Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Rachůnek, Marek a Vašíček

redik27 (Člen)
07.09.2011 16:28:16
Offline

Rachůnek, Marek a Vašíček


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
redik27 (Člen)
07.09.2011 16:30:42
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

R.I.P.


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Jaster (Člen)
07.09.2011 16:55:12
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

hrozná zpráva smile2 ti kluci budou hodně chybět... RIP


motto "Vem za heft a val"
mr.BSE (Člen)
07.09.2011 17:06:22
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

smile2


Second Class Citizen
1130 Café Racer
libac22 (Člen)
07.09.2011 17:27:42
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

hrozný , nezasloužili si to smile2


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
banda1250 (Člen)
07.09.2011 17:29:56
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

Hrůzasmile2 Přestal jsem makat a začal pít rumbad

Badnit600S1999 (Člen)
07.09.2011 17:34:28
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

velyká škoda jich............. smile2


Homer Simpson for President!!!
Petr (Člen)
07.09.2011 17:37:01
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

člověka vždy dostane jak je to rychlé, prostě najednou nejsou ..:(
R.I.P


tož tak..
MaraKM (Člen)
07.09.2011 17:37:34
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

je to docela rána... Krom toho, že zemřeli známí sportovci, to bude taky velmi krušné pro tamní hokej....


Nic lidského mi není cizí
Bedřich (Člen)
07.09.2011 17:47:37
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

Taky mě to chytlo, dám si za ně panáka....

RIP


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
gerrik (Člen)
07.09.2011 18:07:48
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

Ty pussy mazec smile2

sonyk (Člen)
07.09.2011 18:11:16
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

uz neudelame nic, RIPbad


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
MaraKM (Člen)
07.09.2011 18:12:54
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

Stejně si neodpustím poznámku.... Lidi umírají denně a to v mnohem větších počtech a nikdo nic (krom rodiny a přátel - pokud jsou)... tady to chápu, páč to jsou lidé veřejně známí atd.. ale přece jen to někteří přehánějí... třeba pochopím svého kamaráda, který se s Rachůnkem osobně znal, ale obecně co lidí píší a říkají všude kolem ...


Nic lidského mi není cizí
Badnit600S1999 (Člen)
07.09.2011 18:15:54
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

Jako velký fanda českého hokeje R.I.P.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3657_vlajka_visi.jpg

Homer Simpson for President!!!
Mour (Člen)
07.09.2011 18:37:11
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

smile2

Kim (Člen)
07.09.2011 19:07:52
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

smile2


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Banditatom (Člen)
07.09.2011 19:34:26
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

smile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Drakoxxl (Člen)
07.09.2011 20:17:14
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

smile2 wine


Lepší někdy, než nikdy.
peli77 (Člen)
07.09.2011 20:54:24
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

R.I.P smile2


A.C.A.B.
čočkin (Člen)
07.09.2011 20:57:58
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

mužou za to ty lítající vraky se špatnym servisem, si myslim bad
upřímnou soustrast pozůstalým


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Janekgsf (Člen)
07.09.2011 21:48:16
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

...je to smutnýsmile2 ale myslete radši na to co ti hoši udělali pro náš hokejwine


...nemusíme přece všechno pochopit, stačí to přijmout ne?
Baltazar (Člen)
07.09.2011 21:59:25
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

R.I.P. smile2smile2smile2


The father of the little princess of the dawn
osiris (Člen)
07.09.2011 22:17:39
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

...škoda smile2
...myslím že tam jinej stát neměl tři reprezentanty, mistry světa (nebo se pletu?)

maroj: rozumím ti, vím jak to asi myslíš; jinech, "obyčejnejch" lidí zahyne taky spousta, ale nikoho by to nezajímalo, nikdo by to nečet, neposlouchal, nekoukal na to v tv, tak tady o tom je mediální bouře, je to přirozený ...ty jsi si taky určitě díky jim užíval svejch pět minut slávy, když vyhráli mistrovství a byl na tu chvíli hrdej a šťastnej, lituju je, ale zároveň s tebou souhlasím, že někteří to s tou pietou přeháněj (nemůžeme jim to ale asi mít za zlý, berou je za svoje, za vlastní, za národní majetek, nebo nevím jak bych to napsal, asi mi taky rozumíš)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Stiegl (Člen)
07.09.2011 22:25:41
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

Je to fpussy ... Třeba konečně Rusáci přestanou být hrdí na svůj letecký průmysl a začnou přijímat letadla ze západu ve větším měřítkuidontknow I když nech na hlavě... Kdo ví co za to ve finále mohlocool

snowflake600 (Člen)
08.09.2011 00:12:39
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

Stiegl psal:

Je to fpussy ... Třeba konečně Rusáci přestanou být hrdí na svůj letecký průmysl a začnou přijímat letadla ze západu ve větším měřítkuidontknow I když nech na hlavě... Kdo ví co za to ve finále mohlocool

leda hovno, tohle tam jako "místní" doprava furt lítá a kdo ví, jak dlouho lítat ještě bude, na tamnější poměry je to celkem f cajku, jen tohle byl pech no smile2
kvůli kluků je mi nějak nanic..fčera v noci vomotal kámoš golfa vo strom, odpoledny tydlecty...co bude zejta?

MaraKM (Člen)
08.09.2011 07:50:37
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

osiris psal:

maroj: rozumím ti, vím jak to asi myslíš; jinech, "obyčejnejch" lidí zahyne taky spousta, ale nikoho by to nezajímalo, nikdo by to nečet, neposlouchal, nekoukal na to v tv, tak tady o tom je mediální bouře, je to přirozený ...ty jsi si taky určitě díky jim užíval svejch pět minut slávy, když vyhráli mistrovství a byl na tu chvíli hrdej a šťastnej, lituju je, ale zároveň s tebou souhlasím, že někteří to s tou pietou přeháněj (nemůžeme jim to ale asi mít za zlý, berou je za svoje, za vlastní, za národní majetek, nebo nevím jak bych to napsal, asi mi taky rozumíš)

Tak nějak... samozřejmě, že mě je to taky líto, já jsem hokejovej! Táta hrál hokej, bratr reprezentoval za dorost, bratranec vyhrál titul + nějaký další umístění za juniory ve Zlíně a i za juniorku reprezentoval a já musel kvůli zdraví na základce skončit.... ale prostě jak píšeš a chápeš, štve mě v podobných situacích, jak lidi, kteří takové exponované lidi neznají jinak než zkrze media atd "sténají" apod pomalu více, než když umře někdo jim opravdu blízský.... na druhou stranu, nikomu za to nebudu nadávat nebo se mu nějak smát nebo co já vím... prostě jsem cítil "potřebu" to zde zmínit.


Nic lidského mi není cizí
Filous (Člen)
08.09.2011 07:57:18
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

...je jich škodasmile2 ...R.I.P.smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
08.09.2011 08:05:15
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

MaraKM psal:

Stejně si neodpustím poznámku.... Lidi umírají denně a to v mnohem větších počtech a nikdo nic (krom rodiny a přátel - pokud jsou)... tady to chápu, páč to jsou lidé veřejně známí atd.. ale přece jen to někteří přehánějí... třeba pochopím svého kamaráda, který se s Rachůnkem osobně znal, ale obecně co lidí píší a říkají všude kolem ...

good

XJelen (Člen)
08.09.2011 08:55:42
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

Honza Marek, šel tam převčírem a zrovna z toho dvakrát nadšenej nebyl
R.I.P.
smile2


Strýcfajtr !!!
Loser (Administrator)
08.09.2011 10:47:59
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

nerekl bych, ze je to samotnym typem letadla. Jde spis o spolecnost, ktera je provozuje a servisuje. Nekteri to servisovani a kontroly celkem mrdaji. Za svuj zivot uz jsem toho nalital snad vic nez najezdil po zemi a mel jsem moznost vyzkouset nekolik leteckych spolecnosti.
Jednu dobu jsem lital s Turkama a tam jsem mel vetsinou strach, ze nedoletime (a o bordelu na palube se radsi ani nevyjadruji). Ale spolecnost, ktera to ma podle me nejvic na haku (nebo ma spis nejvic technickejch problemu) je Lufthansa. Za tech asi 40 letu, co jsem s nima absolvoval se mi stalo asi 8 krat, ze byla nejaka zavada na letadle, kterou bylo treba opravit a z toho dvakrat byla nutna vymena celyho letadla idontknowidontknowidontknow

Jinak kluku je mi moc lito. Odpocivejte v pokoji a dekujismile2


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Luk (Člen)
08.09.2011 15:59:46
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

cest jejich pamatce smile2


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
SleiP (Člen)
08.09.2011 16:42:43
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

No kdyby tam nebyla ta vez tak se treba nemuselo nic stat a normalne by vzletly pripadne se vratily zpatky na letiste. Jinak R.I.P vsem


nemusí kapat, stačí když prší
Stiegl (Člen)
08.09.2011 16:49:05
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

Nikdy jsem neviděl řídící věž hned za RWY. Takže to podle mě pravděpodobně vzali o nějakou anténu nebo stožár co bejvá kus za dráhou. Někde jsem slyšel, že to měli špatně vyvážené? V tom případě by byly problémy i kdyby tam žádná překážka nebyla. Jsem zvědav co vytáhnou ze zapisovačů a hlavně co zveřejněj... idontknow

MaraKM (Člen)
08.09.2011 17:52:15
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

Loser psal:

nerekl bych, ze je to samotnym typem letadla. Jde spis o spolecnost, ktera je provozuje a servisuje. Nekteri to servisovani a kontroly celkem mrdaji. Za svuj zivot uz jsem toho nalital snad vic nez najezdil po zemi a mel jsem moznost vyzkouset nekolik leteckych spolecnosti.
Jednu dobu jsem lital s Turkama a tam jsem mel vetsinou strach, ze nedoletime (a o bordelu na palube se radsi ani nevyjadruji). Ale spolecnost, ktera to ma podle me nejvic na haku (nebo ma spis nejvic technickejch problemu) je Lufthansa. Za tech asi 40 letu, co jsem s nima absolvoval se mi stalo asi 8 krat, ze byla nejaka zavada na letadle, kterou bylo treba opravit a z toho dvakrat byla nutna vymena celyho letadla idontknowidontknowidontknow

Jinak kluku je mi moc lito. Odpocivejte v pokoji a dekujismile2

Ze zkušeností druhých vím, že nejlepší jsou arabáci... platíme jim to v benálu, takže si pak mohou dovolit super kvalitu ve všem. Jo a letušky prej samé evropanky a prý i hodně češek a slovenek, takže i domluvit se prej není problém smile1

spekulovat co se stalo je nesmysl - nečtu všechno, ale občas se na nějakou "zaručeně pravdivou novinku" mrknu a zatím to vypadá, že tam muselo spadnou více letadel, páč každý viděl / slyšel / ví něco jiného...


Nic lidského mi není cizí
Banditatom (Člen)
08.09.2011 18:20:38
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

tady je hnedle leteckých expertůsurprisedidontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Zdenda (Člen)
09.09.2011 12:03:12
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

Nejsem leteckej expert ale nějak nechápu, že v týmu potažmo lize, kde se točej takový love, nemá tým k dispozici vlastní letadlo v top stavu. Nevadí mi ruská technika nicméně kupříkladu z vyprávění našich bývalých pilotů Mig 29 o jejich školení v Rusku, kde byly ty mašiny totálně zamrzlé a jediný nástroj co Ivan měl bylo kladivo, kterým bušil do pák v letadle atd, mi jde mráz po zádech. Prostě na to serou a na 99% je tohle důsledek jejich péče.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Koldan (Člen)
09.09.2011 15:22:47
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

MaraKM psal:
osiris psal:

maroj: rozumím ti, vím jak to asi myslíš; jinech, "obyčejnejch" lidí zahyne taky spousta, ale nikoho by to nezajímalo, nikdo by to nečet, neposlouchal, nekoukal na to v tv, tak tady o tom je mediální bouře, je to přirozený ...ty jsi si taky určitě díky jim užíval svejch pět minut slávy, když vyhráli mistrovství a byl na tu chvíli hrdej a šťastnej, lituju je, ale zároveň s tebou souhlasím, že někteří to s tou pietou přeháněj (nemůžeme jim to ale asi mít za zlý, berou je za svoje, za vlastní, za národní majetek, nebo nevím jak bych to napsal, asi mi taky rozumíš)

Tak nějak... samozřejmě, že mě je to taky líto, já jsem hokejovej! Táta hrál hokej, bratr reprezentoval za dorost, bratranec vyhrál titul + nějaký další umístění za juniory ve Zlíně a i za juniorku reprezentoval a já musel kvůli zdraví na základce skončit.... ale prostě jak píšeš a chápeš, štve mě v podobných situacích, jak lidi, kteří takové exponované lidi neznají jinak než zkrze media atd "sténají" apod pomalu více, než když umře někdo jim opravdu blízský.... na druhou stranu, nikomu za to nebudu nadávat nebo se mu nějak smát nebo co já vím... prostě jsem cítil "potřebu" to zde zmínit.

ono je to hlavně o tom, že ti, kteří teď tak smutní a sténají jak píšeš, tak třeba nepoznali jaké to je ztratit tragicky někoho velmi blízkého. To, že jim umře babička na staří v 85 letech je přece jen něco jiného a není to tak bolestivé. Když pak vidí, že toho dotyčného znali třeba z televize nebo novin, maj ho téměř za známého, znají jeho tvář, ví jak mluvil, hrál, jakou měl rodinu a je to rozdíl oproti tomu, když si někde na netu přečtou, že v somálsku umírá statisíce neznámých dětí na hlad.


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Lukas29 (Člen)
10.09.2011 21:22:34
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

Hrozná rána a to vše kvůli posraný ruský letecký dopravě. Letadla maj rozjebaný a pak se stává tohle.

Kelly01 (Člen)
11.09.2011 07:49:40
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

Nechce se mi to čístbigsmile

Holt jsou tuzí a svět jde dál..

Kromě nejbližších kteří to nesou vždy opravdu těžce je všem ostatním jejich death totálně u prdele vč. mnebigsmile

A to co se kolem toho děje je trapárna a hra na "tragédii" nejhrubšího zrna, holt se lidi chtěj scházet a pokecat, tak se k tomu využije vytuhnutí nějakých hokejek, bo pro ty stovky dalších které denně někde zahynou se letadlo nepošle, bo se to nehodí na sehnání pár hlasů a popularitu při hraném smutku našich slavných politikůsick

Tu přepravu a šaškárny okolo bych nechal uhradit hokejový kluby nebo pozůstalý, prachů měli dost, kvůli tomu tam byli ne? A věřím že v tomto případě by šupajdili zpátky ve 3 urnách v igelitce a běžnou poštouass

Toť můj názor jako  daňového poplatníkacool


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
11.09.2011 08:06:51
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

Kelly01 psal:

Nechce se mi to čístbigsmile

Holt jsou tuzí a svět jde dál..

Kromě nejbližších kteří to nesou vždy opravdu těžce je všem ostatním jejich death totálně u prdele vč. mnebigsmile

A to co se kolem toho děje je trapárna a hra na "tragédii" nejhrubšího zrna, holt se lidi chtěj scházet a pokecat, tak se k tomu využije vytuhnutí nějakých hokejek, bo pro ty stovky dalších které denně někde zahynou se letadlo nepošle, bo se to nehodí na sehnání pár hlasů a popularitu při hraném smutku našich slavných politikůsick

Tu přepravu a šaškárny okolo bych nechal uhradit hokejový kluby nebo pozůstalý, prachů měli dost, kvůli tomu tam byli ne? A věřím že v tomto případě by šupajdili zpátky ve 3 urnách v igelitce a běžnou poštouass

Toť můj názor jako  daňového poplatníkacool

Ty a daňovej poplatník?surprisedbigsmilebigsmile
Jinak máš pravdu,dělá se kolem toho humbuk,kerej je zbytečnej. Polovina těch truchlících ani neví jak ti kluci vypadali,nebejt těch fotek co fšude ukazujou...Tragédie je to pro ty jejich rodiny,rozhodně né pro národ,každej je nahraditelnej..


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
11.09.2011 09:32:23
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

VikecB12 psal:
Kelly01 psal:

Nechce se mi to čístbigsmile

Holt jsou tuzí a svět jde dál..

Kromě nejbližších kteří to nesou vždy opravdu těžce je všem ostatním jejich death totálně u prdele vč. mnebigsmile

A to co se kolem toho děje je trapárna a hra na "tragédii" nejhrubšího zrna, holt se lidi chtěj scházet a pokecat, tak se k tomu využije vytuhnutí nějakých hokejek, bo pro ty stovky dalších které denně někde zahynou se letadlo nepošle, bo se to nehodí na sehnání pár hlasů a popularitu při hraném smutku našich slavných politikůsick

Tu přepravu a šaškárny okolo bych nechal uhradit hokejový kluby nebo pozůstalý, prachů měli dost, kvůli tomu tam byli ne? A věřím že v tomto případě by šupajdili zpátky ve 3 urnách v igelitce a běžnou poštouass

Toť můj názor jako  daňového poplatníkacool

Ty a daňovej poplatník?surprisedbigsmilebigsmile
Jinak máš pravdu,dělá se kolem toho humbuk,kerej je zbytečnej. Polovina těch truchlících ani neví jak ti kluci vypadali,nebejt těch fotek co fšude ukazujou...Tragédie je to pro ty jejich rodiny,rozhodně né pro národ,každej je nahraditelnej..

...jsem si taky říkálbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
MaraKM (Člen)
11.09.2011 11:15:39
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

No já to předtím nechtěl napsat tak na tvrdo, jak to udělal Kelly i proto, že svět není černo - bílech, ale je to tu samej odstín šedi, ale jo v podstatě tak


Nic lidského mi není cizí
Banditatom (Člen)
11.09.2011 11:23:47
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

MaraKM psal:

No já to předtím nechtěl napsat tak na tvrdo, jak to udělal Kelly i proto, že svět není černo - bílech, ale je to tu samej odstín šedi, ale jo v podstatě tak

kelly už věkem začal být barvoslepýsmile2 tak proto ta černá-bíláevilbigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Baltazar (Člen)
11.09.2011 15:47:48
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

Hele ty kdyby jsi vodněkud spadnul, tak by jsme tu ronili krokodýlí slzy taky, i když možná by šlo o hovnobigsmile



Kelly01 psal:

Nechce se mi to čístbigsmile

Holt jsou tuzí a svět jde dál..

Kromě nejbližších kteří to nesou vždy opravdu těžce je všem ostatním jejich death totálně u prdele vč. mnebigsmile

A to co se kolem toho děje je trapárna a hra na "tragédii" nejhrubšího zrna, holt se lidi chtěj scházet a pokecat, tak se k tomu využije vytuhnutí nějakých hokejek, bo pro ty stovky dalších které denně někde zahynou se letadlo nepošle, bo se to nehodí na sehnání pár hlasů a popularitu při hraném smutku našich slavných politikůsick

Tu přepravu a šaškárny okolo bych nechal uhradit hokejový kluby nebo pozůstalý, prachů měli dost, kvůli tomu tam byli ne? A věřím že v tomto případě by šupajdili zpátky ve 3 urnách v igelitce a běžnou poštouass

Toť můj názor jako  daňového poplatníkacool

bigsmilebigsmile


The father of the little princess of the dawn
PALOUS (Člen)
11.09.2011 16:35:13
Offline

Re: Rachůnek, Marek a Vašíček

Kelly01 psal:

Nechce se mi to čístbigsmile

Holt jsou tuzí a svět jde dál..

Kromě nejbližších kteří to nesou vždy opravdu těžce je všem ostatním jejich death totálně u prdele vč. mnebigsmile

A to co se kolem toho děje je trapárna a hra na "tragédii" nejhrubšího zrna, holt se lidi chtěj scházet a pokecat, tak se k tomu využije vytuhnutí nějakých hokejek, bo pro ty stovky dalších které denně někde zahynou se letadlo nepošle, bo se to nehodí na sehnání pár hlasů a popularitu při hraném smutku našich slavných politikůsick

Tu přepravu a šaškárny okolo bych nechal uhradit hokejový kluby nebo pozůstalý, prachů měli dost, kvůli tomu tam byli ne? A věřím že v tomto případě by šupajdili zpátky ve 3 urnách v igelitce a běžnou poštouass

Toť můj názor jako  daňového poplatníkacool

goodgoodgoodaj můj názorgooda ještě bych poznamenal,že babám zůstane tučný konto s kerýho utáhnou aj heskýho sociála a furt jim zbydegood(Kelly deš do toho?bigsmile)


Jebat motorky :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr