Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Broušení

Badnit600S1999 (Člen)
04.09.2011 16:33:45
Offline

Broušení

kdo z vás brousí stupačky? bigsmilebigsmile


Homer Simpson for President!!!
VikecB12 (Člen)
04.09.2011 17:27:23
Offline

Re: Broušení

Troubové. Kdo chce jezdit rychle,přestane sedět jako kačer a začne vysedávatgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Badnit600S1999 (Člen)
04.09.2011 17:48:11
Offline

Re: Broušení

VikecB12 psal:

Troubové. Kdo chce jezdit rychle,přestane sedět jako kačer a začne vysedávatgood

vysedávání se zatím ještě bojím pač nevím moc jak na to...idontknow


Homer Simpson for President!!!
nety (Člen)
04.09.2011 18:31:21
Offline

Re: Broušení

Badnit600S1999 psal:
VikecB12 psal:

Troubové. Kdo chce jezdit rychle,přestane sedět jako kačer a začne vysedávatgood

vysedávání se zatím ještě bojím pač nevím moc jak na to...idontknow

jed do mostu, až v první zatáčce se budeš šinout ven, naučíš se to bigsmile já dával pak i vopičáka bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Kelly01 (Člen)
04.09.2011 18:37:38
Offline

Re: Broušení

Flexou strhnu hrany, to samý s kvaltem na zadním kole a jsem brusič numero unosmokin


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
04.09.2011 18:45:44
Offline

Re: Broušení

Kelly01 psal:

Flexou strhnu hrany, to samý s kvaltem na zadním kole a jsem brusič numero unosmokin

goodgoodbigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
04.09.2011 19:10:48
Offline

Re: Broušení

Kelly01 psal:

Flexou strhnu hrany, to samý s kvaltem na zadním kole a jsem brusič numero unosmokin

ještě mušej pilníkem vzít těžítka a výfuk pak seš supero numero unogoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
gerrik (Člen)
04.09.2011 20:23:35
Offline

Re: Broušení

ten okruh mně láká, ale bojím se že položím mazlíka, to bych nerozdejchal smile2

Badnit600S1999 (Člen)
04.09.2011 20:28:40
Offline

Re: Broušení

http://youtu.be/TqKShV-iN5M

tak tenhle tu flexu nepotřebuje, a ani pilník na závažíčka bigsmile se divím že nemá slidery na helmě goodevil


Homer Simpson for President!!!
lori (Člen)
04.09.2011 20:31:38
Offline

Re: Broušení

na to je dobrý  Vysoký Mýtogoodgoodgoodgood


De to, ale dře to.
SLUGI (Člen)
04.09.2011 21:08:34
Offline

Re: Broušení

... nevysedávám páč to za prvé neumím a za druhé než bych přelezl z jedné strany na druhou tak jsem za zatáčkou idontknow
... no a pak to dopadá takto evil
.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/39_brnobroueni.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Banditatom (Člen)
04.09.2011 21:09:59
Offline

Re: Broušení

SLUGI psal:

... nevysedávám páč to za prvé neumím a za druhé než bych přelezl z jedné strany na druhou tak jsem za zatáčkou idontknow
... no a pak to dopadá takto evil
.
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … roueni.jpg

...pilník diť to říkámevilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
SLUGI (Člen)
04.09.2011 21:12:03
Offline

Re: Broušení

VikecB12 psal:

Troubové. Kdo chce jezdit rychle,přestane sedět jako kačer a začne vysedávatgood

... na to abych jel rychle nepotřebuju vysedávat evil
... ovšem pokud jde o to rychle v utaženejch zatáčkách pak je to prekérka redface


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
SLUGI (Člen)
04.09.2011 21:12:58
Offline

Re: Broušení

Banditatom psal:
Kelly01 psal:

Flexou strhnu hrany, to samý s kvaltem na zadním kole a jsem brusič numero unosmokin

ještě mušej pilníkem vzít těžítka a výfuk pak seš supero numero unogoodbigsmile

... na výfuk pilník netřeba evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Honzik8719 (Člen)
04.09.2011 23:23:26
Offline

Re: Broušení

dej si tam kratší kosti a máš pokoj brusiči good


...relativní kochač...
signum (Člen)
05.09.2011 16:02:51
Offline

Re: Broušení

Já jsem takto poladil stupačky na Slováči smile1
[img]

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3085_prava_stupaeka.jpg

[/IMG]

XJelen (Člen)
05.09.2011 16:30:20
Offline

Re: Broušení

signum psal:

Já jsem takto poladil stupačky na Slováči smile1
[url]http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … upaeka.jpg[/IMG]

hééj to je moje stupačka! bigsmilebigsmilebigsmile
akorát když na to koukám, mám je jako víc k přední hraně, ne takhle pěkně rovně good a co druhou? máš jí stejně smile1 na levou nemám takhle pěkně do špičky redface


Strýcfajtr !!!
signum (Člen)
05.09.2011 17:05:59
Offline

Re: Broušení

Levá je na tom trošku hůř bigsmile
[img]

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3085_leva_stupaka.jpg

[/IMG]

signum (Člen)
05.09.2011 17:16:28
Offline

Re: Broušení

Ještě mám hehce lízlý výfuk smile1
[img]

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3085_vyfuk.jpg

[/IMG]

Inženýrek (Člen)
05.09.2011 17:37:57
Offline

Re: Broušení

Kolik na to padlo kotoučů? surprised


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Honzik8719 (Člen)
05.09.2011 17:38:55
Offline

Re: Broušení

signum psal:

Já jsem takto poladil stupačky na Slováči smile1
[url]http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … upaeka.jpg[/IMG]

hele a co ten hlavní stojan ten nemáš zedřenej?idontknow


...relativní kochač...
MaraKM (Člen)
05.09.2011 17:49:04
Offline

Re: Broušení

Na to jsme se chtěl zrovna zeptat... jsme čistil pneumatiky a poprvé jsem "něčím" kovovým škrtnul a hle centrální stojan.... proto mi ty stupačky furt nějak neštimují jak se tady o tom bavíte idontknow


Nic lidského mi není cizí
Badnit600S1999 (Člen)
05.09.2011 17:57:37
Offline

Re: Broušení

Inženýrek psal:

Kolik na to padlo kotoučů? surprised

good trochu moc pravidelný....


Homer Simpson for President!!!
Banditatom (Člen)
05.09.2011 17:59:22
Offline

Re: Broušení

Inženýrek psal:

Kolik na to padlo kotoučů? surprised

podle mě mu stačil jedengood je to sam hliník to měkká sračkasmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
05.09.2011 18:10:56
Offline

Re: Broušení

Banditatom psal:

....... je to sam hliník to měkká sračkasmokin

...a železný závaží


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
XJelen (Člen)
05.09.2011 19:08:07
Offline

Re: Broušení

MaraKM psal:

Na to jsme se chtěl zrovna zeptat... jsme čistil pneumatiky a poprvé jsem "něčím" kovovým škrtnul a hle centrální stojan.... proto mi ty stupačky furt nějak neštimují jak se tady o tom bavíte idontknow

a nelíznul sis právě stupajdou? škrtnou hlavním stojanem, troufám si tvrdit, že pudeš k zemi.


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
05.09.2011 19:17:31
Offline

Re: Broušení

XJelen psal:
MaraKM psal:

Na to jsme se chtěl zrovna zeptat... jsme čistil pneumatiky a poprvé jsem "něčím" kovovým škrtnul a hle centrální stojan.... proto mi ty stupačky furt nějak neštimují jak se tady o tom bavíte idontknow

a nelíznul sis právě stupajdou? škrtnou hlavním stojanem, troufám si tvrdit, že pudeš k zemi.

jelene trošku se pleteš.ještě když jsem jezdíval na šestikilu hodně ve dvou tak bylo šktrnutí stojanem v zatáčce při propružení úplně normální..nebo s nim škrábneš i o nějaký hrb.jako maj tady u nás silničáři ve zvyku opravý jen půl pruhu v jednom směru a ten je vyšší než střed..o to škrtneš úplně bez problémů.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
signum (Člen)
05.09.2011 19:17:40
Offline

Re: Broušení

Hlavní stojan je netknutý. Zkuste si brousit flexou hliník a budete vědět,že to moc nejdebigsmile
Jinak stačí na to zajet Slovač za 2:31 a Most za 2:11 na starým Banďourovi a budete je mít taky tak sjetý.

osiris (Člen)
05.09.2011 19:19:53
Offline

Re: Broušení

XJelen psal:
MaraKM psal:

Na to jsme se chtěl zrovna zeptat... jsme čistil pneumatiky a poprvé jsem "něčím" kovovým škrtnul a hle centrální stojan.... proto mi ty stupačky furt nějak neštimují jak se tady o tom bavíte idontknow

a nelíznul sis právě stupajdou? škrtnou hlavním stojanem, troufám si tvrdit, že pudeš k zemi.

...nepude, lítaj vod toho krásný jiskry (když to nevyjde a dá to ještě přes to až příliš dolu, tak pak už samo lehne přes páku; to je hop nebo trop)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
05.09.2011 19:23:00
Offline

Re: Broušení

signum psal:

Hlavní stojan je netknutý. Zkuste si brousit flexou hliník a budete vědět,že to moc nejdebigsmile
Jinak stačí na to zajet Slovač za 2:31 a Most za 2:11 na starým Banďourovi a budete je mít taky tak sjetý.

...nebudou, páč ty co jezděj na vokruh, tak vědí že si maj přitvrdit a zvednout podvozek bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
signum (Člen)
05.09.2011 19:26:17
Offline

Re: Broušení

Jinak zadní guma vypadá takto.
[img]

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3085_zadek_2.jpg

[/IMG]

MaraKM (Člen)
05.09.2011 19:28:25
Offline

Re: Broušení

K.a.s.y.m. psal:
XJelen psal:
MaraKM psal:

Na to jsme se chtěl zrovna zeptat... jsme čistil pneumatiky a poprvé jsem "něčím" kovovým škrtnul a hle centrální stojan.... proto mi ty stupačky furt nějak neštimují jak se tady o tom bavíte idontknow

a nelíznul sis právě stupajdou? škrtnou hlavním stojanem, troufám si tvrdit, že pudeš k zemi.

jelene trošku se pleteš.ještě když jsem jezdíval na šestikilu hodně ve dvou tak bylo šktrnutí stojanem v zatáčce při propružení úplně normální..nebo s nim škrábneš i o nějaký hrb.jako maj tady u nás silničáři ve zvyku opravý jen půl pruhu v jednom směru a ten je vyšší než střed..o to škrtneš úplně bez problémů.

Určitě stojanem! pak jsme se leknutím sklidnil a po pár stovkách metrů zastavi la mrknul co se stalo... Stojan byl čerstvě na pravé straně škrábnutej  - prostě holej kov bez bordelu, který byl všude kolem a bez barvy smile1  Asi to bylo tím propružením... dělal jsem pussy na staré osadě v Brůně když jsem valil domů...


Nic lidského mi není cizí
signum (Člen)
05.09.2011 19:28:59
Offline

Re: Broušení

osiris psal:
signum psal:

Hlavní stojan je netknutý. Zkuste si brousit flexou hliník a budete vědět,že to moc nejdebigsmile
Jinak stačí na to zajet Slovač za 2:31 a Most za 2:11 na starým Banďourovi a budete je mít taky tak sjetý.

...nebudou, páč ty co jezděj na vokruh, tak vědí že si maj přitvrdit a zvednout podvozek bigsmile

Já taky nejsem žádný jezdec,jenom se semtam sklóznubigsmile

signum (Člen)
05.09.2011 19:30:01
Offline

Re: Broušení

A věř mi,že mám všechno na doraz utažený good

Ondráš (Člen)
05.09.2011 19:32:06
Offline

Re: Broušení

signum psal:

A věř mi,že mám všechno na doraz utažený good

A kolik vážíš?smokin

BTW. To že máš všechno na tvrdo neznamená, že je to to nejlepší.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
signum (Člen)
05.09.2011 19:34:06
Offline

Re: Broušení

Ondráš psal:
signum psal:

A věř mi,že mám všechno na doraz utažený good

A kolik vážíš?smokin

BTW. To že máš všechno na tvrdo neznamená, že je to to nejlepší.

113 kg redface

gerrik (Člen)
05.09.2011 19:46:38
Offline

Re: Broušení

Signum good

ABik (Člen)
05.09.2011 19:57:46
Offline

Re: Broušení

osiris psal:
signum psal:

Hlavní stojan je netknutý. Zkuste si brousit flexou hliník a budete vědět,že to moc nejdebigsmile
Jinak stačí na to zajet Slovač za 2:31 a Most za 2:11 na starým Banďourovi a budete je mít taky tak sjetý.

...nebudou, páč ty co jezděj na vokruh, tak vědí že si maj přitvrdit a zvednout podvozek bigsmile

Ti co jezdí okruh vědí, že si mají koupit jinou motorku bigsmile BTW jestli jede SKring za 31, tak v Mostě musí dát 55. Chci vidět vidět výpis z transpondéru bigsmile

signum (Člen)
05.09.2011 20:06:20
Offline

Re: Broušení

ABik psal:
osiris psal:
signum psal:

Hlavní stojan je netknutý. Zkuste si brousit flexou hliník a budete vědět,že to moc nejdebigsmile
Jinak stačí na to zajet Slovač za 2:31 a Most za 2:11 na starým Banďourovi a budete je mít taky tak sjetý.

...nebudou, páč ty co jezděj na vokruh, tak vědí že si maj přitvrdit a zvednout podvozek bigsmile

Ti co jezdí okruh vědí, že si mají koupit jinou motorku bigsmile BTW jestli jede SKring za 31, tak v Mostě musí dát 55. Chci vidět vidět výpis z transpondéru bigsmile

V Mostě mám pár jízd,ale na Slovači jsem kroužil tři dny,tak proto,ale zkusím pohledat ten výpis,někde jsem ho měl good

Ondráš (Člen)
05.09.2011 20:35:08
Offline

Re: Broušení

signum psal:

113 kg redface

A kosti, centrál, progresivy, nebo popuštěný to nemáš, co?smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
signum (Člen)
05.09.2011 20:40:59
Offline

Re: Broušení

Ondráš psal:
signum psal:

113 kg redface

A kosti, centrál, progresivy, nebo popuštěný to nemáš, co?smokin

Tyto komponenty jsou série z roku 1998 bigsmile
Původně jsem to skládal na občasné nedělní vyjížďky s manželkou,ale nějak se to zvrtlo smile1

honza7 (Člen)
05.09.2011 21:31:33
Offline

Re: Broušení

to jsem si jednou v Hořicích dával nášup až jiskry od stupaček létali jak při ohňostroji.Gumy drželi,prostě paráda,nožičky jsem nadlehčoval abych ty stupačky nedrbal tak moc,až......na mě došlo.Stojan,ten se kurva nesklopí no.Tak sklopil mě,tam u garáží v levé.Pak jsem trošku musel investovat a od té doby jak škrtnu,tak ubírám abych měl na čem jezdit i v budoucnu.Takže už NEBROUSÍM.J.e to asi 3roky a jsem stále mezi Vámi živej


Ty mě taky
Ondráš (Člen)
05.09.2011 21:52:45
Offline

Re: Broušení

signum psal:

Tyto komponenty jsou série z roku 1998 bigsmile
Původně jsem to skládal na občasné nedělní vyjížďky s manželkou,ale nějak se to zvrtlo smile1

Ale vypadá to masérsky. smile1good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
signum (Člen)
05.09.2011 22:50:05
Offline

Re: Broušení

Ondráš psal:
signum psal:

Tyto komponenty jsou série z roku 1998 bigsmile
Původně jsem to skládal na občasné nedělní vyjížďky s manželkou,ale nějak se to zvrtlo smile1

Ale vypadá to masérsky. smile1good

smile1 No,nevím.

XJelen (Člen)
06.09.2011 08:40:03
Offline

Re: Broušení

K.a.s.y.m. psal:
XJelen psal:
MaraKM psal:

Na to jsme se chtěl zrovna zeptat... jsme čistil pneumatiky a poprvé jsem "něčím" kovovým škrtnul a hle centrální stojan.... proto mi ty stupačky furt nějak neštimují jak se tady o tom bavíte idontknow

a nelíznul sis právě stupajdou? škrtnou hlavním stojanem, troufám si tvrdit, že pudeš k zemi.

jelene trošku se pleteš.ještě když jsem jezdíval na šestikilu hodně ve dvou tak bylo šktrnutí stojanem v zatáčce při propružení úplně normální..nebo s nim škrábneš i o nějaký hrb.jako maj tady u nás silničáři ve zvyku opravý jen půl pruhu v jednom směru a ten je vyšší než střed..o to škrtneš úplně bez problémů.

šestka byla něco jinýho, třeba šmoula neměl půlku stupaček z Mostu, ten to rval furt jak to měl vydechlý. Kuba po přestupu na dvandu taky nebrousil hned jak byl zvyklej ze šestky. Moje esko znáš, obě stupny odrbaný, klín pod motorem odrbanej a stojan netknutej. Zadní centrál naplno a předek s Wirthama na půlce až třičtvrtě.

rvát stupny při 2:11 Most? jenom ve vracáku škrtnutí, broušení nastávalo až kolem 2:05 a ten SKring je teda za dvě a půl hodně vostrej.


Strýcfajtr !!!
osiris (Člen)
06.09.2011 09:00:54
Offline

Re: Broušení

xjelenoj: vono u těch časů taky dost záleží na tom jak je člověk zdatnej brzdař


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
XJelen (Člen)
06.09.2011 10:28:43
Offline

Re: Broušení

osiris psal:

xjelenoj: vono u těch časů taky dost záleží na tom jak je člověk zdatnej brzdař

tak to nejsu bigsmile


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
06.09.2011 12:15:27
Offline

Re: Broušení

XJelen psal:
K.a.s.y.m. psal:
XJelen psal:


a nelíznul sis právě stupajdou? škrtnou hlavním stojanem, troufám si tvrdit, že pudeš k zemi.

jelene trošku se pleteš.ještě když jsem jezdíval na šestikilu hodně ve dvou tak bylo šktrnutí stojanem v zatáčce při propružení úplně normální..nebo s nim škrábneš i o nějaký hrb.jako maj tady u nás silničáři ve zvyku opravý jen půl pruhu v jednom směru a ten je vyšší než střed..o to škrtneš úplně bez problémů.

šestka byla něco jinýho, třeba šmoula neměl půlku stupaček z Mostu, ten to rval furt jak to měl vydechlý. Kuba po přestupu na dvandu taky nebrousil hned jak byl zvyklej ze šestky. Moje esko znáš, obě stupny odrbaný, klín pod motorem odrbanej a stojan netknutej. Zadní centrál naplno a předek s Wirthama na půlce až třičtvrtě.

rvát stupny při 2:11 Most? jenom ve vracáku škrtnutí, broušení nastávalo až kolem 2:05 a ten SKring je teda za dvě a půl hodně vostrej.

šak na solo jsem stojanem nikdy neškráb a stupačkama zřídka kdy,ale já jsem mrdal bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
06.09.2011 18:08:27
Offline

Re: Broušení

osiris psal:
Banditatom psal:

....... je to sam hliník to měkká sračkasmokin

...a železný závaží

... no tak kotouč a půlsmile1

kdyby jste jezdily tak pomalu jako já neměli by jste tyhle problémyevilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr