Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » co koupit 600 nebo 1200

Kakac (Člen)
01.08.2010 20:24:26
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

7martin psal:
Mirunda psal:

Tak jsem nakonec šťastný majitel B1200 S rok 03, až nyní uznávám všechny ty řeči kolem krouťáku, je to špiča.
Strašně jsem se toho bál, ale po městě to taky jede 50-60 žádný problém, a mimo město tam dám 5 a pohoda si to bublá 120-130 a když potřebuju předjet vubec neřeším kvalt jen prostě přidám a letí to jako střela.
Fakt super, jsem nadšen.
Jdu mejt a leštit.
Děkuji za rady - které jsem ale nechtěl moc poslouchat furt jsem si mlel svou jen 600.

a S  good


Další pořadnej chlap se zařadil mezi nás eSkaře bigsmilegood
good


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Bedřich (Člen)
01.08.2010 21:30:02
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Mirunda psal:

Tak jsem nakonec šťastný majitel B1200 S rok 03, až nyní uznávám všechny ty řeči kolem krouťáku, je to špiča.
Strašně jsem se toho bál, ale po městě to taky jede 50-60 žádný problém, a mimo město tam dám 5 a pohoda si to bublá 120-130 a když potřebuju předjet vubec neřeším kvalt jen prostě přidám a letí to jako střela.
Fakt super, jsem nadšen.
Jdu mejt a leštit.
Děkuji za rady - které jsem ale nechtěl moc poslouchat furt jsem si mlel svou jen 600.

tak užívejgoodgoodgood B12S je dobrá volba


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
barynek (Člen)
02.08.2010 07:25:36
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Kukii psal:

jj pravdu máš, banka good a opravdu se nepletu, bo tebe se splést nedá smile1smile1

to jako myslíš jak, že mě se splést nedá? naposledy kdy jsme spolu chlastali, tak jsem šel do postele dřív než tybigsmile já jsem slušnej a nepijubigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Kukii (Člen)
02.08.2010 09:54:34
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

barynek psal:
Kukii psal:

jj pravdu máš, banka good a opravdu se nepletu, bo tebe se splést nedá smile1smile1

to jako myslíš jak, že mě se splést nedá? naposledy kdy jsme spolu chlastali, tak jsem šel do postele dřív než tybigsmile já jsem slušnej a nepijubigsmilebigsmilebigsmile

nj když taky prdlajs vydržíš bigsmile a že bys nebyl slušnej o tom nepochybuju, ale to že nepiješ, tu nikomu nenamluvíš bigsmilebigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
gerrik (Člen)
02.08.2010 11:27:57
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

jj, taky mi tenkrát říkali abych šel do 12, ale já si furt říkal že je to moc velký idontknow Ted bych hned měnil, ta šestka se musí furt točit a řadit sick Asi ji udám a pujdu do plnotučný, ale jedině N good

Marián (Člen)
02.08.2010 12:22:15
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

ty vole a na co si teda kupujete vubec motorky,kdyz se vam nechce radit?idontknow
dyt to na tom je to nejkrasnejsi...

to si radsi kupte ctyrkolku nebo nakej elektromobil, tam sednete a jedetesick


...sam mezi jebkarema...
hlemejzd999 (Člen)
02.08.2010 14:23:27
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Marián psal:

ty vole a na co si teda kupujete vubec motorky,kdyz se vam nechce radit?idontknow
dyt to na tom je to nejkrasnejsi...

to si radsi kupte ctyrkolku nebo nakej elektromobil, tam sednete a jedetesick

goodgoodgoodpod tohle se podepisuji v plném rozsahu bigsmilegood..neni nic hezčího , než když to tam všechno na 200m poskládáš za zvuku vysokých otáček při jízdě s předním kolem trochu nad silnicí bigsmile...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
02.08.2010 14:32:08
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

to je věc vkusu..mě už to věčný kvedlání řadičkou spíš dost nebaví abych udržel krok i s blbym malym SV tak musim o kvalt níž než SV a větších kubatůrách ani nemluvim to je spíš o dva až tři a pak ti řeknou to jsme se krásně volně projeli a já přitom z Bandita ždímal co se dalo...takže tudy cesta opravdu nevede...koho to baví ať si to užije..já to za něco silnějšího vyměnim určitě.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
gerrik (Člen)
02.08.2010 15:01:58
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Já už jsem starší pán bigsmile , a řadit zvlášť ve městě mně moc nebaví. Já už jsem se vyřádil dost bigsmile A takovej Bandit v automatu good

hlemejzd999 (Člen)
02.08.2010 15:06:31
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

K.a.s.y.m. psal:

to je věc vkusu..mě už to věčný kvedlání řadičkou spíš dost nebaví abych udržel krok i s blbym malym SV tak musim o kvalt níž než SV a větších kubatůrách ani nemluvim to je spíš o dva až tři a pak ti řeknou to jsme se krásně volně projeli a já přitom z Bandita ždímal co se dalo...takže tudy cesta opravdu nevede...koho to baví ať si to užije..já to za něco silnějšího vyměnim určitě.

bigsmile já zas jezdim s klukem ,co si pujčuje synovu dvácu varadero a tam zas  já stíhám ...hezky volně si jedu a on to rve 130 pořád na plnej céres přede mnou ,já ho občas na půl plynu předjedu ,pak na něj zas počkám a tak si jezdíme bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
barynek (Člen)
02.08.2010 17:28:57
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

K.a.s.y.m. psal:

to je věc vkusu..mě už to věčný kvedlání řadičkou spíš dost nebaví abych udržel krok i s blbym malym SV tak musim o kvalt níž než SV a větších kubatůrách ani nemluvim to je spíš o dva až tři a pak ti řeknou to jsme se krásně volně projeli a já přitom z Bandita ždímal co se dalo...takže tudy cesta opravdu nevede...koho to baví ať si to užije..já to za něco silnějšího vyměnim určitě.

goodgood


Bandit 4EVER!!!
hlemejzd999 (Člen)
02.08.2010 19:31:29
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

barynek psal:
K.a.s.y.m. psal:

to je věc vkusu..mě už to věčný kvedlání řadičkou spíš dost nebaví abych udržel krok i s blbym malym SV tak musim o kvalt níž než SV a větších kubatůrách ani nemluvim to je spíš o dva až tři a pak ti řeknou to jsme se krásně volně projeli a já přitom z Bandita ždímal co se dalo...takže tudy cesta opravdu nevede...koho to baví ať si to užije..já to za něco silnějšího vyměnim určitě.

goodgood

no,no...bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
legolas (Člen)
02.08.2010 20:15:49
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Kakac psal:

Hida a podobný hlemežď a hlavně Ondráše vůbec neposlouchej
Jak napsal předseda Barynek velká pochvala za eSko a aji za roky podle mě nejkrásnější banditi goodgoodsmile1
Když jsem si kupoval velkou motyku bylo mě tak jak tobě ,láska mě určila Bandita 600 S protože je krásnej ,ale když se dívám zpět ,tak bych si koupil 1200.good
První rok jsem najel asik 8000 km ,mám rodinu sem si říkal nebudu blbnout, nebude moc času ani financ ,ale ......
Pak mě začal chybět krouťák .....smile2
Ne jezdit pilu 200 a víc ,ale jet klidek 90 a otočit plynem a ona akceleruje.....
U B6 to je ob dva kvalty dolů aby to trochu akcelerovalo ,a řadit a držet ji trochu pod krkem.....
Tak mě to přestalo bavit a začal zhánět B12 v eSku za slušný many a .... světe div se nikdo ji nechce za solidní love prodat surprised
Tak jsem zkončil u klavírů s ladičkama ,ale v litru.....redface
Takže asik další level bude něco silnějšího chtěl bych něco v eSku bo moc vlasů nemám a pohodlí v mým věku je důležitý,ale nevím .........co idontknow
Takže za mě B12 ,ale rozhodně v eSku nejlíp 2003 good
Takže nedej na rady Ondráše a spol. a poslouchej co ti radí Barynekgoodgood
S ním souhlasím a hlavně se nedej svést ze svého cíle ..... jediný co změň je číslice místo B6 S na B12 Sgood
A budeš spokojenej parchant smokinsmokin

Souhlas s tebou, na 650 je hovno kroutak,bere to az nahore,taky bych sel do 12tkygood


Skáču dobře,skáču rád
kenny (Člen)
02.08.2010 21:13:05
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Mirunda psal:

Tak jsem nakonec šťastný majitel B1200 S rok 03, až nyní uznávám všechny ty řeči kolem krouťáku, je to špiča.
Strašně jsem se toho bál, ale po městě to taky jede 50-60 žádný problém, a mimo město tam dám 5 a pohoda si to bublá 120-130 a když potřebuju předjet vubec neřeším kvalt jen prostě přidám a letí to jako střela.
Fakt super, jsem nadšen.
Jdu mejt a leštit.
Děkuji za rady - které jsem ale nechtěl moc poslouchat furt jsem si mlel svou jen 600.

Tak gratulace.Jen škoda že jsi nešel do N.To máš u mě trochu nahnutý.bigsmile

Kakac (Člen)
02.08.2010 22:47:41
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

gerrik psal:

Já už jsem starší pán bigsmile , a řadit zvlášť ve městě mně moc nebaví. Já už jsem se vyřádil dost bigsmile A takovej Bandit v automatu good

Jseš mladej smile1
Budeš mě chodit pro pivo evilsmokinbigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Pajk (Člen)
02.08.2010 23:51:37
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

K.a.s.y.m. psal:

to je věc vkusu..mě už to věčný kvedlání řadičkou spíš dost nebaví abych udržel krok i s blbym malym SV tak musim o kvalt níž než SV a větších kubatůrách ani nemluvim to je spíš o dva až tři a pak ti řeknou to jsme se krásně volně projeli a já přitom z Bandita ždímal co se dalo.

´
Blbostidontknow, lepeňáky do kapes  jedu jako první a nikdo nestíhábigsmile, natož nějaká zjebnutá půlmotorová kolobrnda, na ní nepotřebuju ani napínáčkygood

barynek (Člen)
03.08.2010 03:29:16
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

hlemejzd999 psal:
barynek psal:

goodgood

no,no...bigsmile

co jako no no???bigsmile


Bandit 4EVER!!!
Kukii (Člen)
03.08.2010 07:27:18
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

K.a.s.y.m. psal:

to je věc vkusu..mě už to věčný kvedlání řadičkou spíš dost nebaví abych udržel krok i s blbym malym SV tak musim o kvalt níž než SV a větších kubatůrách ani nemluvim to je spíš o dva až tři a pak ti řeknou to jsme se krásně volně projeli a já přitom z Bandita ždímal co se dalo...takže tudy cesta opravdu nevede...koho to baví ať si to užije..já to za něco silnějšího vyměnim určitě.

ti dám blbý sv... tě roztrhnu jak hada.. a je to rukama a mozkem, motorkou ne bigsmilebigsmilebigsmile dokonce si přiznal, že ti natrhnu prdel a to mě děsně těší bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
03.08.2010 07:42:14
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Kukii psal:
K.a.s.y.m. psal:

to je věc vkusu..mě už to věčný kvedlání řadičkou spíš dost nebaví abych udržel krok i s blbym malym SV tak musim o kvalt níž než SV a větších kubatůrách ani nemluvim to je spíš o dva až tři a pak ti řeknou to jsme se krásně volně projeli a já přitom z Bandita ždímal co se dalo...takže tudy cesta opravdu nevede...koho to baví ať si to užije..já to za něco silnějšího vyměnim určitě.

ti dám blbý sv... tě roztrhnu jak hada.. a je to rukama a mozkem, motorkou ne bigsmilebigsmilebigsmile dokonce si přiznal, že ti natrhnu prdel a to mě děsně těší bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

no na tebe jsem čekal bigsmilefuck


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
XJelen (Člen)
03.08.2010 08:04:07
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Kukii psal:

... dokonce si přiznal, že ti natrhnu prdel ...

surprisedhelpheadshakeredface

jako řikaj vo tobě, že jsi poloviční chlap...ale?

bigsmileredfacebigsmile
já muselredface


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
03.08.2010 08:29:12
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

XJelen psal:
Kukii psal:

... dokonce si přiznal, že ti natrhnu prdel ...

surprisedhelpheadshakeredface

jako řikaj vo tobě, že jsi poloviční chlap...ale?

bigsmileredfacebigsmile
já muselredface

no jako má i vocas to ne že ne,ale na zádech a v úrovni lopatek a ještě tak hubenej,že by neublížil bigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kukii (Člen)
03.08.2010 09:41:28
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

XJelen psal:
Kukii psal:

... dokonce si přiznal, že ti natrhnu prdel ...

surprisedhelpheadshakeredface

jako řikaj vo tobě, že jsi poloviční chlap...ale?

bigsmileredfacebigsmile
já muselredface

bigsmile máš u mě flašku bourbonu, tak sem zvědavá až jí vypiješ jak budeš statečnej surprisedbigsmilebigsmile ps:koule nemám
a omlouvám se za zasírání technické redfaceredface


Život je boj-mašina je nej!!!
Mirunda (Člen)
03.08.2010 10:41:08
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Včera jsem se jel poprve projet delší trasu, s kamarádem s MOTO GUZZI 1100, a byl jsem moc spokojen, on když potřeboval předjet tak o dvakvalty dolu, a já jen lehce přidal na pětku a byl jsem pryč --- nádhera a to nejsem žádnej blázen.
Chtěl bych udělat nalej servis a jelikož tuhle motorku neznám tak se ptám jak olejovej filtr - těsnění v originále nebo je replika?? a vzduch ten na tom je jak kde to kupujete?

Kakac (Člen)
03.08.2010 10:57:22
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Mirunda psal:

Včera jsem se jel poprve projet delší trasu, s kamarádem s MOTO GUZZI 1100, a byl jsem moc spokojen, on když potřeboval předjet tak o dvakvalty dolu, a já jen lehce přidal na pětku a byl jsem pryč --- nádhera a to nejsem žádnej blázen.
Chtěl bych udělat nalej servis a jelikož tuhle motorku neznám tak se ptám jak olejovej filtr - těsnění v originále nebo je replika?? a vzduch ten na tom je jak kde to kupujete?

Kontaktuj Kojaksro a budeš spokojenej parchant jak s kvalitou tak cenou good
a o přístupu ani nemluvím 1A smile1


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Rostyk (Člen)
03.08.2010 11:12:31
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Chvíli to tu nečtu a totok.....bigsmile Tak gratulace a ať jezdí a ještě v eSkucoolbeersmokin


Dohnat a předehnat
Michal Dk (Člen)
03.08.2010 12:21:23
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Mirunda psal:

Včera jsem se jel poprve projet delší trasu, s kamarádem s MOTO GUZZI 1100, a byl jsem moc spokojen, on když potřeboval předjet tak o dvakvalty dolu, a já jen lehce přidal na pětku a byl jsem pryč --- nádhera a to nejsem žádnej blázen.
Chtěl bych udělat nalej servis a jelikož tuhle motorku neznám tak se ptám jak olejovej filtr - těsnění v originále nebo je replika?? a vzduch ten na tom je jak kde to kupujete?

Taky sis moch vybrat jinou značku pro srovnáníbigsmilebigsmile A umí na tom kámoš vůbec.Já jen jestli je to oběktivní porovnání.bigsmilecool

Luk (Člen)
03.08.2010 13:38:04
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Kakac psal:
Mirunda psal:

Včera jsem se jel poprve projet delší trasu, s kamarádem s MOTO GUZZI 1100, a byl jsem moc spokojen, on když potřeboval předjet tak o dvakvalty dolu, a já jen lehce přidal na pětku a byl jsem pryč --- nádhera a to nejsem žádnej blázen.
Chtěl bych udělat nalej servis a jelikož tuhle motorku neznám tak se ptám jak olejovej filtr - těsnění v originále nebo je replika?? a vzduch ten na tom je jak kde to kupujete?

Kontaktuj Kojaksro a budeš spokojenej parchant jak s kvalitou tak cenou good
a o přístupu ani nemluvím 1A smile1

hýr http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/c9502/bandit-parts.html
goodsmokin


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Marián (Člen)
03.08.2010 15:16:14
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Michal Dk psal:
Mirunda psal:

Včera jsem se jel poprve projet delší trasu, s kamarádem s MOTO GUZZI 1100, a byl jsem moc spokojen, on když potřeboval předjet tak o dvakvalty dolu, a já jen lehce přidal na pětku a byl jsem pryč --- nádhera a to nejsem žádnej blázen.
Chtěl bych udělat nalej servis a jelikož tuhle motorku neznám tak se ptám jak olejovej filtr - těsnění v originále nebo je replika?? a vzduch ten na tom je jak kde to kupujete?

Taky sis moch vybrat jinou značku pro srovnáníbigsmilebigsmile A umí na tom kámoš vůbec.Já jen jestli je to oběktivní porovnání.bigsmilecool

chtel sem napsat neco v tomhle smyslu,navic jeste dodatek,za jak dlouho to bude prodavat,prestoze to je v tuhle chvili uplne nejlepsi motorka,ale zjistil sem,ze to nema smysl ze?smile1
ty asi vis o cem mluvim...smile1


...sam mezi jebkarema...
osiris (Člen)
03.08.2010 15:19:40
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Michal Dk psal:
Mirunda psal:

Včera jsem se jel poprve projet delší trasu, s kamarádem s MOTO GUZZI 1100, a byl jsem moc spokojen, on když potřeboval předjet tak o dvakvalty dolu, a já jen lehce přidal na pětku a byl jsem pryč --- nádhera a to nejsem žádnej blázen.
Chtěl bych udělat nalej servis a jelikož tuhle motorku neznám tak se ptám jak olejovej filtr - těsnění v originále nebo je replika?? a vzduch ten na tom je jak kde to kupujete?

Taky sis moch vybrat jinou značku pro srovnáníbigsmilebigsmile A umí na tom kámoš vůbec.Já jen jestli je to oběktivní porovnání.bigsmilecool

...to víš že je, co by nebylo, dyť je to jen vydechlejch jedenáctset bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mirunda (Člen)
08.08.2010 12:29:40
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Poslal bych vám všem foto toho mojeho nového mazlíka ale bohužel to neumím.
Takže nic nebude.

Pšán (Člen)
08.08.2010 12:39:36
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Mirunda psal:

Poslal bych vám všem foto toho mojeho nového mazlíka ale bohužel to neumím.
Takže nic nebude.

..když i já to zvládl a Filous také,není síla,která by ti v tom zabránila..
  http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploadimg.php


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Mirunda (Člen)
08.08.2010 21:35:34
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3245_p1070701.jpg



Tak tady  posílám fotku.
Dnes jsem to byl projet trochu delší trasu na Hrad Kost a pěkné svezení.
Mám jí týden a najel jsem už 750km a zatím dobrý.

barynek (Člen)
09.08.2010 18:36:18
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Mirunda psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 070701.jpg

Tak tady  posílám fotku.
Dnes jsem to byl projet trochu delší trasu na Hrad Kost a pěkné svezení.
Mám jí týden a najel jsem už 750km a zatím dobrý.

pěkná, tak at slouží a moc se s ní neválíšgood


Bandit 4EVER!!!
Sucre (Člen)
17.07.2011 18:11:59
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Chci se zeptat, jak je na tom B12 oproti B6 s brzdama. Přemýšlím, že bych koupit 12 ale na šestce mi chyběj silnější brzdy... Na dvanáctce je už 6 pístků tak by to snad mohlo být lepší... Má někdo možnost porovnání?

Banditatom (Člen)
17.07.2011 18:30:15
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Sucre psal:

Chci se zeptat, jak je na tom B12 oproti B6 s brzdama. Přemýšlím, že bych koupit 12 ale na šestce mi chyběj silnější brzdy... Na dvanáctce je už 6 pístků tak by to snad mohlo být lepší... Má někdo možnost porovnání?

..néé snad ale určitěgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Sucre (Člen)
17.07.2011 18:32:54
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Banditatom psal:
Sucre psal:

Chci se zeptat, jak je na tom B12 oproti B6 s brzdama. Přemýšlím, že bych koupit 12 ale na šestce mi chyběj silnější brzdy... Na dvanáctce je už 6 pístků tak by to snad mohlo být lepší... Má někdo možnost porovnání?

..néé snad ale určitěgood

Paráda, to jsem chtěl slyšet :)

Filous (Člen)
17.07.2011 21:00:03
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

...brzdy ani na 12tce nejsou žádnej zázraksmile2 ...ale dá se tomu pomoct deskama, brzdofkou, pumpou a hadicema...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Sucre (Člen)
17.07.2011 21:31:43
Offline

Re: co koupit 600 nebo 1200

Sakryš... No asi si ho od někoho půjčím a vyzkouším to ;)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr