Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Prosím pomocte Bandit 650(karburátor)jde jen na dva válce.

bikerluke27 (Nový člen)
19.07.2011 22:57:50
Offline

Prosím pomocte Bandit 650(karburátor)jde jen na dva válce.

Dneska jsem ho poprví vyndal z garáže,startuju,po dlouhém přemlouvání naskočil a kuckal,tak jsem vyměnil benzín za novej ale žádná změna.Přišel jsem na to,že neběží 1 a 4 válec(asi maj stejnou civku?),když vyndam svíčku tak to ale jiskru hází?Tak jsem si myslel,že možná do některých karb.nejde palivo ale když povolím na karburátorech dole výpušťáky tak benzín teče ze všech?Nemohl by být také ucpanej pal.filtr,že by tam teklo  benzínu málo?Prostě  nevím co stim,motorka má najeto jen 5tis km(kupoval jsem novou)a zatim sem si moc nezajezdil,protože mam každej rok nějakej problém,no prostě sem smolař.Prosím mužete mi poradit nebo nevíte o někom kdo by si s tím poradil?Já jsem z Nýřan cca 15 od Plzně.Díkysmile2

deny1234 (Člen)
19.07.2011 23:24:19
Offline

Re: Prosím pomocte Bandit 650(karburátor)jde jen na dva válce.

No nevim , startovat poprvy az ke konci cervence idontknow Tak snad :startovat s plnym syticem ,nekroutit pri tom s plynem ,vymenit uchcany svice. Ale diky nevyplnenymu profilu , zas nevim , jestli to B uz nemas strikacku , pak tezko radit , ale svice budou kazdopadne v ass

snowflake600 (Člen)
19.07.2011 23:24:25
Offline

Re: Prosím pomocte Bandit 650(karburátor)jde jen na dva válce.

Vyplň si profil a napiš typ....jinak zkus vyházet svíčky a dej voživit baterku evil

deny1234 (Člen)
19.07.2011 23:29:34
Offline

Re: Prosím pomocte Bandit 650(karburátor)jde jen na dva válce.

Ted jsem si fsimnul , ze mas f textu neco vo karbcich , tak ten postup bude OK smile1

deny1234 (Člen)
19.07.2011 23:39:04
Offline

Re: Prosím pomocte Bandit 650(karburátor)jde jen na dva válce.

Woe Snehule ,proc jsi neprijel do Cernin , fajne jsme zachlastali good Hodil bych foto , ale bud to este admin nevopravil , nebo mam Ban na fotky bigsmile

snowflake600 (Člen)
19.07.2011 23:49:58
Offline

Re: Prosím pomocte Bandit 650(karburátor)jde jen na dva válce.

deny1234 psal:

Woe Snehule ,proc jsi neprijel do Cernin , fajne jsme zachlastali good Hodil bych foto , ale bud to este admin nevopravil , nebo mam Ban na fotky bigsmile

hochu, sem jak hadr na holi, denně se vracím domů tak v 11 večer :( celej víkend sem byl v tahu, tenhle budu taky, ale na mašinách, doufám :) jinak mám v piči spojkový lanko....nemáš nějaký rezervbigsmilení?

deny1234 (Člen)
20.07.2011 00:01:14
Offline

Re: Prosím pomocte Bandit 650(karburátor)jde jen na dva válce.

Kamarade nemam surprised Ale zas takova lace to neni http://eshop.motoservis-travnicek.cz/la … 20736.html

snowflake600 (Člen)
20.07.2011 00:16:08
Offline

Re: Prosím pomocte Bandit 650(karburátor)jde jen na dva válce.

deny1234 psal:

Kamarade nemam surprised Ale zas takova lace to neni http://eshop.motoservis-travnicek.cz/la … 20736.html

musím sehnat nějakou repaire sadu, měli by prej něco mít tam směrem na Pardubice, nevím už, jak se to tam jmenuje..každopádně musím to mít do soboty v kupě, jinak sem dojezdil....

Filous (Člen)
20.07.2011 07:43:26
Offline

Re: Prosím pomocte Bandit 650(karburátor)jde jen na dva válce.

...tím jag to dlouho nevrčelo, tag budeš mít nejspíš zalepený trysky...zkus takovej malej trik...vypust karbce, sundej přívodní hadičku a foukni do ní kompresorem...pokud by to nepomohlo, nezbyde ti nejspíš nic jinýho, než karbce vyndat a vyčistit...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
ROBINSON (Nový člen)
22.07.2011 17:03:30
Offline

Re: Prosím pomocte Bandit 650(karburátor)jde jen na dva válce.

Když jsi nebudeš stále vědět rady tak dej vědět na robert.smitka@porsche.cz domluvíme se.(jsem z Plzně)

MaraKM (Člen)
22.07.2011 20:50:34
Offline

Re: Prosím pomocte Bandit 650(karburátor)jde jen na dva válce.

Hele já to měl na Bandasce stejný, po tom co jsem poskládal po bouřačce motku!
Stačilo vyndat svíce, aby se benál vypařil, pak znovu - nastartovat na ty dva válce, udržet to ručkou v chodu a rozjet se - ujel jsem cca 5km a woala už jedou 3, pak jsem pojezdil ještě trochu, dolil novej benál a po chvíli ok - od té doby letos nalítáno 3300km seštelován volnoběch a vše frčí jak má - právě jsem lítal na dálnici 200 km/hod evil a jak říkám, žádnej problém.


Nic lidského mi není cizí

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr