Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Klapání Bandit 1200

assasim (Člen)
14.08.2011 19:47:18
Offline

Klapání Bandit 1200

Ahoj, mám bandita 1200 rok 2001 a při jízdě se mezi 5-6000 ot. začne ozývat klepání. Nevíte čím by to mohlo být? Ventilové vůle jsou seřízené. Při nižších otáčkách to nedělá jen těch 5-6000 ot. nahoru.

Děkuji za rady!

Diego1000 (Člen)
14.08.2011 22:15:20
Offline

Re: Klapání Bandit 1200

Přejdi na lepší benzin. Já lil N95,problém co ty,přešel sem na Vervu a problém vyřešencool

Banditatom (Člen)
14.08.2011 22:16:12
Offline

Re: Klapání Bandit 1200

Diego1000 psal:

Přejdi na lepší benzin. Já lil N95,problém co ty,přešel sem na Vervu a problém vyřešencool

... to mě čoveče vysvětli???


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Lihy (Člen)
14.08.2011 22:47:51
Offline

Re: Klapání Bandit 1200

Banditatom psal:
Diego1000 psal:

Přejdi na lepší benzin. Já lil N95,problém co ty,přešel sem na Vervu a problém vyřešencool

... to mě čoveče vysvětli???

Asi jako že detonační spalování... no nevim... leda že by tuning ala komprese 12:1.
Jináč starej model měl v manuálu psaný jako nejnižší použitelný oktanový číslo 91.

assasim (Člen)
14.08.2011 22:56:03
Offline

Re: Klapání Bandit 1200

No nic lehčího není, než zajet natankovat jiný benzín. Ale mám takové tušení, že to tím není. Je to kovové tlučení, a jak jsem psal ok 5-6000 to vždy začne. Jaké jsou další nápady, nebo zkušenosti co by to mohlo být?

Zatím díky  . . . good

Lihy (Člen)
15.08.2011 08:32:52
Offline

Re: Klapání Bandit 1200

assasim psal:

No nic lehčího není, než zajet natankovat jiný benzín. Ale mám takové tušení, že to tím není. Je to kovové tlučení, a jak jsem psal ok 5-6000 to vždy začne. Jaké jsou další nápady, nebo zkušenosti co by to mohlo být?

Zatím díky  . . . good

Hele když ti něco je, tak taky nepíšeš na fórum a nebo nevoláš doktorovi, že ti je jinak než normálně a že jestli teda neví čim by to mohlo bejt.... Zajeď s tim k někomu kdo tomu rozumí a ať si to sám poslechne, popis dělá to jakoby kliklikliklcvakklikliklicvak je dost na hovnobigsmile

assasim (Člen)
15.08.2011 10:22:29
Offline

Re: Klapání Bandit 1200

Tady jde o to, že někdo může mít stejnou zkušenost a třeba to řešil, proto se ptám, jestli někoho něco nenapadne. Může to být maličkost a taky nemusí. Ale byla by náhoda, kdyby se to stalo jen mě.

Jen jsem psal o radu či nápad, nic víc!

Filous (Člen)
15.08.2011 12:35:52
Offline

Re: Klapání Bandit 1200

assasim psal:

Tady jde o to, že někdo může mít stejnou zkušenost a třeba to řešil, proto se ptám, jestli někoho něco nenapadne. Může to být maličkost a taky nemusí. Ale byla by náhoda, kdyby se to stalo jen mě.

Jen jsem psal o radu či nápad, nic víc!

...vono to může bejt spousta vjecí, tagže se těško radí...může to bejt pístní čep, klika, ojnice, volnobješka, rozvody, cokolif...takle ti prostě nigdo nic směrodatnýho neporadísmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
15.08.2011 13:16:14
Offline

Re: Klapání Bandit 1200

assasim psal:

Tady jde o to, že někdo může mít stejnou zkušenost a třeba to řešil, proto se ptám, jestli někoho něco nenapadne. Může to být maličkost a taky nemusí. Ale byla by náhoda, kdyby se to stalo jen mě.

Jen jsem psal o radu či nápad, nic víc!

já to taky psal jako radu, jak píše Filous, může to bejt plno věcí a takhle těžko radit.
ps. ale když jinak nedáš, tak mě kolem 5000 začala rezonovat "čokoláda" v přednim světle...taky sem byl vysranej co to rachotí a vona taková pitomost, objel sem jí tenkym molitanem a páskou a bylo po drnčeníbigsmile...ale může to bejt milión dalších chujovin, nebo taky něco vážnějšího, takhle nemožno říct.
držim palce ať je to chujovinagood

Koldan (Člen)
15.08.2011 13:25:24
Offline

Re: Klapání Bandit 1200

Lihy psal:
assasim psal:

Tady jde o to, že někdo může mít stejnou zkušenost a třeba to řešil, proto se ptám, jestli někoho něco nenapadne. Může to být maličkost a taky nemusí. Ale byla by náhoda, kdyby se to stalo jen mě.

Jen jsem psal o radu či nápad, nic víc!

já to taky psal jako radu, jak píše Filous, může to bejt plno věcí a takhle těžko radit.
ps. ale když jinak nedáš, tak mě kolem 5000 začala rezonovat "čokoláda" v přednim světle...taky sem byl vysranej co to rachotí a vona taková pitomost, objel sem jí tenkym molitanem a páskou a bylo po drnčeníbigsmile...ale může to bejt milión dalších chujovin, nebo taky něco vážnějšího, takhle nemožno říct.
držim palce ať je to chujovinagood

chujovina, mně to dělal uvolněný šroubek ot sfětla, krerej se proháněl po parabole.evil
jo a taky štítek, kerej vibroval o sfětlocool

to zabiják: dotaz je v pohodě, taky bych sa optal, jenže je fakt, že tady teho može být asi tolik, že to chce slyšet naživo


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
assasim (Člen)
15.08.2011 13:36:12
Offline

Re: Klapání Bandit 1200

Chlapy tohle jde opravdu z motoru. Jsou to dudy železný rány. Na volnoběh to tolik nedělá , ale když jde motor do zátahu tak se to začíná při těch otáčkách. Snažil jsem se to i poslouchat tím doktorsky naslouchadlem, ale přišel jsem na to odkud se danej zvuk nese. Protože to na místě tolik nedělá jako když motor jde přes ty otáčky. . . !

assasim (Člen)
15.08.2011 13:58:17
Offline

Re: Klapání Bandit 1200

Abych to tedy upřesnil. Tak tak jsem to byl ještě jednou poslouchat. Zdá se mi jako by to šlo někde z víka či hlavy. Z to ho mě napadá, že by to mohli tlouci ventily o pisty, ale to by znamenalo, že by přeskočil řemen, ale to si myslím, že tam není tolik místa, aby se to stalo. Co se týče svíček tak jsou všechny čtyři stejně zbarvené, z toho usuzuji, že tlaky a synchronizace jsou v rámci možností nastavené dobře. S tím jsem tedy nic nedělal. Takže asi tak!

Filous (Člen)
15.08.2011 14:07:40
Offline

Re: Klapání Bandit 1200

assasim psal:

Abych to tedy upřesnil. Tak tak jsem to byl ještě jednou poslouchat. Zdá se mi jako by to šlo někde z víka či hlavy. Z to ho mě napadá, že by to mohli tlouci ventily o pisty, ale to by znamenalo, že by přeskočil řemen, ale to si myslím, že tam není tolik místa, aby se to stalo. Co se týče svíček tak jsou všechny čtyři stejně zbarvené, z toho usuzuji, že tlaky a synchronizace jsou v rámci možností nastavené dobře. S tím jsem tedy nic nedělal. Takže asi tak!

...dyby ti naráželi ventily do pístů, tag uš to ani nenatočíš, páč by byli vohnutý, netěsnili by a neměl bys kompresi...nech znova udělat ventily...jo a Bandaska nemá rozvodovej řemen...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
assasim (Člen)
15.08.2011 14:18:45
Offline

Re: Klapání Bandit 1200

Jsem se přepsal, řetěz. Ventily jsem nechával dělat a pak mi to nedalo, tak jsem si to rozebral i sám a jsou tam vůle takové jako tam mají být, i ve správný okamžik. Jak to tam je s napínákem na rozvodový řetěz?

Filous (Člen)
16.08.2011 08:56:30
Offline

Re: Klapání Bandit 1200

assasim psal:

Jsem se přepsal, řetěz. Ventily jsem nechával dělat a pak mi to nedalo, tak jsem si to rozebral i sám a jsou tam vůle takové jako tam mají být, i ve správný okamžik. Jak to tam je s napínákem na rozvodový řetěz?

...rohatka+západka, zezadu válců uprostřed pod karburací...povolit středovej šroub s perkem, pag dva imbusy co držej tělo napínáku a skontrolovat počet zubů do konce rohatky, pokud budeš  štyry a míň zubů přet koncem, rozvoďák je zralej na výměnu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
16.08.2011 22:46:14
Offline

Re: Klapání Bandit 1200

Podle pár vět je vidět že víš kulový,tak se v tom nešťárej a vodvez to někomu kdo to umíevil Já se taky nešťárám v počítaču,kdyš vo tom piču vímcool


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Lihy (Člen)
17.08.2011 08:10:03
Offline

Re: Klapání Bandit 1200

VikecB12 psal:

Podle pár vět je vidět že víš kulový,tak se v tom nešťárej a vodvez to někomu kdo to umíevil Já se taky nešťárám v počítaču,kdyš vo tom piču vímcool

A vo pussy vo tý něco víš, nebo to taky necháváš na druhejch?bigsmilebigsmilebigsmile
Já jen tak pro infobigsmile

Billy (Člen)
17.08.2011 08:13:36
Offline

Re: Klapání Bandit 1200

Lihy psal:
VikecB12 psal:

Podle pár vět je vidět že víš kulový,tak se v tom nešťárej a vodvez to někomu kdo to umíevil Já se taky nešťárám v počítaču,kdyš vo tom piču vímcool

A vo pussy vo tý něco víš, nebo to taky necháváš na druhejch?bigsmilebigsmilebigsmile
Já jen tak pro infobigsmile

Von uz radsi chlasta nez se v tom stourat po vecerech bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr