Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » k Baltu

Lenka (Člen)
02.08.2011 08:18:00
Offline

k Baltu

je tu nějakej cestovatel, co byl v poslední době u Baltu? za tři tejdny tam vyrážíme, nejdřív směr Berlín (musíme vidět pandu v zoo) a pak nahoru na Rujánu, do Prérova a tak...časovej plán cca 10-14 dní, jak nás to bude bavit...zajímaj mě především kempy a pokud je cestou něco fakt zajímavýho k vidění, tak samo i to...vim třeba, že tam někde nahoře je vojenský muzeum...dík za tipy


...Do you know that bad girls go to hell?...
Ondráš (Člen)
02.08.2011 09:23:39
Offline

Re: k Baltu

Sujazuwaki


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Petr J. (Člen)
02.08.2011 17:50:42
Offline

Re: k Baltu

Leni:

- doporučuji si trošku zajet a vzít to ke Schwerinskému jezeru a zámku, potom u pobřeží je moc pěkný Wismar s nábřežím a starým městem a Nikolaikirche - na nábřeží přímo z lodí prodávají výborné ryby

- mezi Schwerinem a Rostockem je Gustrow, zámek nemá jedno křídlo od války, ale velmi pěkný park

- ve Stralsundu je nové akvarium, stojí za to

- pěkný kemp je na úplném jihu Rujány v Thiessowě, jinak většina kempů je v pohodě

- v Putbusu v zámeckém parku mají jeleny bigsmile

- ze Sassnitzu vyplouvají lodě ke křídovým útesům, rozhodně nevynechat

- maják na Cap Arkoně také, staré městečke Vitt kousek od mysu je moc hezké

- na východ poloostrov Usedom, tam měl wehrmacht odpaliště raket, jestli se nepletu

Petr J. (Člen)
02.08.2011 17:58:37
Offline

Re: k Baltu

Schwerin

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_p8300372.jpg



Rujána

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_p8270189.jpg
SuJazuwaki (Člen)
03.08.2011 01:01:34
Offline

Re: k Baltu

Ondráš psal:

Sujazuwaki

Můžu sloužit pouze od Nidy ke Kundě. Německá část už pro nás byla moc "divoká" civilizace bigsmile


SuJazuwaki
vorel (Člen)
03.08.2011 15:22:55
Offline

Re: k Baltu

mi se líbil nejvíc Sculpture Park Katzow (na vjezdu na Usedom)


řikám si hurikán
Lenka (Člen)
04.08.2011 17:58:15
Offline

Re: k Baltu

paroháč a letec:
dík za tipy beer

du na mělník na pivo...NAZDAR


...Do you know that bad girls go to hell?...
vorel (Člen)
05.08.2011 15:16:31
Offline

Re: k Baltu

dej pak vědět jak to vyúpadá v kempu na Darsu v Prerowe, mam na to místo vzpomínky z dětství a minule mi nevyšlo se tam stavit


řikám si hurikán
Petr J. (Člen)
05.08.2011 16:00:55
Offline

Re: k Baltu

Vorle, tys taky jezdil do Prerowa? bigsmile

Lenka (Člen)
05.08.2011 17:30:49
Offline

Re: k Baltu

vorel: jasný, pak poskytnu fotomateriál /prej je tam někde nudapláž bigsmile/


...Do you know that bad girls go to hell?...
Rum-cajs (Člen)
05.08.2011 22:46:49
Offline

Re: k Baltu

Lenka psal:

vorel: jasný, pak poskytnu fotomateriál /prej je tam někde nudapláž bigsmile/

v Binz... po plazi smerem na Sasnitz

pak taky staoji za vejlet Hidensee. Kap Arkona uz nekdo psal... hlavne at mate pocasi

a tusim v Prora je asi kilometrovej barak, takovy nackovsky ROH...

VikecB12 (Člen)
06.08.2011 19:00:53
Offline

Re: k Baltu

Byl sem na rujáně předloni a nějak zvlášť mě to nechytlo. Kýčovitý vesničky narvaný uřvanejma němčourama,samej pumpičkář,krajina jako u nás. V moři bordel a samá medůza. No tak balt sem viděl a znova už tam nemusím,leda že bych tama projížděl do skandináviegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
vorel (Člen)
06.08.2011 20:29:27
Offline

Re: k Baltu

Petr J. psal:

Vorle, tys taky jezdil do Prerowa? bigsmile

Jasna vjec, tak v roce 70 az 75 :)


řikám si hurikán
vorel (Člen)
06.08.2011 20:34:57
Offline

Re: k Baltu

Nasi mi tam dycky koupili takovou litajici vrtuli, takze pohoda


řikám si hurikán
PALOUS (Člen)
06.08.2011 23:53:46
Offline

Re: k Baltu

vorel psal:

Nasi mi tam dycky koupili takovou litajici vrtuli, takze pohoda

já ji měl takygooda dofča f teplákovej soupravě jaká byla na rujáně kosabigsmile


Jebat motorky :-)
Lenka (Člen)
08.08.2011 14:09:53
Offline

Re: k Baltu

auto naložit až po střechu, něco ještě na střechu, případně do přívěsnýho vozíku...stan, koberec, židličky, stoleček, vařič, nádobí...jo, to musela bejt romantika :)))


...Do you know that bad girls go to hell?...
Mour (Člen)
08.08.2011 14:44:39
Offline

Re: k Baltu

No co co bigsmile , náhodou to bylo bezvadný .... a navíc 3 týdny dovolené v kuse, bez mobilu, netu goodgoodgoodbigsmile

Lenka (Člen)
09.08.2011 08:58:06
Offline

Re: k Baltu

Mour psal:

No co co bigsmile , náhodou to bylo bezvadný .... a navíc 3 týdny dovolené v kuse, bez mobilu, netu goodgoodgoodbigsmile

no však já vám tydle zážitky závidim :) cestování s naloženou škodovkou jsem sice zažila, ale ne do ciziny bigsmile


...Do you know that bad girls go to hell?...
vorel (Člen)
09.08.2011 12:47:46
Offline

Re: k Baltu

My jezdii Fiatem 500 se dvema noclehama cestou


řikám si hurikán
Mour (Člen)
09.08.2011 13:18:47
Offline

Re: k Baltu

No boháči bigsmile ...my Š 1000 MB  ...do BLR 3 dny, holky (máti a švigra) spaly v autě a my s tátou pod širákem ...u Dunaje nás šíleně doštípali komáři bigsmilebigsmile ...nafukovací matrace a stan Mamaia

Petr J. (Člen)
09.08.2011 16:58:00
Offline

Re: k Baltu

Mno....Š105...naši spali na předních sedačkách, já na zadní a bratr pod zadním oknem na platě za sedačkama bigsmile

1x Chorvatsko, 1x Rujána...

V 90-tým jsme s tím vyrazili do SRN, na dálnici nás předjížděly i kamiony...jo, ty byly adventůry...

VikecB12 (Člen)
09.08.2011 17:39:22
Offline

Re: k Baltu

Já taky ještě stihl zažít dovolenou v 5ti lidech,škoda 120L,plnej kufr,vrchovatá zahrádka,narvanej prostor za zadníma sedadlama,cesta do Jugoslávie někam k Dubrovníkubigsmile Vrátili sme se a za pár měsíců tam začala válka...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Lenka (Člen)
31.08.2011 13:10:56
Offline

Re: k Baltu

takže menší reportáž z cesty:

Vorle, Prerow bys už možná nepoznal, teď je to taková docela komerce, prej to tam bejvalo super, grilovačky na pláži a tak, a tekonc tam nesmíš nic, normálka, "vývoj" jde kupředu, ale mrtvý medúzy se na pláži válej furt :) kemp je v Prérowě taky, ale už mnohem menší než dřív, kus na pláži, kus v lese, ale mě se tam teda moc nelíbilo, hlavně taky tam bylo strašně komárů...

jinak projeli jsme Drážďany, Berlín (tam jsme viděli samožřejmě pandu, dar čínské komunistické strany tehdejšímu kancléři NDR), Hamburg - ten mě nadchnul hodně, asi se tam odstěhujem, pak malá zastávka ve Schwerinu, v Prérowě a hurá na Rujánu, kempovali jsme v Gohrenu (nad o přehláska), navštívili Binz, Sassnitz, Kap Arkonu, byli v muzeu v ponorce, koupali se v moři - v Gohrenu je téměř celá pláž FKK, mám neuvěřitelný nudistický zážitky bigsmile hodně se tam jezdí na kolech, což se mi líbí, určitě se tam ještě vrátíme a asi na dýl, v Německu jsme byli 11 dni, z čehož na Rujáně jen 3...ale furt je teda znát rozdíl mezi východem  a západem, to jako jo...a asi si koupíme trabanta good


...Do you know that bad girls go to hell?...
Petr J. (Člen)
31.08.2011 17:10:07
Offline

Re: k Baltu

Tak hlavně že se líbilo....good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr