Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Chcípne z ničeho nic

Tyci (Nový člen)
08.09.2011 19:42:29
Offline

Chcípne z ničeho nic

Zdravím,

mám Bandasku 600 S, r.v. 1999. Můj problém je, že si jedu, jedu a najednou začne "kuckat" mám plnej plyn, ale motor jen občas blafne, pak chcípne úplně. Chvilku počkám, nastartuju přes sytič, hned stáhnu a pak je to už ok. Dělalo mi to před seřízením, pravděpodobně to bylo benzínem z UNICORNU ( hrozná sračka ), pak už to bylo ok, odkalil jsem karbece, nádrž nalil čerstvým a jelo se dál. Teď po seřízení šlapal v pohodě, stál asi 3 dny a začal blbnout. Fakt nevím čím to jeidontknow Když to blblo předtím, přepnul jsem na rezervu a zdálo se, že to je tím. Nemáte s tím zkušenost? Na fechtlovi mi to dělalo, když byla svíčka v ....., ale ty jsem dával nový cca před měsícem...

Díky za rady. help

SO 545 (Člen)
09.09.2011 09:32:16
Offline

Re: Chcípne z ničeho nic

mne blbol ventil nadrze.

tonda_GSF (Člen)
10.09.2011 09:26:18
Offline

Re: Chcípne z ničeho nic

může ti to dělat podtlakovej ventil nádrže. Zkusil bych ho vyměnit.

hlemejzd999 (Člen)
10.09.2011 09:51:46
Offline

Re: Chcípne z ničeho nic

jak chcípne ? ...je to kus železa ,hliníku  a jinejch , ale chcípnout ? ...kdybys v něm  vozil třá andulky ,nebo křečka - ti  by mohli  chcípnout ,ale motor ? bigsmilebigsmile
jinak mě něco podobnýho dělala přiškrcená hadička benzínu...sundal jsem nádrž a když jsem ji nandal , tak se překroutila  a chvilku to jelo a pak došel benzín...když jsem zastavil a za chvilku nastartoval ,tak tam zase natekl a normálně to jelo ,ale jak jsem přidal plyn (rozuměj dal jsem tomu řádně vovsa) tak to nestíhalo tou přiškrcenou hadičkou dávat  a zase to nejelo ...esli si se třá v tom hrabal ,jako já , tak to zkontroluj.nebylo to vidět - byla jen tak ohnutá


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
10.09.2011 13:10:11
Offline

Re: Chcípne z ničeho nic

hlemejzd999 psal:

jak chcípne ? ...je to kus železa ,hliníku  a jinejch , ale chcípnout ? ...kdybys v něm  vozil třá andulky ,nebo křečka - ti  by mohli  chcípnout ,ale motor ? bigsmilebigsmile
jinak mě něco podobnýho dělala přiškrcená hadička benzínu...sundal jsem nádrž a když jsem ji nandal , tak se překroutila  a chvilku to jelo a pak došel benzín...když jsem zastavil a za chvilku nastartoval ,tak tam zase natekl a normálně to jelo ,ale jak jsem přidal plyn (rozuměj dal jsem tomu řádně vovsa) tak to nestíhalo tou přiškrcenou hadičkou dávat  a zase to nejelo ...esli si se třá v tom hrabal ,jako já , tak to zkontroluj.nebylo to vidět - byla jen tak ohnutá

bigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
čočkin (Člen)
10.09.2011 13:25:59
Offline

Re: Chcípne z ničeho nic

no prostě... dal mu napít, kopnul do vrtule, začal "gázovat", vosolil mu, zatopil pod kotlem, dal mu plnej knedlík atd.   bigsmilebigsmilebigsmile  rozuměj....bigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Banditatom (Člen)
10.09.2011 13:26:56
Offline

Re: Chcípne z ničeho nic

cockin psal:

no prostě... dal mu napít, kopnul do vrtule, začal "gázovat", vosolil mu, zatopil pod kotlem, dal mu plnej knedlík atd.   bigsmilebigsmilebigsmile  rozuměj....bigsmile

jako rozuměj to jóó ale nějak si to nedovedou představit u hlemejžděbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
snowflake600 (Člen)
10.09.2011 16:28:50
Offline

Re: Chcípne z ničeho nic

Banditatom psal:
hlemejzd999 psal:

jak chcípne ? ...je to kus železa ,hliníku  a jinejch , ale chcípnout ? ...kdybys v něm  vozil třá andulky ,nebo křečka - ti  by mohli  chcípnout ,ale motor ? bigsmilebigsmile
jinak mě něco podobnýho dělala přiškrcená hadička benzínu...sundal jsem nádrž a když jsem ji nandal , tak se překroutila  a chvilku to jelo a pak došel benzín...když jsem zastavil a za chvilku nastartoval ,tak tam zase natekl a normálně to jelo ,ale jak jsem přidal plyn (rozuměj dal jsem tomu řádně vovsa) tak to nestíhalo tou přiškrcenou hadičkou dávat  a zase to nejelo ...esli si se třá v tom hrabal ,jako já , tak to zkontroluj.nebylo to vidět - byla jen tak ohnutá

bigsmilebigsmilebigsmile

taky sem se u toho popozastavil bigsmilebigsmile

hlemejzd999 (Člen)
10.09.2011 19:07:41
Offline

Re: Chcípne z ničeho nic

volové bigsmile...se přeci zpívá v tej písničce : „až já mu dám vovsa - on udělá hopsa “bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Tyci (Nový člen)
11.09.2011 09:03:53
Offline

Re: Chcípne z ničeho nic

hlemejzd999 psal:

jak chcípne ? ...je to kus železa ,hliníku  a jinejch , ale chcípnout ? ...kdybys v něm  vozil třá andulky ,nebo křečka - ti  by mohli  chcípnout ,ale motor ? bigsmilebigsmile
jinak mě něco podobnýho dělala přiškrcená hadička benzínu...sundal jsem nádrž a když jsem ji nandal , tak se překroutila  a chvilku to jelo a pak došel benzín...když jsem zastavil a za chvilku nastartoval ,tak tam zase natekl a normálně to jelo ,ale jak jsem přidal plyn (rozuměj dal jsem tomu řádně vovsa) tak to nestíhalo tou přiškrcenou hadičkou dávat  a zase to nejelo ...esli si se třá v tom hrabal ,jako já , tak to zkontroluj.nebylo to vidět - byla jen tak ohnutá

Co je na slově chcípnout tak zvlášnítho?bigsmile Tos snad nikdy neslyšel? Tak zhasne, vypne, má prostě v pussy bigsmile

Btw s tím vovsem, to je něco...good

Jinak hadička to není, na ty je vidět dobře a žádná se neškrtí good

Banditatom (Člen)
11.09.2011 09:29:28
Offline

Re: Chcípne z ničeho nic

kontrolovaj jsi všechny hadičky?? palivovou hadici, hadici podtlaku k palivovému ventilu, odvětrání nádrže???


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
11.09.2011 21:44:36
Offline

Re: Chcípne z ničeho nic

hlemejzd999 psal:

volové bigsmile...se přeci zpívá v tej písničce : „až já mu dám vovsa - on udělá hopsa “bigsmilebigsmilebigsmile

Tak mu hlavně nedávej obrok, ať tě někde nevyhodí ze sedla. smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
hlemejzd999 (Člen)
12.09.2011 15:22:42
Offline

Re: Chcípne z ničeho nic

Ondráš psal:
hlemejzd999 psal:

volové bigsmile...se přeci zpívá v tej písničce : „až já mu dám vovsa - on udělá hopsa “bigsmilebigsmilebigsmile

Tak mu hlavně nedávej obrok, ať tě někde nevyhodí ze sedla. smokin

vobčas mu dàm  jen čočku


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Ondráš (Člen)
12.09.2011 16:40:08
Offline

Re: Chcípne z ničeho nic

hlemejzd999 psal:

vobčas mu dàm  jen čočku

A nestřílí to potom z vejfuku?helpsmokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Tyci (Nový člen)
12.09.2011 17:07:25
Offline

Re: Chcípne z ničeho nic

Ondráš psal:
hlemejzd999 psal:

vobčas mu dàm  jen čočku

A nestřílí to potom z vejfuku?helpsmokin

Nestřílí smile1 Hadičky taky nic, bohužel jezdím jen o víkendu, ale teď jezdil jak předtím bez jediný známky nějaký poruchy..., tak snad už mě to nepotkágood

Ale jinak mi říkal borec ze servisu.Prej, že často střílej, protože originál laufy jsou dost zacpaný + vzduchový filtr, proto nedrží pořádně volnoběh, protože to motor těžko protlačí ven...., ale samozřejmě to bývá i směsí, to vím, ale ta je seřízená smokin

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr