Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Padáky

ygy (Člen)
26.04.2007 22:30:04
Offline

Padáky

Ciao lidi.Bo začínám,tak si Jí chci ochránit před potlučením.Moc prosím o nějaké info či zkušenost s http://padaky.malyweb.cz/index.php?page=64&strana=1 kdyby mi to třeba spadlo ZE STOJANUsmile1nebo tak.Jestli to zůstane ležet na padáku a řídítkách nebo je taky něco na kapotáž.Fakt moc děkuju.


uděláme to takle,kdo první zemře!PROHRÁL!
Koldan (Člen)
27.04.2007 06:57:57
Offline

Re: Padáky

co potřebuješ víc?máš to tam nafocený,více či méně to funguje,vždycky je to i o pádu,jak se to položí,ale dá se říct,že je to lepší než nic..Ještě lepší jsou klasické trubkáče třeba od GIVI nebo Fehlingu,ale je otázka názoru komu se líbí.


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Jarken (Člen)
27.04.2007 08:14:46
Offline

Re: Padáky

Ygy do toho bych nešel, kup si trubkové Givi a budeš spokojen, navíc jsou funkční, ale raději bych to hned nezkoušel surprised no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
ygy (Člen)
27.04.2007 08:16:38
Offline

Re: Padáky

Koldan psal:

co potřebuješ víc?máš to tam nafocený,více či méně to funguje,vždycky je to i o pádu,jak se to položí,ale dá se říct,že je to lepší než nic..Ještě lepší jsou klasické trubkáče třeba od GIVI nebo Fehlingu,ale je otázka názoru komu se líbí.

Jo jo díky,možná je to blbá otázka,ale to je přesně co jsem chtěl vědět,jestli je něco lepčího.Mockrát díky a snad to nebudu potřebovat.


uděláme to takle,kdo první zemře!PROHRÁL!
ygy (Člen)
27.04.2007 08:23:40
Offline

Re: Padáky

Jarken psal:

Ygy do toho bych nešel, kup si trubkové Givi a budeš spokojen, navíc jsou funkční, ale raději bych to hned nezkoušel surprised no né?No ano!

Moje řeč,válel jsem se dost na kole,tak snad už to mám vybrané.Ale člověk nikdy neví,žeáno.Díky za názor,jó a víš-li kde nejlépe pořídit budu rád.Měj se HI-FI a na cestě bacha na občany s koňmasmile1.Krásný Fíkend.


uděláme to takle,kdo první zemře!PROHRÁL!
Koldan (Člen)
27.04.2007 09:17:25
Offline

Re: Padáky

ono je to těžko,třeba ty hříbky tady má polovička lidí,stejně tak i padací rámy,každému vyhovuje něco jiného.Mně osobně se padací rámy nelíbí a hlavně v zatáčce jsem s těma fehlingama zavadil a to bylo docela dost nepříjemné,takže já jsem zastáncem hříbků


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Bedřich (Člen)
27.04.2007 10:04:10
Offline

Re: Padáky

Mě se taky víc líbí hříbky(hlavně jsem si je sám nakreslil), ikdyž ty padáky co má JAPA jsou taky docela vyvedený.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Jarken (Člen)
27.04.2007 10:40:05
Offline

Re: Padáky

Ygy:

pro GSF 600

http://www.givi.it/caschi_borse_bauli_a … ?CO_ID=851

Myslím, že by to šlo objednat přes www.motosp.cz


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Lech (Člen)
27.04.2007 11:29:57
Offline

Re: Padáky

ygy psal:

Ciao lidi.Bo začínám,tak si Jí chci ochránit před potlučením.Moc prosím o nějaké info či zkušenost s http://padaky.malyweb.cz/index.php?page=64&strana=1 kdyby mi to třeba spadlo ZE STOJANUsmile1nebo tak.Jestli to zůstane ležet na padáku a řídítkách nebo je taky něco na kapotáž.Fakt moc děkuju.

to je moje mašina ...smile1 ty kluzáky tam mam tři tejdny
Funkčně nemůžu posoudit, pánžto sem žádnej kreš ještě neměl, ale vzhledově u mě vedou rozhodně tyhle padáky a kluzáky a chlapík co je prodává a montuje má good ceny a rozhodně ho můžu doporučit good
Jinak to vyzkoušíš tak, že mašinu vopatrně (ve více lidech) položíš na ňákou gumovou podložku a uvidíš, co se dotkne dřív, jestli padák, nebo víko a popřípadě se upraví délka

Lech (Člen)
27.04.2007 11:31:31
Offline

Re: Padáky

Ale samozřejmě tím nezjistíš jak vydržej při kreši.... jen jak jsou nastavený
.

Lech (Člen)
27.04.2007 11:32:33
Offline

Re: Padáky

takže to sem vlastně nepatří ...bigsmile
tak nic pussy

Zdenda (Člen)
27.04.2007 12:48:06
Offline

Re: Padáky

Mno já minule sedřel trubkáč od Suzuki sakra! A to mi sou tak sympatický... Teď mám z toho nějaký obavy, a tak přemejšlim jestli tam nedat hříbky od www.gsg-moto.de a nebo se na to rovnou vysrat, bo to je komplet havarijně pojištěný. Chjo to je zase dilemabad


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
ygy (Člen)
28.04.2007 08:45:11
Offline

Re: Padáky

Díky fšem.beer
Nejhorší je možnost volbyidontknow.Snad se rozhodnu brzo.Prozatím su posránek,takže bych se válet neměl.Ezli potkáte někde kolem OV modré S´ko co jede jak tramvaj,tož to su jábigsmilebigsmile.Ahojec a ještě raz díky YGY.


uděláme to takle,kdo první zemře!PROHRÁL!
Koldan (Člen)
30.04.2007 13:28:36
Offline

Re: Padáky

Lech psal:
ygy psal:

Ciao lidi.Bo začínám,tak si Jí chci ochránit před potlučením.Moc prosím o nějaké info či zkušenost s http://padaky.malyweb.cz/index.php?page=64&strana=1 kdyby mi to třeba spadlo ZE STOJANUsmile1nebo tak.Jestli to zůstane ležet na padáku a řídítkách nebo je taky něco na kapotáž.Fakt moc děkuju.

to je moje mašina ...smile1 ty kluzáky tam mam tři tejdny
Funkčně nemůžu posoudit, pánžto sem žádnej kreš ještě neměl, ale vzhledově u mě vedou rozhodně tyhle padáky a kluzáky a chlapík co je prodává a montuje má good ceny a rozhodně ho můžu doporučit good
Jinak to vyzkoušíš tak, že mašinu vopatrně (ve více lidech) položíš na ňákou gumovou podložku a uvidíš, co se dotkne dřív, jestli padák, nebo víko a popřípadě se upraví délka

tak funkčnost jak hříbků,tak kluzáků je ověřena amůžu říct,že svoji funkci splnily 100%,motor je netknutej,hříbek i kluzák sedřítégood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Cvrček (Člen)
01.05.2007 21:10:19
Offline

Re: Padáky

ps.když tu motorku položím z padákama,co všechno tak většinou zničím....jaké s tím máte zkušenosti...něco to určitě odnese že?A když tak co?Díky za zkušenosti....


říkal jsem si,že si až to budu mít spravené na to dám padáky-hříbky v kombinaci z trubkovým padákem...pro jistotu.

Filous (Člen)
01.05.2007 21:27:30
Offline

Re: Padáky

Cvrček psal:

ps.když tu motorku položím z padákama,co všechno tak většinou zničím....jaké s tím máte zkušenosti...něco to určitě odnese že?A když tak co?Díky za zkušenosti....


říkal jsem si,že si až to budu mít spravené na to dám padáky-hříbky v kombinaci z trubkovým padákem...pro jistotu.

...těško říct, bo pokaždý padneš jinak...ale dycky minimálně vodřeš budiky, dyš je nerozstřelíš ouplně...řidítka, zrcátka, páčky, nádopky, blinkry, to sou takový bježně ustřelený vjeci...plus máčklá nádrš vot řidítek...a podřená potsedlofka...no a pag taky vohlý šavle, brejle, rám...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
01.05.2007 21:27:46
Offline

Re: Padáky

...to woesurprisedto je stejny jako kdyby ses ptal co bude v haji kdyz nabouras auto a jeste nevis jestli zepredu nebo zezadu smile1 kdo to ma vedet jak a prip. vo co s tim nedejboze prastis smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Koldan (Člen)
02.05.2007 09:01:27
Offline

Re: Padáky

jak píše Filous, vočeše se vše co je na řidítkách, budíky,vodře se podsedlovka,ale zbytek zůstane,páč se to vopře vo ten padák,případně kvalitní řidítka.
PS:estli si dáš trubkovej rám,kluzák na hlavu a navíc hříbky,budeš za trůbubigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Cvrček (Člen)
02.05.2007 15:23:26
Offline

Re: Padáky

ok....já si to tak myslel....že ten rám mi akorát zabrání porření motoru....nebo krytů motoru,takže když to vemu kolem a kolem,tak mi to je skoro na nic....zničí se většinou 90% věcí,co by se zničilo,kdybych je tam neměl......

To Osi:  to mě tak nějak napadlo...že to pokaždé položíš jinak....tak to je prostě nejlepší nepoložitbigsmilebigsmile...protože,jak mi to položil ten strejda,tak jsem to měl všechno a podle mě je podřený kryt motoru ta nejmenší položka na celé motorce.....a podle toho co jsem tady někde četl,tak když tam dám trubkové padáky,tak mi to ještě prej může ten kryt promáčknout....ostatně bez nich se to promáčkne asi taky......

osiris (Člen)
02.05.2007 16:11:50
Offline

Re: Padáky

...ne, neboj, trubkace ti to nepromacknou
...jde i o to, ze s krytem motoru a tim padem celejma vikama po kresi mas sanci na ty masine odjet, s dirou v deklu uz ne
...pokud chytis cestou po boku prekazku na motor, tak ti ten ram muze usetrit balik penez
...rozhodne je to tam kvuli zmirneni nasledku havarie a tim padem i financnich nakladu na opravu
...uvazujes-li o extremnim pripadu, kdy ti shodou nahod udela padak skodu sam o sobe, tak vez, ze je to mizive procento


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Cvrček (Člen)
02.05.2007 23:55:18
Offline

Re: Padáky

oksurprised

Koldan (Člen)
03.05.2007 08:16:16
Offline

Re: Padáky

Cvrček psal:

ok....já si to tak myslel....že ten rám mi akorát zabrání porření motoru....nebo krytů motoru,takže když to vemu kolem a kolem,tak mi to je skoro na nic....zničí se většinou 90% věcí,co by se zničilo,kdybych je tam neměl......

To Osi:  to mě tak nějak napadlo...že to pokaždé položíš jinak....tak to je prostě nejlepší nepoložitbigsmilebigsmile...protože,jak mi to položil ten strejda,tak jsem to měl všechno a podle mě je podřený kryt motoru ta nejmenší položka na celé motorce.....a podle toho co jsem tady někde četl,tak když tam dám trubkové padáky,tak mi to ještě prej může ten kryt promáčknout....ostatně bez nich se to promáčkne asi taky......

no nevím čéče,trošku špatně si to pochopil,vono totiž nové víko stojí tuším někde vokolo 4 táců,nemluvě vo tom,že pokud ti pude motor k zemi a urazí se ti na něm žebra,případně kus hlavy (kdysi tu fotky byli,tuším Cipískovy šestky), tak je to na hovno. Pokud se ti mašina vopře vo hříbek a sklouzne se případně po kluzáku, je to gud.Optimální je to mít v kombinaci s kvalitníma řidítkama,páč originály se vohnou okamžitě,kvalitní řididla budou fungovat taky jako opora.No a jak bylo napsáno a co tady bylo už několikrát i vidět a vidět i bude,promáčklá nádrž,případně odřeniny na podsedláku,zlomený zrcátko a brzdová páčka,případně rozstřelený světlo nebo budíky,ulomený blinkry jsou v pohodě, ne příliš náročné jak na opravu tak finančněgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr