Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Držáky tašek

kangalik (Člen)
19.07.2011 11:25:11
Offline

Držáky tašek

Ahoj všem,koupil jsem si tašky od Luisu-Motodetail.Neví někdo,zda by nešli sehnat držáky  na Bandasku 600N r.v.2002?Případně i domácí výroba.Díkhelp

XJelen (Člen)
19.07.2011 12:16:55
Offline

Re: Držáky tašek

poelpit podsedlák páskou, hodit přes sedlo, stáhnout ke stupačkám, srát na lešení


Strýcfajtr !!!
Ondráš (Člen)
19.07.2011 12:20:54
Offline

Re: Držáky tašek

kangalik psal:

Ahoj všem,koupil jsem si tašky od Luisu-Motodetail.Neví někdo,zda by nešli sehnat držáky  na Bandasku 600N r.v.2002?Případně i domácí výroba.Díkhelp

Inženýrek


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
19.07.2011 13:06:12
Offline

Re: Držáky tašek

XJelen psal:

poelpit podsedlák páskou, hodit přes sedlo, stáhnout ke stupačkám, srát na lešení

...přesně tag to s Motodetajlama dělam jágood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
19.07.2011 15:02:08
Offline

Re: Držáky tašek

Filous psal:
XJelen psal:

poelpit podsedlák páskou, hodit přes sedlo, stáhnout ke stupačkám, srát na lešení

...přesně tag to s Motodetajlama dělam jágood

s Lojzama taky takgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
kneehammer (Člen)
19.07.2011 16:09:38
Offline

Re: Držáky tašek

cest, cim sundavate pak tu pasku? Osi onehda radil technickej lih, ale dolu to nende ani za tu pussy Sem to vic dojebal, nez kdybych tam ty brasny mlaskl na sucho idontknow


..:: B12 inside ::..
Monty (Člen)
19.07.2011 17:29:29
Offline

Re: Držáky tašek

kneehammer psal:

cest, cim sundavate pak tu pasku? Osi onehda radil technickej lih, ale dolu to nende ani za tu pussy Sem to vic dojebal, nez kdybych tam ty brasny mlaskl na sucho idontknow

PRŮMYSLOVÝ ČISTIČ SABESTO 500 ML
Speciální čistič k odstraňování zbytků lepidel z lepících pásek, etiket a fóliovývh nálepek, jakož i nejvytrvalejších nečistot.

Oblasti použití: Odstraňuje zbytky lepících pásek, zbytky lepidel z papírových a fóliových etiket, odstraňuje i nejvytrvalejší nečistoty jako vosk, gumové oděry, zbytky silikonů, oleje i tuky. Je též velmi vhodný k odstraňování ochranné konzervace jako např. na brzdových kotoučích.

Vlastnosti: Působí rychle a efektivně, šíří příjemnou vůni. Přípravek neobsahuje silikon ani AOX.

Použití: Plochy určené k vyčištění postříkejte tímto čističem, nechte přípravek krátce působit a poté ošetřované plochy očistěte suchým čistým hadříkem. U citlivých povrchů čistič naneste na žínku a pak dané části touto žínkou očistěte.good


Když všechno zklame, je třeba přečíst si návod.
K.a.s.y.m. (Člen)
19.07.2011 19:04:55
Offline

Re: Držáky tašek

kneehammer psal:

cest, cim sundavate pak tu pasku? Osi onehda radil technickej lih, ale dolu to nende ani za tu pussy Sem to vic dojebal, nez kdybych tam ty brasny mlaskl na sucho idontknow

technický benzín nebo benzín z nádržegood jestli to barvě škodí nebo ne ti neřeknu,ale já s tim problém neměl a na barvě to znát nebylo.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Zdenda (Člen)
19.07.2011 19:21:22
Offline

Re: Držáky tašek

Přenášecí folie by měla lehce a nezanechat vůbec nic. Bruxafol půjde dolu hůř ale nezanechá taky vůbec nic. Jen nekvalitní folie nechá lepidlo na podkladu. A jakymkoliv čističem se to pak bude drhnout tak se to zdrápe což bude patrný hlavně na černý a podobnejch odstínech. Takže jedinej hodně jemnej hadříka a furt aby to bylo co nejvíc mokrý.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Filous (Člen)
20.07.2011 07:52:03
Offline

Re: Držáky tašek

...podlepuju amerikou a čistim zbytky čističem brzd nebo benzínem, jag píše Kasym...čim víc se s hovnem mažeš....................bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
20.07.2011 07:54:21
Offline

Re: Držáky tašek

Filous psal:

...podlepuju amerikou a čistim zbytky čističem brzd nebo benzínem, jag píše Kasym...čim víc se s hovnem mažeš....................bigsmile

good
a nebo jak píše Z přenášečka z reklamky good


Strýcfajtr !!!
Filous (Člen)
20.07.2011 07:58:05
Offline

Re: Držáky tašek

XJelen psal:
Filous psal:

...podlepuju amerikou a čistim zbytky čističem brzd nebo benzínem, jag píše Kasym...čim víc se s hovnem mažeš....................bigsmile

good
a nebo jak píše Z přenášečka z reklamky good

...ta přenášečka se mi moc nevosvječila bo přes hrany moc nedrží a při dešti se pod vodchlíplý kraje dostával bordelsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
gore (Člen)
20.07.2011 08:06:51
Offline

Re: Držáky tašek

Filous psal:

...podlepuju amerikou a čistim zbytky čističem brzd nebo benzínem, jag píše Kasym...čim víc se s hovnem mažeš....................bigsmile

...good a proto se s tim nemažubigsmile podlepil sem jednou good gdysy a prostě tam něco je i gdyž už vlastně nevim na coidontknowbigsmile možná to hůř jede ale ...ass
bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
kangalik (Člen)
20.07.2011 08:49:49
Offline

Re: Držáky tašek

No jo,koukám po tý přenašecí folii,ale mají role za 3 až 4 tisíce.na tu podsedlovku potřebuju kousek,kde sebrat a nekrást?help

Lihy (Člen)
20.07.2011 09:08:49
Offline

Re: Držáky tašek

kneehammer (Člen)
20.07.2011 09:15:38
Offline

Re: Držáky tašek

Taq benzin je prej moc agresivni, technicke lih nefunguje, pasku mam celkem dobrou ale bordel nechava, tak zkusim ten prumyslove cistic cool


..:: B12 inside ::..
marek2.4 (Člen)
20.07.2011 09:36:17
Offline

Re: Držáky tašek

Vy.rat na podlepování fuck Udělal sem to jednou když sem ju měl novou a než sem to pak očistil tak sem myslel že se zblázním sick Hraješ si stím aby sis něco brašnama nepoškrábal a pak se ti zadaří a je vomlácená ze všech stran smile2 Pokud opravdu chceš to šetřit tak si pořiď tu potvoru co se dává na palubky do aut aby ti tam nejezdil bordel.Prodavá se i ve velkých rozměrech.Něco podobnýho mám pocit nabýzí Loise

Filous (Člen)
20.07.2011 09:40:15
Offline

Re: Držáky tašek

kneehammer psal:

Taq benzin je prej moc agresivni, technicke lih nefunguje, pasku mam celkem dobrou ale bordel nechava, tak zkusim ten prumyslove cistic cool

...agresivní??? ...a dyš si poleješ nádrš, tag ti sleze barva??? ...neblázni, hadr namočenej v benzínu ti lak nepoškodísmokin


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
20.07.2011 09:50:53
Offline

Re: Držáky tašek

...takle to tam mam já, todle je "malá polní"

[img]

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/15_0311.jpg

[/IMG]

[img]

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/15_0312.jpg

[/IMG]


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
20.07.2011 09:54:38
Offline

Re: Držáky tašek

Filous psal:

...takle to tam mam já, todle je "malá polní"

[url]http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 5_0311.jpg[/IMG]

[url]http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 5_0312.jpg[/IMG]

ci fix a kde je rolka na řidítka? bigsmile

kneehammer (Člen)
20.07.2011 10:04:33
Offline

Re: Držáky tašek

Filous psal:

...takle to tam mam já, todle je "malá polní"

[url]http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 5_0311.jpg[/IMG]

[url]http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 5_0312.jpg[/IMG]

Toš zkusim teda aji ten benál...

Jinak tady ty brašny vypadají takovy bitelny a že držijou jak přibity. Ty moje ludry od Lojzka se při 150 vznesly bigsmile Ale spíš je to soudruhem, co to kurtoval, než brašnama redface


..:: B12 inside ::..
osiris (Člen)
20.07.2011 10:09:09
Offline

Re: Držáky tašek

Filous psal:
kneehammer psal:

Taq benzin je prej moc agresivni, technicke lih nefunguje, pasku mam celkem dobrou ale bordel nechava, tak zkusim ten prumyslove cistic cool

...agresivní??? ...a dyš si poleješ nádrš, tag ti sleze barva??? ...neblázni, hadr namočenej v benzínu ti lak nepoškodísmokin

...ano, když není nalakovaná sprejem bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
kangalik (Člen)
20.07.2011 10:16:20
Offline

Re: Držáky tašek

no odkaz na www.reklamka.cz stránky ve výstavbě bo co...

Filous (Člen)
20.07.2011 10:34:16
Offline

Re: Držáky tašek

Lihy psal:
Filous psal:

...takle to tam mam já, todle je "malá polní"

[url]http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 5_0311.jpg[/IMG]

[url]http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 5_0312.jpg[/IMG]

ci fix a kde je rolka na řidítka? bigsmile

...ta patří do velký polní, to dá rozum + eště chlasták na vidlicibigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Inženýrek (Člen)
20.07.2011 10:39:30
Offline

Re: Držáky tašek

Ondráš psal:
kangalik psal:

Ahoj všem,koupil jsem si tašky od Luisu-Motodetail.Neví někdo,zda by nešli sehnat držáky  na Bandasku 600N r.v.2002?Případně i domácí výroba.Díkhelp

Inženýrek

Taky jsem dřív podlepoval. Je to řešení, ale chtěl jsem si udělat jednoduchej nosič, tak jsem něco zplodil. Montáž/demontáž během minuty, jen na povolení šroubů a vysunutí. Přední úchyt vysunuju nahoru a zadní dozadu. Drží to jak přibitý a pevnost je větší než jsem čekal. Ani se to nehne. Cena za materiál - nové tyčky 6 a 8mm celých 30 kč, cena za práci - nepočítaně, je třeba si s tím pohrát aby to všechno sedělo a hlavně pak z broušením aby to nějak vypadalo jsem na tom nechal ruce a i přesto to není dokonalý. Ale jelikož to tam mám jen čistě pod brašny, tak to stejně nikdy nebude vidět.
Ještě musím upravit tašky aby to mělo jednodužší uchycení.
Pár fotek (chybí fotky po vybroušení, teď jsem to dal pochromovat, tak pak dodám)
http://inzenyrek.rajce.idnes.cz/Drzak_brasen


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
XJelen (Člen)
20.07.2011 10:40:48
Offline

Re: Držáky tašek

osiris psal:
Filous psal:
kneehammer psal:

Taq benzin je prej moc agresivni, technicke lih nefunguje, pasku mam celkem dobrou ale bordel nechava, tak zkusim ten prumyslove cistic cool

...agresivní??? ...a dyš si poleješ nádrš, tag ti sleze barva??? ...neblázni, hadr namočenej v benzínu ti lak nepoškodísmokin

...ano, když není nalakovaná sprejem bigsmile

:smajlíkvyplazujícíjazyk:


Strýcfajtr !!!
Lihy (Člen)
20.07.2011 10:51:24
Offline

Re: Držáky tašek

kangalik psal:

no odkaz na www.reklamka.cz stránky ve výstavbě bo co...

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
to bylo jako myšlený, že si máš najít nějakou nejbližší "reklamku"...prostě někoho kdo se zabejvá tvorbou reklamních poutačů, výrobou nálepek atp. Tam totiž tu přenosku používaji na to, na co je určená...chrání plochu (třeba těch reklamních cedulí) proti poškrábání při transportu a montáži. Takže by neměl bejt problém od nich koupit nějakej rozumnej kussmile1

kangalik (Člen)
20.07.2011 10:59:40
Offline

Re: Držáky tašek

Lihy psal:
kangalik psal:

no odkaz na www.reklamka.cz stránky ve výstavbě bo co...

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
to bylo jako myšlený, že si máš najít nějakou nejbližší "reklamku"...prostě někoho kdo se zabejvá tvorbou reklamních poutačů, výrobou nálepek atp. Tam totiž tu přenosku používaji na to, na co je určená...chrání plochu (třeba těch reklamních cedulí) proti poškrábání při transportu a montáži. Takže by neměl bejt problém od nich koupit nějakej rozumnej kussmile1

jj,jsem z Mostu,kosuek ode mně něco takovýho fubguje,zajdu tam...poptám se

Ondráš (Člen)
20.07.2011 11:03:37
Offline

Re: Držáky tašek

Jdu do Baukrámu, koupit tam nějakou silnější lepenku za 30 vočí, kterou nalepim, popřípadě přidám další vrstvu, když vidím, že se prodírá a je to.
Až přijedu domu, strhnu, vezmu mokrým hadrem, co nesleze doškrábu nehtem, vezmu saponátem jako normálně, leštiči přeleští a je to. Jakýpak s tím sraní.ass


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
kangalik (Člen)
20.07.2011 11:31:38
Offline

Re: Držáky tašek

Ondráš psal:

Jdu do Baukrámu, koupit tam nějakou silnější lepenku za 30 vočí, kterou nalepim, popřípadě přidám další vrstvu, když vidím, že se prodírá a je to.
Až přijedu domu, strhnu, vezmu mokrým hadrem, co nesleze doškrábu nehtem, vezmu saponátem jako normálně, leštiči přeleští a je to. Jakýpak s tím sraní.ass

předpokládám, že myslíš obyčejnou izolepu,taky řešení!!good

gore (Člen)
20.07.2011 11:34:54
Offline

Re: Držáky tašek

Ondráš psal:

Jdu do Baukrámu, koupit tam nějakou silnější lepenku za 30 vočí, kterou nalepim, popřípadě přidám další vrstvu, když vidím, že se prodírá a je to.
Až přijedu domu, strhnu, vezmu mokrým hadrem, co nesleze doškrábu nehtem, vezmu saponátem jako normálně, leštiči přeleští a je to. Jakýpak s tím sraní.ass

..gdyž ja furt nechapu proč to jako strhávatidontknowbigsmilebigsmile


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Zdenda (Člen)
20.07.2011 12:39:20
Offline

Re: Držáky tašek

Když koukám na ty držáky a tašky. Není lepší kufr? Jako samosebou že kufry nejsou na naháči nic estetickýho, ale když vidim to sraní s držákama, polepováním, odlepováním, čištěním, upínáním tak mi to přijde fakt jako vopruz. A to se to myslim musí dávat ještě do pláštěnek ne? Můj názor


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
20.07.2011 12:58:31
Offline

Re: Držáky tašek

...jasně, kufr je lepší (sundat lešení pro kufr je otázka max. pěti minut) good ...zdendy názor smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
20.07.2011 13:43:36
Offline

Re: Držáky tašek

Si teda taky myslim jen mám asi kapku smolíka Osirisu, bo jsem si chtěl koupit montážku na boční kufry a ta se pokaždý upevňuje za originální plastovej blatník, no a já mám smůlu bo mám výplň od ermaxu. Nevíš o nějakom kdo to nějak vyřešil? Díky.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Ondráš (Člen)
20.07.2011 13:44:07
Offline

Re: Držáky tašek

gore psal:

..gdyž ja furt nechapu proč to jako strhávatidontknowbigsmilebigsmile

Guláš na vejfuku by mohl vyprávět i o mytí, že? smile1good
Ale je to nejvíc.smokingood


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
20.07.2011 13:46:55
Offline

Re: Držáky tašek

Zdenda psal:

Si teda taky myslim jen mám asi kapku smolíka Osirisu, bo jsem si chtěl koupit montážku na boční kufry a ta se pokaždý upevňuje za originální plastovej blatník, no a já mám smůlu bo mám výplň od ermaxu. Nevíš o nějakom kdo to nějak vyřešil? Díky.

...propojíš ty strany mezi sebou nějakou vyrobenou rozpěrkou


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
20.07.2011 13:49:38
Offline

Re: Držáky tašek

good To mě taky napadlo!


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Filous (Člen)
20.07.2011 14:22:26
Offline

Re: Držáky tašek

Zdenda psal:

good To mě taky napadlo!

...eště že tě nenapadlo něco jinýho, voebigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
20.07.2011 18:52:23
Offline

Re: Držáky tašek

No ty vole nech bejtcool


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
K.a.s.y.m. (Člen)
21.07.2011 19:05:39
Offline

Re: Držáky tašek

ty voe jak to tu teď čtu tak sem snad dám fotku ty mojí zelený ludry jak jí mám teď olepenou..volepil jsem to začátkem prázdnin černou amerikou a budu to sundavat asi až koncem prázdnin bo na tom skoro pořád vozim brašny..a ani tam ta amerika neni skoro vidět surprisedcoolbigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
21.07.2011 21:10:35
Offline

Re: Držáky tašek

zlatý kufrysmokin


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
SLUGI (Člen)
21.07.2011 21:22:00
Offline

Re: Držáky tašek

VikecB12 psal:

zlatý kufrysmokin

... zlatá ledvinka evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Koldan (Člen)
21.07.2011 22:19:44
Offline

Re: Držáky tašek

zlatá kreditkaevil


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
kojaksro (Člen)
21.07.2011 22:26:03
Offline

Re: Držáky tašek

....zlatá tequilaevil


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
kneehammer (Člen)
22.07.2011 08:09:51
Offline

Re: Držáky tašek

zlati komunisti surprised .. ehm, o tom se nezertuje bigsmile


..:: B12 inside ::..
Lihy (Člen)
22.07.2011 08:18:28
Offline

Re: Držáky tašek

zlatá žíla ?
surprised
bigsmile

Filous (Člen)
22.07.2011 08:29:09
Offline

Re: Držáky tašek

...zlatý dementibigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
22.07.2011 08:32:44
Offline

Re: Držáky tašek

zlatý prciny!bigsmile


Strýcfajtr !!!
Luk (Člen)
22.07.2011 09:03:22
Offline

Re: Držáky tašek

zlaty mokbeer


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
huskyb12 (Administrator)
22.07.2011 14:28:23
Offline

Re: Držáky tašek

zlatý dřepění doma :)


ale di, Ty brepto ...
kojaksro (Člen)
22.07.2011 14:42:13
Offline

Re: Držáky tašek

....zlatý Božkovsmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Mour (Člen)
22.07.2011 14:43:47
Offline

Re: Držáky tašek

...zlatá Ivča surprised

Ondráš (Člen)
22.07.2011 15:51:05
Offline

Re: Držáky tašek

Zlatá, jedině zlatá je ta správná barva...bigsmile

Ale je to ukradený.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
holeczech (Člen)
24.07.2011 12:19:45
Offline

Re: Držáky tašek

bez lešení a v pohodě ve dvou smile1

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3467_p1040550.jpg

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr