Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » 500 Kč odměna za info k DP

Kendorex (Člen)
01.08.2011 18:17:31
Offline

500 Kč odměna za info k DP

Ahoj chlapi,
Tak je tu zas ten študák co po Vás chtěl vyplnit jeden nesmyslnej dotazník. Nyní své zkoumání prohlubuje na další level. Čas se chýlí ke konci a zdá se býti dosti husarským kouskem sehnat potřebná data pro kapitolu o vyčíslení zdravotních nákladů motorkářů. Zdravotní systém je velmi složitá věc a po diskuzi s několika pojišťovnami, revizními lékaři, MZČR, konkrétními odděleními nemocnic jsme se nedobrali ke konkrétním údajům, či materiálu, ze kterého by šlo vyjádřit souhrnné částky. Jediné, co se prý dá udělat, je zkontaktovat přímo jednotlivce, kteří dopravní nehodu prodělali a prostřednictvím jich se dostat k individuálnímu výpisu u zdravotní pojišťovny, ve kterém je veškerá péče i cena této péče vykázána. Proto oslovuji Vás, ty, které by údaje z výpisu ze zvědavosti zajímaly a kteří by byly ochotni bez veškerých osobních detailů poskytnout souhrn zákroků a jejich finanční ohodnocení, tedy obsah výpisu. Nabízím Vám za to 500 Kč. Potřebuji zhruba 3 případy lehkých a 3 případy těžkých zranění. Vaše nabídky, resp. konkrétní případy se mnou můžete konzultovat na emailu ondrejstika@seznam.cz, tam se dohodneme na konkrétních informacích. Díky a doufám, že nikdo v budoucnu nebude muset tyto informace pro vědecké účely poskytovat, protože je jednoduše nebude mít v záznamech! S pozdravem.
Ondra

MaraKM (Člen)
01.08.2011 20:06:22
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

Mě by třeba zajímalo k čemu ti ty data jsou?!? Předpokládám, že k nějaké diplomové práci nebo podobně, ALE aby to nesloužilo jako podklad PROČ motorkářům napařit nějaký pěkný poplateček evil


i když kuřáci taky furt odolávají, tak snad ne


Nic lidského mi není cizí
malda (Člen)
01.08.2011 21:26:40
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

Vypln řádně profil a odpověz na co to porřebuješ !!!!!!

Kendorex (Člen)
01.08.2011 22:04:05
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

Pořád pracuji na diplomové práci, přičemž k jedné části už jsem zde získával informace prostřednictvím stručného dotazníku. Studuji VŠE v Praze, obor Hospodářská politika a vzhledem ke všednosti nabízených témat jsem se rozhodl trošku sejít  z cesty a zvolil analýzu přínosů a nákladů z riskantní jízdy motorkářů. Téma dostalo název "Ekonomické důsledky zaviněných nehod motorkářů". Získal jsem kvalitní materiál obsahující všechny nehody motorkářů během posledních 10 let. Jedna z kapitol má přiblížit, hrubě načtrnout, jak velkou zátěž pro zdravotní systém motorkáři viníci představují. Není to žádná odborná studie, která je podkladem k nějakým změnám v zákonech v neprospěch motorkářů (nemějte péči, práce našich politiků není založena na odborných studiích :( ). Jde jen o mé úsilí a snahu přinést něco nového. Hlavně však získat konečně titul.
Jsem nucen psát takhle na fóra a doufat v úspěch, neboť je to poslední možnost před krachem struktury práce. Nikdo není schopen dát dohromady minimálně 6 modelových případů, řádně je bodově ohodnotit podle toho jak pacient procházel skrz různá zdravotní oddělení. Nejlepší a jediné řešení je pokusit se najít pár ochotných lidí, kterým nevadí participace na práci jednoho studenta. Abych ještě upřesnil jak budu postupovat. Případy v datech, které mám, mají zdravotní následek rozdělen pouze na těžká a lehká zranění. Praktické příklady, které dostanu a zaplatím (jak lehká, tak těžká) budou sloužit jako modelové příklady, které pak použiji na celou skupinu např. lehce zraněných. Vím, že možná budete mít námitek, ale jinak to nelze udělat. Každý případ je odlišný stejě jako příznaky, léčba a následné komplikace. Nicméně pro odhad to bude stačit.
Co se týče mne, jmenuji se Ondra, jezdím 4 sezónou na Banďáku 1250, 2006. Rovná řídítka, Leo vince, v plánu new dinamic od barracudy.

Kendorex (Člen)
01.08.2011 22:09:30
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

Mailem pošlu tel. číslo a ochotně zodpovím všechny dotazy. Kdo je z okolí středních čech, rád přijedu v rámci projížďky na pár Birellů

jennys (Člen)
01.08.2011 22:15:17
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

Do pussy, to je téma k diplomce jak cyp, asi ten, co to vymýšlí, nemá rád motorkářefuck

malda (Člen)
01.08.2011 22:17:44
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

Tak to neni nic pro mne protože nejsem motorkář viník!!!

kazan (Člen)
01.08.2011 22:25:55
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

headshake nesééééééééééééééér


Nedovol,aby tě strach z prohry vyřadil ze hry!!
Kendorex (Člen)
01.08.2011 22:34:33
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

To nemá se zaviněním / nezaviněním nic společného. Kdo bude chtít ať se ozve. Mějte se

malda (Člen)
01.08.2011 22:40:23
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

Přěčti si jak se tvoje práce jmenuje !!  Pak text : motorkáři viníci ! Atd !!!

malda (Člen)
01.08.2011 22:46:42
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

Jinak bych docela rád spolupracoval s někým kdo by chtěl popsat policejni mašinerii jak pracujou a jak pracují odbory dopravy a soudy které jěště nejsou uzavřený !! tak kdyby se někdo takovy našel??????????

Kendorex (Člen)
01.08.2011 22:49:06
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

Tahle práce jednoduše zkoumá náklady motorkářů viníků, to je fakt. Nevím co je na tom divného. Prostě stejně jako každá jiná skupina i motorkáři mají své slušné, ohleduplné členy a na druhé straně hazardéry. Nicméně zdravotní případy, které potřebuji a o které zde žádám, nezávisí na tom, jestli je to zaviněná nebo nezaviněná nehoda..důsledky obou medicína nerozlišuje

osiris (Člen)
02.08.2011 08:12:23
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

...a ten blb na motorce (kde nikdo nerozlišuje jestli ho sundal kamion do příkopu, nebo sestřelil osobák přijíždějící z vedlejší na křižovatce) vytahal prostřednictvím zdravotní péče z kapes daňových poplatníků dva a půl milionu... headshake


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Daniel (Člen)
02.08.2011 08:50:42
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

Kendorex?? to mi připomíná název nějakýho kondomu. Sedni na nějakou jebku rozstřel se  a máš přístup ke všemu co potřebuješ.

Rum-cajs (Člen)
02.08.2011 09:24:39
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

Kendorex> hele neber to osobne, pokud mas Bandoura tak musis byt slusnej clovek, ale co tady chces se mi moc nelibi, protoze:

1) to co hledas jsou veci kryty lekarskym tajemstvim, divim se, jak muze byt diplomka zalozena na zpracovani techto (nejak jsem nepochopil, jestlis to tema dostal, nebo si ho vymyslel, pokud dostal, tak by me vcelku zajimalo, kdo je zadavatel...)

2) zevseobecnovat na zaklade 3 lehkych a 3 tezkych pripadu mi prijde total nesmysl, ponevadz stejny trauma muze mit naprosto odlisnej prubeh leceni, statisticka chyba bude tak velka, ze vysledek nebude mit prakticky zadnou vypovidaci hodnotu.

3) nejak si protirecis, na zacatku pises o zavinenejch nehodach motorkaru, na konci uz nerozlisujes

Sumarum, za sebe i kdybych podobny udaje mel, tak rozhodne neposkytnu, protoze mi pripada ze to k nicemu dobrymu slouzit nemuze. Zive si dovedu predstavit, jak se nekdo chytne zaverecnyho cisla a bez uvedeni souvislosti s nim zacne operovat jako s danou veci (podle vzoru klima-panikaru). Dalsi scenare si dovede kazdej predstavit, radsi nebudu ani naznacovat, aby se toho nechyt nejakej surfujici darmozrout ve vlade.

Ondráš (Člen)
02.08.2011 09:35:49
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

Více méně souhlas s Rum-cajsem. Jen u tý jedničky... Diplomová práce nemusí být veřejná (například pokud je v ní duševní vlastnictví chráněné patentem nějaké firmy).

Kendorex: Vyvozovat něco ze 3 "lehkých" a 3 "těžkých" je fakt k ničemu. Abys z toho mohl něco vyvozovat, musíš se vejít myslím do 5% (nebo do 3?help).
Jestli chceš lehkou, tak jsem sebou fláknul na Sosnové a ošetření stálo 0,-
To ti klidně řeknu.
Jediný co by mohlo být trochu relevantní by bylo zajít si na pojišťovny, a že chce aby ti tenhle průzkum udělaly a ty to pak jen okomentuješ (což zase nevím jestli je úřoveň diplomové práce, ale to záleží na komisi).
Myslím, že tahle data bys od pojišťoven určitě získal, ale nestála by 500,-
Zkusil bych ještě ČSÚ. Maj tam různý výzkumy. Třeba se ti bude něco hodit.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
PFremer (Člen)
02.08.2011 10:11:28
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

Lidi to maj špatně postavený... Tady v ČR ti kazdej řekne, že motorkář je vrah a kde si co si. Takže může automaticky za každou havárku. Vzdyť stačí číst diskuze pod zprávama na idnes. Jako třeba jak ten vožralej plechovkář zabil tu holčinu co se jela projet na motorkoj, sice měl v krvi alkáč, ale ona určitě jela v obci 150kou takže jí chudinka nemohl zaregistrovat.
Nebo, když ti nějaká píča vjede do kruháče, za to bych zabíjel. A co myslíš, že napíšou zprávy? No přece, že banda nasranejch motorkářů na křižovatce gestikulovala a poničila auto hodné řidičce.
Nasrat!
Já už normálně nemám ani radost z projížďky, koupim si starýho srada a budu jezdit po vokruzích. To mě baví, tam za svoje chyby můžeš jen ty sám.


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
zzzmrzlinar (Člen)
02.08.2011 10:38:28
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

PFremer psal:

koupim si starýho srada a budu jezdit po vokruzích.

kurva to je konečně řeč!!!!!

Rum-cajs (Člen)
02.08.2011 10:45:09
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

uplne vidim v Ydnes velkej clanek jak nase cestna a kompetentni vlada hleda zoufale kde usetrit na duchody, nezamestnany(atelny) a pritom se vyplaci xmega (cislo z diplomky) na leceni motorkaru... ktery sebou mlatej o asfalt a do aut jen pro zabavu... a stado zacne zlostne bucet, ze to by se to melo zakazat...

s tou diplomkou - mnohem zajimavejsi by bylo porovnat naklady na leceni pro dopravni nehody vs. nemoci z nadvahy, koureni, nadmernyho piti alkoholu...

btw - rada pojistoven ma u cestovniho pojisteni ve vyjimkach z plneni jizdu na motocyklu o obsahu pres 125ccm... jasne je to jejich byznys, ale kurva je to jednou homologovanej dopravni prostredek, tak proc dyskriminace??

Loser (Administrator)
02.08.2011 11:10:44
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

Rum-cajs psal:

uplne vidim v Ydnes velkej clanek jak nase cestna a kompetentni vlada hleda zoufale kde usetrit na duchody, nezamestnany(atelny) a pritom se vyplaci xmega (cislo z diplomky) na leceni motorkaru... ktery sebou mlatej o asfalt a do aut jen pro zabavu... a stado zacne zlostne bucet, ze to by se to melo zakazat...

s tou diplomkou - mnohem zajimavejsi by bylo porovnat naklady na leceni pro dopravni nehody vs. nemoci z nadvahy, koureni, nadmernyho piti alkoholu...

btw - rada pojistoven ma u cestovniho pojisteni ve vyjimkach z plneni jizdu na motocyklu o obsahu pres 125ccm... jasne je to jejich byznys, ale kurva je to jednou homologovanej dopravni prostredek, tak proc dyskriminace??

kua, rum-cajs, ty dneska mluvis nejak moc rozumne. Co sis striknul? bigsmilegoodgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Koldan (Člen)
02.08.2011 12:24:20
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

nedělejte z toho vjědu. bóže,no tag si zvolil takový téma k diplomce, naseká tam pár údajů, potřebuje to mít trošku podložený, aby ho s tím nevyhodili od obhajoby, dostane titul, diplomka jde do šuplíku a život jede dál. dyk vy z toho děláte jag gdyby patřil mezi tu naši zákonodárnou šlechtu a na základě těch jeho 50 stran tady vznikl nový zákon, který bude střílet motorkáře. Stejně tak asi i on ví, že dělat závěry z pěti, deseti lékařských zpráv je nesmysl, ale jako podklad k diplomce to stačí. Kdybych tyto údaje měl, zaplaťsatan, že nemám, tak bych začernil osobní údaje a normálně je poskytl. až bude na to společnost nachystaná a bude chtít motorkáře trestat a stíhat, nebude k tomu nějaké diplomky potřebovatass
a to že je spousta úrazů na motorkách, většinou devastujících, že to stát stojí peníze a že spousta motorkářů nedodržuje pravidla a ohrožuje i ostatní bych rozhodně za tajemství nepovažoval a tím, že o tom nenapíše se nic nezmění. Na druhou strau je spousta dalších činností, které jsou na tom stejně, né-li hůř


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Ondráš (Člen)
02.08.2011 12:26:45
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

I žádnej výsledek je výsledek, když si to dokážeš obhájit.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Rum-cajs (Člen)
02.08.2011 12:28:01
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

Loser> spis jsem konecne vystrizlivel, po par dnech na svatbe a cestach...

a vubec, to zni jako bych nekdy psal z cesty??

Kendorex (Člen)
02.08.2011 14:50:54
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

Dík Koldan, konečně tu někdo řekl podstatu věci. Za zkoušku jsem nic nedal, třeba se někdo ozve.

Filous (Člen)
02.08.2011 14:55:02
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

...dvakrát sem byl na vošetření v Mosteckym špitále, dalo by se říct že s lechkym zraněnim z vokruhu i dyš trochu krve ze mě vykáplo, jednou sem byl ve špitále v Mladý Bolce, taky lechký a jednou sem k dochtoru ani nešel, páč sem vjeděl, že dyš se hejbu a nejni mi jinag blbje, tag mi stejně nic jinýho neš fiksaci lokte a ramene neprovedou, tešký se mi zaplaťsatan vyhejbaj...esi ti to takle stačí, tag si to dohledej, civilní méno Filip Stinka...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kendorex (Člen)
02.08.2011 15:09:35
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

Bohužel to takhle jednoduše dohledat nejde. Pojišťovny všechno tutlaj, nedaj žádný info bez kulatýho razítka. To by ses musel sám zastavit na pobočce a nechat si vyjet výpis z účtu pojištěnce. Tam to všechno je. Také je to dobrý nástroj na kontrolu lékařů, páč si tam leckdy účtujou co nemaj. Ale to určitě znáte z médií

Loser (Administrator)
02.08.2011 15:28:36
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

Rum-cajs psal:

Loser> spis jsem konecne vystrizlivel, po par dnech na svatbe a cestach...

a vubec, to zni jako bych nekdy psal z cesty??

praveze ne. Moudre mluvis good


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Filous (Člen)
02.08.2011 15:43:12
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

Kendorex psal:

Bohužel to takhle jednoduše dohledat nejde. Pojišťovny všechno tutlaj, nedaj žádný info bez kulatýho razítka. To by ses musel sám zastavit na pobočce a nechat si vyjet výpis z účtu pojištěnce. Tam to všechno je. Také je to dobrý nástroj na kontrolu lékařů, páč si tam leckdy účtujou co nemaj. Ale to určitě znáte z médií

...nezlop se, ale f tom případě s toho nic nebude, páč na to vopravdu nemám čassmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
02.08.2011 15:53:36
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

Koldan psal:

nedělejte z toho vjědu. bóže,no tag si zvolil takový téma k diplomce, naseká tam pár údajů, potřebuje to mít trošku podložený, aby ho s tím nevyhodili od obhajoby, dostane titul, diplomka jde do šuplíku a život jede dál. dyk vy z toho děláte jag gdyby patřil mezi tu naši zákonodárnou šlechtu a na základě těch jeho 50 stran tady vznikl nový zákon, který bude střílet motorkáře. Stejně tak asi i on ví, že dělat závěry z pěti, deseti lékařských zpráv je nesmysl, ale jako podklad k diplomce to stačí. Kdybych tyto údaje měl, zaplaťsatan, že nemám, tak bych začernil osobní údaje a normálně je poskytl. až bude na to společnost nachystaná a bude chtít motorkáře trestat a stíhat, nebude k tomu nějaké diplomky potřebovatass
a to že je spousta úrazů na motorkách, většinou devastujících, že to stát stojí peníze a že spousta motorkářů nedodržuje pravidla a ohrožuje i ostatní bych rozhodně za tajemství nepovažoval a tím, že o tom nenapíše se nic nezmění. Na druhou strau je spousta dalších činností, které jsou na tom stejně, né-li hůř

...nenapadlo by mě, že se kvůli takovýhle jedný práci budou měnit zákony, ale že tím pádem budu číst a poslouchat víc hnusů od senzacechtivejch novinářů to zas teda jo ...plus že si to přečte bába s dědkem který tomu budou bezmezně věřit, páč co je v novinách je samo pravda bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
02.08.2011 17:08:03
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

no ale přeci proč mu nepomoct...evil máme zde jednoho studentaevil kerej má tohle vše zasebouevil...i vícekrátbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
02.08.2011 18:10:12
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

já su zdravý ,bo su mrdal jaxviňa,takže žádné úrazy nemám....leda by tě zajímala problematika Ulcerozní kolitidy bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
02.08.2011 18:18:50
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

hlemejzd999 psal:

já su zdravý ,bo su mrdal jaxviňa,takže žádné úrazy nemám....leda by tě zajímala problematika Ulcerozní kolitidy bigsmilebigsmilebigsmile

...a prostaty, problém s hemeroidy, alzheimer, disfunkce penisu, krátkozrakost, cukrovka atd.evil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
MaraKM (Člen)
02.08.2011 19:00:14
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

Ondráš psal:

I žádnej výsledek je výsledek, když si to dokážeš obhájit.smokin

Bych řek bigsmileredfacefuck


Nic lidského mi není cizí
MaraKM (Člen)
02.08.2011 19:03:41
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

Mimochodem kucí, kdyby jste někdo skončil v Brůně v Úrazovce, tak mohu skáknout na pokec nebo tak smile1
Včera jsem nastoupil evil ale nejsem doktor evil


Nic lidského mi není cizí
Banditatom (Člen)
02.08.2011 19:06:14
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

MaraKM psal:

Mimochodem kucí, kdyby jste někdo skončil v Brůně v Úrazovce, tak mohu skáknout na pokec nebo tak smile1
Včera jsem nastoupil evil ale nejsem doktor evil

hmm že by kolega s oboruevilbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
libac22 (Člen)
02.08.2011 19:07:21
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

MaraKM psal:

Mimochodem kucí, kdyby jste někdo skončil v Brůně v Úrazovce, tak mohu skáknout na pokec nebo tak smile1
Včera jsem nastoupil evil ale nejsem doktor evil

zřízenec surprisedsurprisedsurprised pussy bigsmile


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
MaraKM (Člen)
02.08.2011 19:26:01
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

ale pussy .... prachy máme teda stejný bigsmile ale jinak jsem študovanej evil Biomedicínský inženýr ... dostal jsem na starosti všechny přístroje v baráku co nespadají pod IT - mám toho teď plnou hlavu a budu nějakou chvíli spíše úředník / sekretářka, ale jsem spokojenej good a to dokonce ještě více než když jsem se hlásil do výběrovky.


Nic lidského mi není cizí
MaraKM (Člen)
02.08.2011 19:31:35
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

Protože jsou tam dobrý lidi, podle toho co mohu zatím soudit! Narozdíl od jiných státních atd organizací tady chtějí lidi dělat (jak říkám, aspoň ti se kterýma budu dělat a se kterýma jsem zatím přišel do styku), bál jsem se totiž takového toho stylu "Mladej co tu budeš vymýšlet, takhle to tu funguje od císařpána tak drž hubu a krok..."  good

Takže když budete v baráku a nebudete mít co dělat jako cockin... smile1


Nic lidského mi není cizí
Koldan (Člen)
03.08.2011 07:42:59
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

MaraKM psal:

Protože jsou tam dobrý lidi, podle toho co mohu zatím soudit! Narozdíl od jiných státních atd organizací tady chtějí lidi dělat (jak říkám, aspoň ti se kterýma budu dělat a se kterýma jsem zatím přišel do styku), bál jsem se totiž takového toho stylu "Mladej co tu budeš vymýšlet, takhle to tu funguje od císařpána tak drž hubu a krok..."  good

Takže když budete v baráku a nebudete mít co dělat jako cockin... smile1

to teprve přijde, jen ti to nechtěli říct hned po představenísmokin


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Tom-DK (Člen)
03.08.2011 08:05:32
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

bandita asi žádného nemá bandit 1250 se dělá od roku 2007
Co se týče mne, jmenuji se Ondra, jezdím 4 sezónou na Banďáku 1250, 2006. Rovná řídítka, Leo vince, v plánu new dinamic od barracudy.

PFremer (Člen)
03.08.2011 08:10:29
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

Tom-DK psal:

bandita asi žádného nemá bandit 1250 se dělá od roku 2007
Co se týče mne, jmenuji se Ondra, jezdím 4 sezónou na Banďáku 1250, 2006. Rovná řídítka, Leo vince, v plánu new dinamic od barracudy.

Asi nějaká seznamka...bigsmilebigsmilebigsmile


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Tom-DK (Člen)
03.08.2011 08:16:23
Offline

Re: 500 Kč odměna za info k DP

hovno nějakej škodič smile1

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr