Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Oprava budíků

signalCZ (Člen)
30.04.2007 10:08:09
Offline

Oprava budíků

Zdar chlapi mám jeden dotaz.
Rozšvihla jsem se a rozstřelil jsem budíky i světlo. AL e z budíků mi zbylo to platíčko s číslama i ručičkama.. Je možný to nějak sletovat aby zase chodily? pak už by jsem ty hrnky nějak dořešil spíš jeswtli mám šanci nějak to zase rozchodit. když je to platíčko vcelku.
Díky za radygood

Filous (Člen)
30.04.2007 10:50:38
Offline

Re: Oprava budíků

...esi myslíš platíčkem tišťák a máš ho rozlámanej, tag s nim švihni do popelnice a sháněj po bazarech nový budiky...ten tišťák je vícevrstvej a při mechanickym poškození nevopravitelnej...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
signalCZ (Člen)
30.04.2007 10:58:52
Offline

Re: Oprava budíků

Filous psal:

...esi myslíš platíčkem tišťák a máš ho rozlámanej, tag s nim švihni do popelnice a sháněj po bazarech nový budiky...ten tišťák je vícevrstvej a při mechanickym poškození nevopravitelnej...

Právě celej ten "tišťák" je v pohodě. i ručičky na něm držeja dá se snima hejbat ze spod je ta zelená destička na kterou se letujoui drátky... simyslím že kdyby se to zase správně přiletovalo tak by to mělo chodit ne?

Filous (Člen)
30.04.2007 11:06:24
Offline

Re: Oprava budíků

...ta "zelená destička" je tišťák surprised ...a pokut je ta poškozená, seš f řiti smile2 ...skus to vodnýst ňákýmu elekronikovi, řekne ti víc, bo takle se to blbje vodhaduje...nebo sem dej aspoň fotku, ať je vidět, jag moc je to poškozený...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
signalCZ (Člen)
30.04.2007 11:20:28
Offline

Re: Oprava budíků

Filous psal:

...ta "zelená destička" je tišťák surprised ...a pokut je ta poškozená, seš f řiti smile2 ...skus to vodnýst ňákýmu elekronikovi, řekne ti víc, bo takle se to blbje vodhaduje...nebo sem dej aspoň fotku, ať je vidět, jag moc je to poškozený...

jj díky moc. Až mi to policajti vše vrátěj tak to sem hodímgood

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr