Road 3good
P.S. Legi jdi do Michelinů ....než je sjedeš tak se rozpadnou a popraskaj


Skáču dobře,skáču rád
legolas (Člen)
09.05.2011 14:30:53
Offline

Re: Jaky pneu?

Hosi objednany Michelin Pilot Road 3  nazuju a dam vedet jaky jsougood


Skáču dobře,skáču rád
legolas (Člen)
12.05.2011 18:00:01
Offline

Re: Jaky pneu?

Hosi prvni kilometry na Pilot Road 3....papuce maji velmi rady zatacky coz se z myma hnedyma trenkama moc rado nemaevilale jinak sedi perfektne jsem zvadavy kolik km vydrzi nemate nekdo vetsi zkusenosti?help


Skáču dobře,skáču rád
kojaksro (Člen)
12.05.2011 18:55:49
Offline

Re: Jaky pneu?

legolas psal:

Hosi prvni kilometry na Pilot Road 3....papuce maji velmi rady zatacky coz se z myma hnedyma trenkama moc rado nemaevilale jinak sedi perfektne jsem zvadavy kolik km vydrzi nemate nekdo vetsi zkusenosti?help

...těžko bude mít více někdo zkušeností, je to letošní novinka....každopádně Michelinu se povedly i předchozí dvě verzegood


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
osiris (Člen)
12.05.2011 19:18:22
Offline

Re: Jaky pneu?

legolas psal:

Hosi prvni kilometry na Pilot Road 3....papuce maji velmi rady zatacky coz se z myma hnedyma trenkama moc rado nemaevilale jinak sedi perfektne jsem zvadavy kolik km vydrzi nemate nekdo vetsi zkusenosti?help

...a kolik že jsi na nich za ten jeden, dva dny najel, že už máš tak směrodatnej soud o nich a zatáčce?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
legolas (Člen)
13.05.2011 18:53:15
Offline

Re: Jaky pneu?

osiris psal:
legolas psal:

Hosi prvni kilometry na Pilot Road 3....papuce maji velmi rady zatacky coz se z myma hnedyma trenkama moc rado nemaevilale jinak sedi perfektne jsem zvadavy kolik km vydrzi nemate nekdo vetsi zkusenosti?help

...a kolik že jsi na nich za ten jeden, dva dny najel, že už máš tak směrodatnej soud o nich a zatáčce?

Zatim tak stopadeevilmalem jsem sebou liskl hned na prvnim kruhaci bigsmilejenom mam bobany aby neco vydrzely staly nekrestansky hrachysurprised


Skáču dobře,skáču rád
jardagsf (Člen)
16.05.2011 19:13:45
Offline

Re: Jaky pneu?

tak letosni zkusenost : qualifiry 1 vydr cca 1800km a z predni gumy slo ven platno a to mi kolega na hornidle 600 remcal ze furt netaham .......on obul na hornidlo (180/55-17) roadsmart a po cca 1500 to meli za par......
ps. sardegna 2011 surprisedbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
barynek (Člen)
16.05.2011 21:47:16
Offline

Re: Jaky pneu?

jardagsf psal:

tak letosni zkusenost : qualifiry 1 vydr cca 1800km a z predni gumy slo ven platno a to mi kolega na hornidle 600 remcal ze furt netaham .......on obul na hornidlo (180/55-17) roadsmart a po cca 1500 to meli za par......
ps. sardegna 2011 surprisedbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

tohle je od tebe normálně provokacefuckbigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Zdenda (Člen)
16.05.2011 22:07:06
Offline

Re: Jaky pneu?

jardagsf psal:

tak letosni zkusenost : qualifiry 1 vydr cca 1800km a z predni gumy slo ven platno a to mi kolega na hornidle 600 remcal ze furt netaham .......on obul na hornidlo (180/55-17) roadsmart a po cca 1500 to meli za par......
ps. sardegna 2011 surprisedbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Tomu snad ani nevěřimsurprised


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
karlos100 (Člen)
01.07.2011 12:41:58
Offline

Re: Jaky pneu?

Zdenda psal:
jardagsf psal:

tak letosni zkusenost : qualifiry 1 vydr cca 1800km a z predni gumy slo ven platno a to mi kolega na hornidle 600 remcal ze furt netaham .......on obul na hornidlo (180/55-17) roadsmart a po cca 1500 to meli za par......
ps. sardegna 2011 surprisedbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Tomu snad ani nevěřimsurprised

taky jsem zvědavej,dneska jsem objednal sadu,za čtyřku a drobný je to parádní cena..
uvidíme,jak moc ubejvajbigsmile jsou tím proslulý.. ass na to,hlavně aby držely..


...a bude hůř!
PFremer (Člen)
01.07.2011 13:36:07
Offline

Re: Jaky pneu?

legolas psal:
osiris psal:
legolas psal:

Hosi prvni kilometry na Pilot Road 3....papuce maji velmi rady zatacky coz se z myma hnedyma trenkama moc rado nemaevilale jinak sedi perfektne jsem zvadavy kolik km vydrzi nemate nekdo vetsi zkusenosti?help

...a kolik že jsi na nich za ten jeden, dva dny najel, že už máš tak směrodatnej soud o nich a zatáčce?

Zatim tak stopadeevilmalem jsem sebou liskl hned na prvnim kruhaci bigsmilejenom mam bobany aby neco vydrzely staly nekrestansky hrachysurprised

bigsmile S novou gumou opatrně bigsmile
za 150km si nesjel ani ty caflíkyheadshake natož jí zajet a voskoušet.

Na předku jí mám a bomba, teď jsem psal štěpánovi ať mi pošle prdelbigsmile tak jsem taky zvědavej...good


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
tomsth (Člen)
01.07.2011 13:44:09
Offline

Re: Jaky pneu?

kojaksro psal:
legolas psal:

Hosi prvni kilometry na Pilot Road 3....papuce maji velmi rady zatacky coz se z myma hnedyma trenkama moc rado nemaevilale jinak sedi perfektne jsem zvadavy kolik km vydrzi nemate nekdo vetsi zkusenosti?help

...těžko bude mít více někdo zkušeností, je to letošní novinka....každopádně Michelinu se povedly i předchozí dvě verzegood

..mám roudy 3 vod kojaka přesně 16 dní, jinou mluvou nějakých 1.300km a zatím goodgood
..jen zatim nevim jaký sou na mokru, ale sem posera jezdící vofafrně, takže stejně při prvnim dešti pojedu jak posranej..


..svět se řítí do ďáblovy řiti..
Billy (Člen)
01.07.2011 14:05:02
Offline

Re: Jaky pneu?

roudy 2 na mokru byly gut good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
XJelen (Člen)
01.07.2011 18:24:19
Offline

Re: Jaky pneu?

karlos100 psal:
Zdenda psal:
jardagsf psal:

tak letosni zkusenost : qualifiry 1 vydr cca 1800km a z predni gumy slo ven platno a to mi kolega na hornidle 600 remcal ze furt netaham .......on obul na hornidlo (180/55-17) roadsmart a po cca 1500 to meli za par......
ps. sardegna 2011 surprisedbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Tomu snad ani nevěřimsurprised

taky jsem zvědavej,dneska jsem objednal sadu,za čtyřku a drobný je to parádní cena..
uvidíme,jak moc ubejvajbigsmile jsou tím proslulý.. ass na to,hlavně aby držely..

Kájo dej tam taky tu roudu, dyž jí kucí tak chválej goodbigsmile tus ještěs nemělsbigsmile
sem kokot, vím to good


Strýcfajtr !!!
xnewstedx (Člen)
01.07.2011 23:05:45
Offline

Re: Jaky pneu?

Pilot road 3, zatial cca 6000-7000km, jazdim v Irsku, kazdy druhy den prsi, drzia vyborne.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr