Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Nechce se mi vyjet

Loser (Administrator)
01.07.2011 17:36:35
Offline

Nechce se mi vyjet

Uz jste nekdy meli takove obdobi (asi spis dotaz na radu starsich), kdy se vam proste nechtelo sednout na motyku a projet se?
Ja treba letos jeste nevyjel (krome jedne jizdy na technickou). Je to hlavne kvuli pracovnimu vytizeni a nedostatku casu. Ale navic se proste najednou tak nejak vytratila takova ta obrovska touha, ktera me kazdou chvili hnala do garaze. A misto ni se nekde v hlouby meho temneho mozku usidlil zvlastni pocit, ze na to letos ani nemam sedat, pze by to nemuselo dopadnout dobre.
Porad doufam, ze se to zlomi a ta touha litat na dvou kolech se opet vrati.

Tot jen mensi vysvetleni vsem, kteri se me v posledni dobe porad vyptavaji na to, kdy s nema nekam vyjedu a na ktery srazu zavitam. .... Zatim se mnou moc nepocitejte smile2smile2smile2badbadbad


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Drakoxxl (Člen)
01.07.2011 18:11:26
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

Řekni rovnou, že ti to pro samý chlastání nevychází. bigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
Meloun (Člen)
01.07.2011 18:24:10
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

Kliidbigsmile
Já letos jednou 2 km na pivo..pak asi 10 pro benzín..a zbylejch 220km, když mě lachtan táh někam až do prahy a cestou zpátky jsem pochopitelně zabloudil..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
Billy (Člen)
01.07.2011 18:47:25
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

Loser psal:

Uz jste nekdy meli takove obdobi (asi spis dotaz na radu starsich), kdy se vam proste nechtelo sednout na motyku a projet se?
Ja treba letos jeste nevyjel (krome jedne jizdy na technickou). Je to hlavne kvuli pracovnimu vytizeni a nedostatku casu. Ale navic se proste najednou tak nejak vytratila takova ta obrovska touha, ktera me kazdou chvili hnala do garaze. A misto ni se nekde v hlouby meho temneho mozku usidlil zvlastni pocit, ze na to letos ani nemam sedat, pze by to nemuselo dopadnout dobre.
Porad doufam, ze se to zlomi a ta touha litat na dvou kolech se opet vrati.

Tot jen mensi vysvetleni vsem, kteri se me v posledni dobe porad vyptavaji na to, kdy s nema nekam vyjedu a na ktery srazu zavitam. .... Zatim se mnou moc nepocitejte smile2smile2smile2badbadbad

Vim vo cem mluvis ja nevim proc ale nejakej takovej stav sem kdysi mel. Proste vyplestenej jakejsi ze se stane neco blbyho. Tedkon sme mozna za debile Losere, ale me na to fakt kdysi taky nikdo nedostal delsi dobu, motyka stala v garazi.
Asi sme divni surprised, ale treba Kelly prej taky ma fobii z deste, porad kouka po mracich bigsmile, treba se duchaplne sveri evil


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
kazan (Člen)
01.07.2011 18:52:20
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

Tak to prodejbigsmile Já v dubnu hodil držku ve 130 nějakejch 100m kotrmelců, mašina chytla strom já jej minul cca 20 cm a do měsíce jsem svištěl na novým stroji. Jízda tě musí opravdu těšit, jinak je to v ass


Nedovol,aby tě strach z prohry vyřadil ze hry!!
deny1234 (Člen)
01.07.2011 19:06:58
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

No ja mam taky fobii z deste help Furt kazdou hodinu sleduju na vsech serverech pohyby mraku , dlouhodoby predpovedi ,cumim z okna , rano se budim uz v 5 jestli prsi nebo bude idontknow Ale to bude tim ze jsem lestic , a tahle bandaska zmokla jenom dvakrat good Ale po tom zas 5 hodin lesteni, a je jako nova. Ale to jenom ted,kvuliva ty Celadny , ale tam me ten dest asi fakt dostane sick

Loser (Administrator)
01.07.2011 19:36:57
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

Bobiku: dik za podporu. Jsem rad, ze nejsem sam takovej curan bigsmile
Jinak vo desti to neni. V chcencich mam najeto nekolik stovek kilometru. Bouracku uz mam taky za sebou. Ale letos to proste nejak nejde. Asi mentalni blok nebo co


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
gerrik (Člen)
01.07.2011 19:55:56
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

To mám taky, ale spíše to bude nedostatkem času. Člověk přijde z rachoty vyčerpanej, tak prostě už pak nemáš chut nekam vyrazit jen tak. To si ten čas dovedeš využit jinak - rodina, chlast atp. Já dost jezdím autem, tak mně nebaví prostě přijet třeba z Ostravy, pak sednout na motku a jen tak jezdit sick

Jarken (Člen)
01.07.2011 21:28:29
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

Loser pussy  jebej na to, takhle neuvažuj, neboť to bys nesměl sednout do letadla (a že Ti lítání každý týden nevadí idontknow ) vyjít na cestu, sednout do auta... Za chvíli to budeš řešit buďto chlastem (alkohol v malých dávkách působí jako anxiolytikum - rozpouštěč úzkosti bigsmile ), nebo skončíš na Lexaurinu idontknow !

Neváhej, seber se a přijeď na sraz a máš to vogo no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Jarken (Člen)
01.07.2011 21:29:31
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

P.S. Anebo si potřebuješ zašukat evil ?!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
MaraKM (Člen)
01.07.2011 22:27:48
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

Bych řekl, že krom únavy a stresu z práce nebo v rodině popř to může taky být nechuť ve smyslu "proč" a "kam" pojedu.... to se mi občas taky stává (mám to teď tak s kolem - letos ještě nic, ale už ho mám nachystaný a v neděli mě vytáhnou kluci, tak jsem zvědavej jak budu lamit).
Jak na ni ale sednu (nebo to kolo) tak jedu k nejbližší křižovatce a tam se uvidí kam dál good

Vlastně jo, kecám, včera jsem sednul na kolo a jel pozorovat Rusavu a pak pytlovat - jsem v Hulíně a ty sirény a hasiči nebyly moc příjemný, když tu v 97 bylo 1,3m vody


Nic lidského mi není cizí
Koldan (Člen)
01.07.2011 23:59:06
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

Loser psal:

Uz jste nekdy meli takove obdobi (asi spis dotaz na radu starsich), kdy se vam proste nechtelo sednout na motyku a projet se?
Ja treba letos jeste nevyjel (krome jedne jizdy na technickou). Je to hlavne kvuli pracovnimu vytizeni a nedostatku casu. Ale navic se proste najednou tak nejak vytratila takova ta obrovska touha, ktera me kazdou chvili hnala do garaze. A misto ni se nekde v hlouby meho temneho mozku usidlil zvlastni pocit, ze na to letos ani nemam sedat, pze by to nemuselo dopadnout dobre.
Porad doufam, ze se to zlomi a ta touha litat na dvou kolech se opet vrati.

Tot jen mensi vysvetleni vsem, kteri se me v posledni dobe porad vyptavaji na to, kdy s nema nekam vyjedu a na ktery srazu zavitam. .... Zatim se mnou moc nepocitejte smile2smile2smile2badbadbad

upřímně řečeno mám to v poslední dobjě stejně. lítat jen kolem komína už ně tolik netáhne, na druhů stranu mi to furt chybí. celej týden v rachotě, dom až k večeru a to sa těším na malou a ňak se ně nechce celů sobotu, dyž už možu byt s rodinů strávit něgde v pryč. dobrej pocit z teho, že to možu gdykoliv natočit a jet se projet je fajn, na druhů stranu su lenivej. do teho hafo dalších věcí, kerý sů teď přednější a najednů je pololetí a já nalítal sotva litr. holt počkám až ně to přende a doba bude víc přát a bude to zasejc v cajkugood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
jaryn (Člen)
02.07.2011 06:09:18
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

taky se přidám. Krom Severní sekce mě to ježdění nějak nebaví.
A navíc-u mě se to netýká jen motorky. Taky sexu,kultůry a vůbec,volnýho času. Vždycky mě něco napadne,ale pak si řeknu: "a PROČ,když vlastně NEMUSÍM ?idontknow


God Gave me Everything I want
vlada1200 (Člen)
02.07.2011 14:30:14
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

Přidávám se taky. V touze že se to zlomí, vyrazil jsem do Bechyně. Hnul jsem si se zádama, 220 km už bylo na mě moc a spáteční cestu v dešti jsem jel jak posranej. Motorka, taky ji už nedávám to co dřív, neseděla na silnici, kroutila se, plavala a já nevím co ještě a prostě dávala najevo, že se mám na to vysrat, protože jednoho prcka na krku a jednoho na cestě, by asi chtělo trochu více zodpovědnosti. A od té doby, je motorka v garáži, týden zasraná jak jetel, což mě sere ještě víc, protože jsem taky leštič.  Táák, a teď jsem to napsal surprised headshake
Ale to byl asi smysl tohoto vlákna.


Jezdím tak, abych dojel!
Kelly01 (Člen)
02.07.2011 17:40:44
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

Já se nebojím ale nějak už mám v okolí všechno projetý a v dlouhých výletech přes noc mi momentálně už delší dobu brání financebigsmile
A navíc mne zaskočila sada gum, řetězovka, gumy a pojistka na káru, gumy řetěz a ořech na kolo a ČSOB co mi postrhalo na co přišlobigsmile
Takže si nemůžu dovolit víc jak jednu nádrž týdně, takže místo dlouhých výletů si to dělím na 2x 160kmredface
Jsem stará ass


God Save The Queen!
sonyk (Člen)
02.07.2011 18:24:37
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

Loser psal:

Uz jste nekdy meli takove obdobi (asi spis dotaz na radu starsich), kdy se vam proste nechtelo sednout na motyku a projet se?
Ja treba letos jeste nevyjel (krome jedne jizdy na technickou). Je to hlavne kvuli pracovnimu vytizeni a nedostatku casu. Ale navic se proste najednou tak nejak vytratila takova ta obrovska touha, ktera me kazdou chvili hnala do garaze. A misto ni se nekde v hlouby meho temneho mozku usidlil zvlastni pocit, ze na to letos ani nemam sedat, pze by to nemuselo dopadnout dobre.
Porad doufam, ze se to zlomi a ta touha litat na dvou kolech se opet vrati.

Tot jen mensi vysvetleni vsem, kteri se me v posledni dobe porad vyptavaji na to, kdy s nema nekam vyjedu a na ktery srazu zavitam. .... Zatim se mnou moc nepocitejte smile2smile2smile2badbadbad

mam to podobne, prace a prcek. a pak clovek nema tu chut.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
hlemejzd999 (Člen)
02.07.2011 18:57:15
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

Kelly01 psal:

Takže si nemůžu dovolit víc jak jednu nádrž týdně

..hmm....to si tak někdo žije ...smile2   bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Sandman (Člen)
03.07.2011 15:23:13
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

Hmm, také se mi v mozku honí hlavou takové myšlenky. Vlastně na to, že se může něco blbýho stát vždycky, když na to sednu. Ale je to holt něco s čím jezdím pořád a většinou se podle toho snažím přizpůsobit aj jízdu. Víc jak 170 jezdím jen málokdygood


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
faitík (Člen)
03.07.2011 16:00:47
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

tak se na to všichní vyass bačkorysmokin
si myslim, že ste ňáký přecitlivělýidontknowbigsmile moc koukáte na Americký filmy...


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Borák (Člen)
03.07.2011 16:23:13
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

nekecej ty lemro
ses naučil vozit prdel f autě bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
snowflake600 (Člen)
03.07.2011 17:05:17
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

třeba já vyjedu i dneska :D páč musím, jelikož všecky auta, co byly doma, tak sou kdesi v prdeli, tak mi nic jinýho ani nezbejvá....bigsmile

barynek (Člen)
03.07.2011 17:42:36
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

tak to já mám opačnej problém, bych jezdil jak děfka, ale financí a času moc není, není ani TK a nasazená nová guma.
ted mam konečně trochu volna, tak se na to asi vrhnu a bude. Navíc mam deficit z loňskýho roku, kdy jsem jezdil maximálně na lyžích...

závěr - když to nejde, nejde to. Až to pujde, tak na to sedneš a hotovogood


Bandit 4EVER!!!
Kuba B12 (Člen)
03.07.2011 19:56:08
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

abych se teda přidal,   mám letos na Banditu 320km.     Ale z toho dnes 120 v dešti nebo mokru a to mě bavilo. Takže já to vytáhnu až zase začne pršet.  Jen ten Železňák sem nejel moc rychlesurprised


honda je honda
Borák (Člen)
03.07.2011 20:11:20
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

na Železňáku si dneska dala pusu fábie se subaru ...a pjěqnou


...nikdo nevojebe Ježíše...
karlos100 (Člen)
03.07.2011 20:31:56
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

Lůzr,kamaráde,vyser se na blbej pocit,naskoč a vyraž na cestugood
tyhle melancholicko-depresívní stavy se musej dát rozjezditbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Kuba B12 (Člen)
03.07.2011 20:36:51
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

v kolik?   ve čtvrt na 6?    to sem projel a bylo to auto za mnou


honda je honda
Borák (Člen)
03.07.2011 20:49:25
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

kolem poledne
jel sem když už u toho byly cajti
jinak já vo víku sjel akorád z Ještědu na kolobrndě bigsmile ale jako dobrý to zas jooo good
jo a doporučuju penzion Daro hned pod kopcem
parkování ve dvoře ..grilování a dobrý u baráku a přes silnici knajpa Čerti na Ještědu good paráda ..přežranej sem ještě teď     a k tomu 8 druhů točenej pif.. co víc si člofjek může přát smokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
Luk (Člen)
03.07.2011 21:00:55
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

Koldan psal:

upřímně řečeno mám to v poslední dobjě stejně. lítat jen kolem komína už ně tolik netáhne, na druhů stranu mi to furt chybí. celej týden v rachotě, dom až k večeru a to sa těším na malou a ňak se ně nechce celů sobotu, dyž už možu byt s rodinů strávit něgde v pryč. dobrej pocit z teho, že to možu gdykoliv natočit a jet se projet je fajn, na druhů stranu su lenivej. do teho hafo dalších věcí, kerý sů teď přednější a najednů je pololetí a já nalítal sotva litr. holt počkám až ně to přende a doba bude víc přát a bude to zasejc v cajkugood

todle je to co stve me, prcek doma, casu malo.
Kdyz mam 2 hodky,rikam si ze bych vyrazil, pak si predstavim kam se za tu dobu muzu dostat...furt ta sama trasa...a uz se mi ani nikam nechcesmile2
laka me delsi cestovani, ale na to nen bohuzel moc casu...snad to napravime za 2 tejdny v Alpachgood


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
hlemejzd999 (Člen)
03.07.2011 21:21:33
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

ste ňáký kopretinky bigsmile...když umřít , tak na motorce ...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
PALOUS (Člen)
03.07.2011 21:25:50
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

mám najeto cca 400km a rozhodně se kvůli tomu nepoassže se mě nechce jezditbigsmilea že bych se bál?vot doby co sem se vyvrátil se nebojím ale prostě sou aktivity co mě momentálně bavjej vícgood


Jebat motorky :-)
barynek (Člen)
03.07.2011 21:38:56
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

Luk psal:
Koldan psal:

upřímně řečeno mám to v poslední dobjě stejně. lítat jen kolem komína už ně tolik netáhne, na druhů stranu mi to furt chybí. celej týden v rachotě, dom až k večeru a to sa těším na malou a ňak se ně nechce celů sobotu, dyž už možu byt s rodinů strávit něgde v pryč. dobrej pocit z teho, že to možu gdykoliv natočit a jet se projet je fajn, na druhů stranu su lenivej. do teho hafo dalších věcí, kerý sů teď přednější a najednů je pololetí a já nalítal sotva litr. holt počkám až ně to přende a doba bude víc přát a bude to zasejc v cajkugood

todle je to co stve me, prcek doma, casu malo.
Kdyz mam 2 hodky,rikam si ze bych vyrazil, pak si predstavim kam se za tu dobu muzu dostat...furt ta sama trasa...a uz se mi ani nikam nechcesmile2
laka me delsi cestovani, ale na to nen bohuzel moc casu...snad to napravime za 2 tejdny v Alpachgood

tak si to poznamenejte do notýsku, páč si to dám s Luigem asi v srpnuredface


Bandit 4EVER!!!
Banditatom (Člen)
03.07.2011 21:44:33
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

2luk: vogo vidíš to kdybys šu... s vochranou mohls lítat furtevil.

2loser: vole to máš s toho mrdání a chlastu tě to komplet rozhodilosmokin to přejdeevilgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
03.07.2011 23:05:04
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

2 Loser: Tenhle rok, do konce května jsem to měl taky. I když bych třeba mohl jet, tak jsem se radši dělal něco jiného (nebo nic) a nějak se mi nechtělo.
Ale stačí zavítat na pár srazu pokecat a popít se starejma pacientama a ona se ta chuť pomalu vrátí... smokin
Zkus to jednou překonat a jet i když se ti nechce. Třeba se to zlomí.smokin

Problém myslím nebude v motorce, ale někde jinde...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Silverfox (Člen)
03.07.2011 23:29:40
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

Ozenil ses s motorkou?


>>> neznam bolest <<<
MaraKM (Člen)
04.07.2011 00:05:52
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

Silverfox psal:

Ozenil ses s motorkou?

bigsmilebigsmilebigsmilegood


Nic lidského mi není cizí
pulmotor (Člen)
04.07.2011 01:03:03
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

Je to nějak fšechno napussy před 8 lety jsem najel ročně 12000km a je to rok od roku horší a horší,letos mám najeto 120km.Možná je tou posranou dobou ve který tet živoříme bad  nějak mně nic nebapussysmile2smile2.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Loser (Administrator)
04.07.2011 08:42:26
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

pulmotor psal:

Je to nějak fšechno napussy před 8 lety jsem najel ročně 12000km a je to rok od roku horší a horší,letos mám najeto 120km.Možná je tou posranou dobou ve který tet živoříme bad  nějak mně nic nebapussysmile2smile2.

ale v sobotu to bylo celkem zabavny, ne? bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
nicola.foxx (Člen)
04.07.2011 09:28:20
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

Woe Zbynďo ja toho letos taky moc nenajel. Dyz sem se dozvedel, ze cekam druhyho potomka, tak se mi vkradlo na mysl, esli bych se na to jako nemel vysratredface. Nastesti jsem to zavrhnul, ale jinac sem letos najezdil ubohych 1500.
1) jedna vec je, ze jsou doma dve auta a kdyz to vypada na dest, tak proste jedu autem
2) dalsi konicek tichej blazen a tam proste cajky neposkladam.

No de to se mnou s kopce.bad


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Póla (Člen)
04.07.2011 09:37:06
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

zodpovědnost je svině....

A jináč u nás doma to je obdobné...člověka nebaví lítat jen kolem komína. Lákají ho delší cesty s cílem na konci.
Holt jsme asik pokročili o další level....
Srazy jsou ale stále smysluplné cíle.

A taky vás tak nasírá stav cest ?sick

KDyž se to všechno sejde dohromady, tak občas člověk opravdu nemá chutě.
Respektive má chutě jen občas a néééé tak často jako dřív.....bigsmile

DonPepon (Člen)
04.07.2011 09:40:03
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

letos mám 11.000km a taky jsem občas z toho unavenej,ale dokud nenajdu lepší zábavu,tak hold budu jezditsmokin

osiris (Člen)
04.07.2011 11:06:46
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

...no a pak všichni hulákejte, jak není možný, aby měla pětiletá motorka v inzerátu najeto jen 15tis bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hlemejzd999 (Člen)
04.07.2011 11:10:05
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

osiris psal:

...no a pak všichni hulákejte, jak není možný, aby měla pětiletá motorka v inzerátu najeto jen 15tis bigsmile

bigsmilegoodgoodgood


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Marián (Člen)
04.07.2011 11:53:14
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

osiris psal:

...no a pak všichni hulákejte, jak není možný, aby měla pětiletá motorka v inzerátu najeto jen 15tis bigsmile

anebo 55tis. jako ta moje?bigsmile


...sam mezi jebkarema...
vOjTaB6 (Člen)
04.07.2011 15:41:58
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

osiris psal:

...no a pak všichni hulákejte, jak není možný, aby měla pětiletá motorka v inzerátu najeto jen 15tis bigsmile

Tolik? Blaznis? Moje trilety GSX-R ma natoceno lehce pres 6000...


Bandit rulezz!!!
mi (Člen)
04.07.2011 20:15:56
Offline

Re: Nechce se mi vyjet

mýt škváru tak jezdim dycky kdyš mám čas..... bohužel to je po zámrzu, ale jednou to dodělám.....

takový depky co tu popisujete sou podle mýho názoru jen z nudy nebo lenosti žít i jinak než práce gauč práce gauč bigsmilebigsmilebigsmile


svět je cirkusovej stan

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr